Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant, někde ve strašidelném džedijském světě.

Coruscant se mi nyní hnusil, protože jsem byl nejvíc dark side sith co měl pod palcem celou Akademii a všechny hezký uklízečky v ní taky.
OMG byla to mega kalba, chci znovu, tohle ti prokletí džedájové nikdy umět nebudou, ale kytičky jsou i tak fajn.
Povzbudil sem svého nachcaného ducha abych se trošku probral z té strašné diskotéky. Hned na to mi volal můj nejvíc dark side kamarád Pear že stáhl ultra hru a ještě pro mě jede, doufal jsem že veze i mekáč.
Bráško, jsem někde na Coruscantu, stáhni si tu appku na sledování nevěrných starých, hned mě najdeš, přede mnou je dokonce bordel kde je napsáno "Prachatí kurevníci srdečně vítáni" a jelikož jsem teď nejvíc power sith, budu tam utrácet kredity které vydělávají naši snědí otroci, zajímá mě proč jsou vůbec snědí ? Asi se moc opalují co ..
Nějak sem se zakecal, potom sem sekl s telefonem a šel do bordelu čekat na Peara, zatím jsem objednal pizzu, dvacet flašek nejlepšího rumu a kilo Korriban kushe, nemusel sem ani objednávat společnost, buchty viděly jak mi z roucha visí hadice delší než jejich výplatní páska a přišly samy.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Darth Revan »

OMG odepiš.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“