Přihláška: Jack

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Pluhtík
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 25.7.2011 10:17:23
Bydliště: hrobna paní XoXaan

Přihláška: Jack

Příspěvek od Pluhtík »

Jméno: Jack

Titul: Učedník

Rasa: Člověk

Planeta narození: Naboo

Životopis: Narodil jsem se na planetě Naboo. Můj otec pracoval jako vojenský pilot ve službách královny Amidali a má matka pracovala v ochrance její výsosti. Když byla královna zajata Obchodní Federací, matce se podařilo utéct a sehnat stíhačku. Vzlétla, ale bohužel Obchodní Federace ji sestřelila a ona zemřela. Při útoku na mateřskou loď Obchodní Federace zemřel také můj otec, tehdy mi byli čtyři roky. Nějakou náhodou jsem se ocitl přímo uprostřed bitvy, avšak jsem přežil a později mě objevil rytíř Jedi Obi-Wan Kenobi, který mě uviděl živého a nezraněného a kolem mě byla slušná hromádka droidů. Ucítel ve mě sílu a vzal mě do chrámu Jediů, kde jsem byl cvičen na hodinách mistra Yody a později jsem se stal Padawanem mistra Colemana Trebora. Ten však byl zavražděn na Genosis námezdním lovcem Jango Fettem a mi byl udělen titul Rytíře Jedi.
Při vydání rozkazu 66 jsem byl svědkem vraždy jiné rytířky Jedi. Když jsem pochopil co se stalo, propadl jsem hněvu a nenávisti a pozabíjel většinu klonů v okolí a vydal se na Corusant, kde jsem vyhledal císaře a pokusil se ho zavraždit. I přestože jsem přešel přes jeho ochranku, na císaře jsem nestačil. Ten mě porazil avšak nabídl mi místo císařovi ruky. Já tehdy pochopil že Republika je ztracená a má smrt by nikomu nepomohla, proto jsem příjmul císařovu nabídku.

Barva čepelí: Rudá

Světelné meče: Dva jednočepelové meče. Ovšem 2 oba používám jen ve vyjímečných případech

Styl boje: Makashi, Soresu a Djem So

Schopnosti: Vysoké skoky, počátek umění škrcení pomocí síly, sprint, ovládání mysli pokročilé, schopnost léčení lehkých zranění

Schopnosti jako Císařova ruka: škrcení, blesky, zvedání předmětů (i těch velkých), mistrovské lečení

Poznámky: Černovlasý, avšak vždy obarven na blonďáka, témeř nikdo ho neviděl s přírodní barvou vlasů. Tmavě hnědé oči, které si lze na delší vzálenost splést s černýma. Celkem malá postava (asi 170cm), avšak velmi hbitý a mrštný. Dokáže klidně jednat s každým a být trpělivý. Avšak jak cití, že jednání nejede podle jeho představ, tak začne být výbušný, agresivní a nemá trpělivost.

Rozsah znalostí o SW: Viděl jsem všechny epizody + film klonové války. Četl jsem knihy: Darth Bane: Cesta zkázy, Bludná planeta, Knihu povídek ze SW: Setkání v mlze., Dědic Impéria, Temná síla na vzestupu, Poslední povel. Další informace čerpám z O Star Wars

Kontakt: bane001@seznam.cz
Pluhtík

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Takže, budu chtít pár editů a docela rozsáhlách...
První změna není nutná, ale bylo by dobré, kdyby jsi přidal k jménu třeba i přijmení.
Pak je povoleno mít pouze jeden meč, i když druhý používáš vyjímečně, stejně jej tam enchci vidět.
V Imperiu není možné hrát za učedníka, ti v tomto období nebyli...
Tři styly boje je taky celkem dost.

Tak a teďka rozsáhlý edit a to životopisu, začneme tím, že tě objevil Kenobi, neboť jeho pobyt na Naboo byl celkem přesně zfilmován a nebylo tam moc míst, kde by mohl objevovat mladýho studenta a ještě ho dovést do Chrámu, když se staral hlavně o Anakina.
Taky udělení titulu za to, že ti zabijou mistra není moc klasické a spíše nemožné. Pokud se chceš znovu ohánět Kenobim, tak ten dostal hodnost, protože svoje Rytířský Zkoušky si odbyl při souboji s Maulem, kde splnil všechny části. A ani tvůj mistr, který je celkem známý mi nesedí, ale nepovažuju to za chybu.
Taky by bylo pěkný líp rozvést, jak si zabil a utekl klonům, neboť je i v pravidlech, že takové přihlášky, pokud není přežití rozkazu dostatečně rozvedeno, nebudou přijmány. A zde je to více než nedostatečné.
Jak ses dokázal dostat k Palpatinovi? Jak ses dostal přes jeho, ehm, elitní stráže, jaktože tě nezabil? Neměl zrovna ve zvyku nabírat svůj personál tímhle způsobem. Navíc je to proti canonu.

Takže přepracovat ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pluhtík
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 25.7.2011 10:17:23
Bydliště: hrobna paní XoXaan

Příspěvek od Pluhtík »

Zítra to tedy celé přepracuji ;)

Pluhtík
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 25.7.2011 10:17:23
Bydliště: hrobna paní XoXaan

Příspěvek od Pluhtík »

Jen doplním:
1) Přesně nafilmován není, je tam pár částí, kdy by mohl někoho najít
2) Já prokázal schopnosti při bitve na Genosis, což je dostatečný důvod
3) Moji cestu k Palpatinovi bych prozrazovat neměl, nechceme přece aby se to doneslo k Rebélii
4) Příjmení nechci, ale jestli to požaduješ, klidně ho dám
5) Můžu tedy mít okamžitě hodnost císařova ruka?
Pluhtík

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dovolím si oponovat:
1. Ano, máš pravdu, například když zabil Maula a byl zdrcen smrtí svého mistra, tak mimo to, že vzal Anakina na Coruscant, začal hledat na Sílu citlivé jedince, mimo to i tebe.
2. Prokázal? Tak to jsi asi jediný, kterého za to povýšili...zajímavé...
Řeknu to takhle - zkoušku dovedností jsi splnil, protože jsi přžil. Zkoušku odvahy jsi nesplnil, Anakin jí splnil až za několik bojů v CW, Obi-Wan musel bojovat se Sithem. Zkoušku...masa (Flesh) jsi nesplnil, Anakin jí splnil například tím, že přišel o ruku, ale možná by jsi se mohl vymluvit, že tě trefili blasterem a strašně to bolelo eh. Zkoušku duše (Spirit) jsi samozřejmě nesplnil, stejně jako Zkoušku pochopení (Insight). To znamená, že i kdyby chtěli, nemohli tě udělat jediem, i kdyby to chtěl samotný Yoda. Přepracovat...
3. Já nejsem Rebel a pokud se to nedonese ke mně, ani ti to neuznám, ber to takhle, třeba se ti to bude potom vysvětlovat líp ;)
4. Přijmení není nutný, jak jsem psal...
5. Z takových jako jsi ty byli spíš Inkvizitoři, než Císařovi ruce a už vůbec by ti to nenabídl Palpi sám, spíš by jsi se k němu ani nedostal...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pluhtík
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 25.7.2011 10:17:23
Bydliště: hrobna paní XoXaan

Příspěvek od Pluhtík »

Nechci být Inkvizitor. Vader je směšnej, já chci být císařova ruka. Ale když o tom přemýšlím, klidně bych vzal ještě pašeráka, ale rozhodně ne Inkvizitora.
Pluhtík

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pašeráka můžeš, to už tě sice nebudu vést, ale můžeš si ho udělat...

Pokud chceš být císařova ruka, doporučoval bych naprosto předělat životopis a narodit se do Imperia, kde by jsi byl vychováván od mala jako ruka. Ti tví směšní inkvizitoři mimochodem, byli v hirarchii nad císařovýma rukama ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pluhtík
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 25.7.2011 10:17:23
Bydliště: hrobna paní XoXaan

Příspěvek od Pluhtík »

Inkvizitoři směšní nebyli. To Vader který je vedl byl směšnj šašek, kterej sebou nechal kancléřem manipulovat. A Dooku to samé. To Maul měl být učedník a když už ne on, tak i Mara Jade by byla lepší než Vader.

Hned jak budu mít čas tak se na to vrhnu

P.S. poradíš mě kdo by mě měl najít?
Pluhtík

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Inkvizitoři měli na práci hledání citlivých na Sílu, takže oni ;)

Ehm, povídáš jak s sebou nechali Dooku a Vader manipulovat, a poté vytáhneš Maula, který byl pro Palpatina zemřel, zabil by se, kdyby pro něj nedokázal splnit úkol a největší úspěch pro něj byl, když jej Palpatine pochválil...
A Mara? Ta, která si celou dobu myslela, že je jedná císařova ruka a vyváděla, když zjistila, že ruk je víc?
:D
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pluhtík
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 25.7.2011 10:17:23
Bydliště: hrobna paní XoXaan

Příspěvek od Pluhtík »

Aspoň byli Temní už od narození. Ne jako ubožáci Tyranuss a Vader, kteří byli předtím Jediové. Nebo Krayt, který byl Jedi.
Pluhtík

Zamčeno

Zpět na „Impérium“