Tarbor Namentin (Phate)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Tarbor Namentin (Phate)

Příspěvek od Korchon »

Jméno: Tarbor Namentin

Povolání: Imperiální voják (tankista)

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Planeta narození: Bespin


Životopis postavy: Narodil jsem se na Bespinu, během jedné obchodní cesty mého otce Malnika Namentina. I přes otcovy námitky matka (Revanta Namentinová) trvala na tom, že poletí s ním, jelikož chtěla aby její muž byl při porodu svého prvního syna. Bohužel v dovbě porodu dohlížel můj otec na montáž jednoho důljního zařízení, které jeho firma vyráběla a prodávala, takže než se dostal do porodnice už jsem byl na světě. Matka kvůli tomu byla nějaký čas na otce naštvaná, ale nakonec se udobřila. Po měsíci stráveném na Bespinu skončili otci jeho povinosti takže jsme odletěli na Corelii. Tam jsem žil a vyrůstal. S otcem jsem se nevídal moc často, jelikož se snažil živit rodinu a jeho společnost ho neustále posílala na různé cesty. vždy, když se vrátil vyprávěl mi o světech které navštívil a o mocném Impériu, které přineslo do chaosem zmítané galaxie řád. Tak jsem vyrůstal v přesvedčení, že až dospěju, zasvětím život ochraně impéria a všech jeho světů. Když jsem byl jednou s otcem na jeho obchodní cestě na Coruskantu, poprvé jsem byl svědkem přehlídky Iperiálního vojska. Tehdy jsem poprvé naživo uviděl ty velké kráčející stroje o kterých mi otec vyprávěl a uvědomil jsem si, že najednou vím jaké místo je mi ve službách Impériu souzeno. Na Corelii jsem pylně trénoval se vším možným, od speedrů po průmyslové nakladače. Po dosažení potřebného věku jsem se přihlásil do akademie, kde mě po různých testech schopností zařadili do výcviku pro posádky pozemní vojenské techniky.


Hlavní zbraň: Blasterová pistole DH-17

Záložní zbraň: Tepelný detonátor a vibronůž

Styl boje: Rozvážně volí podle situace.

Schopnosti: Specializace na pozemní techniku Impéria od repulsorových tanků po chodce. Umí je pilotovat a zná jejich slabé i silné stránky. Průměrný střelec z pistole.

Vzhled, poznámky: Středně vysoký, řídké hnědé vlasy, modré oči, drží se zpátky ale když o něco jde umí se ozvat.

Rozsah znalostí o SW: Stará a nová filmová trilogie, seriál Clone Wars, Zahnova trilogie + oddanost, Knihy karen Travisové (Přímý kontakt a Trojitá nula), Star wars omnibus (Stíny ipéria)

Odhadovaná častost hraní: tak jednou za dva až tři dny.


Kontakt: e-mail: junior.emil.holek@seznam.cz

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Tarbor Namentin

Příspěvek od Phate »

Za prvé mi dovol abych tě přivítal mezi námi na Akademii :) A za druhé se omlouvám za čekání spojené s vyřízením přihlášky. Málo času, spousta povinností. Každopádně si tě tedy vezmu. K přihlášce výhrady nemám, pouze se zeptám, kolik chceš aby Tarborovi bylo?

Vzhledem k první postavě, je nutné ti dát menší testík:

1) Kdo všechno může přispívat do archívů?
2) Kolik postav může mít hráč v jednom období?
3) V jakém případě je možné používat vulgární, nebo urážlivé vyjadřování?
4) Uprav příspěvek podle pravidel fóra:

Coruscant, zapadlá ulička: Běžel jsem co mi síly stačily. Dvojice mužů mne pronásledovala už dobrých dvacet minut a mne pomalu začly docházet síly. Zahnul jsem do ulice po mé pravé straně a snažil se najít cestu do nějaké rušnější čtvrti na tomto patře.
O co jim de kruci, nebylo to víc než tři stovky. Problesklo mi hlavou, když jsem míjel dvojici ustrašených rodianů kšeftujích s nějakým kořením. Hej dávej bacha! zakřičel jeden z nich, ale to už jsem zahnul za další roh, kde se přede mnou konečně rozprostřela rušná ulice čítající desítky tvorů, kteří by mi mohli dopřát kýžený úkryt.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Tarbor Namentin

Příspěvek od Korchon »

Děkuji za přivítání :)
Tarborovi by mělo být devatenáct
1)Jen archiváři moderátoři a admini
2)Pouze jednu
3)Vulgarizmy jsou povoleny pouze a jedině v přímé řeči nebo při popisech myšlenkových pochodů
4)Coruscant, zapadlá ulička:
Běžel jsem co mi síly stačily. Dvojice mužů mne pronásledovala už dobrých dvacet minut a mne pomalu začly docházet síly. Zahnul jsem do ulice po mé pravé straně a snažil se najít cestu do nějaké rušnější čtvrti na tomto patře.

O co jim de kruci, nebylo to víc než tři stovky. Problesklo mi hlavou, když jsem míjel dvojici ustrašených rodianů kšeftujích s nějakým kořením.
Hej dávej bacha! zakřičel jeden z nich, ale to už jsem zahnul za další roh, kde se přede mnou konečně rozprostřela rušná ulice čítající desítky tvorů, kteří by mi mohli dopřát kýžený úkryt.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Tarbor Namentin

Příspěvek od Phate »

Ok, test je v pořádku. Výcvik nahodim ještě dnes. Link potom bude tady.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Tarbor Namentin

Příspěvek od Phate »

Výcvik založen zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4355
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Impérium“