Přihláška Freedom Nadd (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Přihláška Freedom Nadd (Mandalorian)

Příspěvek od Freedon Nadd »

Jméno: Max Cavalera

Věk:30

Titul:Technik

Rasa:Člověk

Planeta narození:Onderon

Životopis:Narodil jsem se na planetě Onderon. Žil jsem v přepichu. Můj otec byl místní nejlepší technik a moje matka byla majitelkou místní kantýny kterou zdědila po své tetě. Můj otec mě učil od dětství technice.
Učil mě jak zacházet s nářadím i jak se který jmenuje. V deseti letech jsem složil svůj první výtvor. Byl to speeder. (ten ovšem neletěl)
Taky jsem se učil spravovat lodě a jejich hyperpohony.

Takto jsem se učil až do svých 18 let. Když mi bylo osmnáct let tak jsem byl přijat do otcovy firmy, kterou si postupem času zařídil a stal jsem se otcovým nástupcem ve firmě. To už jsem byl velice zkušený technik a opravář. Zhruba tak jako můj otec.

Po pár letech jsem začal vyrábět zbraně a založil jsem si obchod se zbraněmi. Celkem mi ten obchod vynášel. Po asi pěti letech se můj obchod velice rozšířil. A založili jsme z otcem společnou firmu na prodej zbraní a opravu všeho druhu. Do opravářství jsme si zaměstnaly několik lidí a každý uměl něco takže jsme si poradili prakticky se vším.

Po roce jsem se začal nudit. Už mě přestávalo bavit prodávat a opravovat. Chtěl jsem zažít dobrodružství a boj. Moje touha byla tak velká, že jsem po smrti rodičů prodal podniky a šel jsem se cvičit na vojáka.
Jak jsem dosáhl 30 let dostal jsem se na hodnost hlavní stráž. Ale když jsme viděl ty šichty, jak celí den chodím z místa na místo nebo jen stojím a hlídám nějaké dveře se mi přestávalo líbit. Odešel jsem od armády a za ušetřené peníze a za peníze které jsme získal prodejem rodinných podniků jsem si koupil solidní loď a vzal jsem s sebou své 4 bratrance.
Všichni z nich prošli vojenským výcvikem a dva z nich pracovali u mě ve firmě. Vzal jsem pár zbraní, které jsem našel doma a letěli jsme na Coruscant s doměním, že tam zažijeme nějaké dobrodružství.

Výbava:
2 vibromeče na zádech
1 E-19
1 vibrodýka
několik granátů

Styl boje:Zuřiví ale rozvážný:Když bojuje velice zuří a používá velice tvrdé a účinné rány, ale také trochu přemýšlí, protože kdyby jen zuřivě mlátil a nepřemýšlel co dělá asi by neporazil každého protivníka.

Schpnosti:Dobrý pilot, skvělí technik- velikí cit a nadání pro techniku, středně dobrý střelec,dobrý na boj na blízko

Poznámky:Měří 185 cm, má delší černé vlasy a 5 cm dlouhou černou bradku.Celkem klidný člověk, ale když se naštve stává se z něj opravu drtiví bijec. Přiměřená atletická postava.

Kontakt:icq:438784466 , e-mail:disciplinejack@seznam.cz
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Impérium“