Many Greec (G.D)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dynamic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 08.10.2012 14:46:04

Many Greec (G.D)

Příspěvek od Dynamic »

Jméno: Many Greec

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Rok narození: 36 BBY

Planeta narození:Adim


Životopis postavy: Narodil jsem se v roce 36 BBY. Planeta Adim je průmyslová planeta s velkým množstvím nerostného bohatství. Narodil jsem se svým rodičům otci Vigu a matce Cather. Již jako malý jsem měl bystré smysli. Otec byl vedoucím těžby a matka pracovala u obchodníka se součástkami. V roce 27 BBY byla planeta objevena piráty a ti jí začali drancovat a vyhlazovat obyvatelstvo.
Otec mě ukryl v lesích aby mne piráti nenašli. Asi tak po třech dnech piráti zastavili drancování a odletěli. Zbylo jen pár obyvatel co se stačilo schovat nebo utéct. Po návratu do vesnice sem viděl že spousta domů hoří. Zeptal jsem se okolních lidí kteří mě znali kde mám rodiče. Lidé mi řekli že byli rodiče zabiti. Ihned my bylo smutno a přemýšlel jsem kdo se o mě bude asi starat.
V roce 26 BBY přiletěla jakási loď, obyvatelé se utíkali ukrýt s myšlenkou že to jsou zase piráti avšak toto piráti nebyli. Ven z lodě vylezl jakýsi muž v hábitu a hned si to namířil ke mě.Představil se mi jako Arkash a nabídl mi jestli se nechci připojit k temné straně síly. Nic z toho jsem nechápal avšak mi nabídl jestli s ním nechci odletět a stát se jeho učedníkem. Jelikož sem na téhle proklaté planetě nechtěl zůstat už ani minutu rozhodl jsem se že s ním odletím. Po přistání sem viděl samé lesy a pak jednu velkou skrýš uprostřed hory. Ani nevím kde sem se to nacházel. Naučil mne zacházet se světelným mečem a naučil pár sil. Asi v roce 21 BBY končí můj základní výcvik a byl sem informován abych se dostavil jako pomocník v klonových válkách. V klonových válkách sem útočil na spousty planet. V roce 19 BBY končí klonové války tedy v mých (17 letech). Letím na Coruscant zde jsem přeřazen do galaktického impéria a již zde zůstávám.

Barva čepele:Červená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu, Ataru

Schopnosti: Vysoké skoky, Škrcení, Odstrčení, Přitáhnutí.
Začínám se učit blesky.

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : Hněv,Hod světelným mečem,Blesk,Daleké vidění,Vysoké skoky, Škrcení, Odstrčení, Přitáhnutí.

Vzhled, poznámky: Vysoký asi 186cm, tmavovlasý s oranžovýma očima, na veřejnosti zábavný a nenápadný ale pokud je třeba i hodně svérázný. Hodně výbušný.


Rozsah znalostí o SW: Obě Trilogie, Epizoda 1 - 5 klonových válek, Jedi academy, Jedi Outcast, Force Unshlead 1 i 2,Battlefront 1 a 2,

Odhadovaná častost hraní: denně ve večerních hodinnách od 16:00 o víkendech celý den.

Kontakt: e-mail:ambushc@seznam.cz skype:noraesh
Darth Plagueis.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Many Greec

Příspěvek od Garth Devilman »

1. co jsi dělal po smrti rodičů?
2. po rozkazu 66 mebylo impérium zrovna best friend force userům - jak se ti povedlo je přesvědčit?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Dynamic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 08.10.2012 14:46:04

Re: Many Greec

Příspěvek od Dynamic »

Garth Devilman píše:1. co jsi dělal po smrti rodičů?
2. po rozkazu 66 mebylo impérium zrovna best friend force userům - jak se ti povedlo je přesvědčit?
1.Ujali se mě sousedé kteří mě znali a zapojili do kolektivních prací.(fyzicky náročných)
2.Eště před rozkazem 66 se mě ujal ten sith co přiletěl na tu planetu.Po tom rozkazu 66 se mě zastal právě on a pomohl mi k přestupu do galaktického impéria.
Darth Plagueis.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Many Greec

Příspěvek od Garth Devilman »

2.2 oficiální sithové byli Siidius a Vader
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Dynamic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 08.10.2012 14:46:04

Re: Many Greec

Příspěvek od Dynamic »

Garth Devilman píše:2.2 oficiální sithové byli Siidius a Vader
2.2 Ano. Byli to sithští lordi. Takže si mohli vzít dalšího učedníka. I když jestli by jsme se přibližovali k té podstatě tak asi ne protože bylo pravidlo 2 sithů. Aby se dokázali lépe skrývat.
Darth Plagueis.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Many Greec

Příspěvek od Garth Devilman »

celá věc kolem učedníků mi přijde lehce jetá... Nechceš si to rozmyslet? :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Dynamic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 08.10.2012 14:46:04

Re: Many Greec

Příspěvek od Dynamic »

spíš si to nerozmyslím :) . Pro impérium sem nadchlej úplně moc. A nebo to nějak vykoumat :) :dstar2: myslim že se domluvíme :)
Darth Plagueis.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Many Greec

Příspěvek od Garth Devilman »

ok,

zítra na to mrknu :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Many Greec

Příspěvek od Garth Devilman »

Ok, dáme si testík z pravidel fóra a SW obecně:

1. jaká byla základní barva čepele příslušníka Sithského řádu?
2.Je zde na fóru umožněna vlastní aktivita hráče, a pokud ano v jakých oblastech? (stačí mi tři)
3. K čemu se v našem případě používá tagování? (tučné písmo, kurzíva, podtržení)

Uprav text


Night Arrow - VIP pokoj

Důstojník se uvelebil ještě pohodlněji.

Řekněme, že mě prostě jen překvapuje jak jsi sentimentální. Vyhýbáš se všemožně otcovým zlozvykům a přesto cestuješ po Galaxii a to jenom proto abys uctil památku jejich lásky...- Wormer zamyšleně vyfoukl obláček kouře, který se vznesl do vzduchu a rozplácl se o strop.

Tu cestu na Tatooine ti zaplatím za jednu službičku. Právě mi volala moje známá z tamní pobočky. Huttové nechtějí přislíbit finanční injekce, protože jim nějaký svobodomyslný podnikatel jménem Harik Jamall krátí zisky. Doslova nám řekli: Chcete podporu? Zaslužte si ji!

Republika má svázané ruce a kancléř je proto svoje „vzájemné soužití.“ 120 000 kreditů je poměrně velká finanční pomoc a Harik je natolik sobecký, že dost dobře pochybuji, že by byl zapálen pro naši věc.

Důstojník vyfoukl poslední kouř: Donuť ho ať prodá svůj podnik a budeme si kvit. Co ty na to?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Dynamic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 08.10.2012 14:46:04

Re: Many Greec

Příspěvek od Dynamic »

Garth Devilman píše:Ok, dáme si testík z pravidel fóra a SW obecně:

1. jaká byla základní barva čepele příslušníka Sithského řádu?
2.Je zde na fóru umožněna vlastní aktivita hráče, a pokud ano v jakých oblastech? (stačí mi tři)
3. K čemu se v našem případě používá tagování? (tučné písmo, kurzíva, podtržení)

Uprav text


Night Arrow - VIP pokoj

Důstojník se uvelebil ještě pohodlněji.

Řekněme, že mě prostě jen překvapuje jak jsi sentimentální. Vyhýbáš se všemožně otcovým zlozvykům a přesto cestuješ po Galaxii a to jenom proto abys uctil památku jejich lásky...- Wormer zamyšleně vyfoukl obláček kouře, který se vznesl do vzduchu a rozplácl se o strop.

Tu cestu na Tatooine ti zaplatím za jednu službičku. Právě mi volala moje známá z tamní pobočky. Huttové nechtějí přislíbit finanční injekce, protože jim nějaký svobodomyslný podnikatel jménem Harik Jamall krátí zisky. Doslova nám řekli: Chcete podporu? Zaslužte si ji!

Republika má svázané ruce a kancléř je proto svoje „vzájemné soužití.“ 120 000 kreditů je poměrně velká finanční pomoc a Harik je natolik sobecký, že dost dobře pochybuji, že by byl zapálen pro naši věc.

Důstojník vyfoukl poslední kouř: Donuť ho ať prodá svůj podnik a budeme si kvit. Co ty na to?
1.červená
2.Ano je povoleno. (př.Diskuze,MPM,Recenze)
3.Tagování se používá v příspěvcích.(přímá řeč,myšlenky,lokace)

Night Arrow - VIP pokoj

Důstojník se uvelebil ještě pohodlněji.

Řekněme, že mě prostě jen překvapuje jak jsi sentimentální. Vyhýbáš se všemožně otcovým zlozvykům a přesto cestuješ po Galaxii a to jenom proto abys uctil památku jejich lásky...- Wormer zamyšleně vyfoukl obláček kouře, který se vznesl do vzduchu a rozplácl se o strop.

Tu cestu na Tatooine ti zaplatím za jednu službičku. Právě mi volala moje známá z tamní pobočky. Huttové nechtějí přislíbit finanční injekce, protože jim nějaký svobodomyslný podnikatel jménem Harik Jamall krátí zisky. Doslova nám řekli: Chcete podporu? Zaslužte si ji!

Republika má svázané ruce a kancléř je proto svoje „vzájemné soužití.“ 120 000 kreditů je poměrně velká finanční pomoc a Harik je natolik sobecký, že dost dobře pochybuji, že by byl zapálen pro naši věc.

Důstojník vyfoukl poslední kouř: Donuť ho ať prodá svůj podnik a budeme si kvit. Co ty na to?[/quote]
Darth Plagueis.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Many Greec (G.D)

Příspěvek od Garth Devilman »

1. špatně - je to modrá :P

Ok, jinak sis vedl dobře... Výcvik, dnes nebo zítra, ještě nevím mám 37,8 teplotu. Jinak pro příště: do hry stačí používat jen reply... nemusíš citovat celý příspšvek...

Nějaké doplňující otázky nebo prosby? :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Dynamic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 08.10.2012 14:46:04

Re: Many Greec (G.D)

Příspěvek od Dynamic »

Zatím ne. :) Dík
Darth Plagueis.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“