Přihláška Gowit Dentris (For EW)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Přihláška Gowit Dentris (For EW)

Příspěvek od Merthor »

Jméno: Gowit Dentris (pro přátele Gowy Dent)

Povolání: Rebel (pre-rebel - zaměření univerzální)

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Rok narození: cca 35 BBY Věk: cca 17 let

Planeta narození: Chandrilla

Životopis postavy: Herden a Rinte Dentrisovi bili úplně obyčejní lidé pracující v zemědělství, nebyli to ani význační rolníci. Přesto žili poměrně šťastný život a štěstí mohli také zajistit svému synovi Gowitovi, který byl ovšem úplně jiný, než jeho rodiče. Gowit od mala prahnul po dobrodružství a nebezpečné zábavě. Nejdříve ho zaujaly obrázky lodí, později i nejrůznější dobrodružné příběhy, snad až legendy a to hned po té, co mohl začít chápat. Jeho ideálem rozhodně nebylo vést obyčejný život a pracovat jako pomocná síla v zemědělství.
Dalo by se říci, že měl relativně štěstí, protože záhy narazil na podobně starého chlapce. Twiana Endryho, jehož otec byl republikový pilot. Gowit u rodiny svého přítele našel nový domov a společně zatoužili poté naučit se létat. Vyslechli nejednu přednášku o létání a pokaždé, když byl pilot Enry doma, nezapomněl jim poskytnout nějakou tu příležitost seznámit se z některou lodí nacházející se na planetě.
Twianův otec sdílel nadšení obou chlapců a chtěl jim pomoci na akademii na planetě Raithal. Twianovi se to povedlo, Gowitovi už ne, protože na něho nezbylo místo. Gowit se ale dostal na planetu Kuat, kde se mu také nepodařilo uchytit, ale zato zde našel dalšího přítele, který mu umožnil udělat dalších několik kroků v jeho životě. Přítel jménem Smanth původně pracoval jako technik v místních loděnicích. Měl ale se společností velké problémy a tak již delší dobu šmelil místo toho, aby pořádně pracoval, různá vznášedla a speedery. Právě na nich dostal Gowit své základy létání, i když se toho musel ještě hodně učit. Ale byl to další krok k tomu, aby si splnil svůj životní sen.
Mezi tím přišli Klonové války s obdobím zmatku a nejistoty. Přechod Klonových válek na dobu, kdy se změnila Republika v impérium měl na Gowita ještě větší vliv. Stal se svědkem, proslovu několika pro Imperiálních nadšenců, jejichž projev ho poněkud znechutil. Smanth a Gowit se rozhodly opustit planetu Kuat. Smanth na sebe ale znovu hloupě upozornil, když si neopatrně přivlastnil důležité výkresy, které byly vlastně majetkem význačné nyní už Imperiální společnosti. Tak se Smanth dostal mimo zákon a Gowit nechtěně s ním.
Museli se rozhodnout, jak danou situaci řešit. Nakonec Smanth odcizil ještě malou civilní loď se kterou se chtěli bezpečně dostat na nějako nevýznamnou planetu, kde by si mohli najít krátkodobé uplatnění a během nějaké doby se rozhodnout co dál. Ocitli se tak na planetě Mindor ve vnějším okraji galaxie. Zde se čirou náhodou setkali s malou skupinkou uprchlíků ve stejné situaci, kteří se rozhodli vést aktivní boj proti Impériu. Nebyla to sice velká skupina, zato její členové byli odhodlaní a když se to vzalo dohromady, docela dost toho uměli. Gowit a Smanth se k nim po docela krátkém váhání přidali a Gowit se zde za krátkou dobu ledasčemus přiučil. Nejen proto, že skupina vnikla v pásmu okraje galaxie, začala si skupina říkat prostě Edge Resistance. (Možno přeložit nejméně třemi způsoby každý z nich může mít své opodstatnění, proto uvedeno v angličtině.)

Hlavní zbraň: osobní - blasterová pistole DL 22

Záložní zbraň: Žádná

Styl boje: Spíš aktivní, spíše útočný, ale ne sebevražedný. Snaha rychle jednat ať už v útoku, nebo v případné obraně, jsem li k ní nucen.

Schopnosti: .Pohotové reflexy, slušný instinkt, strategické myšlení, umí pilotovat, umí i celkem obstojně střílet a má základy v sebeobraně.

Vzhled, poznámky: Vytáhlý energický mladík s krátkými světlými vlasy Někdy rychleji jedná, než myslí, sem tam si neodpustí trochu suchého humoru. Loajální názorům a ideálům v něž věří a jimž služí i svým přátelům.
Rozsah znalostí o SW: Stará i nová filmová trilogie, Clone wars (1. série). Jinak mám trochu problém

Odhadovaná častost hraní: cca jednou za dva až tři dny

Kontakt: sedlpetas@centrum.cz

Poznámky:
Životopis byl mírně upravený, tak aby vyhovoval období těsně po přechodu z republiky na Impérium. Věk a rok narození by tedy odpovídali roku 18 BBY, ale jsou to jenom přibližné údaje, které jsem naasal orientačně, aby vystihli, že se jedná o ranné začátky odporu proti Impériu.
Gowit je v takovém připadě asi nejmladší ze skupiny, ale ve světových válkách se do bojů dostávali často i chlapci okolo 15 let.
Skupina Edge Resistance je vymyšlená fiktivně, má nyní 8 členů a za sebou má krátkou dobu nepodstatné existence.
Mindor je pouze místo setkání skupiny, další místa a děje spojené ze ER jsou už ryze součástí moderské fantazie.
Naposledy upravil(a) Merthor dne 27.4.2013 18:00:44, celkem upraveno 6 x.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška Gowit Dernris (For EW)

Příspěvek od East.Wood »

Tak se do toho dáme, jseš moje první "oběť" po návratu k moderátorštině, tak snad to zvládneme :wink:

K přihláše jen drobnosti:
- planeta, kde se Gowit narodil, se nejspíš jmenuje Chandrilla (narodila se zde Mon Mothma).
- vibromeč jako záložní zbraň? U povstaleckého vojáka dost neobvyklá zbraň. Možná by nebylo na škodu doplnit, jak se s ním Gowit naučil zacházet, popř. jestli nějaký vlastní a odkud ho má.

To jsou moje první postřehy a připomínky, pak budeme moct začít s výcvikem. :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Přihláška Gowit Dernris (For EW)

Příspěvek od Merthor »

Přiznám se, že protože takovou přihlášku dělám poprve, musel jsem ji trochu víc lepit z různých zdrojů z různých míst a bál jsem se, že bude přeplácaných víc věcí. Takže děkuji za upozornění, záložní zbraň škrtám.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška Gowit Dernris (For EW)

Příspěvek od East.Wood »

ještě jedna věc: Píšeš, že Gowit se chtěl přidat k rebelům. Aliance ale vznikla až v roce 2 BBY, to už by mělo být Gowitovi 33 let... ale v přihlášce chceš začít výcvik v sedmnácti. Popsal jsi ale životopis až ke vstupu do řad povstalců.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška Gowit Dentris (For EW)

Příspěvek od East.Wood »

Přihláška v pořádku, výcvik je zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4031
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Impérium“