Rick Chakrin (Funny)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Rick Chakrin (Funny)

Příspěvek od checkman »

Jméno: Rick Chakrin
Povolání: padawan
Rasa: Člověk
Planeta narození: Correlia
Životopis: Rick se narodil na Correlii dvoum diplomatům a svého otce nepotkal,protože zemřel před porodem a matka zemřela při porodu...
Proto byl prodán do otroctví a ve svých dvou letech byl nalezen rytířem jedi který ho vzal do School of Hidden Wisdom a naučil ho vnímat sílu a základní jedijské schopnosti...
Již od mládí byla u něj oklamání mysli na velmi vysoké úrovni a toho někdy zneužíval...
Ve School of Hidden Wisdom byla celkem nuda a stejně nezapadala pro řád...Bojovali jsme jenom pro zlepšování a můj největší konkurent té doby byl mon calamariánec Nahdarr Herrb,se kterým jsem sehrál spoustu duelů ve kterých jsme vyhrávali nastřídačku...
Jednou jsem ho svrhl na zem a chtěl jsem seknout a pak mi došlo,že to byla iluze daná do mé hlavy a najednou jsem byl na zemi,a modrý meč jsem měl u krku...
Zbraň: Světelný meč
Barva světelného meče: Zelená
Schopnosti: Velmi dobrá manipulace s předměty
Poznámky: Hnědé vlasy,hubená postava,má correliansky smysl pro humor
kontakt: ICQ: 449801596
Naposledy upravil(a) checkman dne 04.1.2009 17:48:26, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Jak psal Jordi...
Protože je období impéria značně charakteristické, tak nebude možno zde hrát za jakýkoliv charakter, přesto to přináší množství dalších nových a dosud nepoznaných charakterů specifických pro toto období.
...
Osoby používající Sílu?
Jedi - zde neprojde lecjaká přihláška, protože Jediové byli stíháni a loveni, takže :
1, Přeživší z Klonových Válek - doporučuje se projít si toto období v Staré Republice, nové přihlášky nejsou akceptovány
2, Někteří přeživší Jedi založili různé školy(bude v archívech), takže se přihlašte tam - informace si předem zjistěte
Takže předělat...

Zamčeno

Zpět na „Impérium“