Sid Talis (Eldar Draco)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Eldar Draco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 12.10.2009 14:07:43
Bydliště: Ossus,Jedi Temple,24 poschodie č.b 4273
Kontaktovat uživatele:

Sid Talis (Eldar Draco)

Příspěvek od Eldar Draco »

Meno: Sid Talis

Povolanie: člen Alliance Special Forces

Planeta pôvodu: Teyr
Rasa a vek: človek 26

Životopis: Narodil som sa na planete Teyr ,čo bola malá kolonia pri corelianskej obchodnej ceste.Rodičia vlastnili malú turistickú agentúru a darilo sa im celkom slušne ,kedže na Teyr turistická lokalita.Ked vypukli klonové vojny tak za obchodu sa prestalo dariť ,čo priviedlo firmu skoro ku krachu.Preto som 1 roky pre koncom klonovych vojen po svojich 19 narodeninách vstúpil do veľkej republikovej armády,aby som pomohol finančne rodičom a súrodencom.Po krátko výcviku ma poslali hned do bojov.Učastnil som sa bojov na Belderone a Tythe.Po rýchlom konci vojny som bol poslaný s celou jednotkou na Caridu,kde po ukončený výcviku z našej jednotky ostali živý len 9.Z krvy ktorú som ako stormtrooper prelieval roky neskor sa my zacal zvedat žalúdok a ked som sa dopočul o malej skupine ludí,ktorý chcú tomu utrpeniu zabrániť vedel som ,že sa kním chem pridať.Kedže rodine sa po ukončný vojny začalo znova dariť vedel som že možem odísť.Pri jednom útoku rebelov na základňu na ktorej som slúžil som predstieral svoju smrť a dezertoval z armády.Zohnal som si novú identitu a trvalo mi skoro polroka než ma niekto kontaktoval a skoro jeden rok než ma k niečomu pustili,ale vdaka mojmu výcviku a taktickým infomáciam som bol pridelený k novo-utvorenej divízii v rebeskej armáde s názvom Alliance Special Forces.

Zbraň:všetky ale naradšej používam upravenú E-11 blaster rifle a vybrodíku

Schopnosti: intenzívny bojový výcvik,všetky štýli boja na blízko i na diaľku,veľmi dobrý strelec i pilot.

Vzhľad: Dobre stavaný človek zo strnišťom.Dohola ostrihaní s drobnými jazvami na brade ,čele.
Každé vojsko vyhlasuje svojich mrtvých automaticky za hrdinov podobne ako církev svojich mrtvých za mučedníkov.
Hrdina umiera raz, zbabelec tisíckrát.
Nejde vždy byť hrdinom, ale vždy sa dá ostať človekom.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Nemám co dodat, tudíž přejdeme k otázkám a ke staré známé větě, kterou dáš do správného tvaru.

1) Na jaké planetě svedl Obi-Wan Kenobi duel s Anakinem Skywalkerem a proč?
2) Co dostaneš když budeš na fóru spamovat, budeš sprostý a urážet ostatní uživatele?
3) Na jaké planetě založi Luke Skywalker Chrám Jediů v Nové Republice a cvičil tam nové padawany?


Ruusan.
Byli jste poslání jako průzkumný tým bojové jednotky, ke skalištím a do jeskyń, aby jste prozkoumali, zda se tam neskrývají nějací Sithové. Došli ste ke skalám a z levé strany se ozvala střelba která byla směřovaná na vás.
Pozor! Všichni k zemi, útočí. Zakřičel jeden voják z tvého týmu.
Vždyť tamtudy jsme šli, nikdo tam nebyl, kde se tam sakra vzali, museli nás sledovat už od začátku.
Pomyslíš si.

Uživatelský avatar
Eldar Draco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 12.10.2009 14:07:43
Bydliště: Ossus,Jedi Temple,24 poschodie č.b 4273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eldar Draco »

1.Mustafar z Anakina sa stal zlý chlapec.
2.titul spamer,vyvrhel,ban
3.Yavin4

Ruusan.
Byli jste poslání jako průzkumný tým bojové jednotky, ke skalištím a do jeskyń, aby jste prozkoumali, zda se tam neskrývají nějací Sithové. Došli ste ke skalám a z levé strany se ozvala střelba která byla směřovaná na vás.
Pozor! Všichni k zemi, útočí. Zakřičel jeden voják z tvého týmu.
Vždyť tamtudy jsme šli, nikdo tam nebyl, kde se tam sakra vzali, museli nás sledovat už od začátku. Pomyslíš si.
Každé vojsko vyhlasuje svojich mrtvých automaticky za hrdinov podobne ako církev svojich mrtvých za mučedníkov.
Hrdina umiera raz, zbabelec tisíckrát.
Nejde vždy byť hrdinom, ale vždy sa dá ostať človekom.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dobře, ještě dnesk kolem odpoledních hodin očekávej výcvik.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“