Fennir Neshta

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Fennir Neshta

Příspěvek od Dash Spience »

Jmeno: Fennir Neshta  

Rasa: Murachaun  

Vek: 24 let  

Planeta narozeni: Nahsu Minor  

Povolani: Pilot - Povstalecka aliance  

Zivotopis: Fennir se narodil nebo lepe receno vylihnul na planete Nashu Minor, kde jeho rodice patrili spise mezi tu horsi spodni tridu a narozeni Fennrira pro ne nebylo zrovna nic co by jim prilepsilo spise naopak. Spolu s tim prisly dluhy a ne zrova privetivi vymahaci. Rodice nevedeli co delat a pri rychlosti s jakou se dokazi jesteri rozmnozovat se rozhodli prijmout jednu z vymahacskych variant a to dat jim Fennira. Ten se jako skoro rocni s minimalnimi vzpominkami na rodice dostal mezi spodinu, kde se ucil veci jako je kradeni, strelba, zakladni znalost pocitacu. Osud tomu chtel, ze nic z toho co ho naucili a nutili od mala delat ho nijak moc nebralo a castecne mu bylo proti srsti. Na jedne z lodi, ktera priletla na jejich planetu si nasel potaji misto a odletel pryc. Lod ho odvezla na Toprawu, kde z ni vyklouzl a chvili zde pracoval castcne v jedne opravne swoopu a speederu, ale castcne taky se zivil tim co umel. Za penize co vydelal a jinak ziskal, si zaplatil cestu na Nar Shaddaa kde konci, vsechny existence, ktere se nezivi zrovna poctive. Tady se diky sve sile a velikosti rychle dal do kontaktu s jednim z paseraku-obchodniku, ktery potreboval osobiho strazce a kopilota, na ktereho Fennira zaskolil a naucil ho pilotovat lode. Z teto pozice vystridal nekolik zamestnani vcetne pilotovani stihacky u jednoho z huttu. V teto dobe uz se ukazalo co umi Imperium pachat nelidskym druhum. Po akci Rude ruky na Ylesii, kde se Aliance pustila do osvobozovani otroku a kam se spolu s jednim pilotem Fennir podival se rozhodl pridat k Alianci. Nez si zaridil vsechny potrebne veci, tak se Povstalcum podarilo znicit Hvezdu smrti u Yavinu a pote jim pribyl jeden pilot.  

Hlavni zbran: 2x DL-44 heavy blaster pistol

Zalozni zbran: Vibronuz  

Styl boje: Není to ten typ, který vletí do každého problému rovnou pohlavě, spíše se rozhlédne a podívá kolem sebe, co by se dalo udělat lépe.

Schopnosti: Siky specifikum plaza ma dobre reflexy pro pilotovani lodi a stihacek. Dale se naucil behem let celkem solidne hackovat, ale nepatri mezi spicku. Rozhodne neco dokaze. Dale diky jeho vysce a postave zvladne dost z ochrany osob a boje na blizko.  

Vzhled: 2,1 metru vysoky plaz s cervenou kuzi. Jeho telu dominuji dve velke zlute oci, ktere kontrastuji s barvou kuze.  

Znalosti: Vetsina knih, filmy, TCW, Cisar vi ze hodne...
Naposledy upravil(a) Dash Spience dne 05.8.2014 06:28:29, celkem upraveno 2 x.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Fennir Neshta

Příspěvek od Merthor »

Tahle postava se mi líbí a protože je většina moderátorů aktuálně dost vytížená, tak se jí na základě povolení do MrTukana, založit další výcvik v rámci mě udělené moderátorské výjimky ujmu.

K postavě mám jednu drobnou připomínku a několik dotazů pro lepší představu o té postavě.

- Ve jméně rasy je drobná chybka správný název rasy je Murachaun. Prosil bych opravit.

- Pokud jde o zbraně, myslel jsi klasické DC-15s jako blasterové karabiny? Nejsem si zcela jistý, že dvě blasterové karabiny jsou tou nejideálnější výzbrojí pro pilota, zvlášť pilota Povstalecké aliance. I když je pravda, že tvoje postava je většího vzrůstu. Vím, že Rebelové hodně používali pistole sady DL (DL 22, DL 44). Pokud by se náhodou mělo jednat o zkrácené verze DC 15s, tak ty byly docela vzácné i za Klonových válek. Byly snad jen u některých komand, jinak moc ne.
Takže neříkám, že je zcela nemožné nějak získat DC-15S ale prosil bych o vysvětlení co a jak.

- A nakonec bych se rád zeptal, jakou máš představu o nastavení hry o tom, jak je nastavený tvůj pilot. Na jakém typu lodí by měl Fennir létat? Chtěl bys mít jako součást hry větší akce? Nebo si představuješ některé z těch nesčetných menší akcí?
Piloti povstalecké aliance měli často na starost i sabotáže i podobné věci, takže jako možnost připojím i je.
Od toho co si vybereš se bude odvíjet pár důležitých věcí a určitě i příběh.

Jinak je myslím přihláka napsaná dobře a zajímavě.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Fennir Neshta

Příspěvek od Dash Spience »

Svou přihlášku jsme psal na tabletu, tak se to blbě přehodilo chybu napravím :)

Zbraně byly myšlený DC-15s side arm blaster, ovšem já zapomněl že už decentně nemám klona :), vezmu si dvě DL-44 - napravím v přihlášce.

Fannira bych si představoval spíše jako stíhacího pilota, schopného létat i s větší lodí alias frachťákem. Může se zapojovat do menších i větších akcí, určitě bych rád něco ve vesmíru, ale rád provedu sabotáže, přeci jenom Fennir je částečně hacker. Pokud si ovšem můžu vybrat, rád se zúčastním větších akcí.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Fennir Neshta

Příspěvek od Merthor »

Ok. takže co se týče těch pár drobností, tak teď už je to docela v pořádku.
Možná jsem si předtím ještě mohl vzpomenout zeptat se na styl boje, ale ten bývá vyplněn dost různorodě a je spíš orientační, takže nebudu striktně vyžadovat, snad kdybys chtěl pro orientaci doplnit.

Došlo k určité změně pravidel fóra a těm hráčům, kteří nějakou dobu nebyli přítomni je doporučeno dávat opakovací testy z pravidel. A protože opakování je matka moudrosti, uchýlím se k tomu i já v tomhle případě. Takže tady je test:

1. Jak je nazván § 15 pravidel fóra? a co říká první bod tohoto paragrafu?
2. V jaké podobě mají být uváděny odkazy? (a to zvlášť odkazy na jiné webové stránky a odkazy na fórum, nebo jeho části)?
3. Jakou maximální velikost smí mít obrázek vložený v podpisu uživatele fóra?
4. Za jakých podmínek si hráč smí založit další podstavu v některém z jiných období?
5. Uprav text do správné podoby:

Coruscant, nižší patra, před kantýnou Thiganovo doupě: Joo opravdu lovec odměn. A co má bejt?! Jestli se vám to nelíbí... Odsekl jsem na další otázku muže, který na mě čekal před vchodem kantýny a teď se vyptával na můj vkus možná až příliš. Neopomenul jsem se na něj ani dostatečně přívětivě zamračit. Asi tak, čeho je moc, toho je příliš, pomyslel jsem si. Opatrnost byla jedna věc a někdy byla dost na místě a tahle všetečná nedůvěřivost se spoustou otázek byla věc druhá. Přesto jsem poznámku o tom, že se taky můžu otočit a odejít, spolkl. Místo toho jsem se přinutil ke klidu a řekl něco jiného.
Prý si se mnou chce promluvit sám Thigan. Já s ním mluvit vůbec nepotřeboval, zkusil jsem to popravdě, leč ne bez důrazu.
Na to, abych se prostě na fleku otočil a naštvaně odešel tu mohlo jít o pěkně lákavou hromádku kreditů.

Jinak co se týče výcviku, nevím, jestli ho stihnu založit ještě dnes. Spíš ne, takže to udělám nejspíš těsně po srazu. (po 10. 8.)
Aspoň budu mít dost času na to, abych si to promyslel a udělal to tak, aby se to co nejlíp hodilo k tvé postavě.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Fennir Neshta

Příspěvek od Dash Spience »

1. Název: Postavy hráče a první bod - Při tvorbě vlastní postavy si může hráč vybírat z povolání vypsaných v sekci Přihlášky pro dané období. Jiná povolání než uvedená jsou zakázána bez předchozí konzultace s moderátorem či administrátorem.
2.Odkazy je možno zapisovat pouze v "code" a vložené odkazy nesmí odporovat svým obsahem § 3 těchto pravidel.
3. Obrázek, banner nebo userbar smí mít maximálně 200px na výšku a dál svou velikostí ani obsahem nesmí odporovat žádnému jinému pravidlu, stejně jako text.
4.V jiných obdobích si hráč smí vytvořit další postavu, až po dokončení výcviku nebo po souhlasu moderátora, který ho vede v prvním výcviku s tím, že jej uzná natolik způsobilým, aby mohl mít více postav.
5.

Coruscant, nižší patra, před kantýnou Thiganovo doupě:
Joo opravdu lovec odměn. A co má bejt?! Jestli se vám to nelíbí...
Odsekl jsem na další otázku muže, který na mě čekal před vchodem kantýny a teď se vyptával na můj vkus možná až příliš. Neopomenul jsem se na něj ani dostatečně přívětivě zamračit. Asi tak, čeho je moc, toho je příliš, pomyslel jsem si. Opatrnost byla jedna věc a někdy byla dost na místě a tahle všetečná nedůvěřivost se spoustou otázek byla věc druhá. Přesto jsem poznámku o tom, že se taky můžu otočit a odejít, spolkl. Místo toho jsem se přinutil ke klidu a řekl něco jiného.
Prý si se mnou chce promluvit sám Thigan. Já s ním mluvit vůbec nepotřeboval, zkusil jsem to popravdě, leč ne bez důrazu.
Na to, abych se prostě na fleku otočil a naštvaně odešel tu mohlo jít o pěkně lákavou hromádku kreditů.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Fennir Neshta

Příspěvek od Merthor »

Test je zodpovězený naprosto správně.
U Interních odkazů Akademie je povoleno vkládat odkazy i bet code, ale code je základ, takže i tohle je naprosto správné.
Výcvik založím hned jak to bude možné. Tuhle milou povinnost si zapíšu jako první úkol po návratu ze srazu.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Fennir Neshta

Příspěvek od Merthor »

Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Fennir Neshta

Příspěvek od Lance Skywalker »

Keďže výcvik je založený, túto tému zamykám.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“