Přihláška

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lord Reconov da Nova
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 18.9.2013 15:51:27
Bydliště: To kdybych věděl :D

Přihláška

Příspěvek od Lord Reconov da Nova »

Jméno: Terk Wolfire

Titul: Lovec odměn

Rasa: člověk

Rok narození: 36 BBY

Planeta narození: Corellia

Životopis: Narodil jsem se do rodiny Wolfirů Ralovy a Arně. Moje matka však zemřela krátce po porodu, takže mě vychovával pouze otec. Bydleli jsme asi 17 kilometrů od Coronet City na okraji lesa. Otec se živil jako dřevorubec. A ten to se mnou neměl moc lehké. Neustále jsem vyváděl nějaké vylomeniny, např. jsem vzal tátovu blasterovou pušku A280, a šel střílet šišky či nějaká zvířata, pokud byla příležitost. A byl jsem v tom opravdu dobrý. Když mi bylo sedmnáct, ujalo se vlády Impérium. Táta si neustále stěžoval, že ho tohle Impérium zruinuje, ale mě to upřímně mě zajímalo. O rok později táta važně zranil při práci. Zakopl a nabodl se na větev. Nějak se mu povedlo doplazit až naší chalupě. Snažil jsem se mu pomoct, ale ztratil příliš krve. Chtěl jsem ho odnést do chalupy, když v tom mu vypadl nějaký papír z vesty. Zvedl jsem ho a otevřel. Byl pro mě. Táta ho asi nosil u sebe pro případ že by se mu něco stalo. Stálo v něm že mi odpouští všechny ty moje vylomeniny. Taky tam stálo že pod podlahou v jeho ložnice je schované něco co mi chtěl dát, až se rozhodnu odejít. Tátu jsem ještě ten večer pohřbil a poté jsem šel tu skrýš. Nebylo to těžké, když člověk ví co hledá. Byl v ní další dopis a něco smotané v látce. Otevřel jsem dopis. V tom bylo něco, co otec nazval přiznáním. Psal v něm, že než potkal moji matku, živil se jako lovec odměn. Potom však potkal moji matka a zamiloval se do ní. A z toho důvodu opustil branži a začal žít na Corellii. Na závěr napsal ať s tím, co je v té látce naložím podle svého uvážení. Rozbalil jsem látku a v ní byla pistole DL-44 a odstřelovací puška FS-1 Farshot. Puška byla navíc modifikována, takže se hlaveň dala zkrátit tak, že se hlaveň ohnula podél zbraně. Následující den jsem se vydal do Coronet City a odletěl na Tatooin do Mos Eisley, protože jsem věděl že tam se nějaká práce najde. Zamířil jsem do baru. Tam mě ale napadl nějaký místní ožrala. který mě chtěl nabodnout na 30 centimetrů dlouhou vibročepel. Jelikož ale měl do střízlivosti asi stejně daleko jako Hutt do štíhlosti, minul. V tu chvíli jsem mu dal pěstí do obličeje, načeš spad a už nevstal. Vyrval jsem vibročepel ze zdi, když tu se na mě vyřítil poněkud střízlivější kámoš toho, kterého jsem právě knock-outoval. Měl tu samou vibročepel, jako ten první. Švyhnul po mě čepelí, ale tu jsem vykryl a praštil ho pěstí do břicha. Ten chlápek vytáhl blaster a chtěl mě zastřelit, ale nedostal příležitost. Kopl jsem mu zespodu do zbraně, ta vylétla ke stropu a toho chlápka jsem nabodl na vibročepel. Když jsem otřel vibročepel od krve, přistoupil ke mě chlápek, který mě doteď jenom pozoroval. Řekl mi že se mu líbí moje schopnosti v boji na blízko. Já na to, že to by mě měl vidět s odstřelovací puškou. Nabídl mi že mi pomůže s výcvikem a zasvětí do světa lovců odměn. A já jsem souhlasit.

Konec(díky bohu)

Hlavní zbraň: odstřelovací puška FS-1 Farshot

Záložní zbraň: DL-44 a 2 vibročepele

Styl boje: Na velkou vzdálenost puškou, na střední blasterem, na blízko blasterem nebo čepelemi

Specializace: Odstřelovaní, boj na blízko

Vzhled: Modrooký, blonďatý, poměrně vysoký

Charakteristika: tichý, soustředěný,dobrý ve smlouvání

Rozsah znalostí o SW: Všechny filmy, knihy (hlavně série Thrawnova ruka a X-wing, trochu Nový řád Jedi),hra Battlefront II

Častost hraní: Každý den nebo jednou za dva dny

Kontakt: Genius9852@centrum.cz
Naposledy upravil(a) Lord Reconov da Nova dne 20.9.2013 16:23:01, celkem upraveno 1 x.
Taky jste si někdy přály, aby zvítězilo zlo?

Přidejte se k Temné straně

(Dark Side 4EVER)


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Přihláška

Příspěvek od Mandalorian »

proč ses vydal na Tatooine? to nebylo poblíž nic vhodnějšího?
proč tě ten druhý útočník v baru nezastřelil rovnou?

Testík z pravidel

Přepiš do správného tvaru:
Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Otázky:
1. ) Kolik lze na akademii vytvořit profilů?
2. ) Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
3. ) V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
4. ) Co dostaneš za spamovani?
5. ) Jaká je maximální povolená délka podpisu?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lord Reconov da Nova
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 18.9.2013 15:51:27
Bydliště: To kdybych věděl :D

Re: Přihláška

Příspěvek od Lord Reconov da Nova »

Nic lepšího mě nenapadlo a nemám moc přehled o poloze jednotlivých planet(zeměpis mi nikdy moc nešel).
Myslel, že mu bude stačit vibročepel, protože jeho kámoš měl dost napito a já jsem měl štěstí


Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
´´Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.´´
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
´´Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?´´
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům.


1) Jeden
2)Musí být v jiném období než první a ten musí mít hotový výcvik nebo povolení od moderátora
3)v code
4)ten trest, pro jaký se rozhodnout admini
5)300 znaků
Taky jste si někdy přály, aby zvítězilo zlo?

Přidejte se k Temné straně

(Dark Side 4EVER)


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Přihláška

Příspěvek od Mandalorian »

budiž
nějaké speciální přání do vycvíku? mise?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lord Reconov da Nova
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 18.9.2013 15:51:27
Bydliště: To kdybych věděl :D

Re: Přihláška

Příspěvek od Lord Reconov da Nova »

Ne
Taky jste si někdy přály, aby zvítězilo zlo?

Přidejte se k Temné straně

(Dark Side 4EVER)


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Přihláška

Příspěvek od Mandalorian »

výcvik založen, omlouvám se že to trvalo tak dlouho...

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4169
štastný lov
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Impérium“