Kit Fisto vypráví: Jak se zaměstnávají hasiči

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Kit Fisto vypráví: Jak se zaměstnávají hasiči

Příspěvek od Bastila Shan »

A tak mám v zadku tyč a v hlavě meč část třetí aneb jak se zaměstnávají hasiči

Ovšem, jako vždy byl krásný den, kolem okna mi zase proletěl hovnocuc, takže jsem nemohl otevřít okno. Ale něco bylo jinak. V místnosti bylo něco, co tam nebylo. Ano, byla to láhev ve zdi. určitě ji tam někdo musel vrazit. Někdo takovej, aby toho byl schopnej. Meč jsem zapnout nemohl, protože to je slyšet po celém chrámu. Stejně tak jako když Yoda usne ve stejné místnosti jako mistr Windu. Někdo mi vlítnul do ubikace a zařval "Všechno nejlepší!!!" A nojo... pomyslel jsem si. Já mám narozeniny. A přemýšlel jsem o tom. Když jsem seděl v radě a poslouchal tak prcky, tak se mi najednou udělalo nevolno. "Fuj!!! Lacinej chlast!!!" zařval jsem a rozběhl jsem se na zádchody. Koukal jsem se dolu jestli nejsou na nějaké kabince vidět nohy abych je nepoblil. Otevřel jsem jednu kabinku a nekoukajíce se sem se tam vyblil. Když jsem otevřel oči, tak jsem si všiml že jsem poblil mistra Yodu. Když jsem kabinku zavřel, byla tam cedule se siluetou hlavy mistra Yody. Aaa sakra!!! pomyslel jsem si a utekl z chrámu. Po chvilce jsem procházel pajzly a koukal po chlastu, ale pořád mě někdo sledoval. Byl modrý a měl velký koz........... Aayla!!! Sakryš... Věděl jsem, že jak zajdu do nějaké opuštěné ulice, vlítne tam na mě a udělá mi něco hrozného... Ble... Odvleče mě do chrámu za mistrem Yodou, který mi olíže nohy. Stála u vchodu a koukala "nenápadně" do novin, které byly z minulého týdne. Tedy jsem dopil se slovy: "Zaplatím!!!" a utekl, protože vím, že tohle rve Aayle srdce. Ať si to zacvaká když jí to vadí. Po dlouhé době procházení ulicemi jsem se pořád ohlížel, jestli za mou není Aayla. Ne, nebyla, ale........ vystřídali se s Yaddle. Yaddle byla taky nenápadná jako Sidiousův obličej. Asi po hodině, když jsem se znovu ohlédl, šel za mnou Anakin s Obi-Wanem. Kam ten svět spěje??? "Uklidněte se, jsme jediové!!!" jsem slyšel od Anakina. Ta jeho trapná hláška už leze kdekomu na nervy. A to to říká, přestože ani není žádnej jedi. Jen podřadnej padawan!!! Začínal jsem to vzdávat a tak jsem šel do chrámu. Celej chrám, jakoby byl barevnej... Najednou na mě někdo zařval: Překvapení!!!!!!! Šlápl jsem si na tuniku a tak sem hodil hubu.Najednou mi bylo, jakoby by po mě hodil Ki-Adi Mundi Yaddle. Ale ona to byla pravda.Když jsem vstal, tak na mě koukala Yaddle. Pak řekla "Překvápko!!!" a vyskákala na balkon, kde stáli i všichni ostatní. Potom přišli padawani. Anakin byl mez nimi asi o metr a půl větší.Najednou vyjel odněkud z útrob chrámu červený koberec a rozroval se mi přímo k nohám. A já jsem na něj chtěl ladně vstoupit, když jsem uslyšel "STOP!!!" Byl to mistr Yoda, který šel po koberci až ke mě. "Copak myslel sis, že pro tebe tento koberec je???" a šťouchl mi holí pod žebra, že se mi špatně dýchalo. "Popravdě, ano." "Ach ty hlupáčk.... vole..." Z něj nakonec vypadlo.Poté byla narozeninová párty. Padawani půjčili své malé meče a nechali jsme zedníky rozbít patra ve střední věži chrámu. takže to byla jedna vysoká věž. Dále jsme pak zakryly okna a pověsily polystyénovou kouli, ve které byli zabodnouté rukojetí napřed meče, takže nám to tam hezky svítilo a mohli jsme začít pařit. Myslím, že asi nejvíc se odvázali Anakin a Padmé (zvláštní, jakoby spolu něco měli.) a potom ještě Ploo Koon a Shaak Ti. Ale těm by to asi neklapalo. A pak se mi ještě líbili páry Mace Windu - Aurra Sing a Yoda - Yaddle. Ale já jsme dostal od Aayly pusu. (Tedy to i od Yody, ale hlavně, že od Aayly.) Pak přišlo předávání dárků.Každý měl nějaký dárek. Yarael mi dal hodinky s vodotryskem, ze kterých jsem měl vážně radost. Poté se mi líbil dárek od Maceho. Dal mi svůj starý krystal do meče. Ovšem Yoda, ten mi dal dárek, který byl spíše vrácení. "Mistře Yodo, můj datapad jste mi měl vrátit před půlrokem." "To že ne víš. To sen jen byl." "Teď jste se prokecl!!!" zalhal jsem. "Tak dobře já omlouváím se ti." a se slzami v očích odběhl pryč. Řeknu vám, to byl jeden z nejvíc nejpěknějších dnů v mym životě.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“