Přihláška Kabe

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MR08
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 26.1.2014 13:31:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Přihláška Kabe

Příspěvek od MR08 »

Jméno: Kabe

Titul: Technik kadet (Rebel)

Rasa: Chadra-Fan

Rok narození: 17 BBY

Planeta narození: Chad

Životopis:
Narodil jsem se 17 let před bitvou o Yavin rodičům Fandarovi a Tekli. Už jako mládě jsem poměrně vynikal nad svými šesti sourozenci svou vynalézavostí a zájmem o techniku. Studoval jsem jakýkoliv materiál, který mi můj otec (hlavní inženýr Chad robotics) mohl nabídnout. Ve 12 jsem postavil svého prvního droidíka, byla to sice jen taková malá hračka, která měla v sobě zabudované jen ty nejzákladnější vybavení a měl velikost asi tak varné konvice, ale byl pro mě přelomový v tom, že mě díky tomuto malému úspěchu plně pohltila robotika. Otec mi po vystudování školy nabídl místo u nich v továrně, práci jsem miloval až do osudné nehody kdy se jeden, z obraných prototypů určených pro export Alianci přehřál a explodoval, což mě stálo jednu ruku a půlku srsti na tváři mi to speklo, ale přežil jsem a musím uznat, že protetická končetina mi naopak v práci slouží mnohem lépe nežli ta původní. Po zničení hvězdy smrti jsem se dozvěděl mnohem víc o Alianci a uvědomil si, že pokud prohrají, bude to mít špatný dopad i na Chad a tak jsem se nakonec přes protest rodiny přidal k povstání a byl zde zařazen jakožto technický rekrut.

Hlavní zbraň: Blas tech DL-22

Vedlejší zbraň: Malý droidík (asi velikosti jediské výcvikové koule)

Styl boje: Loutkař (posílá za sebe spíš bojovat droidy a sám je pokud možno ovládá z nějakého úkrytu)

Schopnosti: Specializace na techniku, ukrývání se, přežití, všímání.

Vzhled: Středně velký Chadra-Fan, pravá tvář je zcela bez srsti, pravá ruka protetická z matného kovu. Spíše zamlklý a naslouchavý, nijak na sebe zbytečně neupozorňuje, ale pokud je ve společnosti přátel nebo bytostí, kterým důvěřuje, je až neuvěřitelně ukecaný.

Rozsah znalostí: Filmy od 1 až po 6, znalost pravidel pro SW RPG, seriál, nějaký ten komix, knihy: Kompletní série Nový řád jedi, Cesta zkázy, Temný lord, Thrawnova trilogie, Ruka odplaty, Oddanost, Bludná planeta, Republikové komando, X-Wing(Wedgův gambit, Eskadra Rogue) a dále pak sem tam nějaké články z wookieepedie. Hry: Jedi academy, KOTOR 1 a 2, SWTOR, WS Battlefront, Force unleashed 1 a 2, SW battleground, Empire at war.

Možnosti: Pokud to půjde dobře tak obden, pokud špatně 2x týdně.

Kontakt: m.ropek@seznam.cz
Naposledy upravil(a) MR08 dne 26.1.2014 21:04:42, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška Kabe

Příspěvek od East.Wood »

Ahoj, tvou postavu si beru na starost.

V prvé řadě mám ale nějaké nesrovnalosti, s kterými bych se rád s tvou pomocí vypořádal:
- rozmysli se, zda chceš být více technik, nebo ryzí voják.
- pokud jseš raději pro boj na dálku, tak zbraň (blaster) moc potřebovat nebudeš...
- pokud máš datum narození 35 BBY a dožil jsi se zničení Death Star, budeš už pro výcvik dospělý. Ideální je být spíš ještě tzv. "v puběrtě, aby jsi postupně mohl vyvíjet svou postavu a získávat zkušenosti.

Zkus nad těmito body pouvažovat a pozměnit je v přihlášce. Případné dotazy s tebou rád proberu... :wink:
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška Kabe

Příspěvek od East.Wood »

Dobrá tedy, pár nesrovnalostí bylo vysvětleno a my si tedy můžeme dát na zahřátí obligátní testík:

1) Kdo může povolit hráči nevhodnou či vulgární mluvu u postavy v misi/výcviku?
2) Co se stane, je-li hráč neaktivní více než měsíc?
3) Jak se nazývá topic (téma), kde se můžeš dočíst o vítězích soutěží, hráčích měsíce apod.?
4) Uprav text do správné podoby:

Yavin IV, džungle

Světelný meč zasyčel, když kapky jemného deště dopadaly na modrou čepel.
Tak jen pojď, zmetku! zvolal Ruddy.
Jeho protivníkem byl jediný voják Impéria, ovšem ani jeho osamělost mu nebránila divoce zaútočit svým blasterem. Proti rytíři Jedi však neměl žádnou šanci, první odražený výboj jej zasáhl do ruky, kterou třímal zbraň. Muž se se zaúpěním sesunul na kolena a čekal svůj osud.
No tak mně doraž, dělej... proběhlo klečícímu vojákovi hlavou, když se nad ním sklonil mladý Jedi.
Ne, budeš žít! řekl chladně Ruddy a meč deaktivoval. Poté odeše, aniž by se ohlédl.
Voják ani nehlesl a jen tupě zíral za svým přemožitelem.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MR08
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 26.1.2014 13:31:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Přihláška Kabe

Příspěvek od MR08 »

1)Nikdo neboť se jedná o výjimku, pokud je tedy napsána v přímé řeči nebo myšlenkách postavy a má co dočinění s chováním postavy. Viz. § 3. Jinak v případě postavy s častými sklony k vulgarizmu a amorálnímu chování záleží další činy a vyjadřování na domluvě s moderátorem a to jen za předpokladu je li hráči více nežli 18.

2) Jeho profil může být smazán.

3) Síň slávy

4)
Yavin IV, džungle:

Světelný meč zasyčel, když kapky jemného deště dopadaly na modrou čepel.
„Tak jen pojď, zmetku!“ zvolal Ruddy.
Jeho protivníkem byl jediný voják Impéria, ovšem ani jeho osamělost mu nebránila divoce zaútočit svým blasterem. Proti rytíři Jedi však neměl žádnou šanci, první odražený výboj jej zasáhl do ruky, kterou třímal zbraň. Muž se se zaúpěním sesunul na kolena a čekal svůj osud.
No tak mně doraž, dělej... proběhlo klečícímu vojákovi hlavou, když se nad ním sklonil mladý Jedi.
„Ne, budeš žít!“ řekl chladně Ruddy a meč deaktivoval. Poté odešel, aniž by se ohlédl.
Voják ani nehlesl a jen tupě zíral za svým přemožitelem.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška Kabe

Příspěvek od East.Wood »

Test dopadl na jedničku, nemám výhrad.

Výcvik by měl započít ještě dneska, případně zítra :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška Kabe

Příspěvek od East.Wood »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4247
výcvik jest založen
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Impérium“