Melron Antran(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lord Helma
Učedník
Učedník
Příspěvky: 2
Registrován: 27.10.2009 18:41:16
Kontaktovat uživatele:

Melron Antran(Jordi Linx)

Příspěvek od Lord Helma »

Jméno: Melron Antran
Titul: kadet - Imperium
Rasa: Člověk - muž
Věk: 19
Místo narození: Naboo


Životopis:

Narodil jsem se na Naboo. Otec je důstojníkem královských bezpečnostních sil a matka je služka v královském paláci. Vždy jsem obdivoval vojáky a piloty bezpečnostních sil a později i vojáky Republikové armády bojující proti Separatistům a proto jsem se rozhodl pro vstup do Republikové flotily. Rodina mě v tomto podporovala a díky otcově známosti s kancléřem Palpatinem, ještě z dob kdy byl senátorem, který slíbil, že mi zajistí místo na některé z republikových akademií. Naboo jsem opustil ještě za Republiky. Během cesty přišly zprávy o pokusu o převrat vedený rytíři Jedi tak i o vzniku Impéria. V náborovém centru teď už Imperiální flotily jsem díky slíbené protekci dostal na seznam čekatelů na zařazení na Imperiální akademii a zajistil si tak jistotu že nebudu jen nějaký pouhý pilot nebo poddůstojník.

Vzhled:

Výška 187 cm, černé vlasy sestřihnuté podle vojenských předpisů, modré oči

Hlavní zbraň:
DH-17 blaster pistol

Záložní zbraň
Nemá když tak používá pěsti

Styl boje:
Nehraje si na hrdinu. Když nemusí tak nebojuje. Pokud už je do boje zatažen radši se kryje a nevystavuje se nebezpečí a ostřeluje protivníka z dálky.

Schopnosti:
Umí používat pěchotní zbraně, má teoretické znalosti řízení lodí a taktiky boje ve vesmíru.

Charakteristika:
Věrný imperiu, společenský typ se smyslem pro humor, jednou chce velet vlastnímu křižníku.

Kontakt:
Haitnll@gmail.com
ICQ:339474075
Naposledy upravil(a) Lord Helma dne 01.11.2009 15:16:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... vyložené chyby v přihlášce nejsou a pokud nebudu pohlížet na neustále opakované planety, tak je vše ok, tedy až ...

... až na to, že tu chybí položky Hlavní zbraň, Záložní zbraň, Styl boje a Schopnosti, takže prosím doplnit.

... co se zbraní týká, tak i jako pilot máš minimálně nějakou příruční, a na Akademii(Imperiální) nějakou oblíbenou ... přidám ti odkazy na zejší archívy:
http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=2151
a máš tu i nějaké z období před vzestupem Impéria :D (ty ti asi budou vyhovovat líp)
http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=1496

... dej vědět, až bude upraveno, pak pokročíme dál ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže vše již ok, dáme nováčkovský testík ze znalosti pravidel :)

1, Kolik můžeš mít na Akademii PROFILů ?

2, Můžeš mít v podpisu(text automaticky se zobrazující v každém tvém příspěvku) obrázek ? Pokud ano, může být libovolný nebo má nějaké omezení ?

3, Může běžný hráč přispívat do sekce Archívy ?

Uprav následující příspěvek do správného tvaru:

Rendilli, Orbitální loděnice:
Odpočítával jsem poslední vteřiny života s každým krokem, kterým se ke mě lord Vader blížil a už jsem ani nedoufal v žádný zázrak. Pět metrů přede mnou se však Vader zastavil a otočil po hlasu důstojníka, který právě přiběhl.
Lorde Vadere, Lorde Vadere, Rebelové. Právě útočí na Coruscant !
vykřikoval za běhu a nebyl jsem jediný, kdo pocítil mírnou nevolnost a dusnou atmosféru. Lord Vader se rychle otočil a zamířil pryč z můstku.
To bylo těsné, nevěřil bych, že si to pomyslím ... ale díky Rebelům.
pomyslel jsem si, když jsem si uvědomil, že mám dalších pár dní žibota navíc.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Helma
Učedník
Učedník
Příspěvky: 2
Registrován: 27.10.2009 18:41:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Helma »

1. Na akademii můžu mít jen jeden profil.
2. Smí ale jeho výška nesmí být vetší než 200px a nesmí obsahovat reklamu pokud administrátor nedá vyjímku.
3. Nesmí pokud nemá povolení administrátora.

Rendilli, Orbitální loděnice:
Odpočítával jsem poslední vteřiny života s každým krokem, kterým se ke mě lord Vader blížil a už jsem ani nedoufal v žádný zázrak. Pět metrů přede mnou se však Vader zastavil a otočil po hlasu důstojníka, který právě přiběhl.
Lorde Vadere, Lorde Vadere, Rebelové. Právě útočí na Coruscant !
vykřikoval za běhu a nebyl jsem jediný, kdo pocítil mírnou nevolnost a dusnou atmosféru. Lord Vader se rychle otočil a zamířil pryč z můstku.
To bylo těsné, nevěřil bych, že si to pomyslím ... ale díky Rebelům.
pomyslel jsem si, když jsem si uvědomil, že mám dalších pár dní života navíc.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... správně, v co nejbližší době ti založím výcvik ;)

Edit: ... založen v sekci výcviky v období Impéria ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Impérium“