2. kolo: MrTukan vs keny

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Mandalorian

2. kolo: MrTukan vs keny

Příspěvek od Mandalorian »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Vlahá letní noc se přenesla do své druhé půlky a skoro celá planeta spala. Jediným místem, kde byli lidi ještě vzhůru byl bar a soubojová kantýna. Od začátku turnaje uběhla dlouhá doba a řady dobrodruhů prořídli. Stále jich však bylo dostatek a proto se ti tito dva bojovnící opět zapojili do boje.
To byl i případ bojovníků v této aréně. Tato aréna byla ještě nepokřtěná krví a nikdo neví, zda je ta kantýna tak obrovská či se po každém boji arény přestavují a upravují.
Ať už to bylo jakkoliv, diváci v této aréně nepřišli řešit počet, ani jejich úpravy. Diváky přilákala pot, krev a smrt, které na dně arén byli jako doma. A tito protivníci slibovali zážitek, páč už to nebyli žádný otloukánci, ale ošlehaní bojovnící. Když byli všichni diváci na svých místech, začali se domáhat boje, za který všichni zaplatili nemalou částku.
Po chvíli se osvětlení tribun ztlumilo a diváci ztichli a pozorovali dění na dně kotle. A že se bilo na co koukat. Oproti předcházejícím utkáním tam turnaj uváděla žena, mnozí z diváku v ní poznávali jistou osobu z baru.
Dobrý večer
řekla do mikrofonu a výkonná zvuková aparatura její hlas přenesla do každé části a koutku hlediště.
Vítám vás na zápase druhého kola Turnaje Prince Bory. A vy tu určitě nechcete poslouchat mé kecy, ale chcete vidět boj, že?
zeptala se publika a nadšený jásot ji byl jasnou odpovědí
Tak tedy k věci! V severovýchodním rohu přivítejte Neznámého mistra jedi!
a ukázala rukou do severovýchodního rohu, jednoho ze čtyř rohů arény přibližně čtvercového tvaru, kde byly dveře a v nich se právě objevil Neznámý. Spustila se dramatická hudba a ozval se hlasitý potlesk.
Žena nechala potlesk a hudbu doznít a řekla
A v jihovýchodním rohu teď přivítejte Šedého Jediho, instalatéra a pána toalet, Dardana Siphona!
řekla a ukázala do jihozápadního rohu arény. Tedy protivníci nestáli proti sobě, ale spíše vedle sebe, i když je dělilo pár desítek metrů. Dveře se otevřely a spustila se hudba. Hudba byla takřka v okamžiku přehlušena nadšeným řevem publika.
Publikum si zřejmě vybralo, komu bude fandit. Zřejmě v tom sehrálo roli i ukončení turnaje neznámého, který vyhrál kontumačně. Oproti tomu Pán toalet v boji přišel o části svého těla, tedy o část ruky a nohy, a sliboval podívanou až do konce, ať už bude jakýkoliv. Teď je měl přišitý, ale jak kvalitní práci odvedli lékařští droidi nikdo nevěděl. Ale málokdo věřil, že schopnosti přišitých končetin, budou stejné jako předtím.
Protivníci stáli na svých místech a zatím o sebe navzájem ani nezavadili pohledem, spíše si prohlíželi arénu a publikum. Aréna byla skoro prázdná, až na čtyři kvádry uprostřed a menší pyramidu mezi nimi. Kvádry byly různě vysoké. Od jednoho metru do dvou a půl a pyramida dosahovala výšky dvoupatrové budovy. Pyramidy i kvádry byly čistě bílé, ale černé otvory na pyramidě nasvědčovali tomu, že část pyramidy musí být dutá, ale na tu vzdálenost to nebylo jisté. Jinak nebylo vidět nic, ale něco se mohlo skrývat za pyramidou (přece jen za ni ani jeden z nich nemohl vidět ) a podlaha pokrytá pískem mohla skrývat lecjaké nebezpečí.
Když dav skončil s bouřlivým vítáním Dardana, byla už žena pryč a ti dva tam zůstali sami. Sami pod drobnohledem diváků, kteří netrpělivě čekali, kdo udělá první krok.
Dopřejme smrti žně. Nechť tedy boj započne!
řekla žena do mikrofonu odkudsi z hlasatelského boxu a vzapětí bylo slyšet jak jak se zhoupla na židli
Na koho si vsadíš?
zeptala se někoho a usrkla nějakého nápoje a vzapětí bylo slyšet, jak něco ruplo, zvuk rozlévané kapaliny a žena vyjekla
Co to sakra ...
zeptala se vztekle, ale zbytek jejích slov zůstal nesrozumitelný, jak se její nápoj rozlíval po ovládacím pultu a způsobil někdě zkrat.
Světla v aréně okamžitě zesílila jas na oslňující úroveň. Vy dva v aréně jste byly nádherně osvíceni jasným světlem, tak jasným, že to vypadalo jako by arénu osvítilo slunce kategorie A a zahalilo celý kotel do bílomodrého světla

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Hodinu před vstupem do souboje druhého kola, probudil jsem se ve svém pokoji a s nelibostí zkoumal svůj stav, z opojení své domácí pálenky. Poté, co vstal, jsem okamžitě zamířil do toaletního koutku. Tam se mi jaksi navalilo, ale dopadlo to dobře. Dlouze jsem se napil z kohoutku, opláchnul obličej a podíval se do zrcadla.
Ježiš, to je zase ksicht...
Co čumíš ty rypáku... řekl jsem sám sobě polohlasně a pak pěstí rozbil zrcadlo.
Velmi jsem se podilvil, když ruka neposkytla mozku žádnou informaci o události.
Já nemám žádnej cit, v té ruce... a rychle si sáhnul i na nohu.
Ani v té noze...
Chvíli jsem zkoušel hybnost obou končetin; nebyla taková, jako na začátku; a nakonec usoudil, že to není zas tak strašné.
Zase mám štěstí...
Hodina i celý uplynulý den se rychle chýlil k závěru, já si na záda hodil svoje umyvadlo, za pas hasák a také svůj opravený meč a vyšel ze svého pokoje (jako Joffrey z Angeliky), vstříc souboji druhého kola, v neznámé aréně a s panem neznámým.

Stál jsem před zavřenou branou do arény, duchem smířený se vším co může přijít. Smrt, zmrzačení, pád, ale i ještě větší sláva. Tu náhle ozval se zpoza zavřených dveří jásot a dramatická hudba, načež si pomyslel.
Ach pan neznámý, a jaké ovace...
Moje myšlenky ukončilo světlo, jenž mi padlo do tváře, nečekaně a ostře, to jak se začala otevírat vstupní brána.
Před očima se mi zjevila scéna, jako z vykradače hrobů. Asi osmi až deseti metrová pyramida vévodila celému panoramatu arény, jenž jsem doposud viděl. S přibývajícím odstupem obou křídel, jsem ted mohl zahlédnou i dva kvádry v rozích pyramidy. Když se brána otevřela dokořán a s charakterisickým cvaktutím zapadla do nejzasší polohy, vyšel jsem vstříc osudu.
Moje kroky směřovaly do středu arény a skončily asi deset metrů před pyramidou. Bouřlivý jásot, opojení slávou, ale také i opatrnost, to vše mne doprovázelo celou cestu.
Svým charakteristickým způsobem jsem pozdravil publikum, jenž ve svých řadách skrývalo i hysterické fanynky, které by si za mou společnost, trhaly i rodidla. Tyhle všechny jsem já v tuto chvíli zdravil, až nakonec, když dokončil obrat kolem své osy, stal opět čelem k pyramidě.
Hm, co je tokle za rébus...
Něco ve vnitř určitě bude...

Můj zrak volně zklouznul podél pyramidy, na nyní už čtveřici kvádrů, různě vysokých a bílých jako lebeční kost. Pečlivě jsem si přeměřoval ony kvádry, když v tom jsem spatřil pana neznámého. A pak se ozvala jasně výřečná věta.
Dopřejeme smrti žně...?
Ano, ať se chuděrka taky poměje...

Rozvážně jsem se rozešel k panu neznámému, přitom monolog hlasatelky stále pokračoval, aby skončil rozsvícením osvětlení na maximální úroveň. V tu chíli jsem se musel zastavit, aby mi oči přivykli a hlavou mi blesklo.
Ale noták...
Po chvíli se opět rozešel, abych zanedlouho stanul nedaleko svého soka.

Dobrý večer, steřečku... zdvořile jsem ho oslovil.
To máme dneska, ale jasno, viďte...
No snad by jste mi mohl pomoci, já totiž vůbec nevím co se to tu děje...
Přišla mi jednoho dne nabídka na práci a já si řekl, že to půjdu omrknout...
Měl jsem připojit pár umyvadel a nějaký záchody, a místo nabídky jsem dostal jakejsi datapad...
Nikdo mě nic neřekl, a pak mě šoupli do arény s nějakým slepcem...
No nezbylo mě nic jinýho, než mu rosekat hlavu na cimpr campr...
No co je tohle za místo..?
To si ze mě asi někdo pěkně vystřelil, ale až já ho najdu, stařečku, ten se bude divit...
A co vy tady, stařečku, takle pozdě v noci..?
Snad mi nechcete říci, že i vás budu muset zabít...
a podezíravě jsem se na něj podíval.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Potom co byl mistr vyvolán a brána před ním se úplně otevřela, vyšel svým klidným a pomalým krokem ze stínu a chladu přípravné místnosti do záře reflektorů arény, na kterou zhlíželo nespočet párů, ale i nepárů (počítaje s těmi méně či více obdařenými) očí. Avšak Neznámý naprosto ignoroval bytosti, které se dnes přišly podívat na tento souboj. Plně se koncetroval na nadcházející bitvu, protože si uvědomoval zkušenost, kvalitu a nekonvenčnost svého soupeře a věděl ze svého dlouhého života, že nikdy není radno soupeře podceňovat, i když je již na pohled daleko slabší nebo leží ještě ne zcela mrtev na zemi v kaluži své krve.

Protože vyšel stařík prvním, stále zakuklen v plášti, začali se nejprve seznamovat s arénou a v jeho hlavě se rodily domněnky, jaký háček bude v pyramidě a kvádrech uprostřed. Svou taktiku měl rozmyšlenou dávno dopředu, a tak svou soustředěnou mysl zatěžoval jen bezprostředně nejasnými věcmi jako bya charakteristika arény, kterou ještě neměl možnost spatřit.

Když konečně vyšel i jeho soupeř, zamířil Neznámý směrem k němu, stejně jako to udělal on. Věděl, že souboj započne až po jejich slovní konfrontaci, a tak nechával své meče klidně zavěšeny u pasu a s klidnou, lehce arogantní pózou počkal na svého protivníka přesně na půl cesty. Instalatér se překvapivě hodně rozmluvil a mistrovi bylo hned jasné, že je to jeho taktika, jak narušit jeho koncentraci. Ale on se přeci jen nenechal vyvést z míry nesmyslnými řečmi (zejména narážkami na jeho stáří) podívného mužíka s umyvadlem a vznešeně s jistou dávkou provokace a arogance odpověděl.

Také vás zdravím. Jen vážně nevím, jestli jste zde správně, možná by měl váš život větší cenu, kdybyste prošťuchoval ucpaný odpad na veřejných záchodcích. Protože jste jistě šikovný instalatér a až čepel mého meče prošťouchne vaše vnitřnosti jako záchodová a stejně takovým způsobem s nimi zamíchá, tak už toho asi moc neopravíte.

Neznámý se s podlým úsměvem pod rouškou lehce pouklonil a následně ustoupil několik kroků zpět ke svému původnímu stanovišti tak, aby měl přehled jak o podivné pyramidě, tak samozřejmě i o svém protivníkovi. Roce měl však stále klidně svěšené a jeho meče zatím klidně spaly zavěšené na opasku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Diváci byli zvědavi kdo zaútočí první a se zatajeným dechem sledovali přiblížení Pána toalet k panu Neznámému. Ovšem všichni byli zklamáni, protože se níkdo nerozhodl zaútočit. Místo toho zvolili oba dva jistou formu psychologického boje, konkrétně popichování. Popichování Pána toalet rozesmálo či alespoň pobavilo většinu diváků, tedy i fanoušky jeho protivníka. Kdežto popichování pana Neznámého neskončilo takovým úspěchem a vyvolalo jisté rozpaky a jednu otázku. Jak to myslel? Nikdo to nemohl vědět určitě až později se ozval slabší smích a to jen z tábora fanoušků pana Neznámého, komentovaný nadávkami fanoušků Pána toalet.
Dav byl rozvášněný a už to vypadalo že se místo bojovníků pobijí jejich fanoušci, ale na poslední chvíli je zastavil gong a do arény vletěl malý létající droid a všichni sledovali jeho let. Droid obkroužil několikrát každého z bojovníků a ukázal jim co nese. Nesl jeden kus ochranných brýlí proti oslnění, které přijdou sakra vhod v tomto oslňujícím svitu, který zahltil dno arény a nejbližší řadu fanoušků. Když si byl droid jist, že oba v tom oslňujícím jasu jeho náklad viděli vznesl se do výše a svůj náklad připevnil na vrchol pyramidy, zkontroloval přichycení a odletěl z arény.
Fanoušci ztichli a sledovali své favority dole v písku arény a dohadovali se mezi sebou, co asi udělají. Co udělají však věděli jen pan Neznámý a Pán toalet.

1. odpovídá keny
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Dardanus si pozorně poslechnul slova muže, který skrýval snad vše, co skrýti jen šlo. Už se chystal k nádechu, když v tom přiletěl droid, nesouc tmavé brýle, jenž umístit se posléze odhodlal, na špičku pyramidy.
Zabavuje se... nenapadlo Dardana nic snazšího.
Nastalo hrobové ticho a chvíle napětí prořízl hned vzápětí Dardanův hlas.

Vaše arogance nezná mezí...
Tady je arogance všude.., na každém kroku a tohle já už dál snášet nebudu...
Nastolím zde klid a harmonii.., harmonii bez vás Jediů...

Dardan nespustil ze svého soka ani na vteřinu zrak, avšak levou rukou uchopil nad ramenem kožený popruh, za který měl umyvaldo zavěšené na zádech a zvedl jej přes hlavu.
Další věci se začly odehrávat velmi rychle a asi takto.
Dardan držel umyvadlo za popruh, zcela volně osvobozené, jakoby s ním chtěl za zády posilovat. Avšak místo toho jej roztočil proti směru hodinových ručiček a v druhé otočce k tomu přidal i pohyb kolem vlastní osy. Takto, když skoro dokončil obrátku o 360 stupňů a byl čelem k pyramidě, poslal umyvadlo k zemi tak, aby nabralo písek a vrhlo jej směrem k neznámému.
Dardan poté rychle uchopil popruh oběma rukama, aby jej během jediné další otočky poslal po písčité zemi co nejdále k pyramidě a tak si vyčistil cestu od všelijakých pastí. Neváhal poté ani vteřinu a rozběhl se po stopách svého umyvadla směrem k pyramidě, k jeho vrcholu.

V místech, kde leželo jeho umyvadlo se odrazil, v ruce připravený hasák, aby se mohl na vrholu pevně přidržet jeho zaseknutím do struktury, a takto připraven se vznesl za pomocí Síly, směřujíc k vrcholu tak, aby každá jeho noha dopadla na jinou stranu pyramidy asi metr pod vrcholem.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Malý droid upoutal také Neznámého pozornost, ale když vycítil, že primární touho jeho protivníka bude získání brýlý, rozhodl se, že se nebude pokoušet s ním zápasit, ale napadne ho v době, kdy se bude na pyramidu dostávat. Stál tedy v klidu kousek od místa setkání obou bojovníků a poněkud vyčkával na Dardanovu akci, která však přišla až potom co se dostatečně vykecal.

Neznámý zlomek vteřiny pozoroval svého soka jak si hraje s umyvadlem a začíná ho roztáčet a potom začal sám mistr reagovat. Chtěl vyloučit možnost, že by instalatér své umyvadlo vrhl jeho směrem a tak vytáhl delší z obou mečů, který aktivoval v obrané pozici před sebou v očekávání pokračování točivé kreace. V následujících vteřinách však Pán toalet pomocí umyvadla pouze vrhl množství písku směrem k Neznámému, který bleskově zareagoval když viděl, že umyvadlo jeho směrem neletí a ihned se otočil zády k písečnému oblaku, deaktivoval meč a svým pláštěm si kryl i zbytek obličeje, který měl nezahalený, aby se mu písku nedostalo ani do očí a pusy.

Samozřejmě, takto jednoduchý krycí postoj byl trochu riskantní, kdyby se Neznámého protivník rozhodl zaútočit, avšak ten tak nehodlal učinit, což byla tak brzy neznámého výhoda. Cítil ho v Síle a tak zhruba tušil, co se děje za jeho zády. Brzy se však písek přehnal a začal se usazovat, což byl čas aby se Neznámý otočil, oklepal a začal jednat. Tou dobou již mohl pozorovat svého nepřítele vznášejícího se k vrcholku pyramidy a tak také k ochraným brýlím, které chtěl tak moc získat. Mistr v tom okamžiku vložil všechnu svou Sílu do strhnutí Dardanuse zpět dolů, pryč od pyramidy, aby si ještě pořádně natloukl. Mistrova ruka doslova vystřelila v před a v zápětí v podpoře své Síle zase k tělu, což mělo umocnit efekt celého triku.

Neznámý pozoroval své dílo, když se rychle přemisťoval po stejné trase jako jeho protivník k pyramidě zhruba tam, kde leželo umyvadlo, které bylo použito k nahození písku a odhalování pastí a jak také Jedi věděl, i k zničení instalatérova minulého protivníka. Proto věděl, že vyřazení této zbraně ze hry nebo aspoň znemožnění instalatérovi ji znovu použít by mohlo být velice výhodné.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Pán toalet byl skoro na místě, když se ho neznámý zkusil za pomocí Síly shodit dolů a to tak, aby jej to pěkně bolelo. I když jej neznámý cítil v síle, měl díky oslnivému jasu obtíže jej přesně zaměřit a tak šla většina silového útoku mimo. Ale většina není všechna. Dardanus se již připravoval na jemný dopad, když jej útok neznámého překvapil nepřipraveného a urychlil jeho sestup. Dopad proto nebyl tak jemný jak si myslel, ale pěkně tvrdý až Dardanovi zapraštěly všechnykosti v jeho tělě i v ortéze a navíc jej to strhlo trošku směrem k neznámému a Dardanus při dopadu skončil částečně mimo stěnu piramidy.
Jedna noha mu tedy zůstala viset ve vzduchu, zatímco druhou se snažil získat nějaký záchytný bod, což se mu ale nepovedlo a Dardanus začal sjíždět. Sjel by až dolů, nebýt jeho brady, která mu posloužila jako nouzový kotvící hák, i když Dardanus na tuto možnost ani nepomyslil. Prostě jak začal sjíždět po stěně pyramidy, posloužila brada jako jakási zarážka,díkykteré zíslak čas se zachytit, získat oporu a vyškrábat se pro brýle. Jediným větším mínusem pro Dardana byl vyražený špičák, o který přišel, když jeho brada narazila do piramidy. Jelikož se Neznámý rozhodl nevyškrábat se pro brýle, byl Dardanus nahoře jediný a mohl si je vítezoslavně nasadit.
Neznámý se zatím snažil najít Dardanovo umyvadlo. Bohužel pro něj bylo umyvadlo přikryto tenkým nánosem písku, který předtím rozvířilo, a bylo jej velmi obtižné najít. Neznámý jej nemohl najít, ale jeho pozornost upoutal malý bílý předmět ležící v písku. Neznámý jej zvedl, aby se usjitil, že je to kousek z rozbitého Dardanova umyvadla. Když si ten malý předmět dal blíže k očím, zcela jistě tam identifikoval plombu, kořen a krev. Neznámý svíral v ruce dolní špičák, jehož majitelem byl Dardanus.

o5 keny
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Dardan se vznesl k vrcholku pyramidy a vše naznačovalo hladký průběh. Ovšem při sestupové fázi, zasáhl Dardana Silový útok neznámého dědka a bylo zle. Tento podvratný čin, vyvolal ihned v Dardanově mysli, řadu pohnutek.
No co to je..?
No to je ale.., a do prrr...
pomyslel si vteřinu před přistáním.

Dardanovy nohy, sic vzaly část dopadu na sebe, podklouzly pod tou vysokou přistávací rychlostí a Dardanovy byl v zápětí, hasák na dvě věci.
Přistál tak tvrdě na "budku", že se praskot obratlů, prohnuti vších se za mezí polohy, rozlehl po blízkém okolí. Dardanovy okamžitě naskočily mžitky a světýlka před očima. Upusil hasák, který nyní vysel na řetízku, jenž podobal se tomu z vanového setu, upevněným na řemínku kolem zápěstí. Bylo možno si toho všimnout až nyní, jelikož Dardan hasák použil až v této situaci a do té doby byl skryt i řemínek na zápěstí, pod dlouhými rukávy.
Dardan bezvládně sklouzával dolů, brzdíc přitom bradou o stěnu pyramidy, což v důsledku celkovém, zabránilo tomu, aby sklouzl až k zemi.
Štěstí, však stálo na jeho straně a tak jak opět nabyl plného vědomí, ucítil pod nohou opěrný bod a za pomoci svého hasáku se vyškábal konečně na vrcholek, aby si nasadil sluneční optiku a tak žrel bojiště naprosto přehledně.

Dardanův pohled mířil na neznámého, který se v ten okamžik pro něco skláněl a neodpustil si myšlenku.
Co to ten pitomec zas našel..? s notným úsměvem na líci.
Další co Dardana zajímalo, bylo umyvadlo. Z vrcholku viděl s přehledem onu brázdu, kterou způsobilo v jemném písku a na jejím konci uviděl Dardan malý, sotva viditelný kopeček, což bylo jeho umyvadlo.
Nyní když věděl, co potřeboval, přemýšlel jak dolů.
Skok radši ne.., to by se zas strařec mohl vyblbnout...
Tak pak už jedině čistej "grind"...


Dardan našlápl na hřebet dvou stran pyramidy a svezl se po něm dolů. Před koncem se odrazil, nohy vykopnul před sebe a doplachtil až k hříbečku, který byl něco přes dva metry daleko. S kotníky zabořenými v písku, ocitl se u svého umyvadla, poktrytého pískem. Znenadáni se cosi začlo pod pískem pohybovat a jako had, zjevil se vlnivým pohybem popruh umyvadla, aby se nakonec vzpřímil a ovinul, kolem Dardanovy levé ruky. Jedním plynulým tahem, opustilo umyvalo svůj písčitý úkryt, aby elipsovým letem, zakotvilo zavěšené Dardanusovy na zádech s popruhem přes rameno.

Takto připraven pohlédl na strace a prohlásil.
Cos to našel stařečku..?
Snad ne moudrost.., před smrtí...
a po této větě se vyřechtaný Dardanus vydal blže ke svému sokovi, aby tak zmenšil vzdálenost k útoku.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Neznámý dost dobře zaregistroval rychlý sestup svého soka z pyramidy dolů, a tak se také připravil na další souboj. I se špičákem, který si strčil do kapsy a aktivovaným žlutým mečem se rychle přiblížil k místu, kam se jeho nepřítel spustil pro své umyvadlo. Ale Neznámého hlavní počin byl nalézt stín pyramidy, který by jeho zrak chránil před ostrým sluncem. Proto se rozhodl pohybovat a bojovat pouze v blízkosti pyramidy i s tím rizikem, že z ní mohou vyletět nejrůznější překvapení.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Neznámý, jenž si svůj zrak nemohl chránit ochranými brýlemi se rozhodl držet se v blízkosti pyramidy, aby nebyl v jejím částečnem stínu tak oslněn a přiblížil se místu, kde se nalézalo umyvadlo jeho soka.
Dardan, majitel brýlí tento problém neměl a když opět nalezl své umyvadlo pochechtával se Neznámému. Dardan měl na své straně výhodu brýlí a vydal se k pár metrů blíže k Neznámému. Ovšem, když vstoupil do polostínu, kde nebylo světlo tak jasné, začala se projevovat nevýhoda brýlí. Ochranné brýle byly totiž nastaveny na maximální intenzitu světla v aréně a když neměly automatickou regulaci jasu, tak se v čím dál menším světle chovaly čím dál více jako klapky na oči.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Neznámý ignoroval Dardanův výsměch a klidně vyčkával ve stínu pyramidy, kde zaujal obraný bojový postoj a čekal, až se jeho soupeř přiblíží. Plně se koncentroval v Síle a to nejenom na instalatéra, ale také na pyramidu, protože již od počátku předvídal nějakou past v útrobách objektu, který mu však také poskytoval stinné útočiště. Náhle, když se nepřítel více přiblížil, rozhodl se Neznámý jednat a vyzkoušet jeho pozornost. Pomocí Síly se pokusil Dardana prudce přitáhnout k sobě a napadnout ho lehkým, ale rychlém sekem směrem na ruku s mečem. Výpad neznámý provedl rychle, aby se mohl ihned zase stáhnout do obranné pozice, která mu byli více příjemná. Tento střet měl Neznámému jenom prozradit něco o jeho nepříteli, o jeho reakcích a schopnostech.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dantooine, soubojová kantýna, vnitřní aréna číslo 13

Dardanus se klidně přibližoval ke starci, našlapujíce přitom s lehkostí, jako ve vyplavené koupelně. Naprosto si uvědomoval, že opatrnost je přímo na místě a to nejen proto, že naproti němu stál roztodivný stařec, ale hlavně také proto, že kde se vzal, tu se vzal, byl tu stín. Stín, o kterém nikdo nikdy předtím neslyšel a do té doby ho ani nikdo neviděl, alespon ne Dardanus, který se tak namáhavě lopotil na vrchol pyramidy pro nějaké usmolené brýle, jenž mu nyní jsou k naprostému neužitku.
Na hovno... zaklel Dardanus a zahodil brýle kamsi do písku arény, hned po vstupu do pomezí stínu.
Mírně rozladěn ted viděl starce v daleko lepším světle. Nemohl si nevšimnout starcovy nervozity, jeho neklidu. Cítíl, že se stále zabývá pyramidou a tohoto zjištění hodlal plně využít. Věděl, že se nemusí zabývat ničím jiným než starcem, neb ho následoval do míst, které svou přítomností prověřil a čím více se na něj soustředil, tím více nabíval na jistotě, že stařec něco chystá. Na chvíli ustrnul, jakoby mu došla podstata vesmíru, zvláštně se na starce zašklebil a náhle vyrazil mu vstříc.

Dardanus využil Síly rychlosti a zpoza zakulacených ramenou bleskurychle vymrštil umyvadlo nad hlavu tak, aby jej pravou rukou uchopil za spodnější madlo a vyrazil s ním plnou rychlostí proti, mečem ozbrojené, pravé ruce starce, přičemž byla Dardanova Síla rychlosti navíc znásobena Silou přitažení.
Dardanův pokus silně připomínal podání tenisty, jen s tím rozdílem, že místo míčku bylo použito a vedeno umyvadlo, které má nepochybně jiný průraz, než-li míček. A intalatér neměl připraven pouze tento pokus, nýbrž celou sestavu.
Vše záleželo na prvním kontaktu, tedy jak se popere umyvadlo s rukou ozbrojenou mečem. Pokud by umyvadlo vyšlo ze souboje vítěžně, Dardanus by dále využil kynetické tělesné energie a skrze půlotáčku přes levé rameno by loktem levé ruky zasadil úder starci na obličej a po následném uplném dotočení využil zbytkové energie umyvadla v ruce pravé, jimž by táhlým, ale přitom rychlým, úderem přes hlavu zasáhnul starce kamkoliv se zničujícím účinkem.


---------------------------------------------
Tukane, tvoje postavy začne obcházet smrt a já začínám a to proto, že jednak předbíháš a druhak saháš Jordimu, což je oproti tobě mistr, a mě na Pendepona...
Za to budeš pykat, smrádě... :D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: 2. kolo: MrTukan vs keny

Příspěvek od keny »

Po sto letech se tady svezu sám po sobě, po Tukanovi a hlavně po mederátorovi jménem Mandalorian... :D
Tenhle fajt je jasnej, bohužel vyšlo i jasně najevo, že moder si prostě nemuže dovolit přiznat barvu tu, kde by Amdin zatřepal krovkama a tak sme se v průběhu času dostali do patovačky, kdy instalater muže v cuku letu sundat kdejakýho Jediho se smradnalýma nohama... :D
Tudíž, zdejší aréna je 100% politická a Admin prostě nezemře, i kdyby zemřít nevyhnutelně musel... :D
pokud chcete ještě nějaký moudra "otce Fura", není problém, zajděte si za Tukanem... :D :D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 2. kolo: MrTukan vs keny

Příspěvek od MrTukan »

Prostě jsem vyhrál, je to jasné a všichni to viděli. :D Tak a teď to rychle schovám, ať to nikdo nevidí!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: 2. kolo: MrTukan vs keny

Příspěvek od keny »

Jasně, všichni to viděli a pak to rychle schovej aby to nikdo neviděl, krutá otočka i na jedie... :D
hele mě to připadá, že to dopadlo, jak sem to nastiňoval na začátku, že je to špíl omylem, takže já se klidně můžu odjebat zpátky do kantýny a jít klidně připojit ty hajzle... :D :D
každopádně to bylo ale tak nudný, že sme zabili modera, čili skalp máme oba a zas tak uplně marny to nebylo, bo kdo si muže říct že v areně zabil modera... ;) :D :D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“