Gless Nabe

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Gless Nabe

Příspěvek od Trivi »

Meno: Gless Nabe

Titul: Císarová ruka

Rasa: Človek

Planéta narodenia: Corellia

Vek: 19

Životopis: Vyrastal som u adoptyvnych rodičov, kedže moji biologický rodičia ma dali hneď po mojom pôrode na adopciu. Adoptovala si ma rodina, s ktorou žijem do dnes. Oznámili mi to až po istom čase, vtedy som mojich adoptivnych rodičov volal "mami" a "tati". Na istý čas ma to dosť psychicky rozhodilo. V čase mojich depresií som mal pät rokov. Raz bol veľmi upršaný deň a tak som bol celý čas zavretý vo svojej izbe. Chcel som si odbehnúť na WC a na chodbe som zbadal nehybné telá svojich rodičov. Najprv som nechápal o čo ide, no až po chvíli mi došlo že sa už nepreberú. Nestihol som sa ani nazdať a už ma muž v čiernej robe bral do lode. Ani som sa nenazdal a už som bol na Imperiálnej základni. Nemal som tam skoro žiadnych priateľov. Viedol som tam samotársky život v prísnych pravidlách, ktoré mi už od mala tlačili do hlavy a ja som ich vedel od bodky do bodky.

Barva čepele: červená

Svetenlý meč: jeden jednočepelový meč (neskôr by som chcel mať 2 jednočepelové meče)

Štýl boja zo svetelným mečom: Makashi

Schopnosti: Vysoké skoky, manipulácia s predmetmy, cit pre sílu

Schopnosti ako Sith: Manipulácia s veľkými predmetmi, blesky, škrtenie

Rozsah znalostí SW: Stará a nová filmová trilógia, film Clone Wars, seriál Clone Wars, Lego Star Wars, Battlefront II, Jedi Academy, SW: Force unleashed články s wookiepedie, kniha Cesty Osudu

Kontakt: ICQ 397220609
Naposledy upravil(a) Trivi dne 04.10.2011 20:48:43, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Tak už to vypadá mnohem lépe :)

císařova ruka je správně podchycená že jsi byl cvičený odmala,
jen ještě doplň věk v období výcviku a pověz mi v jakém roce by jsi chtěl výcvik absolvovat.

jen taková maličkost, možná by jsem tam doplnil i škrcení....

a ještě něco, nějak by jsem tam do životopisu doplnil něco o tvém výcviku na té akademii, a pozor, císařovy ruce byla tajná organizace, většinou se neznali ani její členové, každý si o sobě myslel že on je ten jediný vyjímečný, příští učedník.
většinou se pohybovali někde poblíž císaře a vydávali se za piloty, konkubíny a podobně.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Tak som to doplnil, rok môže byť tak akolo 2-3 ABY ;)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »


Zamčeno

Zpět na „Impérium“