Wookie Bubbles (Trivi)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wookie Bubbles
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 04.5.2012 09:27:11
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Wookie Bubbles (Trivi)

Příspěvek od Wookie Bubbles »

Meno: Wookie Bubbles
Skutočné meno: Zoyan Ross
Povolanie: Pašerák
Rasa: Človek
Pohlavie: žena
Vek: 25
Planéta narodenia: Coruscant

Životopis: Narodila do rodiny impériu oddaných aj keď bezvýznamných úradných hodnostárov. Dostávalo sa jej dobrého vzdelania, nikdy nemala o nič núdzu a pod vplyvom rodičovskej propagandy ale aj okázalostí Coruskanstkých úradných plesov z nej vyrástla hrdá a presvedčená občianka Impéria. Jej viera však utrpela otras po tom čo ju niekoľkonásobne po sebe neprijali do Akadémie z dôvodov nedostačujúcej fyzickej spôsobilosti. Inými slovami preto, že je žena. Jej rodičia chceli ťahať za šnúrky, no ako malé ryby vo veľkom a pomotanom rybníku coruscantských intríg a podplácania sa stratili skôr, než ich snaha dosiahla aspoň malého výsledku. Zoyan ohrdnutá s podlomenou vierou v imperiálnu spravodlivosť siahla po halucinogénnych účinkoch Death Sticks. Bol to len únik pred realitou , neškodná zábavka, ktorá však prerástla v závislosť. Čoraz častejšie unikala do temných a smrdutých levelov mesta v prestrojení, kde sa oddávala hazardným hrám a psychedelickým zábavám v najrôznejších putikách. Spočiatku sa tam cítila ako votrelec, utiahnutý bojazlivý slimáčik, no hneď ako vymenila svoj uhladený výzor ľudí z hora, schovala sa za strapaté vlasy, zanedbané oblečenie začala hrať rolu, svoj druhý tajný život pod bláznivou identitou pašeráčky Wookie Bubbles. Nerobila to pre výnosy, alebo pre pocit porušovania zákonov. Robila to z trucu, z nudy, jednoducho pre seba. Bolo to jej malé tajomstvo, rozptýlenie, ktoré potrebovala od života tam hore. A aj keď jej meno nepatrí k tým najzvučnejším, a odmena na jej hlavu ešte ani neexistuje, jej malá hra ju spravila šťastnou a dodala jej slobody, akú by len ťažko inde hľadala. Síce je Impériu stále verná a oddaná, no jej náklonnosť k nemu sa zmenila, už to nie je tá zaslepená láska ofarbená pozlátkom propagandy, už je to náklonnosť uvedomojúca si všetko to zlé čo má na konte ale predsa... niektoré veci sa len tak ľahko nezmenia. Jednoducho nezanevrela a žije si svoj dvojitý život ako poslušná tichá dcérenka imperiálov uhľadených a mravou a hlučná strapatá pašeráčka holdujúca drogám a hazardu.

Vzhľad: Nižšia, mierne zavalitá mladá žena s detsky pôsobiacou tvárou. Dominantou jej celkového výzoru sú žiarivé kontaktné šošovky, ktorými si do istej miery maskuje a zároveň poskytujú jej dávku odvahy lebo sa za nimi tak povediac skrýva. Ofarbené vlasy má brčkavé a strapaté a spolu s nie príliš udržiavaným oblečením nepôsobí príliš reprezentatívne. Táto ležérnosť a istá zanedbanosť jej dodáva odvahu, avšak nenútené vystupovanie len skrýva akúsi jej vrodený hanblivosť, ktorú však celkom dobre skrýva za hlučným vystupovaním v prítomnosti ľudí, ktorých pozná. V horných leveloch mesta však vystupuje ako kultivovaná upravená žena, hrdzavé vlasy schováva pod čiernu parochňu krátkeho rovného strihu, a na svet pozerá cez svoje fádne nezaujímavé hnedé oči bez šošoviek. Jednoducho nik by nepovedal že mladá Ross je v skutočnosti Wookie Bubbles.

Vlastnosti: nie príliš sebavedomá, hlučná, ironická, zároveň hanblivá, a nie príliš priebojná ( netúži po uznaní a ani nepotrebuje prekonať Kesselskú cestu za menej ako 12 parsecov)
Schopnosti: priemerné pilotovanie, plynule ovláda huttštinu
Zvláštne znaky: závislosť na Death sticks a hazardných hrách
Zbraň: vibronôž, starý takmer nepoužiteľný blaster.
Loď: Imperial Widow (HWK-290)

SW znalosti: obe filmové trilógie trilógie, čo to zo SW Legacy, Thrawnova trilógia( vlastne takmer všetko od Zahna), Trilógia Hana Sola, Nový Rád Jedi etc.. Celkovo to robí tak 20 noviel, ktoré som čítala, 1,2 séria Clone Wars, Jedi Academy, Wookiepedia.

Kontakt: icq 330-580-594
Obrázek
"Death Sticks're all right if you're blue. Everything takes on a rise, a buzz, a life, as if your whole body had been made new and your whole future with it."

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Wookie Bubbles

Příspěvek od Trivi »

Ahoj. Ja si ťa vezmem pod svoje moderátorské krídla. No ešte než začneme tak ti položím pár začiatočníckych otázok, ktoré preveria tvoju znalosť pravidiel.

1. Kedy si môžeš založiť ďalšiu postavu?
2. Aká je maximálný rozmer užívateľskej ikonky?
3. Môžeš svojvoľne prispievať do archívov?

Uprav texto do správneho tvaru:

Coruscant. Ležala som na posteli a len tak som relaxovala a premýšľala nad novým plánom. V tom niekto zazvonil. Kto to môže byť? Prišla som ku dverám a prudko som ich otvorila. Stál tam Vashou. Ahoj Vashou! Čo ty tu?

...a pridám si ťa na ICQ pre lepšiu komunikáciu :)

May be force be with you. :yoda:

Uživatelský avatar
Wookie Bubbles
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 04.5.2012 09:27:11
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Wookie Bubbles

Příspěvek od Wookie Bubbles »

To bolo rýchle, ďakujem :mrgreen:

1. Kedy si môžeš založiť ďalšiu postavu?
Novú postavu si smiem vytvoriť v novom období len pod podmienkou, že som ukončila výcvik inde, alebo po konzultácii a zvolení moderátora.
2. Aká je maximálný rozmer užívateľskej ikonky?
150x 200 pixeov ,19.53 KiB.
3. Môžeš svojvoľne prispievať do archívov?
Nie, jedine po súhlase admina/archivára

Coruscant.
Ležala som na posteli a len tak som relaxovala a premýšľala nad novým plánom. V tom niekto zazvonil. Kto to môže byť? Prišla som ku dverám a prudko som ich otvorila. Stál tam Vashou. Ahoj Vashou! Čo ty tu?

May the power of all imperial stormtroopers be with you.;D :storm:
Obrázek
"Death Sticks're all right if you're blue. Everything takes on a rise, a buzz, a life, as if your whole body had been made new and your whole future with it."

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Wookie Bubbles (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Všetko máš dobre, len ten text si lepšie odriadkuj. Čiže malo by to vyzerať asi takto:

Coruscant.

Ležala som na posteli a len tak som relaxovala a premýšľala nad novým plánom. V tom niekto zazvonil.
Kto to môže byť?
Prišla som ku dverám a prudko som ich otvorila. Stál tam Vashou.
Ahoj Vashou! Čo ty tu?

Výcvik:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=3672

Zamčeno

Zpět na „Impérium“