Luko Palou vs. Go'Ro Dheltax

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Diváci jasali keď uvideli že to v aréne začína vrieť. Nevrelo to len dole v aréne ale aj na tribúnach. Každý kričal meno svojho favorita a akonáhle sa stretly rozdielne názory, tak v hľadisku vznikali šarvátky, ale nikto to neriešil pretože každý bol zaujatý bojom.
Go'Rovi sa podarilo kopnúť svojho protivníka veľkou silou do holene, ale aj napriek veľkej bolesti podnikol nádherné kombo a podarilo sa mu Go'Ra zhodiť na zem, ale nemal už dostatok energie na to aby mohol podnikať ďalšie útoky. Vedel že Go'Ro je na tom ešte celkom dobre a tak sa o nič neslažil pretože by sa mohla objaviť nejaká slabina a tak si stúpol na bezpečnú vzdialenosť a kontroloval každý pohyb protivníka. Go'Ro bol teraz v nevýhode, pretože bol na zemi.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Mladý Jedi začíná kousat - to se mi líbí! proběhlo inkvizitorovi hlavou, když ztěžka zvedal své svalnaté tělo ze země.

V rychlosti mu proběhlo hlavou, co až doposud od protivníka vysledoval a následně vyhodnotil, jak změnit svou taktiku. Postavil se a s těžkým dechem a meč si prohodil do levé ruky. Navíc do polohy mírně nakloněné, kdy mu jeho zbraň chránila hlavu. Ihned také naznačil dva, tři výpady, aby soupeře vyprovokoval k pohybu. Musel čekat, s čím se Jedi vytasí, aby tomu přizpůsobil svůj styl boje.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Inkvizitor musel změnit svůj styl boje, nejspíš si uvědomil, že mu bude dělat problém zasadit mi smrtící úder, pokud nezmění to co do teď zkoušel.
Pobavilo mě jak si najivně myslí, že budu najednou pořád útočit na hlavu. Absurdní. pomyslel jsem si.
Když jsem viděl, že se mě snaží rozhodit tím svým směšným šermováním, využil jsem chvíly na pobavení diváků.
Vypnul jsem světelný meč, sedl si na zem a provokativně zývnul. Mohl jsem si tím pádem také odpočinout a nabrat síly po předchozím složirém útoku.
Go'Ro tak na mě musel zaútočit, což určitě nečekal.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Luko Palou vs. Go'Ro Dheltax

Příspěvek od Trivi »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Len čo mladý Jedi vypol svoj svetelný meč tak sa Go'Rovi zablískli oči. Go'Ro začal lačniť po krvi. Je to myslené skôr obrazne pretože každý vie že po svetelnom meči ostávajú len popáleniny. Potom si náš mladý Jedi sadol na zem do tureckého sedu a začal zbierať drahocennú energiu. Jedna časť divákov sa z chuti pobavila, no drvivá väčšina začala bučať, písakať a pokrikovať fúj. Diváci chceli boj plný akcie, ale zatiaľ, až na pár svetlých chvíľ, to bola pre nich nuda.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Luko Palou vs. Go'Ro Dheltax

Příspěvek od East.Wood »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Cože? Ten Jedi si ze mě asi utahuje!? Co to ksakru dělá?? problesklo Go'Rovi hlavou, když viděl jeho reakci na své provokace a slyšel z hlediště první nesmělý pískot a hukot.

Tohle musel zarazit, jinak by si pokazil inkvizitorskou reputaci. Jedním mocným skokem byl u svého protivníka a pokusil se jej hodně prudkým kopem paralyzovat. Jedině tak ztrestá opovážlivost toho domýšlivého Jediho...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: Luko Palou vs. Go'Ro Dheltax

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Po chvíli odpočinku jsem nabral potřebné síly pro další vyčerpávající souboj s nepřítelem.
I přesto, že jsou tyto bytosti částečně imunní proti síle, nebyl důvod nezkusit něco nového. Vyslal jsem sílu do Go'Rovy mysli. Intenzivně jsem se soustředil, abych jej dezorientoval tím, že se v jeho mysli posunu kousek stranou. Kopem by mě tedy s trochou štěstí trefil nanejvýš do levého ramene. Měl bych tedy pořád volnou pravou ruku v které jsem držel světelný meč.
Tento silový útok jsem začal provádět již v době, kdy byl protivník zaskočen mým představením pro diváky. Jeho mysl tedy nebyla chráněna.
Do poslední chvíle jsem sledoval jeho rozzuřený útok. Své soustředění jsem rozdělil z části na jeho mysl a z části na jeho pohyb samotný.

V okamžiku kdy jsem vedle sebe ucítil pohyb vzduchu, rychle jsem zapnul meč, a uťal Go'Rovi nohu. Po útoku jsem opět odskočil do bezpečné vzdálenosti.
V případě nezdaru při protivníkově dezorientaci jsem byl připraven rychle lehlou a seknout ho do nohy, která by byla ve vzduchu nade mnou a následně opět odskočit pryč.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Luko Palou vs. Go'Ro Dheltax

Příspěvek od Trivi »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Go'Ro mocne vyskočil smerom ku svojmu pritivníkový. V aréne to konečne začalo žiť. Diváci opäť začali radostne burácať, kričať a výskať.
Luko sa pokúsil využiť hnev Go'Ra a vniknúť Sílou do jeho mysle, ale bohužial to sa mu nepodarilo. Bol to skôr len taký pokus, ktorý sa nevydaril, pretože mladý Jedi ešte nebol dostatočné skúsený na takéto veci. A taktiež bol aj v nevýhode, pretože Go'Ro im celkom slušne čeliť.
Go'Ro kopol Lukoa neskutočnou silou niekde do časti ľavého ramena. Luko padol mierne dezorientovaný na zem a začal naberať sili na obranu, pretože zrejme Go'Ro podnikne agresívnu sériu mohutných úderov.
Pri páde aréna akokeby druhý krát ožila. Pomaly to tam začínalo rezonovať a človek si nepočul ani vlastného slova, alebo lepšie povedané hukoto. To sa ale prejavilo ako súbor nejakých zvierat, ktoré vyjú na korisť. Tu v aréne sa tomu hovorilu publikum.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Luko Palou vs. Go'Ro Dheltax

Příspěvek od East.Wood »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Tady máš ty opovážlivče! usmál se v duchu inkvizitor, když mladý soupeř vlivem jeho úderu upadl těžce na zem a vypadalo to, že je hluboce otřesen.

"Máš dost, ty ubohý červe?" zařval Go'Ro a aby svým slovům dodal váhu, zamával svou zbraní těsně nad ležícím protivníkem, aby jej snad nenapadlo vstát a bránit se.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: Luko Palou vs. Go'Ro Dheltax

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Go'Rovy idiotní kecy jsem v klidu ignoroval.
Rychle jsem pevně uchopil meč do obou rukou a vrazil právě zažehnutou čepel do dráhy létající čepele nademnou a obouma nohama kopl vší silou Inkvizitora mezi jeho nohy. Za pomocí rychlosti dosažené využitím síly jsem se odkutálel na stranu hned potom co jsem po kopu vypnul čepel. Odskočil jsem hned co jsem byl dostatečně daleko od protivníka do bezpečné vzdálenosti a opět zapnul meč. Proti těžkopádné potvoře byla rychlost mou největší výhodou.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“