Diskuze

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

sakra tak znova... Lukin končí s moderováním

Uživatelský avatar
JohnySislik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 05.12.2008 08:22:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JohnySislik »

Ja vim a proto sem se ptal co mam dělat... páč nevím jestli se náš souboj ruší, nebo jestli si ho vezme jiný moder. To je vše

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

A kdo si vezme nas souboj ? protoze ja na nej cekal nebot jsem se s nim chtel na necem domluvit :? a kdo bude misto neho ?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Už bych chtěl do akce. Kdo chce proti mně? Nebo vám dám jinou možnost, kterou můžete implentovat do 1vs1 souboje, a udělat z toho 3-way. (Nebo handicap 2vs1 :D )

Aréna:
Soupeři se stále drželi na svých místech, odrážejíc pokusy a exekuční útok na toho druhého stále dokola, až začalo publikum bučet. Ovšem ani jeden z nepokusil změnit své počínání, na to si moc vážili svých životů. Když už po nich lidi začali házet všechno haraburdí, začal se mezi davem prodírat nejspíše muž, celý zahalený v plášti. Ladným skokem přeskočil zábranu tribuny, a ještě ve skoku odhodil svůj plášť. Odhalí tím své tělo, celé zkryté v Crusader's brnění.
To je Marceliuuus, Daariuuus Maaarceeeliiiuuuuuus! Svůj debut si odbyl více než dobře. Takový příchod jsme určitě nečekal.
Komentátoři byly překvapení stejně, jak byly překvapení soupeři, kteří najednou místo svých dokola se otáčejících pokusů vzhlédli k našemu novému účastníkovy souboje. Jak dopadl, tak zůstal přikrčený, jediný pohyb, na který se zmohl bylo vytažený dvouch smrtelně ostrých Ulaků, které měl připevněné k zádům. Roztáhl ruce, hlavu zklonil k zemi, a přemýšlel, na koho by bylo nejelpší zaútočit první.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Tak přátelé, speciální fight se mi jeví jako dobrá parodie, všichni tři móc dobří :D
žhavý výstřely apod. = hadra na zem :D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Kluci a holky, chtěl bych udělat menší rekapitulaci současného stavu Arény, co se především mojí osoby týče:

1. Beer vs. Revan - tady už můj hrdina dodělává, proti Revanovi zdá se neuspěl, tudíž je na Garthovi to nějak s grácií zakončit...

2. Funny vs. Garth - ták kluci, máte chuť pokračovat? Nebo můžu poskytnout tento boj novému kandidátovi na modera, hm?? Rozhodněte se a sdělte mi prosím svůj verdikt. ;)

3. East vs. Dufek - pokud vím, soupeř ukončil svou působnost na fóru, takže prosím Xaviera, aby to nějak zakončil. Popř. je možnost, že si nějaký hráč převezme Dufkova droida a bude za něj pokračovat, ale o tom pochybuju.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Pokud jde o Funnyho o tom už delší dobu nevím.

Tak grácii bys rád? :D Fajn 3)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

East.Wood píše:3. East vs. Dufek - pokud vím, soupeř ukončil svou působnost na fóru, takže prosím Xaviera, aby to nějak zakončil. Popř. je možnost, že si nějaký hráč převezme Dufkova droida a bude za něj pokračovat, ale o tom pochybuju.
Já to za bráchu vemu, jestli to nevadí.Píčus měsíce versus Hráč měsíce, to nezní špatně ;)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Ki píše:
East.Wood píše:3. East vs. Dufek - pokud vím, soupeř ukončil svou působnost na fóru, takže prosím Xaviera, aby to nějak zakončil. Popř. je možnost, že si nějaký hráč převezme Dufkova droida a bude za něj pokračovat, ale o tom pochybuju.
Já to za bráchu vemu, jestli to nevadí.Píčus měsíce versus Hráč měsíce, to nezní špatně ;)
Fajn, nemám problém, jsi zrovna na řadě, tak můžeš rovnou odepisovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

East.Wood píše:Kluci a holky, chtěl bych udělat menší rekapitulaci současného stavu Arény, co se především mojí osoby týče:

1. Beer vs. Revan - tady už můj hrdina dodělává, proti Revanovi zdá se neuspěl, tudíž je na Garthovi to nějak s grácií zakončit...

2. Funny vs. Garth - ták kluci, máte chuť pokračovat? Nebo můžu poskytnout tento boj novému kandidátovi na modera, hm?? Rozhodněte se a sdělte mi prosím svůj verdikt. ;)

3. East vs. Dufek - pokud vím, soupeř ukončil svou působnost na fóru, takže prosím Xaviera, aby to nějak zakončil. Popř. je možnost, že si nějaký hráč převezme Dufkova droida a bude za něj pokračovat, ale o tom pochybuju.
Aktuálně bych rád sesumíroval stavy:

ad 1. - Nejstarší ze soubojů v Aréně vůbec. Aneb Réva se poněkud nemá k odpovědi (naposledy tuším konec ledna? :-))

ad 2. - Funny je stále na řadě, tentokrát jsem již v pozici, kdy vás s Garthem mohu naplno vést, ale i na tento souboj už sedá prach...

ad 3. - Ki se ani po měsíci nedostal k pokračování, tož jak teda?:D
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vzhledem k tomu že Souboj s Funnym zamrzá, vyzývám touto cestou Easta ;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“