Přihláška Blighta

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Blight

Přihláška Blighta

Příspěvek od Blight »

Jméno: Kallen Blight

Povolání: Inkvizitor

Rasa: Člověk

Planeta narození: neznámá loď

Životopis postavy: Kallen se narodil na jedné lodi za štědré pomoci spolucestujících. Byl zdraví a plný síly, čehož si všimnou i jeden anonymní speciální cestující. Byl jim inkvizitor, který se vracel nejspíše z mise a nemohl si nevšimnout dítka oplývajícího Sílou. Odebral jej proto od matky a vzal s sebou. Byl vychováván mezi ostatními Silou nadanými dětmi a cvičen klasicky. Nebylo to ale pro něj tak lehké a stále se snažil být nejlepší, vždy na úkor ostatních. Byl samotářský a držel se od všech stranou. Trávil dny tréningem a se svými plány na budoucnost. Jako student byl velice cílevědomý a průbojný. Skvělých výsledků dosahoval jak procitvou cestou, tak cestou krádeží, podvodů a kšeftování. Byl i vytrvalý a před nebezpečím neutíkal. S klidným svědomím si nechal dát několik rán bez mrknutí oka, aby to oplatil desetkrát tolik. Opět nebyl v kolektivu moc oblíbený, což mu ale vůbec nevadilo, spíš to bral jako výhodu. Jeho ideály ho neopustili a vždy snil o tom, jak se před ním budou lidé klanět a jak bude velet hordám vojáků. Nohama ale stál pevně na zemi a věděl že se to nesplní, né v nejbližší době a upřednostňoval výcvik před vším, i osobním pohodlím a při tréningu ze sebe vždy div nesedřel kůžu a při učení div neusnul u terminálu. Každým rokem byl lepší a lepší a brz ho čekalo dokončení studii a splnění jednoho z jeho cílů - dostat se do terénu a jednat na "vlastní pěst". Lákala ho představa chytat "ty špatný", vyslýchat je, mučit je, dostávat z nich informace a používat je proti jiným. Ruce se mu chvěli, když pomyslel na završení toho všeho - zabití Jedie!

Barva čepele: stříbrná

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč, vždy si ale přál světelné kopí.

Styl boje se světelným mečem: Soresu, Djem So - hlavně útočná složka stylu

Další zbraň: dýka s širokou, zakřivenou čepelí, kterou ukradl svému spolužákovi

Schopnosti Síly: vycítění síly, telekyneze, které by se chtěl věnovat více do hloubky, chce se naučit škrcení.

Schopnosti: dokáže odřídit spoustu typů lodí (neboli když se mu dá dost času a možností, mohl by vzlétnout prakticky s čímkoliv), tělesně i psychicky velice silný a odolný.

Poznámky: 180cm vysoký muž klasické postavy s modrýma očima. Nerad běhá. Obléká se do obyčejných rouch. Krutý, se silným žaludkem. Celkem idealista. Nesnáší humor, i když sám občas udělá nějákou tu sarkastickou poznámku.

Rozsah znalostí o SW: Většina her (mimo takových jako Droid Works nebo Episode 1), všechny filmy, pár dílů Clone Wars, Boba Fett - Praktický muž, něco nastudovanýho z wookipedie.
Naposledy upravil(a) Blight dne 13.12.2010 21:07:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže, osobně tě nepovedu, ale alespoň zpracuju tvou přihlášku, než se tě někdo ujme.

Takže, jméno ok, povolání ok, rasa ok, planeta narození ok, životopis - víceméně ok, barva meče je sice méně obvyklá, ale červená není podmínkou, takže i zde bez potíží a vlastně i vše ostatní.

Jinak k počátku tvého životopisu - jedním z úkolů inkvizitorů bylo i vyhledávat nové 'talenty', takže bych tohle viděl možná radši, než náhodné nalezení. Jsou někteří, kteří tvrdí, že náhoda neexistuje ;) Já jen říkám, že bývá velice nepravděpodobná ... ale to snad asi tak jediné, co bych mohl výrazně vytknout. Takže doporučím malou úpravu a rovnou ti sem hodím úvodní testík ze znalosti pravidel :)

1, Kolik postav může mít hráč v jednom období ?

2, Jak dlouhý může být tvůj podpis ? (automatický podpis, který se při svém zapnutí vkládá za každý tvůj příspěvek)

3, Je něčím omezen výběr povolání pro postavu hráčů ?

Uprav následující text do správného tvaru:

Imperiální Centrum, Císařský palác:
Na banketu, který je pořádán každý měsíc v rámci nějaké příležitosti významné pro Impérium bývá vždy hodně lidí, stejně jako tam byl i inkvizitor Terrorus v převleku za obyčejného úředníka.
U prašivého Jediho, jak mezi nimi mám najít toho vraha ?
pomyslel si, když pohledem přelétával z jedné osoby na druhou a hledal toho, kdo předem sebevědomě ohlásil, že zabije císaře na jednom z jeho vlastních banketů.
Ehm, budete si přát něco k pití ?
zeptala se ho milá a pohledná dívka s tácem se sklenkami, ale Terrorus jenom mávl rukou a dál sledoval dění ve svém okolí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Blight

Příspěvek od Blight »

Vím že vyhledávají, ale zase nemohli mně najít, než sem se narodil (nebo mohli?), takže jsem to vymyslel jako že zrovna když sem se narodil, se vracel z mise a tak mně objevil. Možná to Síla chtěla, aby jel stejným transportem jako já, když jsem se narodil :)

Odpovědi:
1. Maximálně jednu postavu
2. Maximálně 300 znaků
3. Je omezen v sekci přihlášky pro dané období výčtem povolených povolání. Jiná povolání až po souhlasu moderátora či administrátora.

Imperiální Centrum, Císařský palác:
Na banketu, který je pořádán každý měsíc v rámci nějaké příležitosti významné pro Impérium bývá vždy hodně lidí, stejně jako tam byl i inkvizitor Terrorus v převleku za obyčejného úředníka.
U prašivého Jediho, jak mezi nimi mám najít toho vraha?
pomyslel si, když pohledem přelétával z jedné osoby na druhou a hledal toho, kdo předem sebevědomě ohlásil, že zabije císaře na jednom z jeho vlastních banketů.
Ehm, budete si přát něco k pití?
zeptala se ho milá a pohledná dívka s tácem se sklenkami, ale Terrorus jenom mávl rukou a dál sledoval dění ve svém okolí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže test je bez problémů, s tím tě už dál trápit nebudu.

No, teoreticky by mohli vycítit, že se tam narodíš - dítě je v jisté míře aktivní už před porodem :D Je tu taky možnost, že by tě našli třeba až rok po narození nebo tak, inkvizice s tím věkem nebyla tak přísná jako Jediové ... no, toŤ vše k mým postřehům, teď tě požádám o trpělivost, než se tě někdo ujme, případně si vyřeší další drobnosti týkající se výcviku :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

tak, vypadá to že tě budu muset vzít já, což není pro tebe jako nováčka nejlepší
nechám tě ze začátku vysvětlit, či pouprait tvůj životopis:
Jestli že jsi byl od malička cvičen s ostatními Silou nadanými dětmi, musel jsi být od samého začátku vychováván inkvizitory, tudíž mi tam moc nesedí ta část že si tě všimli na správných místech, správná místa si tě všimla když jsi se narodil
dále proč jsi to neměl tak jednoduché jako ostatní, při výcviku?
Dále jsi si jistý že jsi se snažil dosáhnout nejlepších výcviků i podvodem? ( v budoucnu to může být jak výhoda, tak přítěž)
potom, v jaké dataci by sis představoval výcvik?
osvětli tyto body a zítra odpoledne/večer, nahodím výcvik
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Blight

Příspěvek od Blight »

Já jsem myslel, že když tě inkvizitoři najdou, tak tě daj někam jako na výcvik, a pak si vyberou akorát ty lepší. To kde jsem psal o všimnutí si mně na správných místech jsem smazal.
To s jednoduchostí jsem špatně napsal. Myslel jsem tím, že to pro mně nebylo tak lehké.
Za podvodem si stojím a sem připraven na ty výhody a eh přítěže. :)

Výcvik bych si představoval tak kolem 5BBY

Zamčeno

Zpět na „Impérium“