Erol Vox (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Erol Vox (Mandalorian)

Příspěvek od maggor »

Jméno: Erol Vox
Rasa: Člověk
Věk: 19
Planeta: Corellia
Hodnost: Kadet

Narodil jsem se na Corelii v rodině důstojníka republikové flotily a lodní inženýrky. Odmala jsem obdivoval republikovou flotilu a její Dreadnoughty. Stejně jako otec jsem toužil po kariéře na takových to lodích. Když mi bylo 16 vypukly klonové války a otec byl spolu s flotilou poslán do války. Když mi bylo 19 odešel jsem do náborového střediska republiky a podal si přihlášku do flotily. Ve škole mi to vždycky šlo takže jsem se vstupním testem neměl problém, byl 3 rok války a tak republika sháněla schopné důstojníky aby velely klonovým vojákům.
Když jsem prošel přímacím řízením byl sem poslán na transport který mě měl dovést na akademii. Spolu se mnou a několika dalšímy nováčky cestovala jednotka klonů spolu s rytířem Jedi.
Cesta na akademii ubýhala v poklidu. Válka se blížila ke konci takže riziko napadení bylo malé. Byl jsem ve své kajutě když na palubě vypukla střelba. Vyběhl jsem ven a nevěříce sledoval jak klony bojují s rytířem Jedi kterého zabily. Později jsem s ostatnímy sledoval holonet kde kancleř Palpatine kde odhalil pokus rytířů o svržení republiky, konec klonových válek a nakonec vyhlášení Galaktického imperia.


Hlavní zbraň: SE-14R
Vzhled:
Má černé vlasy ostříhaná podle vojenských předpisů. modré oči, je 186 cm vysoký.
Charakter:
Společenský typ se smyslem pro humor. Během bitvy dokáže zachovat klidnou hlavu a nikdy nechce zbytečně ztratit ani jednoho může.
Rozsah znalostí o SW:
Filmové trilogie, Zahnovy knihy (Thrawnova trilogie,Mezigalaktická výprava,Pouť pozůstalého) Trilogie o Hanu Solovy, Hry (KOTOR I a II, Jedi Outcast, Academy, EaW), komiks Legacy[/b]
Naposledy upravil(a) maggor dne 07.9.2011 20:41:20, celkem upraveno 1 x.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Dreadnoughty se na Corellii nevyraběly (pokud máme oba na mysli těžký křižník třídy Dreadnought)

nějaká přání ohledně výcviku?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Přaní?
Nechám to na tobě ale být důstojník na ISD by nebylo špatný :)
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“