Danar Mener

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Danar Mener

Příspěvek od Belisarian »

Jméno: Danar Mener

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: neznámá

Životopis postavy: Ze svého dětství si nepamatuju nic kromě jedné mlžné vzpomínky, o které ani jistě nevím zda je skutečná.
Vybavuje se mi klečí žena před nějakým mužem a pořád dokola jen mezi vzlyky opakuje.
Ne….prosím…..Danar ne…….moc prosím nechte mi ho.
Potom se objevuje za ženou další muž, který má v ruce blaster a vystřelí na muže, před kterým klečí žena. Pak už si pamatuju jenom výstřel a zelenou šmouhu která ho odrazila někam do stěny. Na to mě muž vzal za ruku a odvedl pryč.
Nikdy jsem nezjistil kdo byl ten muž, který mě odvedl od rodičů, ani místo kde jsem žil a narodil se předtím než jsem se dostal do chrámu. Vyrůstal jsem mezi ostatními dětmi, ale s nikým z nich jsem se nepřátelil. Když jsem byl starší začal jsem se zajímat nenápadně o Sithy bylo mi hned jasné že jsou to všechno šílení fanatici. Čím více jsem se o nich ale dozvěděl tím více jsem viděl podobností mezi nimi a rytíři Jedi. I ti byli z jistého úhlu fanatičtí. Začal jsem se o Sithy zajímat více a našel jsem i podrobný návod jak se naučit některé schopnosti síly. Jak vzít soupeřovu energii a s ni se vyléčit zatímco on je kvůli jejímu úbytku zraněn. Pomalu jsem se i začal učit jak pomocí síly způsobit menší vnitřní zranění. Tyto síly jsem většinou trénoval na zvířatech v tajnosti, protože mi bylo jasné že by mistři nebyli moc nadšení, kdyby zjistili co se učím.
Můj výcvik na Jediho probýhal jako u ostatních cvičení s mečem a učení používaní sily na telekinezi, podařilo se mi přesvědčit jednoho z mistrů aby mě občas učil individuálně obtížnější bojový styl nazývaný Makashi. Bylo pro mě velice náročné mistra přesvědčit, protože prý tento styl používají často temní Jedi. Když jsem boj zvládal mist se rozhodl naučit mě i jedno použití síly tak že nepřítele znehybním a uvedu ho do takzvané „stáze“.
Cvičil jsem všechny dovednosti velmi často, ať už to byli temné nebo světlé síly. Jednou jsem byl zavolán k radě, nevěděl jsem o co jde a měl jsem strach, že přišli na moje temné vyučování. Chvilku jsem měl v plánu i utéct. To jsem nakonec neuskutečnil a k radě se vydal. Když jsem tam přišel byl tam ještě jeden muž, který mi byl po chvíli představen jako můj mistr. Měl jsem i radost, že můj výcvik bude ještě intenzivnější.
Chvíli jsme cvičili dál jenom v chrámu což mě velice štvalo vzhledem k tomu, že za zdmi chrámu zuřila válka. Na můj vkus to trvalo velice dlouho, ale konečně jsme s mistrem dostali bojové mise proti separatistům a jejich ozbrojeným silám. Většinou to nebyli moc velké a důležité boje, které jsme plnili s minimálními obtížemi.
Jednou jsme dostali misi přesvědčit neutrální národ ke spolupráci s republikou. Bohužel informace o nestranosti byli poněkud zastaralé. Potom co jsme na planetu dorazili jsme zjistli, že se už přidali k separatistům, a nás chtěli zajmout. Rozpoutal se boj kdy každý z nás měl proti sobě deset nepřátel. Byl to tvrdý boj a já ztratil mistra z dohledu. Byl jsem už hodně vyčerpaný a když můj meč probodl předposledního, ten desátý mi pod nohy hodil granát. Uskočil jsem, ale přesto jsem měl jednu nohu popálenou a zabudnutý v ní nějaký kus dřeva. V tu chvíli jsem poprvý ztratil nervy. Byl jsem vytočenej na nejvyšší úroveň. Narazil jsem nepřítele na stěnu a surově z něj během několika okamžiků vysál všechnu energii. Nohu jsem měl v naprostém pořádku a byl jsem plný sil on však padl na zem mrtvý. Hned jak dopadla mrtvola na zem jsem za zády slyšel jak byl aktivován světelný meč. Podíval jsem se na mistra po boji byl očividně unavený naproti tomu já byl úplně čilí. Zaútočil na mě, ale byl zpomalený únavou a já se jen bránil. Snažil jsem se mu mezi údery meče vysvětlit že to není tak jak to vypadá, ale nechtěl to pochopit. Během vykrývání jsem začal soustředit sílu. Poté jsem od mistra odskočil, o hned za mnou, ale v letu jsem ho uvedl do stáze, dopadl vedle mě jako pytel brambor.
Neměl jsem v plánu se nechat radou vyloučit z řádu nebo nechat někam zavřít. Nasedl jsem do lodi a odletěl k vnějšímu okraji kde jsem se rozhodl žít. Nikdo tam nevěděl co jsem ve skutečnosti zač a já tam pracoval jako člen pašerácké skupiny. Po letech kdy mě obchody zavedli více do republiky jsem se dozvěděl jak dopadla válka, bylo to pro mě docela zdrcující. Proto jsem se moc dlouho nerozmýšlel vyndal jsem ze skrýše v lodi svůj pečlivě uschovaný světelný meč a vydal jsem zpět abych našel a pomohl skupině rebelů, kteří pořád vzdorují impériu.


Barva čepele: Bílá (pokud bude tato barva vadit z důvodu její vzácnosti tak to změním)

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč (pokud možno bral bych Zakřivený)

Styl boje se světelným mečem: Makashi

Schopnosti: Telekineze, Stáze, Odsání života, Zmrzačení

Schopnosti jako rytíř Jedi: Stázové pole, Pole smrti(odsání životu skupině nepřátel ne jen jednoho)

Poznámky:
Výška je 179cm váha 71kg. Je mi 23 let a narodil jsem se 37BBY. Mám blonďaté vlasy dlouhé po ramena a mám temně modré oči, Jedijský úbor nosím celý v tmavé barvě. Nemám rád určená jednostraná „černobílá“ pravidla. Mám problém uposlechnout nebo se řídit nečím s cím vyloženě nesouhlasím. Rád si zajdu do kantýny a rád se sázím. Jsem celkově soutěživý tip. Pokud nemám hodně dobrou náladu tak toho moc nenamluvím, občas mě doprovázejí výbuchy vzteku, přesto že se je snažím kontrolovat. Možná to je daň za používaní temné strany síly to se mi zjistit nepodařilo.

Rozsah znalostí o SW: Celá filmová sága, Clone Wars 1,2 serie , hry KOTOR, Jedi knight (Kyle Katarn a Jaden), The Force Unleashed.

Kontakt: Kocicak993@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Belisarian dne 03.1.2012 16:01:41, celkem upraveno 1 x.
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Re: Výcvik Danar Mener

Příspěvek od Belisarian »

Postava resetována z důvodu, že Garth už nemoderuje. Takže, kdo má zájem sem volnej :lol:
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Danar Mener

Příspěvek od Garth Devilman »

Kdybys vyloženě chtěl, v projektech ještě dovádím :) Jinak Gl ;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: Danar Mener

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Takže jak jsme na tom?
chápu tedy dobře že výcvik by jsi chtěl podstoupit kolem roku 2 BBY?
přibližně v době kdy galen Marek zemřel aby zachránil povstalce.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Danar Mener

Příspěvek od Garth Devilman »

výcvik má rozjetej, ještě se tam nic moc nestalo :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Impérium“