Terris Soren

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Terris Soren

Příspěvek od Terris Soren »

Jméno: Terris Soren

Povolání: Lovec lidí

Rasa: Člověk

Planeta narození: Coruscant

Rok narození: 22BBY

Životopis:
Narodil jsem se v nižších vrstvách Coruscantu, tam kde lidé nejsou moc bohatí a ulice ovládají spíše gangstři a jiní lotrové. Od malička jsem žil se svým otcem Tanisem. Matku jsem nikdy nepoznal ikdyž jsem se na ní často ptal, otec otom nerad mluvil jediné co jsem se od něj dozvěděl, že prý žije ně7kde v centrální soustavě. Časem jsem nato přestal myslet. Když jsem byl starší poflakoval jsem ohledně jednoho baru kam chodily lovci odměn a sem tam jsem zaslechl jak se jeden mezi ostatními vytahuje a vypravěl co všechno udělal, koho dostal a jaký kšefty měli. Občas kousek od našeho příbytku vtrhly stormtroopeři protože se tam shovávali uprchlíci a já často pozoroval vojáky imperia v akci. Odjakživa se mi líbilo jejich brňení vypadá prostě úžasně. Jak čas plynul otec začal pašovat koření, otec měl dluhy kvuli pazzaku tak jako splátku vozil koření pro místní gangstery od kterých si půjčoval na hru. Toho času jsem byl odkázaný sám na sebe a musel jsem se o sebe postarat. Když to situace vyžadovala vstupoval jsem do klubů a okrádal lovce o cennosti zrovna když byli u baru nebo u barových tanečnic. Jednoho dne se mi to ovšem vymstilo když mne jeden lovec přistihl, odtáhl mě ven a dal mi najevo, že pokud chci přežít měl bych začít něco dělat. Vzal si své věci hodil mě nazem a odešel. Vnuklo mi to nápad, že bych se mohl dát na dráhu lovce odměn. Když se otec vrátil zpět z cesty řekl jsem mu o svém plánu, čekal jsem že se mu to nebude líbit ale nevadilo mu to. Tak jsem se zeptal kde sehnat do začátku nějaké lepší zbraně jenže jsem neměl moc peněz. To co si otec odpracoval splatilo tak dluhy za pazzak, ale zavedl mě za jedním obchodníkem z černého trhu který mu dlužil velkou službičku. Poté co mu otec připomněl že chce oplatit službu z minulosti, zavedl nás dále do svého obchodu. Tam jsme vešli do skryté místnosti v které byly zbraně z dob Klonových válek. Mohl jsem si vybrat co jsem chtěl a jak jsem se rozhlížel padla mi do oka puška DC-17m a ruční blaster DC-17. Poté co jsem si vybral jsme odešli z obchodu stím, že otci už nic nedluží. Otec mne požádal abych odnesl zbraně domů a pak na něj počkal před místním barem kousek od našeho domu. Když jsem odnesl zbraně a vrátil se zpět u baru stál shluk lidí, vběhl jsem mezi ně a viděl svého otce strěleného dobřicha. Držel jsem ho za ruku a jediné co mi stačil říci než zemřel bylo jméno Trask. Věděl jsem, že ho musim najít a pomstít se za mého otce.
To mě upevnilo stát se lovcem odměn..

Hlavní zbraň: DC-17m

Záložní zbraň: DC-17 ruční blaster

Styl boje: Používání blásteru v težkých situacích používání elektrostatických granátů

Vzhled,poznámky: 176cm vysoký, hnědé krátke vlasy, tmavě modré oči, obliba Kaminské technologie ohledně brnění Katarn class commando, preferace zbraní od firmy Blastech Industries a upřednostnění letounů od Kuat Drive Yards především stíhačku Alpha-3 Nimbus-class V-wing

Rozsah znalostí: Filmová SW sága, KotOR-KotOR2, SW:EAW, SW:EAWFC, JKA, Clone Wars serie, Starwars.wikia(obliba ve studování =) )

Kontakt: TerrisSorn@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Terris Soren dne 05.6.2013 09:03:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Terris Soren

Příspěvek od East.Wood »

Zdravím tě!

Dříve, než cokoliv začneme, měl bys upravit přihlášku - pokud chceš hrát za lovce odměn, neuváděj hodnost kadet.

Jinak by to celkem šlo, takže posléze přejdeme k testu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Terris Soren

Příspěvek od East.Wood »

Příště prosím, když si něco upravíš v přihlášce, napiš sem upozornění, abych to zaregistroval... :wink:

Tak teď malý testík, něco z pravidel fóra a úprava textu:

1 ) Můžeš si za postavu vybrat politika? Pokud ne, proč?

2 ) Za jakých podmínek smíš v textu použít vulgarismy?

3 ) Jak se v příspěvcích zapisují odkazy?

Uprav text do správné podoby:

Tatuin

Na obzoru bylo vidět siluetu jakési postavy, která se pohybovala velice pomalu. Za několik desítek minut se přiblížila na dohled a bylo rozeznat obrysy jakéhosi muže, který byl vyčerpaný a vláčel se pod spalujícími slunci písečnými dunami.
Jestli dojdu do Mos Eisley, dám si tu největší sklenici vychlazeného alderaanského piva... znělo tomu člověku v hlavě a při tom pomyšlení zamlaskal, i když měl v puse sucho.

Hej, ty tam! zazněl najednou odněkud hlas a ten člověk se otočil, aby viděl, zda se mu to jen nezdálo a hlas nebyl pouhou halucinací.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Re: Terris Soren

Příspěvek od Terris Soren »

1) Nejsem si jistý jestli ne politika, ale Diplomata ano ve všech obdobích.

2) Výjimku z tohoto pravidla tvoří vyjadřování v přímé řeči a v myšlenkách postav ve hře. Charaktery v zájmu zachování reálnosti jsou a mohou být občas vulgární.

3) Odkazy je možno zapisovat pouze v code a vložené odkazy nesmí odporovat svým obsahem bodu 11

Tatooine

Na obzoru bylo vidět siluetu jakési postavy, která se pohybovala velice pomalu. Za několik desítek minut se přiblížila na dohled a bylo rozeznat obrysy jakéhosi muže, který byl vyčerpaný a vláčel se pod spalujícími slunci písečnými dunami.
Jestli dojdu do Mos Eisley, dám si tu největší sklenici vychlazeného alderaanského piva... znělo tomu člověku v hlavě a při tom pomyšlení zamlaskal, i když měl v puse sucho.

Hej, ty tam! zazněl najednou odněkud hlas a ten člověk se otočil, aby viděl, zda se mu to jen nezdálo a hlas nebyl pouhou halucinací.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Terris Soren

Příspěvek od East.Wood »

Dobře, vše v pořádku, jen u bodu 1) jsem měl spíše na mysli to, že pokud si chceš tvořit přihlášku politika, není to nemožné. Každá taková neobvyklá povolání postav se však musí konzultovat s moderátorem, zda je možné si je vytvořit, za jakých podmínek apod.

Ale v podstatě jsi pravidla pochopil, zde nebude problém. Text jsi přepsal správně a tak už jen detaily k Tvému budoucímu výcviku:
- v kolika letech postavy chceš výcvik začít?
- nějaké zvláštní přání?
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Re: Terris Soren

Příspěvek od Terris Soren »

Výcvik bych chtěl začít někdy teď v okolo 0BBY (ve 22 letech)
Ano .. chtěl bych se nějak dopracovat ke Katarn Class Commandu armoru jelikož je to me ze všech nejoblibenejších ty co používala republic commanda.. (Bounty hunter v Katarn class mi připadá originální =) )jelikož je po klonových valkách tak jsem myslel že by to bylo možné. A mít V-wing třídy Nimbus Alpha-3. pokud to pude, ale jak se k tomu dostanu necham taky natobě. Třeba někdy v průběhu a možná někdy střet s matkou :P jak zaznělo v životopisu ostaní věci nechám natobě =)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Terris Soren

Příspěvek od East.Wood »

Tady máš výcvik:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4052&p=63163#p63163
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Impérium“