Alex Kruyt

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Alex Kruyt

Příspěvek od Davidss »

Jméno: Alex Kruyt

Titul: Inkvizitor

Rasa: Zabrak,Muž

Planeta narození: Coruscant

Rok narození: 21 BBY

Životopis:
Při mém narození na Coruscantu byly zrovna doby klidné a tak se žilo skvěle.Matka pracovala v Dexově jídelně a otec jako mechanik.Oba byli Zabraci,kteří se přestěhovali na Coruscant.Oba dva mě brali často do práce a já je tak mohl pozorovat.Radši jsem chodil do práce s otcem protože lodě a podobné technické věci mě vždy fascinovali.Otec mě tak všemu mohl naučit.Ale rok po mém narození jsme se přestěhovali na Corelii,protože Klonové války na naší rodinu a také na celou planetu doléhali velmi silně.Na Corelii se žilo skvěle a já jsem tam rostl a rostl.Otec tam pracoval jako výrobce stríhaček v CEC ( Corellian Engineering Company).A protože byl skvělý zaměstnanec tak měl také svoji osobní stíhačku.Matka nepracovala a vychovávala mě.Začal jsem si všímat že jsem jiný než děti se kterými jsem si hrál.Při hrách jsem vynikal reflexy,které byly velmi rychlé.O 12 let později,když jsem zrovna slavil třinácté narozeniny,jsme viděli nad námi loď.Rodiče se mě ptali co bych ještě chtěl na narozeniny.Řekl jsem že bych se chtěl proletět v otcově stíhačce.Bylo mi vyhověno a já jsem poprvé vzlétl do vesmíru.Jenže v té době byla nad naší planetou imperiální flotila.Než jsme se stačili nadát byli jsme přitahováni jejich transportním paprskem.Nemělo cenu nějak zkoušet odolávat a tak jsem se stíhačkou pomalu blížil.Když jsem už byl na palubě tak jsem vylezl z lodi.Rozhlédl jsem se a okolo mě spoustu lidíl.Vojáci a já nevím kdo ješte.Pár jich ke mě přišlo.Odvedli mě k nějakému muži který tomu tady zjevně velel.Ten se na mě podíval a řekl mi že jsem odsouzen k popravě.Viditelně měl špatnou náladu.Ale jeden co stál vedle něj,ten ucítil že jsem jiný,zvláštní.Řekl že mám schopnost používat Sílu a tak jsem místo popravy započal výcvik na Inkvizitora.Ten co mi zachránil život,byl Treyman.Strávil jsem s ním nějaký čas.Jednou jsem se ho zeptal proč mě chtěl zabít.Řekl mi že Impérium nemá rádo nelidi.Ale nelidé kteří umí používat Sílu,to je jiná.Naučil jsem se od něj některé věci a hlavně také jeho galatnost a přátelskost k zajatcům a podobným.Ale já jsem raději používal Sílu.Bylo to rychlejší a snazší.Byl jsem na několika misích.Vyrobil jsem si také světelný meč.Měl ale zvláštní,zakřivenou rukojeť.Teď je mi 21 let a zbývá mi podstoupit poslední část výcviku,abych se stal Inkivizitorem oficiálně.

Barva čepele: Fialová

Světelný meč: Zakřivený jednočepelový

Záložní zbraň: Vibrodýka,pocortosiovaná čepel

Styl boje se světelným mečem: Makashi

Schopnosti:
Skvělý pilot a mechanik,přirozený talent na jazyky,Základní Síly (Skoky,Přitažení,Zrak v Síle,Cítění Síly,Odhození,Zrychlení) Začínám se učit Blesky a Škrcení.

Schopnosti jako Inkvizitor:
Iluze(Force Illusion) - Technika projekce čehokoliv a kohokoliv, co si uživatel vymyslí, do mysli organického objektu, na nějž je tato tehcnika využita. Postižený nepozná rozdíl od skutečnosti, i když užije elektronických přístrojů, jež však nepořídí žádný záznam
Řetězové Blesky(Chain Lightning) - Technika vycházející ze znalsoti blesků s tím, že cílem byla jedna osoba, z níž však přešel výboj na další a dále, vyžadovala velké množství soustředění a schopností a s každým dalším cílem byla slabší, počet zasažených se odvíjel od síly uživatele.
Úchop(Force Grip) - Jednalo se o uchopení soupeře(většinou za krk) a jeho vyzdvižení do vzduchu, ať už by byl následně shozen nebo uškrcen či odhozen na zeď nebo běžně na zem.
Dále vylepšení stávajicích schopností.

Poznámky:
188 cm,75 kg,černé vlasy,obouruký,ale trochu víc upřednostňuje pravou ruku,sportovní,vypracovaná postava,chladný i při krizových situacích,umí dobře splynout s davem,přesvědčivý,nepředvídatelné chování,občas mluví hodně,občas dlouho mlčí.

Kontakt:
ICQ-417-565.586

---------------------------
Svolení od Gartha mám.
Naposledy upravil(a) Davidss dne 12.5.2010 14:07:42, celkem upraveno 12 x.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tak co kdo mě chce? :D Jak to tak vidím,zatím nikdo :-(
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tak já tě tedy vezmu, jen několik detailů: inkvizice bylo tajné oddělení. tedy určitě ti neřekli jestli by ses nechtěl stát inkvizitorem. dále je nutné aby jsi byl zrovna na Naboo? A aby tě naverboval zrovna Vader?
pozměň to trochu a uvidíme dál.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tak jo edit proveden,jen si úplně nejsem jistý s tím Treymanem jestli už měl kybernetickou ruku a oči nebo ne.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

stále to samé, možná ses ve zprávách dozvěděl o jho úspěchu, ale rozhodně jsi se nemohl dozvědět že je to inkvizitor. Spíše bych byl nakloněn tomu že ses o něm nemohl dozvědět ani z těch zpráv.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

O.K edit proveden ale pouze narychlo,ve škole.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

to už vypadá trochu lépe. jen vymaž ten kousek s tím že mu říkali Pane Inkvizitore (bylo to tajné oddělení i v rámci imperiálních sil, tudíš posádka lodi netušila co je ve skutečnosti zač.)
dále prosím pozměň to že jsi našel u jedie zakřivený meč, za to že jsi si ho vyrobil, s neukončeným výcvikem jsi moc jediů lovit nemohl.
jinak snad již OK,zítra ti snad nahodím výcvik

PS: v pravidlech je nyní že můžeš mít avatar maximálně 200x150, uprav si ho prosím
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

O.K vše provedeno dle rozkazu :)
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Impérium“