Jerot Darsten (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Jerot Darsten (Pear)

Příspěvek od maggor »

Jméno: Jerot Darsten
Titul: Důstojník Imperiální flotily
Rasa: Člověk - muž
Věk: 22
Místo narození: Kuat

Obrázek
Životopis:
Narodil jsem se na planetě Kuat v rodině nižší šlechty. Měl jsem klidné dětství a od narození jsem se podle rodinné tradice připravoval na službu v Republikové později Imperiální flotile. Otec sloužil na Republikovém Venatoru, během klonových válek a padl během bitvy o Coruscant. Po vzniku Imperia jsme se s matkou, zapálenou Imperialistkou, přestěhovaly do nově vzniklého Imperiálního centra na Coruscantu kde pracuje v Imperiální bance. 9 let před bitvou u Yavin 4 jsem vstoupil do Imperiální akademie na Caridě. Vstupní test jsem složil bez větších problémů ale ani jsem neexceloval. Po 3 letech výcviku jsem byl vyřazen jako důstojník flotily a čekám na svoje zařazení u flotily.

Vzhled:
Má černé vlasy ostříhaná podle vojenských předpisů. modré oči, je 186 cm vysoký.
Charakter:
Věrný Imperiu, i když má někdy výhrady k Císařovým názorům. Je společenský typ s jistým smyslem pro humor. Dokáže během bitvy zachovat klidnou hlavu a nikdy nechce zbytečně ztratit ani jednoho může.

Výbava:
Uniforma Imperiálního důstojníka
DH-17 blaster pistol

Schopnosti: Umí používat pěchotní zbraně, prošel treninkem v pilotování Tie Fighteru a zmákne i větší lodě, dokáže zvládat všechny povinnosti důstojníka na hvězdném křižníku.

Kontakt:
ICQ: 339474075
Mail: Haintl@seznam.cz

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Oki, takže seš můj launch player, teda beru, tě, a tady pár otázek...
Maximální velikost avataru?
Za jakých okolností může se může hrát za Jediho v imperiu?
Kolik přihlášek v jednom období můžeš podat?

Oprav text ;)
Kamino
Taky postupujeme, zatím bez problémů.
Odpovím Furymu na jeho otázku a přeruším komunikaci. Poté začnu přemýšlet o Jerichově problému a dívat se po okolí.
To by byl dost závážnej problém, kdyby mu došly náboje. Kde je, ale teď vzít?
Když zalétne můj zrak ke zbytkům bojových droidů, začnu Jerichovi vysvětlovat svůj nápad.
Až ti dojdou náboje, tak ti vypůjčíme jinou zbraň. Zatím budeme pokračovat dál podle plánu, tedy k náměstí, co možná nejkratší cestou. Teď bychom měli pročistit poslední patro tohohle domu, aby nám nenadělali problémy cestou dál.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

1)Rozměry avatara by neměli být větší než 300x300 bodů a velikost by neměla přesahnout 20kb.
2)Pokud chce hrát někdo ze Jediho v Imperiální éře musí to být buď Jedi který přežil rozkaz 66 nebo se učí na některé ze škol síly jako je např. School of Hidden Wisdom.
3)Do jednoho období mužu podat jen 1 přihlášku.

Kamino

Taky postupujeme, zatím bez problémů.
Odpovím Furymu na jeho otázku a přeruším komunikaci. Poté začnu přemýšlet o Jerichově problému a dívat se po okolí. To by byl dost závážnej problém, kdyby mu došly náboje.
Kde je, ale teď vzít?
Když zalétne můj zrak ke zbytkům bojových droidů, začnu Jerichovi vysvětlovat svůj nápad.
Až ti dojdou náboje, tak ti vypůjčíme jinou zbraň. Zatím budeme pokračovat dál podle plánu, tedy k náměstí, co možná nejkratší cestou. Teď bychom měli pročistit poslední patro tohohle domu, aby nám nenadělali problémy cestou dál.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Oukej, v nejbližší době ti udělám výcvik... ;)
Pokud ne, tak mně zaspamuj PMkama :D
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Impérium“