Derk Shai (pro Xaviera)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Derk Shai (pro Xaviera)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Jméno: Derk Shai
Titul: Rebel - Vojín
Rasa: Člověk - muž
Věk: 19
Místo narození: Alderaan

Životopis:

Narodil jsem se na Alderaanu v roce 20 BBY. Měl jsem vcelku normální dětství , tedy pokud je normální to že se člověk stěhuje z místa na místo. Rok po mém narození se Kancléř Papatin stal svrchovaným Imperátorem. Rytíři Jedi byli vyhlazeni a byla zahájena honba na zbylé po celé galaxii. Otec pracoval ve společností Incom Corporation jako kontrolor kvality jednosedadlových a Matka pracovala jako číšnice. Otec chtěl aby jsem s ním pracoval u stejné společnosti. A jelikož jsem nebyl žádný vědátor, tak mě začal učit pilotovat jednosedadlové stroje. Za rok létání a teorije jsem zvládl velmi obstojně létat na jednosedadlových strojích.
V roce 2BBY vznikla povstalecká aliance a začala civilní válka.
Těsně před dokončením T-65 X-Wing začali imperiální agenti podezřívat členy vývojového týmu ze sympatií k Povstalecké Alianci. Komando Aliance poté pomohlo vůdcům vývojového týmu uprchnout ve vývojovém týmu byl i můj otec jakožto kontrolor nového prototypu stíhačky.
Později nechal pro mne a matku poslat čímž chtěl zajistit naše bezpečí a díky čemuž jsem se v roce 1 BBY dostal k povstalcům.
Prošel jsem základním výcvikem používání střelných zbraní a bojové taktiky jak ve vesmíru tak I na zemi. Ale jelikož je to jen základní výcvik není to žádná sláva.



Vzhled:
180 cm vysoký štíhlý mladík. s rozčepýřenými krátkými vlasy. Hnědé oči.



Hlavní zbraň:
DH-17


Záložní zbraň
S-5 těžká blasterová pistole
dýka

Styl boje:
Nehraje si na hrdinu. Když nemusí tak nebojuje. Pokud už je do boje zatažen radši se kryje a nevystavuje se nebezpečí a ostřeluje protivníka z dálky.

Schopnosti:
Umí používat pěchotní zbraně, má praktické znalosti řízení jednosedadlových lodí a taktiky boje ve vesmíru. Časem se chce naučit pilotovat větší lodě.

Charakteristika:
Věrný ideálům staré republiky, vysoký mladík většinou zamlklý.
Naposledy upravil(a) Lan Mandragoran dne 02.4.2010 13:30:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Takže, zdá se to v pořádku, až na jeden detail, který mi příliš nesedí:
Věrný Republice? jak? Žádná není, proto prosím o přeformulování. Zda myslíš ideály staré republiky, ideály které vyznává aliance a chce na nich postavit NR?
Jinak OK, jen ještě otázka: máš nějaké speciální tužby, ohledně výcviku?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Věděl jsem že mi tam něco nesedí, ale pořát sem nevěděl co :D
ani ne, nechavam ti volnou ruku

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Fajn, jsem spokojen, dnes, nebo v neděli výcvik.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“