Přihláška od Gnostíka - Leoben Braca

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Přihláška od Gnostíka - Leoben Braca

Příspěvek od Gnost Kohn »

Jméno: Leoben Braca (Preferuje oslovení Braco.)

Titul: Lovec odměn

Rasa: Mandalorian/Člověk

Planeta narození: Correlia

Věk: 23

Životopis: Narodil jsem se na Correlii spolu se svým bratrem jménem Staleek Braca. Vypadáme totožně, každý kdo nás potkal si nás pletl včetně rodičů, čehož jsme často využívali. S bratrem jsme se nikdy moc v lásce neměli, neustále jsme soupeřili, kdo je lepší, hádali se kdo je starší. Nakonec nám matka řekla, že jsem starší já, což bratra nepotěšilo, ale vzhledem k tomu že jsme dvojčata mu to až zas tak nevadilo. Od útlého věku nás rodiče vychovávali dle mandalorianských zvyklostí. Otec byl žoldák. Hodně jsme cestovali. Mnohokrát jsme se i stěhovali. Po několika letech jsem se rozhodl odejít a začít vlastní život. Odešel jsem na Nar Shaadu odtamtud jsem létal po galaxii, nechal se najímat jako lovec odměn, vymahač dluhů, někdy i jako žoldák. Postupně jsem si na Nar Shaadě zařizoval skrytou dílnu pro vylepšování vybavení a malý sklad zbraní.Sehnat zbraně nebo munici nebyl problém.. brzo jsem narazil na dodavatele. Během klonových válek se našlo pár zajímavých zakázek, jako odměnu za jednu jsem dostal vibromeč a naučil se jej více než dobře používat. Po válce a nastolení impérie se ke mně dostala nabítka ulovit pár rancorů na Felucii.Já souhlasil jelikož nebylo co na práci. Rancory nebylo tak těžké najít, ale zabít je bylo trochu těžší. Spolu a jiným lovcem jsem zabili tři a čtvrtý ho sežral.No aspoň měl co dělat pár vteřin, tak jsem mu hodil pod nohy pár min když se nedíval. Druhý lovec si do žaludku rancora nevzal dva WESTAR-34 blastery, tak byly teď moje..Po návratu na Nar Shaada jsem se opil opil a přenocoval v místním baru.

Loď:HWK-290
přimontováno 2x laserové dělo, 2x těžké laserové dělo

Hlavní zbraň: EE-3 blasterová karabina(upravená,jak na blízko tak i na dlouhé vzdálenosti)

Záložní zbraň: 2x WESTAR -34 blaster, vibromeč (nosím mezi levým ramenem a jetpackem)

Kód: Vybrat vše

http://images.buycostumes.com/mgen/merchandiser/21468.jpg
obrázek je moc velkej tak v code

Vybavení zbroje: Jetpack ,vysílačka v helmě, harpuna a kloubová vibročepel v levé ruce, raketomet a plamenomet v pravé

Styl boje: Využívá jakékoli taktické výhody, kterou má. Často jedná vůči nepřátelům nečestně.

Schopnosti: dobrý pilot a hacker, hbitý a silný, specializace na všechny zbraně a výbušniny.

Charakter: Když se na něco zaměří, je mu jedno jak dlouho to bude trvat, ale dotáhne to do konce.

Poznámky:196cm vysoký, modré oči, krátké hnědé vlasy, vypracovaná postava.

Kontak: jako obvykle, ICQ a e-mail : sauron94@seznam.cz


jo výcvik bych si představoval zhruba okolo těch 16 BBY

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Nechápu, že si všichni, když jsou lovci, berou výzbroj rodiny Fettů...
No což, beru tě, výcvik bude brzo...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Impérium“