Příběh obyčejného muže:Počátek (1/3)

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příběh obyčejného muže:Počátek (1/3)

Příspěvek od Davidss »

Rozhodl jsem se napsat pár dílů....moje první tvorba až časem to bude lepší ;)

Někdy během Jediské Občanské Války...

Kapitola první

Byl již temný večer ale na Mannanu,ostatně jako vždy,bylo nebe bez většího mráčku.Ale Renn Drake,dvacetiletý mladík,původem Corellian o tom neměl nejmenší ponětí.Jako každý den,pracoval v dolech na těžbu Kolty.Byl se svou prací,vykonávanou pod vodou,spokojený.Ale dnes,měl zvláštní pocit,cítil že něco je špatně.Avšak ignoroval tento pocit,posunul si podvodní přístroj těsněji na ústa a pracoval dále.Když se po hodině podíval na chronometr,zjistil že má už deset minut po pracovní době.Převlékl se zpět do civilu a rozloučil se s Jocem,jeho nejlepším přítelem.
„Nazdar,Joci tak zítra."
řekl mu a otočil se na odchod.
„Jo,zatím se měj..."
odpověděl Joc a také se otočil na odchod.Po chvíli už ho Renn neviděl.Zamíří ke svému domu a už myslel na teplou sprchu,kterou si užije,jakmile dorazí domů.Ale vtom,vyjde ze stínu neznámý muž,kterého jak si Renn všimne,nikdy předtím nespatřil.Rychle sáhne do pouzdra pro svůj Zabrácký blaster a chystá se střílet,když vtom neznámý promluví.„Nesahej po té zbrani..."
řekne neznámý a vystoupí ze stínů a tmy noci.„Nechci ti ublížit,chci si jen s tebou promluvit."
dořekne a přejde k Rennovi.Ten,už uklidněný ale stále podezřívavý,vrátí blaster do pouzdra a položí mu logické otázky.„Kdo jste a co po mě chcete?"
a druhý muž odpoví.„Všechno ti povím ale tady ti to vykládat nebudu,což jít takhle k tobě domů?"
Renn poté jen přikývne a mlčky dojdou k jeho domu.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“