přihláška - Cassir Melantos (East Wood) (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

přihláška - Cassir Melantos (East Wood) (Pear)

Příspěvek od East.Wood »

jméno: Cassir Melantos

věk: 20 let

povolání: "Bounty Hunter" (Lovec odměn)

rasa: Firrerreo

planeta narození: Riflor

životopis: Mí rodičové museli prchnout před útokem Impéria, když náš lid zradil krajan jménem Hethrir. Zaprodal se Lordu Vaderovi a chtěl mu dokázat jeho věrnost zničením naší planety. Ti, kdož přežili, byli zotročeni imperiálními vojáky, jen několika málo jedincům se povedlo utéct na okolní světy, kde žili v utajení, mj. i můj otec a má matka. Na Rifloru jsem se učil základní dovednosti přežití a můj otec mne poté vyslal do galaxie, abych si zvolil řemeslo a nedostal se hlavně do spárů Impéria. Chtěl jsem mě i mé rodině vydělat spoustu kreditů, abych se jednou mohl vrátit na Riflor a začít s rodiči nový život. Po opuštění druhého domova jsem zaslechl, že Huttové platí docela slušně za různé služby a úkoly... Otevřela se mi tím šance na nový život námezdního lovce lidí...


zbraň: S-5 Těžká Blasterová Pistol (používám také k pozorování, vystřelování lana s hákem a ke střelbě otrávených šipek)


záložní zbraň: Merr-Sonn Model 44 (většinou skrytá zbraň)


schopnosti: dobře hojitelná zranění, velmi dobrý stopař, v zacházení se svou zbraní jsem na dobré úrovni


vzhled: vypadám jako lidský muž, štíhlá, až hubená postava 185 cm vysoká, nosím hnědou vestu a stejně zbarvené kalhoty. Své barevné dlouhé vlasy nosím sepnuté do copu.


povaha: mírný, dobrý vyjednavač, hovorný, avšak obezřetný.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Impérium“