Peter Quill/Star-Lord

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
UPIRIK2
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 06.1.2013 18:20:59
Bydliště: Knowhere

Peter Quill/Star-Lord

Příspěvek od UPIRIK2 »

Obrázek
Jméno: Peter Quill/Star-Lord(Říká si tak převážně sám, ale chce aby ho pod tímto jménem znali všichni)

Povolání: Imperiální důstojník, později Lovec odměn/žoldák

Hodnost: Kadet/Lovec nováček

Rasa: Člověk

Rok narození: 23 BBY, 23 let v bitvě na Maridunu

Planeta narození: Fyodos

Životopis postavy:
Narodil jsem se na Fyodosu, svoje rodiče jsem nikdy nepoznal. Po narození jsem z nějakého důvodu byl odložen napospas osudu.
Naštěstí se mě ujal jistý voják, Jonas Quill. Od dětství jsem byl takový ten člověk co na sebe nerad strhává pozornost, jenže se to těžko projevovalo, jelikož jsem byl pořád v nějaké šlamastyce. v šestnácti jsem odešel ze školy, abych pomohl otci, když opustil armádu pro stáří. Učil mě střílet z blasterů, abych se naučil žít v tomhle novém světě a pro mou možnou kariéru u Impéria. V devatenácti letech můj otec, už jsem mu tak prostě říkal, zemřel a já se rozhodl splnit jeho přání a vstoupit do ''slavných'' řad Imperiálních důstojníků. Opustil jsem tedy teplo domova a přihlásil jsem se na akademii. Zde jsem cvičil několik dlouhých let různé taktiky a praktiky Impéria. Už tehdy se mi to moc nezdálo, celá tahle fraška s Impériem proti teroristickým Povstalcům. Ale slíbil jsem otci, že mu budu dělat čest a tak jsem zůstal. Konečně přišlo mé první nasazení, byl jsem poslán s několika důstojníky, moc jsem jich neznal jménem, jako Janek Sunber na Maridun. Mělo to být lehké, prostě jen zjistit proč Imperiální jednotky zde přestali komunikovat...

Hlavní zbraň: DLT-20A/SE-14R lehký opakovací Blaster

Záložní zbraň: dvě DH-17, vibronůž (není to zbraň ale nevím kam to napsat) speciální maska která umožňuje filtrovat jedovatou atmosféru, kyslíkové nádržky pro dýchání ve vakuu a možnost nočního vidění

Styl boje: Improvizuje

Schopnosti: Je to výborný střelec na krátké a střední vzdálenosti pomocí blasterových pistolí, obstojný ve střelbě z odstřelovaček. Dokáže se poprat i ručně stručně, či s nožem. Dobré schopnosti lhaní a infiltrace.

Vzhled, poznámky:
Obrázek
Je čestný, ale pokud to musí být, tak udělá cokoliv, i když je to proti jeho přesvědčení. Nemá rád těžkou zbroj a manipulátory, kteří se o něco snaží v jeho směru. Občas se napije, ale není to stálý alkoholik. Jeho smýšlení se ubírá stejným směrem jako povstalecké, ale nikdy se nechtěl přidat do této masivní války.

Rozsah znalostí o SW: filmy, SW:CW, komiksy

Kontakt: Skype: UPIRIK2

Naposledy upravil(a) UPIRIK2 dne 10.3.2014 18:09:33, celkem upraveno 2 x.
Obrázek


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Peter Quill/Star-Lord

Příspěvek od Alyatur »

Dobrá, takže jak jsem již napsal, dopiš prosím věk. Ještě poprosím trochu více rozveď činnost postavy na akademii.
Poté myslím, že to bude všechno a můžeme se vrhnout na výcvik. Založím ho dnes večer, nebo případně zítra.

Není to první postava, takže test nebude nutný..
Obrázek

Uživatelský avatar
UPIRIK2
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 06.1.2013 18:20:59
Bydliště: Knowhere

Re: Peter Quill/Star-Lord (Alyatur)

Příspěvek od UPIRIK2 »

Rozepíšu některé události, které vedou k pochybám ohledně Impéria.

Na akademii průběžně posílali důstojnické kadety s již zkušenými důstojníky aby zjistili jak to funguje tam venku za branami.
Jednou šel Peter s jistým poručíkem vyřešit nepokoje nebo spíše výtržnosti. Když tam dorazili, měl za úkol pouze sledovat. Protestanti se nechtěli vzdát a rozpustit se a začali řvát že císař je zrůda a všechno tohle to je jen fraška. Poručík bez milosti dal svým vojákům povel a střílelo se smrtícími přímo do davu. V davu se vyskytovali i ženy a děti a Peter jen ustupoval stranou a snažil se na to nemyslet. Jeden protestant se k němu přiblížil a vzápětí byl zabit. Na jeho zděšenou tvář se snesla sprška krve a on si prstem přejel po tváři a rozmazal si tak krev po obličeji. Vzápětí se prohl v pase a vyzvracel se na zem vedle toho ubožáka. Poté padl na kolena, otřel ústa, a na chvíli zavřel oči. Nemohl pozorovat takové krveprolití bezbraných lidí.

Jednou byl poslán na kontrolu jisté lodi, která byla podezřelá z pašování zbraní pro Rebely. Když dorazil na místo, tak se zarazil, protože viděl rodinku jak si nakládá nějaké bedny do lodi. Zařval na muže: Ty ta mám zkontrolovat vaši loď Věděl co je čeká pokud tam něco opravdu najde. Muž neochotně po nějaké chvíli přesvědčování že pokud to půjde po dobrém bude to pro něj lepší povolil. Tak Peter začal otevírat bedny a prohrabávat je. Ovoce, maso a jiné zásoby. Máte na palubě nějaké zbraně? Zeptal se jej. Muž zavrtěl hlavou a žena to rázně potvrdila. Přikývl ale stejně musel prohledat loď. Nikde žádnou zbraň nenašel. Najednou se zarazil u zvláštního panelu ve zdi. Zaklepal na něj a jasně bylo slyšet že je za ním nějaký prostor. Začal tedy hledat nějakou možnost jak se dostat dovnitř. Nenašel žádný panel a tak vytáhl blaster a chystal se vystřelit, když v tom po něm skočil muž a svalil jej na zem. Peter překvapeně dopadl a nechtěně přitom zmáčkl spoušť a udělal do hrudi toho ubožáka díru. Jeho první zabití. Lidi říkali že je to poprvé těžké, ale jemu se to tak nezdálo. Měl zamlžený pohled od toho jak se udeřil při pádu do hlavy a tak mžoural až uviděl jeho ženu s nožem, která se k němu rozběhla a chtěl se pomstít. Měl volnou jen levou ruku a tak vší silou zachytil na poslední chvíli nuž nad svým hrdlem. Snažil se odtlačit tu chladnou čepel a zachránit se, mezitím druhou rukou pod mužem trhal, aby ji vyprostil. Když ji dostal ven, tak žena jednou rukou sáhla po zbrani a snažila se ji vyrvat z jeho ruky, on se jí bránil ale jak jí trhali sem a tam znovu vystřelil a trefil ženu do obličeje. Odtlačil muže vstal, podíval se na tu spoušť. Za tím panele muselo být něco důležitého. Holčička byla skrčený za jednou bednou poblíž a snažila se před ní schovat. Byl jakoby omráčený z toho co udělal. Zapoměl na to že tam ještě někdo je a vystřelil na ten falešný panel. Střela projela skrz a on uslyšel zděšený výkřik a zasténání. V jeho stavu to s ním absolutně nic nedělalo. Urval zbytek panelu a nahlédl dovnitř. Žena asi třicet tam ležela mrtvá s vyděšeným výrazem který jako by se ptal : Co se to stalo? A už se to nezmění. Podíval se na ni pozorněji, byla to podezřelá z rebélie, její podobizna vysela v kasárnách, ten výraz se mu už nikdy nevymaže z paměti. Odešel z lodi a opřel se venku o nějakou bednu. Dívka se zatím vypařila někam pryč a jistě se chtěla jednou pomstít. Spojil se s lidmi na akademii a sdělil jim co se stalo, jen si ten příběh trochu upravil aby nešelel před válečný soud. To byla předposlední kapka.
Obrázek


Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Peter Quill/Star-Lord [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Neviem v akom stave toto celé je, no ak máš ešte záujem hrať túto postavu, daj vedieť ;-)

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Peter Quill/Star-Lord

Příspěvek od Lance Skywalker »

Ok keďže hráč zjavne nemá záujem postavu hrať, sťahujem sa z tohto topicu, postava je v prípade záujmu hráča voľná pre iného moderátora.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“