Přihláška od pedroidona pro kohokoliv (GD)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Přihláška od pedroidona pro kohokoliv (GD)

Příspěvek od Pedroidon »

Jméno : Pedro Antiim (Anti-Imperium)

Původní jméno: Pedro Speedyp

Rasa: Člověk

Planeta narození: Naboo

Věk: 21 let

Životopis:
Narodil jsme se na planetě Naboo, do rodiny ochránce královny a obchodnice. Matka v obchodě prodávala různé věci, od nábytku po zbraně.(na zbraně měla povolení) Otec se vždy vracel z práce až pozdě večer, kdy už jsem spal a tak jsem se s ním pořádně vídal teprve o víkendech. Žili jsme stále bez větších problémů, ale vtom v mých asi 7 letech propukla blokáda Naboo. Otec okamžitě šel chránit královnu, ale podařilo se mu nám poslat zprávu. Abychom rychle odešli a skrývaly se v lesích. Tam jsme se připojily k odboji, já spíš jenom byl tam kde byli ostatní. Matky byla průzkumnice. Ze svého obchodu si při odchodu vzala dvě CR-2 které používala. Tak jsme žili do doby, kdy bylo osvobozeno Naboo.Matka bojovala spolu s odbojem, otec spolu s královninou ochrankou. Po boji jsem se s ostatními, kteří nešli do bitvy, protože byli zranění nebo tak, vydal do města. Tam jsem se dozvěděl, že matka hrdinně zemřela při boji s drodidy. Vysvětlovali mi, že droideky, které proti nim stály, si při soubji s Jediem jsou rovnocenými soupeři. Její smrt mě velmi zarmoutuila a tak nějak mi pomohla dospět. Otec za odměny, které dostal po osvobození, najal nějakou služebnici,která nám vypomáhala v obchodě a domácnosti. Tak šli roky a já ve svých 17 letech dostal první zbraň, která nebyla rozbitá tak, že stěží střílela. DC-15s poboční blastery jsem dostal, jelikož se tátovy dařilo a obchod prosperoval.Otec prostě zajel na nějakou trochu zapadlejší planetu, kde se obchodovalo s věcmi padlých klonů. Krátce potom bohužel zemřel otec při bombovém útoku na naši čtvrť. Vždycky říkal, abych ať se děje co se děje byl s dobrem tedy Republikou nebo těm, kdo budou bojovat
proti útlaku. Na závěti mi naprosto nečekaně odkázal takové množství peněz, že mě to překvapilo.Bylo to asi 100 000 kreditů. Napsal tam, že mi je s maminkou odkazují na studium a abych něčeho v životě dosáhl. Ale dodává, abych se jich neštítil využít tehdy kdy to bude nutné. Někdy kolem mých 20 let se Republika transformovala v Impérium a já věděl, že je něco v nepořádku a tak jsem si koupil sice už staší, ale dostačující G9 Rigger. Chvíli jsem bloudil Galaxií a dělal různé práce - nikde jsem se moc nezdržel. V té době začali vymírat kloni kvůli jejich zrychlenému růstu a já se rozhodli, že zbytek peněz utratím na své vybavení. Koupil jsem si Klonové brnění, už trochu oprýskané a přebarvil jej na modro-tyrkyso-azurového. K tomu pušku A 280. Poté co se začal pořádně zajímat o dění v galaxii a ne o vlastní život začal mírně sypatizovat Rebélii. Teď v 21 letech se vydává na dráhu lovce odměn/žoldáka, který plně podporuje Rebélii, ale zatím se k ní nepřidává.

Hlavní zbraň: A280 blaster puška

Záložní zbraň: Dva DC-15s poboční blastery

Styl boje: Má rád když se za někoho může přiblížit a až potom ho zábavně zabít, pušku používá spíš na dálku, na míň jak 15 metrů už si často bere záložní zbraně, celkově často přebíhá, skáče, uhýbá a krytí mu nic moc neříká

Schopnosti: Má cit pro spravedlnost, dobrý střelec, umí vydržet v drsných podmínkách a běhat

Vzhled: Výška 187 cm, váha 77 kg, modré oči, hnědě vlasy dlouhé asi 5cm, trochu namakanej

Povaha:
Agresivní, nedůvěřivý, na známé lidi přátelský, při zradě nezná slitování

Poznámky: Loď se jmenuje ,,Freedom For All Good People"

Kontakt: 268198857

Poznámka Autora: Napsáno okamžitě po Epizodě I.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Výcvik během dne ;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Impérium“