Korok-Ti-Shian (elinor)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Korok-Ti-Shian (elinor)

Příspěvek od MrTukan »

Jméno: Korok-Ti-Shian

Titul: mistr Jedi/uprchlík

Rasa: člověk (asiat)

Domovská planeta: Alderaan


Životopis: Korok se narodil velice dávno na Alderaanu (okolo roku 65 BBY). Ve velice brzkém věku v něm bylo vypozorováno silnou propojení se Silou a dostal se tak do Chrámu Jedi na Coruscantu, kde byl učen a vychováván jedajským zvyklostem a zákonům. Stejně tak byl cvičen v boji s mečem a využití v Síle. Již jako padawan působil klidným a rozvážným dojmem. Snad nikdy ve svém životě neměl problém s netrpělivostí, avšak jeho rozhodnutí vždy přicházela po možná trochu příliš dlouhé úvaze, což ne vždy bylo ohodnoceno kladně. Korok nebyl nikdy mezi svými vrstevníky oblíben, i přes to, že nebyl žádný samotář. Byl totiž podivín, zdál se být jiný než většina padawanů, a tak často sedával sám, dál od ostatních a snažil se nevnímat posměšky na jeho osobu.

Jednoho dne se z padawana Korok-Ti-Shiana, po mnoha misích se svým mistrem, stal rytíř jedi Korok-Ti-Shian. Tuta událost se nesmazatelně prožitkem vryla do jeho paměti. Potom přišlo opět mnoho misí, malých i velkých soubojů, ze ktrých si Korok odnesl i nějaké ty šrámy na těle. Jeho neoblíbenost však zůstávala stále, i přes to, že se za svůj život seznámil s mnoha mistry, rytíři i padawany, jen málo z nich bylo opravdu jeho přáteli.

Krátce před bitvou o Geonosis, které se také účastnil, se stal po dlouhých letech zkoušek a misí mistrem Jedi díky své vytrvalosti a píli. Masakr na Geonosis na Korokovi zanechal těžké šrámy, jak na těla, tak hlavně ale i na duši. Po této řežbě, kde byl těžce zraněn, se už nikdy nesmál tak jako dřív. Jeho tvář dostala zasmušilý výraz znechuceného muže, který umocňovala děsivá jizva na jeho pravé tváři, která se táhla po krku až k remeni.

Zázračně rychle byl vyléčen a byl odhodlán bojovat za Republiku až do roztrhání těla, avšak další úder v jeho duši mu zasadilo provedení rozkazu 66 a masakr v chrámu Jedi. Se štěstím se mu podařilo uniknout rozkazu 66, protože se právě při provádění nacházel daleko ve vnějším pásu pouze s hrstkou klonů. Díky svému velice silnému propojení se Silou včas vycítil hrozící nebezpečí i výkyvy v Síle a tudíž byl na výstřely z blasterů, které měly ukončit jeho život, dobře připraven a klony, kteří ho doprovázeli a byli jeho pravou rukou, v zájmu zachování svého život, poslal na cestu poslední. Okamžitě potom vyrazil na Coruscant za signálem, který svolával z Chrámu všechny Jedi. Naštěstí dříve, než doletěl na Coruscant, začal přijímat naprosto opačný signál a tudíž uposlechl a ztratil se. Po zrádném vraždění, které dlouho nechápal a cítil křivdu, která nikdy nebyla napravena, pochopil, že svět, tak jak ho znal, už je ztracen a tak se zlomen, s pocitem bezmoci a nepochopení vydal na "útěk". Cestoval a skrýval se v dalekých končinách galaxie. Na okraji, kde nebylo nic, co by mohlo zajímat Impérium.

Barva čepele: Žlutá

Meč: Jednoruční jednočepelový s pohodlně upravenou rukojetí, na teré je poznat značné stáří.

Hlavní styl boje: expertní Soresu, jako mistr ovládá i další styly.

Schopnosti: Hlavní specializace: Bojové využití Síly (odhození, přitažení, zrychlení, pohyb předměty atd.), manipulace s myslí (přesvědčování, čtení myšlenek). Jako mistr zvládá i další obvyklé triky.

Poznámky: 171 cm vysoký, 75kg vážící postarší muž, na kterém je vidět mnoho prožitých let, fyzicky stále schopný, avšak ne příliš urostlý. Prošedivělý s občasným plnovousem střídavým s výborně oholeným obličejem, který obzvlášťňuje velkou a starou jizvu z bitvy na Geonosis. Hnědé oči a malý nos. Klidný, vyrovnaný, přemýšlivý, nerad se rozhoduje rychle a zbrkle.

Kontakt: (icq) 334686615
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

zabavuji; v průběhu zítřka zakládám výcvik. Čím později mě začneš nenávidět, tím líp. :D

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

No myslím, že já tě nenávidět nezačnu, spíš to bude asi Funny, který se Korokova zasazení do doby Impéria dožadoval již několik dní. :D Mě je v celke jedno, kdo z vás mi udělá misi, jen bych byl nerad, kdybyste se mezi sebou poprali... :D Ale pro toho druhého, který prohraje mocencký boj o kompetentnost, mám v záloze ještě další přihlášku tady v impériu, kterou si také někdo klidně může vzít... :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

no, škoda, žes to nenapsal do přihlášky, nechci lézti kolegům do zelí. Domluvte se s Funnym, jak to nakonec dopadne, já vám v cestě stát nebudu. ;) :D 3)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Funny mi už odpoledne psal, že ti mě nechá... :D Asi pochopil, že kdo dřív přijde, ten dřív moderuje... :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ale, ale... to snad nemyslí vážně... já se tě rozhodnu tak ušlechtile vzdát a on mi provede takový podraz. 3) :D 3)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

no nic, zakládám výcvik :) :-) A v budoucnu přihlášku s doufáním, že si ji zabaví Funny, pokud tedy bude chtít. ;) :D

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hehe... :) Jinak tos mohla klidne založit jako misi...
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Eli užij si to :) a tebe si rád vezmu ;)

Zamčeno

Zpět na „Impérium“