Star Wars - 1/2 Epizoda

Všechno možné.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Star Wars - 1/2 Epizoda

Příspěvek od Jordi Linx »

Oč se jedná ? Je to takový volný příběh ze světa Star Wars s fiktivními postavami, jež však můžete dosadit na skutečné planety, nechat je setkat se s skutečnými postavami(preferuje se však variace na jejich jména). Samotný příběh by měl mít humorný nádech, může to být jedna ironie za druhou, to už je na všech, kteří budou chtít přispět. Jedná se o pokračování Epizody Nula, kterou můžete nalézt také v Projektech a před přispíváním určitě neuškodí, když si ji trochu pročtete, abyste byli v obraze. A jako nultá epizoda, tak i ta půltá má nějaká základní pravidla:
1, Přispívat může kdokoliv registrovaný na fóru(včetně moderů, adminů apod.), ale musí dodržovat tvar příspěvku !
2, Příspěvek můžete napsat maximálně jeden v řadě !(ne, že napíšete tři za sebou), další objeden, ale pro větší zvratovost a využití fantazie ostatních dopuručuji alespoň obdva příspěvky.
3, Žádné vulgarity, nesmysly a nevhodné výrazy, prostě v rámci slušnosti.

Kód: Vybrat vše

 Před mnoha lety v galaxii v předaleké galaxii ... 

                                    Star Wars 

                                     Epizoda 1/2 
                                  Jediové vrací úder 
Poté co se Galaktická Republika spojila se Svazem Stupidních Sithských Republik (SSSR) v Imperiální Republiku(IpR) v jejíž čele stanul Darth Gutalaxous, závladl v galaxii chaos, docházelo k dalším popravám a lovu na zbylé Jedie.

Bývalý Chrám Jedi na Cukrkantu byl přejmenován na Chrám Sithů a slavnostně celý přetřen narůžovo za použití EMOckých otroků. Navíc byly vystavěny ještě dva další - každý jednomu Sithovi z triumvirátu, jenž skutečně vládnul IpRu. Růžový Dartha Viruse, černý Darth Holea a červený lady Darth Fejdr. A zatímco Gutalaxousova závislost na lentilkách s gutalaxem byla stále větší a větší, tato trojice už spřádala plány, jak získat více vlády pro sebe a hodlala k tomu využít i blížící se Sitholympiádu.

Mír má však stále naději, protože se v koutech galaxie schovává ještě několik Jediů a jeden z nich - Sejf-Dygas vymazal z Chrámu Sithů polohu Komina, stejně jako z dalších 3 471 lokalit v galaxii, aby se tam následně přesídlil se světlým plánem. Ale on není jediný, kdo spřádá velké plány - Parfumé Barbiella, nyní svobodná matka totiž hledá nového otce pro své syna Laika, dítě, které může mít v rukou osud celé galaxie ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Taťulín, kdesi v Dunivém moři

Na planetě opět zuřila písečná bouře, stejně jako ostatních deset dní v týdnu (čímž chtěl básník říci pouze to, že ten týden se vlekl jako by měl deset dní, ne že má deset dní, to by už nebyl standartní týden, nýbrž nestandartní. Prostě týden měl jako vždy dní sedm, deset už by bylo moc! Ale táhlo se to jako smrad, tedy pomyslných deset dní a proto... ále to je fuk!)

Oblb-fon Knedlobi se prodíral tím nečasem a lamentoval sám pro sebe: "Sakra, to jsem to zas dokonale pohnojil! Měl jsem toho chovatele poslechnout, ale to néé... To bych nebyl já! Vždyť mi říkal 'Pané, já vám nechcu do tého kecát, ale Tantaun je zviře z ledové planety, tož těžko řéct, jak dlúho vydržá zdejší horka... leda, že byste ho oholil!'... ale já si ho stejně musel přivézt a teď už čichá ke kytičkám zespod... vlastně v písku nic neroste... jáj!"
Když dokončil svůj monolog, spadl z jedné vysoké písečné duny a skutálel se do písečné díry...
"Příště si koupím speedr, jako všichni ostatní!" prohodil, když vyplivl stopadesátdevět zrnek písku, které se mu dostaly do pusy.

Měl namířeno na jednu vysoušecí farmu.
Tady na Taťulínu bylo zvykem, že když spadly nějaké srážky (k tomuto politováníhodnému nedorozumnění docházelo tak jednou za deset let...), místní domorodci dešťovou vodu ihned vysušili, aby nenarušovala zdejší vyprahlý kolorit.
Proto tedy vysoušecí farmy...

Na té, kam mířil Oblb-fon, bydlela rodina Lárysových. Hlavou rodiny byl bodrý tatík Klingon Lárys.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Nad Taťulínem:

Co Oblb-fon Knedlobi nevěděl, bylo to, že nad Taťulínem zuřila bitva. Vlastně to nebyla ani tak bitva, jako spíše hra na kočku a na myš. Na jedná straně totiž byl GigaExtraHyperSuperStar Destroyer Britney, na straně druhé to byla maličká Cornetolianská korveta Tantive 42 patřící Algoa'uldanské vládě. Sem tam si lodě mezi sebou vyměnili nějakou tu salvu výstřelů, ale ty byly hlavně na efekt. Nakonec se podařilo Briteny zachytit pro ni drobounkou korvetu do tažných paprsků a vtáhnout ji do sebe.

Cornetolianská korveta Tantive 42, orbita Taťulínu:

,,Jaffa kree!" Zazněl povel a všichni vojáci - Jaffové se rozmístili okolo východu z lodi.
Chvíli bylo naprosté ticho. Pak se ozval šramot zpoza dveří. Zvuk vrtačky, úderu kladiva a několik nadávek. Pak zase ticho. Pak zazněla veliká rána a objevila se malá škvíra ve dveřích. A v té škvíře byl veliký otvírák na konzervy.
,,Může mi prosím někdo vysvětlit, proč používáme tyhle otvíráky na konzervy, když kousek od nás stojej dva velci Sitháci s těma jejich lejzrovýma tentononcama, kterejma se dostanou naskrz raz dva?!" Ozvalo se ze škvíry.
,,Drž hubu Gary a pořádně zaber, nechci tady v té úzké chodbě v tom těsném brnění strávit zbytek života!" Zazněla odpověď.
Najednou se ozval třetí hlas. ,,Změna plánu chlapi, Sitháci se začínaj nudit, tak to máme vyhodit do vzduchu. Hned teď."
,,COŽE?!" Protestoval první hlas. ,,Vždyť my jsme ještě ta-"
Umlčel ho velký výbuch. Dveře ale zůstaly na svém místě, pouze se ze škvíry začalo čoudit a objevilo se několik plamínků.
,,Hej, ty dveře vydrželi... to je hrůza!" Stěžoval si třetí hlas.
,,Jak to tak vypadá, budeme to muset zmáknout ručně." Odpověděl čtvrtý hlas.
,,To bude ale trvat moc dlouho!!" Namítal třetí hlas. Bezúspěšně.


Po dvou hodinách a třiceti sedmi minutách:

Dveře s třísknutím konečně padly na zem. A za nimi se objevil oddíl Stíntrooperů, páteře armád IpR. Dva Stíntroopeři hodili po jaffech dva velmi opotřebované otvíráky na konzervy a začala přestřelka. Jaffové měli z počátku navrch, ale jakmile dostali Stíntroopeři posily, Jaffové začínali padat jeden po druhém mrtví k zemi. Jakmile byl vstup zajištěn, vešli oba Sithští velitelé - Sám nejtemnější Darth Hole a jeho někdejší učedník Darth Virus.
,,Najděte princeznu," zavelel Virus ,,koukejte ale, ať je živá... Zabiju ji sám!"
,,Rozkaz pane!" Odvětil velitel Stíntrooperů a začal rozdávat rozkazy.
Darth Hole se zachmuřil. ,,Ehm Virusi? Na tom, že ji zabiješ ty jsme se nedomluvili..."
,,A kdo ji teda zabije hm? Ty? Tak to teda ne, to ji radši nechám naživu zavřenou ve Vesmírném prachu Smrti!" Prskal Virus.
,,Co s ní uděláme rozhodneme později, teď musíme najít ty tajné plány." Ukončil téma Hole a nadhodil nové.
Virus se zarazil. ,,Jaké plány?! Jak to, že o žádných tajných plánech nic nevím?!!"
,,Protože nemáš to nejtemnější bezpečnostní oprávnění." Odpověděl prostě Hole.
Virus se zamračil. ,,A od čeho jsou vlastně ty plány?"
,,No přece od... hm... dobrá otázka... od čeho vlastně jsou? Hm, pojďme je najít a zjistit to." Odvětil Hole a oba vyrazili do nitra lodě.

Nad Taťulínem:

Co ti dva nevěděli bylo to, že ty plány se již nacházeli mimo loď v malém droidovy RpíDpí, jež se spolu s jiným droidem Sí-3PO nechal vystřelit v záchranném modulu z lodi a nyní mířili k Taťulínu s úkolem předat tyto tajné plány posledním Jediům. Pokud se jim toto poslání podaří splnit, má galaxii ještě naději. Naději na svobodu a-
Záchranný modul explodoval po zásahu jednoho z děl Britney.
,,Sakra co blbneš vole?! Vždyť v tom modulu nikdo živej nebyl!" zařval jeden střelec na druhého.
,,V jakém modulu?" Otočil se druhý. Strašně šilhal.
,,To už je jedno." Mávl rukou ten první. ,,Beztak v něm asi nebylo nic důležitého."
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gulag, Kosmoport:
Z přepravní lodi vystoupil nagelovaný muž v černočerném hábitu a sebevědomě sešel dolů. Za ním, za ním nevystoupil nikdo - z lodi pro tisíc pasažérů vystoupil pouze jediní muž s černým tetováním dělanými vodovkama na čele. Měl tam napsáno Top Sith a v ruce si pohrával se světelným mečem. Přistoupil k němu správce přístavu.
Vaše dokumenty prosím.
zeptal se podezíravě.
Dokumenty nepotřebujete vidět.
mávl asi Sith rukou, ale správce se na něj podezíravě podíval.
Ale ano, potřebuju. Musím vás zapsat pro případ, že byste tu chtěl zabíjet.
trval si na svém správce přístavu.
Eeeh, napište tam třeba Réva, Vinná Revá.
zaváhal temný elegán, zatímco za ním vlezl do transportu údržbář. Ihned vyběhl ven křičíc: Oni jsou mrtví, oni jsou všichni mrtví !
Správce přístavu se na svého kolegu podíval:
Dave, uklidni se ! A vy, přestaňte kecat - Vinná Réva už dneska přiletěl třikrát a vy jim ani nejste podobný.
zakřičel správce na kolegu a prstem začal vyhrožovat přiletivšímu.
Dobře, dobře ... chtěl jsem to nechat jako překvapení, ale ... Třeste se lidé Gulagu, protože Darth Pír je tady a bude vašim novým pánem ! MuHaHaHa !
vykřikl zlověstným hlasem Darth Pír a zlověstně se rozesmál.
Dobře, dobře, píšu si a tady máte pokutu za ty mrtvé na lodi. Porušil jste narušení Ó všemocného temnolorda Holea, kdy je denní limit na zabíjení dvacet jedinců běžných druhů, nebo třicet EMOků, kteří se přemnožili. Přeji příjemný pobyt.
domluvil správce, dal do ruky Pírovi pokutu a zamířil zpět do své budky.

Komino:
Sejf-Dygas se spokojeně díval na klonovací nádrž v níž dozrával jeho padawan, muž který spolu s ním vytvoří dvojici v níž budou bojovat proti IpRu a nastolí znovu vládu světla.
Pouze dva jsou, mistr a padawan.
recitoval si pro své dávné pravidlo existující už několik let, když k němu přišel místní kominoánec - Týtý.
Jste spokojen ?
zeptal se.
Ano, ano, Starhealer je perfektní. Teda, mohl byste mu to zmenšit trochu tady ?
pokyvoval spokojeně Sejf-Dygas a ukázal do jistých partií.
Proč ?
podivil se Týtý, byť stejnak netušil, k čemu ta vyčnívající část lidského těla je. Možná by si přece jen měl dostudovat první ročník biologie na zdejším gymnáziu.
No, aby mu moc nenarostlo ego, víte ? Ono by nebylo dobré, kdyby od začátku byl v něčem ... výraznější, než jeho mistr.
vysvětloval Sejf-Dygas opatrně, aby neprozradil skutečný důvod spočívající v jeho nepatrném pocitu méněcennosti. Ale nyní, to bude on, kdo Jediům vrátí slávu, bude to on, kdo vrátí hraběti Kuku tu porážku v kartách a bude to on, kdo dostane místo v další Radě Jedi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Stejk - 1, nad Taťulínem, ale víc u Taťulínu než zuří obrovská hra kočky s myší

Jumbo de Fat se podíval na svého ko-pilota, Kodeina fon Fluoxetina. Ten si zrovna píchal Norditropin Simplexx (růstový hormon) do svého čtyřhlavého stehenního svalu s nebývalou zručností a tak se ho na to zeptal:
Ty, Kodeine, kde ses to naučil? zeptá se Jumbo a ledabyle sáhne do ledničky pro zmrzlinu.
Znáš to... něco tam a něco tam.... pokouší se vymluvit Kodein, ale jeho pozornost upoutá zmrzlina, co Jumbo vytahuje z ledničky.
Jaká to je? optá se mírně zděšeně Kodein.
Neboj, je svělá. Bazilišková- Kodein začne zvracet,
to není. dopoví Jumbo a Kodein začne zuřit.
Nikdy, nikdy přede mnou neříkej - ty-víš-co!!! a začne do něho ďobat svou hůlkou, kterou si pořídil pro zapadnutí do role. Jumbo se na něj jen podívá a chladně odtuší:
Přestaň nebo tě přestanu unášet. Kodein vyvalí oči, usměje se stylem Parfumé a řekne.
V tom případě, jaká to je zmrzlina?
Vepřová.
A jakou má barvu?
Kodein totiž byl ten, kdo odhalil zkažené - zelené maso v dnešních SithMarketech, dřívějších SithSparech. A poddle toho se začala dělat zelená masová zmrzlina. A Kodein nenáviděl po minulé zmrzllinové příhodě baziliškovou jako zelenou.
Co myslíš? Krvavou. odpoví nechápavě a Kodein se uklidní.
Ale tady nad Taťulínem je taky dost horko, nějak se nám to rozpóští. Dáš si? zeptá se nadšeně Jumbo, počemž Kodein omdlí. Někdo řekl bazilišková, on sám myslel na zelenou barvu a Jumbo ho ještě vyzval ke konzumaci velkého množství zmrzliny, to na něj bylo trochu moc.


Komino

Sejf-Dygas si pořád zálibně prohlížel svého Starhealera, když se mu chtěl kaminoánec zavděčit a tak rychle řekl:
Samozřejmě některé partie můžeme i zvětšit. Důvod Sejfovy méněcennosti zavětřil naději a mírně se zvedl.
Vážně? A to i hotovým lidem?
Samozřejmě. odvětil Týtý a Sejfův důvod méněcennosti se napjal do své největší délky - 3 standadizované galaktické centimetry.
A to i mně?
Pochopitelně. odpověděl opět Týtý, který očividně nechápal, kam s tím Sejf míří.
Tak podívejte. Jsem schopen obětovat několik hodin, pokud mi něco zvětšíte, samozřejmě naprosto diskrétně. Nebo speciálně kvůli vám přejdu na temnou stranu Síly... Nějaké otázky?
Jenom jedna. Co je to temná strana Síly?
Sejf se naštve. Začne kominoánce Silou škrtit, což je kvůli značné délce jeho krku nepraktické.
Už chápete?!?!
Ano, samozřejmě, ó veliký. Prosím obnažte onu část a vlezte do támhleté kádi.
řekne mu Týtý a ukáže na káď vedle té Starhealrovy.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Taťulín, vysoušecí farma rodiny Lárysů

Když Oblb-fon Knedlobi dorazil, našel na farmě rodinku Lárysů, kterak zrovna zasedala k obědu.

Otec Klingon právě servíroval polévku, zatímco jeho syn Ouwej ochotně podržel židli své novomanželce, Neberu Lárysové. Když uviděl nezvaného hosta, lekl se tak, že trhnul židlí příliš rychle a Neberu upadla na tvrdou zem...
"Zdravim, přátelé! Neruším?" pokusil se o zdvořilost Oblb-fon, ale setkal se jen s otrávenými pohledy svých hostitelů.
"Přišel jsem se zeptat, jak jste se rozhodli ohledně koupě dítěte?" přešel vousatý Jedi k věci.
"Máš snad něco na skladě, Oblb-fone?" zeptal se zvídavě starší s obou Lárysů.
"Zatím nic, kromě jednoho malého Rodiánka, roztomilého Huttíka a nedávno jsem odchytl také mládě Písečných lidí. Ale chystám se obvolat své kontakty, takže nové lidské mimino bych mohl mít do měsíce. A vy jste na mém seznamu stále na prvním místě!" ujistil pana domácího Knedlobi.

A věděl, proč: Ouwej Lárys se s Neberu znali již mnoho let a teprve nadávno se vzali. Ale děti mít nemohli. Ona byla frigidní, on byl eunuch!
"Ozvu se co nejdříve, zatím!" rozloučil se švihák s rodinou a odebral se zpátky do města, kde si chtěl trochu odpočinout a nabrat síly...

Moč Hajzly, vesmírný přístav na Taťulínu - 'Bar u Ouška'

Ouško Szyslík byl přistěhovalec, jenž si v Moč Hajzly otevřel bar, který navštěvovali především štamgasti, obyvatelé přístavu, či přilétnuvší piloti.
Byl to nerudný starý mládenec, smysl pro humor byste u něj hledali marně, občas se snažil být milý, ale spíše tím své hosty děsil...

Dnes byl jeho bar celkem prázdný, Ouško si tak mohl v klidu dovolit posedávat za barem a chytat lelky.
V tom však dveře rozrazil muž, kterého Ouško ještě neznal - Oblb-fon Knedlobi.
"Brej den, pane, co si dáte?" zahlaholil Ouško, ale než stačil obsloužit usazeného hosta, rozezněl se komunikátor v kuchyni.
"Omluvte mě, hned jsem u Vás!" křiknul do sálu, když se hrnul za bar. V Kuchyni aktivoval příchozí hovor a začal hovořit: "Haló... ano? Jo... moment, zeptám se!" řekl do hlasového portu, načež se naklonil z kuchyně do baru a zakřičel na celý sál: "Hej, chlapi! Je tady nějakej Oblb-fon?? Oblb-fon má telefon!!! Oblb-fon má telefon... Pan Oblb-fon!!!"
Když se ale nesetkal s žádnou odpovědí, nýbrž se smíchem podnapilých hostů, otočil se nasupený zpět do kuchyně. Vůbec si nevšiml, že skutečný Oblb-fon se chtěl přihlásit, že ten hovor může být pro něj.
Ouško se mezitím vrátil do kuchyně a rozlíceně se nahnul nad komunikátor: "Tak hele skrčku, zjistím si, kde bydlíš a přijedu Ti osobně nakopat prdel!!! Slyšíš??? Tohle bylo naposledy!!!!!" rudnul Ouško vzteky. Odpovědí mu byl jen dětský smích nějakého oprsklého spratka, který jej zřejmě denně týral srandovními telefonáty.
Pak Ouško vypnul komunikační přístroj a vrátil se do sálu.

Tam už nervózní Knedlobi bubnoval prsty do stolu a nerudně poznamenal: "Ten telefon byl asi pro mě!"
Ouško se zakřivil: "Vy jste Oblb-fon? Promiňte, já netušil..." řekl, ještě než vyprsknul smíchy.
"Proč se sakra chechtáte?" zeptal se Jedi a odpovědí mu bylo huhlání mezi záchvaty smíchu: "Muhehe... vaše jméno... hehe... to jsem... chacha.... ještě neslyšel... muheheheheeee!"
Oblb-fon si tohle nechtěl nechat líbit a naštvaně vstal a chystal se odejít, ale Ouško jej zastavil: "Počkejte pane, já to tak nemyslel! Zůstaňte, prosím..."
"Tak jo... dám si něco k jídlu!" usmířeně odpověděl Knedlobi.
"Mám tu specialitu: Knedlo, zelo, bantho!" zněla nabídka.
"Cože? Si ze mě děláte kozy??!!" rozlítil se po další narážce na své jméno Oblb-fon a užuž se napřahoval k ráně...
"Ježíši, nechte toho, co Vám je???" bránil se barman.
"Mé celé jméno je Oblb-fon Knedlobi a ..." nasupeně se představoval Jedi, ale další salva smíchu jej umlčela. Tentokráte se řehtalo celé osazenstvo baru...

Ouško Szyslík se vzpamatoval a chápavě se podíval na svého hosta: "Šéfe, měl bych pro vás řešení, pojďte prosím za mnou!" vyzval nebohého Knedlobiho. Ten jej následoval, ale nespouštěl svou ruku ze světelného meče, který se mu houpal proklatě nízko (až tak, že málem šoupal po zemi...)
Ouško jej dovedl do kanclíku za kuchyní a u svého pracovního stolu před něj položil velký datapad.
Na Oblb-fonův nechápavý pohled jen poznamenal: "Kromě vedení mého baru mám jeden zajímavý vedlejšák - živým se jako poradce při výběru křestních jmen. Pokud se někomu to jeho nelíbí, pomůžu mu vybrat jiné přesně dle jeho přání a tužeb. Chcete poradit?" dostával se Ouško svému hostu pomalu pod kůži.

Oblb-fon nadšeně souhlasil a Ouško mu začal předčítat své návrhy: "Bartoloměj, Ferdinand, Homer, Kazimír, Květoslav, Rodrigo, Jevgenij, Jean-Pierre..."
Oblb-fon poslouchal bedlivě, ale na každý vyslovený návrh jména jen kroutil hlavou. Buď se mu zdál moc dlouhý, nebo příliš směšný, nehodící se k jeho egu.
Ouško se však nedal a dál nabízel jména, kterých by mohl Oblb-fon nově užívat: "Svatopluk, Emre, Dežo, Sylvester, Jan Ámos, Stefan, Cyril, Ahmed, Olin, Jules, Predrag..."

O hodinu později, tamtéž...

".... Ivan, Lájoš, Waldemar, Igor, Halil, Faruk... Benedikt..." odříkával zničený Ouško, když ospale dokončoval seznam zaznamenaných jmen a jeho zákazník si stále nevybral.
"Počkejte, co jste to říkal? To poslední..." najednou ožil Oblb-fon a rázem probudil i zájem Ouška: "Benedikt! To je to pravé jméno pro Vás, viďte? Já to tušil!"
Oblb-fon jej však zpražil: "Jen je to dlouhé, to moc nezní... co takhle Ben?"
Ouško se zaradoval: "Přesně to jsem vám chtěl taky navrhnout, bravo!!!" zvolal, načež padl znaven na stůl před sebou a usnul.

Ben Knedlobi nyní vyšel zpět do baru a hodlal si vyzkoušet reakci místních na své nové jméno. Poklepal na rameno nějakému tvoru, který se se svým kumpánem věnoval pití a klábosení a řekl: "Promiňte pane, chci se Vás zeptat..."
Ale byl přerušen, protože neznámý se k němu obrátil a začal vyhrožovat nesrozumitelným dialektem. Vypadal tak trochu, jako mrož...
"Co říkal?" nechápavě se Ben obrátil k jeho kolegovi, ze kterého se vyklubal nevzhledný postarší muž s odporným nosem.
Ten si ho změřil pohledem a odpověděl: "Nelíbíte se mu!"
"To je škoda, ale já..." pokusil se o omluvu Knedlobi.
Muž jej však přerušil: "Ani mě se nelíbíte! Dejte si na nás dva pozor, my..."
"Oukej, tohle mi dopovíte někdy příště, sbohem!" raději ukončil Ben Knedlobi dialog a zmizel z baru. Dva podivíni se na sebe koukli a pokračovali s pitím.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Komino:
Sejf-Dygas si spokojeně mnul ruce nad tím, jak se úpravy na Starhealerovi povedly a těšil se, až ho nyní vyndají z lahve. Jeho plán o návratu Jediů a poražení Sithů se totiž již blížil naplnění a on se tak konečně bude moct zapsat do historie Řádu a pokořit i svého dávného přítele hraběte Kuku, ale především mistry Yoya nebo Macka Pindů.
Stál přímo před klonovacím válcem, který byl nyní uchopen velkými kleštěmi a začal být přetahován nad jeho hlavou, když ... se uvolnil. Poslední věc, kterou Sejf-Dygas viděl byla ... byla ... no, prostě to poslední místo, které by kdo chtěl u jiného člověka vidět. Klonovací válec Sejfa-Dygas rozplácl a zpod něho čouhala pouze jeho ruka s lístečkem, když se válec rozpadl a z něj se na zem skutálel Starhealer, který začal mohutně vykuckávat klonovou vodu.
Fuj, fuj, to jste mi tam nemohli dát vodku ? Tohle se nedá pít ...
postěžoval si, když si zvedl a začal si sám sebe prohlížet, když se zarazil nad jednou partií.
Co je tohle ? Vždyť, vždyť je to skoro dovnitř !
vyděsil se nad poslední úpravou, která mu byla provedena a začal se rozhlížet po tom, kdo za to může. V ten moment k němu dokráčel Týtý a suverénně ukázal na mrtvolu pod válcem.
Jeho přání a na tom lístku, co má v ruce je jméno jeho komplice, jaké Shuk Ti. Najdeš ji na Felicii - tvoje loď už je připravena. běž, čeká tě velký úkol !
vysvětlil Týtý, co se po Starhealerovi chce, ale ten na něj jenom tupě koukal.
Můj úkol ? To jsem jako nějaký hrdina nebo co ?
zamrkal nechápavě Starhealer, ale Týtý už jej tlačil směrem k jeho lodi. Starhealer musel vyrazit na svou misi.

Planeta Čoči, Tajné tréninkové Sithské centrum uprostřed města
Ti nejlepší Sithští alchymisté spokojeně sledovali monitory všude okolo sebe, jak ukazují uspokojivá čísla. Jejich vrcholný experiment, nový osobní učedník lorda Holea byl skoro perfektní. Nejenomže byl celý černý, ale jeho pěsti byly potaženy tvrzenou duracelí, hruď posilněna pancířovým plátem a jeho oči správně žlutě svítily.
Výtečně, lord Hole bude s Darthem Dragem spokojen. Jenom ho nezapomeňte naolejovat, kdyby mu zrezavěly ruce, tak by to byl problém.
pokýval jeden z alchymistů na toho druhého.
To ano, Darth Drago musí být na Sitholympiádu připraven, je to tajný trumf pro veslařské soutěže !
poznamenal druhý alchymista, aby se na něho ten první obrátil.
Veslařské ? Nechtěl jsi říct boxerské ?
Uh, asi jo, on je tam nějaký rozdíl ?
Samozřejmě ! U veslařských se mlátí pádly, u boxu jenom rukama !
zakroutil ten znalejší nevěřícně hlavou nad tím, jak jeho kolega nemá základní sportovní znalosti.

Turkbenistán, Údolí mrtvých pánů:
Darth Virus stál na pódiu před velkou kamennou konstrukcí zahalenou do plachty a chystal se promluvit k mnoha přítomným, kteří často svírali v rukou plastové světelné sekyrky, měly na sobě klobouky v podobě sekery a někteří si sekery dokonce rituálně zaráželi do sebe navzájem. Kvůli tomu poslednímu důvodu tu samozřejmě bokem stála sanita.
Vážení přítomní ! Sešli jsme se zde, abychom uctili památku zesnulého Darth Axea, jednoho z mých věrných přátel a významných Sithů, který bohužel padl rukou Jedie. Byl to ...
začal svůj projev Virus, povzbuzován davem, když z něho vystoupil muž o berli v kápi a došel až před pódium, kde shodil kapuci a odhalil tvář Darth Axea !
Ale my jsme nebyli takoví přátelé, sice je hezké, co jsi pro mě udělal,
ale ještě jsem naživu.

poznamenal Darth Axe, aby se Virus usmál, sešel po schodech a věnoval mu vřelé přátelské objetí. Axovi se objevila na krajíčku slza a zalitoval svých slov, když ho Virus propíchl - přesně osmnáctkrát, světelným mečem. Klesl umírajíc na zem a otočil se k Virusovi.
Proč ... ? Vždyť ... jsi říkal ... že ... přátelé ...
vychrchlával ze sebe Axe, než se k němu Virus sklonil.
Ale pořád jsme, jenže když jsem sem pozval už tolik lidí na tvoje zahrobkovávání a hlavně ti postavil tu extra drahou hrobku ... no jistě chápeš, že kdybys byl naživu, tak bych si to nemohl odepsat z daní. A s finančákem opravdu nechci mít nic společného od doby, co mi zabavili Vesmírný prach smrti.
vysvětlil Virus své důvody, aby sledoval jak Axe konečně spočinul. Poté jej pro jistotu ještě pětkrát probodl, než jej nechal odnést do hrobky. Nakonec se vrátil na pódium před čekající publikum.
Prosím zatleskejme posledním slovům Dartha Axe, které nám přišel říct, aby se s námi rozloučil ! A nyní pohleďte na jeho hrobku !
zakončil představení Virus za burácivého potlesku všech přítomných, aby v ten moment byla stržena plachta a odhalila hrobku, která vypadala úplně stejně jako všechny vedle ní. Dva dělníci navíc odnášeli bustu Sitha, kterého nechal Virus přestěhovat do údolí ňoumů a byla přinášena busta Axea s jeho sekerou zabodnutou v Holeových zádech.
Nějakej Darth Hákadolf a jeho třístá třicátá třetí říše, stejnak ho porazil Darth Stalin.
pomýšlel si Virus, když sledoval odnášenou bustu sithského pána s výrazným knírkem.

GEHSSD Britney, O něco později:
Před Virusem se zhmotnil hologram Týtýho, který i přepočítával kredity. Ty Virus zabavil bance jménem Dartha Holea a pár z nich poslal výzkumným laboratořím v Čoči, aby zbytek věnoval na svůj tajný projekt.
Sejf-Dygas nešťastnou náhodou zemřel a Starhealer letí na Felicii, přesně jak jste si přál.
promluvil Týtý.
Výtečně, dal jste mu předpokládám do lodi seznam všech žijících Jediů, které známe ?
zeptal se Virus.
Ano, přesně jak jste si přál můj pane, Róm Kóta, Zařvan Pařátus, Maruš Blood i Shuk Ti a jejich lokace jsou v počítači jeho lodi.
pokýval hlavou Týtý a Virus se spokojeně usmál.
Skvělé, jsem nanejvýš spokojen. Očekávejte brzy mou další objednávku.
usmál se Virus, než deaktivoval spojení a mohl se začít zlověstně smát, což se díky nově upravené akustice rozeznívalo po celé jeho lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Cornetolianská korveta Tantive 42, orbita Taťulínu:

Darth Hole se najednou zarazil. ,,Hele, počkat, kam se poděl Darth Virus?!"
,,Promiňte pane?" Zeptal se jeden Stíntrooper, který ho doprovázel.
,,No, před chvíli tady vedle mě stál a najednou je pryč."
Stíntrooper zavrtěl hlavou. ,,Ne nestál, Darth Virus je teprve na cestě sem... odmlčel se, když poslouchal cosi ve vysílačce. ,,Právě dorazil."
Po chvilce vešel Virus. ,,Tak jsem tady Hole, promiň že jdu pozdě, ale byl jsem na Axově pohřbu na Turkbenistánu..."
,,Tak tohle už je na mě moc..." Chytil se Hole za hlavu. ,,Vy blbečci spisovatelští, vy v tom máte takovej bordel!! Jak je možné, že se Virus může teleportovat na druhou řiť galaxie na pohřeb někomu, kdo zemřel před patnácti lety?!! To už sem klidně můžete hodit nějakého stréčka ne?!"
Hned jak to dořekl, objevil se kdosi ve dveřích. ,,Tož som tade synku!"
Hole si schoval obličej do dlaní. ,,To byl sarkasmus!"
,,A jak som to mel poznat?!" Pokrčil neznámý rameny a zabil se.

Později:

,,Lorde Hole, právě vám přišla zpráva." Oslovil Dartha Hola jeho sluha, zatímco se právě hádal s Darthem Virusem o to, kdo bude vyslýchat a hlavně mučit velitele lodi.
,,Později, teď jsem zaneprázdněn." Odvětil Hole, zatímco dělal, že poslouchá Viruse přednášejícího mu další argument, proč je on ten nejlepší pro mučení nepřátel za účelem získávání informací.
,,Ale to je důležitá zpráva od Císaře." Nenechal se odbýt sluha.
Hole si povzdechl a mávl na Viruse rukou, ať si tedy vyslýchá, mučí, vraždí a klidně i všechno z toho dohromady. ,,Ach jo, tak to teda přehraj."
Před Darthem Holem se objeví zmatený hologram Dartha Gutalaxouse. ,,Už to běží? Jo běží... Tě bůh Holáku!" Hole obrátí oči v sloup. ,,Neprodleně za mnou zalěť, potřebuju od tebe něco, co mi můžeš sehnat jedině ty! Hned, teď, včul!" Ukončila se správa.
,,Co po tobě chtěl?" Připojil se k Holovi Virus, který nakonec k všeobecnému nepřekvapení zabil vyslýchaného aniž by mu umožnil cokoliv říct.
,,Zase mě chce poslat na nějaké jeho "důležité poslání"..." Odvětil Hole.
,,A necháš se poslat?" Zeptal se Virus.
Hole pokrčil rameny. ,,Ani ne, hledat ukradené tajné plány je temnější než mu hledat nové záchodové prkýnko... Je to s ním čím dál víc horší, možná bychom mu mohli zkusit snížit dávkování..."
Virus vyvalil oči. ,,Neblázni! Copak jsi zapomněl, co se stalo naposled, když jsme to zkusili?!
Hole si vybavil, kterak spolu s ostatními členy triumvirátu vešli do Císařova paláce i přes varování všech, co tam byli před nimi. Všechno kolem nich bylo špinavé - stěny, chodby, místnosti, prostě celý palác od něčeho všech odstínů hnědé. Něco bylo úplně světlehnědé, něco dokonce skoro černé, prostě hrůza. Ovšem nic z toho je nemohlo připravit na ten nejstrašnější a nejhrůznější pohled ze všech - na špinavého Dartha Gutalaxouse pojídajícího poslední kousek z MAXI balení čokolády.
Zavrtěl hlavou. ,,Ne, nezapomněl, beru to zpět."
,,Právě jsme zajali princeznu." Oznámil oběma sithům příchozí Stíntrooper.
,,Výborně," usmál se temně Virus, respektive se o to pokusil, neboť jeho úsměv stále nedosahoval temnotě toho Holova. ,,přiveďte mi ji sem, ať ji můžu zabít."
,,Rozkaz pane!" Odběhl Stíntrooper pryč.
,,Virusi, ty už dneska nikoho zabíjet nebudeš." Podotkl Hole.
,,Proč ne? Vždyť jsem ještě nedosáhl limitu, můžu ještě zabít čtyři." Ohradil se Virus.
Hole zavrtěl hlavou. ,,Kdepak, už nemůžeš ani jednoho, ten admirál, kterého jsi popravil dneska ráno se počítal za pět, nikoliv za jednoho."
,,Cože?! To ne!" Naříkal Virus.
Hole se podrbal na bradě. ,,Tak mě napadá, koho jsi vlastně jmenoval novým Admirálem?"
,,Nějakou Padaalu."
,,To jako ženskou?!"
,,Jo." Pokrčil Virus rameny. ,,Máma mi ji doporučila, takže mi nic jiného nezbývalo. Ach jo, tahle rovnoprávnost v armádě... zlaté časy za republiky, tehdy jsi o ženskou na lodi nezavadil! Ten kdo tu sviňskou rovnoprávnost vymyslel byl ten největší idiot na světě!"
Hole se zarazil. ,,Tak počkat. To ty jsi s tím přišel!"
,,Cože?!" Vyvalil Virus oči, ale rychle se vzpamatoval. ,,Na to teď není čas, musíme najít ty plány!"
Najednou kolem nich proletěl Stíntrooper a narazil do zdi. ,,Nemáš na mě co sahat!" Ozval se z poza rohu měkký alt. ,,A vůbec pusťte mě, já jsem princezna! Nechám vás všechny popravit až o tom řeknu tátovi! No tak co bude to?!"
,,Podle všeho to vypadá, že je princezna stejné kvítko jako tvoje segra..." Ušklíbl se Virus.
To už se ale před nimi objevila Princezna Loja Obama v celé své kráse. ,,A tady jste vy dva! To se dělá, útočit na loď princezny?! Já jsem totiž princezna víte?! A vůbec to tak nenechám, budu si na vás stěžovat tatínkovi!" spustila.
Hole přetáhl Viruse před sebe. ,,Víš co, udělej si sní co chceš, já musím jít... já musím jít na Císařem, volal mě!" A kvapem utíkal pryč.
,,Né, nenechávej mě tady s ní osamotě!" Zavolal za ním Virus.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Felicia, Skrýš Shuk Ti:
Starhealer nechápavě hleděl na ceduli před sebou a nemohl uvěřit, že sem celu tu cestu letěl zbytečně. Od té doby, co se dostal z toho klonovacího válce mu nikdo nic pořádně neřekl. Jenom to, že má misi a aby ji splnil, tak musí najít lidi na seznamu. Že tihleti lidi stojí za vším, co se ho týká. A proto byl nyní teď zde na Felicii, planetě vedle planet Octavie a Fabie, a hleděl naštvaně na ceduli před sebou.

Kód: Vybrat vše

Jsem na dovolené, Shuk Ti.
A pod tím ručně naškrábáno téměř nečitelným písmem "Jsem na tahu Maruš, kdy a odkud se vrátím netuším."
Starhealer jim už vzteky rozkopal jejich poštovní schránku a podíval se, kdo další je v seznamu. Rozevřelo se před ním jméno Róma Kóty a jeho poslední známé lokace - na Bebinu v Ovulačním městě. Byla zde i podobizna, která však byla notně rozmazaná, což Starhealer moc nepobíral. Rozhodně však věděl, že tam poletí.

GigaExtraHyperSuperStar Destroyer Britney, Orbita Taťulínu:
No a pak jsem tátovi řekla, že už mě to natřásání se před těmi idioty v senátu nebaví, protože stejnak všemu vládnete vy. Měls vidět ty jejich tváře, když jsem odhodila podprsenku a křičela - svoboda všem a všemu !
povídala nadšeně Loja Obama, zatímco Virus s úsměvem naslouchal. Původně ji chtěl natahovat na skřipci a s výraznou pomocí celé čety stíntrooperů se mu Loju do skřipce povedlo nakonec dostat, ale u toho skončil. To se stalo přesně před třema hodinama a mezitím stihl pro oba objednat čaj a dokonce jej pomáhal Loje pít, protože na skřipci byla přivázaná opravdu těsně.
Víš, tohle mi připomíná, když mě táta načapal s mým druhým klukem. To jsme se taky trochu svázali a zrovna v ten moment táta vešel dovnitř. Kolikrát jsem mu říkala, aby klepal ! Ale on si prostě nenechá říct ! Chudák Smrtislav, táta ho nechal popravit za to, že se mě pokoušel mučit, aniž by si nechal vysvětlit, že takhle to mám prostě ráda ...
pokračovala Loja ve svém vyprávění bez nějakého náznaku stísnění následkem přivázaní, zatímco Virus s úsměvem a zaujatě poslouchal. Upil si z hrnku, když si něco uvědomil.
Omluv mě na chvilku.
poznamenal s úsměvem a zamířil ven z místnosti.
Jistě, stejnak nevím, kam bych mohla jít.
poznamenala Loja spíše žertem, než ironicky, jak by to leckdo čekal. Virus vyšel ven před dveře mučírny a začal mlátit hlavou do zdi.
Co to děláš ?! ONA je nepřítel, ONA je nepřítel ... ona je skvělý nepřítel, ona je hezký nepřítel, ona je ... a do Sithu. Mám problém ...
opakoval si Virus, když si uvědomil, jak se situace vyvíjela a že dnešní seznam mrtvých nerozšíří o Loju. Sice tu budou další mrtví, a když bude šikovný tak i dneska, přece jen měl svoje finty, ale už teď dobře věděl, že Loja mezi nimi nebude.

Gulag, Holův palác, nyní sídlo de Barbiella:
Darth Pír se prohlížel ze všech stran ve svém zrcátku a pomocí zaručeně temného gelu zaplácával málo tmavá místa, či místa, která se moc neleskla. Musel se totiž představit v plném lesku, protože potomek Parufmé je zaručená cesta ke slávě a moci, aniž by musel zabíjet ostatní Sithy. Ostatně od posledně ho ještě pálel otvor vzadu a proto to nyní musel zkusit jinou cestou. Na chodbě se konečně ozvaly kroky, takže Pír rychle schoval temnolíčící makeup, postavil a vypnul hruď, jak jen to bylo možné.
Dovnitř vešla Parfumé s malým sedmiletým chlapcem, který v rukou držel figurku EMOka, která byla propíchána sadou mečíků. V poslední době se tyto figurky hodně rozmáhaly.
Není nějaký malý ? Myslel jsem, že měl být starší ?
poznamenal Pír a veškerá snaha o čepýření se byla ta tam. Parfumé se před něj rychle postavila a přišla až těsně k němu.
Ne tak nahlas, nesmí to vědět ! Kdyby věděl, že mu dávám potlačovač růstu, tak bude chtít jet na koncert Dartha Bíbra a na to je ještě malý !
sykla na něj ostře a otočila se s roztomilým úsměvem na svého synka.
Víš co Laičku ? Běž si hrát na poušť se stíntroopery, ano ? Strejda Virus ti poslal novou várku na hraní.
Když mu tohle oznámila, tak se klučinovi rozzářili oči skoro do žluta a s nadšením odběhl pryč.
Tak to máme na dvě hodiny klid. Tedy, jestli zase nezkusí taktiku obětujeme všechno, abysme je otrávili naším otráveným proviantem. Během jednoho dne takhle nechal zabít dobrých dvěstě tisíc vojáků ...
poznamenala Parfumé, jen co Laik odběhl hrát si na "pískoviště".

Taťulín, Knedlobiho chatrč:
Oblb-fon nechápavě koukal na svůj nový rodný list a vzteky už neměl co rozbít.
Říkal jsem Ben ne Bon ! Jsem snad nějaký bonbon, či co ? A ještě k tomu jenom poloviční ! Jak to mohli zmršit !
nadával nespokojeně Bon, jehož přejmenování se nepovedlo tak, jak si původně přál. Byl rozhodnutý si stěžovat, když se mu ozval zvonek od dveří.
Já tu mám zvonek ?
zarazil se nejprve, protože v chatrči neměl doposud zavedenou elektřinu natožpak vodovod. Zatím tu měl pouze plynovod, který si načerno natáhl od Dněprodunovsku. Nakonec se však přece jenom zvedl a šel otevřít. Ve dveřích stál dobře vypadající mladík, který mu někoho podezřele připomínal.
Jste Oblb-fon Knedlobi ?
Ne, Bon Knedlobi.
Takže jste jeho brácha z venkova ?
Ne, jsem jedináček.
Takže ho neznáte ?
Znal jsem.
A ?
A co ?
A kde bych ho našel ?
Už nikde.
Zemřel ?
Ne.
Eh, co se s ním teda stalo ? Vypařil se snad ?
Tak nějak.
No to je skvělé.
Kdo vlastně jste ?
Jmenuju se Bi-woj Tacco.
Po představení se Bon na Bi-woje pořádně podíval, když si to celé náhled uvědomil. Bez rozmýšlení zavřel dveře a opřel se o ně.
Jestli na to přijde mistr Yoyo, tak mě vyhodí z Řádu !
polknul suše a rozklepal se před následkem své minulosti, která se nyní odkrývala. Nejhorší na tom všem bylo, že kdyby si řekl o výživné, tak to může Bon rovnou zabalit a hledat si další práci, kde by musel doopravdy pracovat.

Bebin, Ovulační město, Hospoda Velká díra:
Starhealer vešel do podniku, kde to smrdělo ještě hůře, než ve skladišti biologického odpadu na Kominu a že tam to opravdu pořádně smrdělo. Došel k barmanovi a opřel se o pult.
Hledám Róma ...
začal se ptát, když ho vyrušila trojice za ním.
Cóóó chcéš ty rasistóó !
promluvil největší z trojice hodně silným basem a tvářil se, jakoby právě rozžvýkal čistě syntetickou podrážku bot od Darth Baťy.
Já nehledám vás, já hledám Róma ...
začal Starhealer zkoušet vysvětlovat, ale po slovu Róm do něj první z trojice postav se snědší barvou pleti strčil. Strčil jím k dalšímu, ten zase k dalšímu a takhle si s ním chvilku pohazovali.
Néééééchte hóóóó...
ozval se zpoza nich hodně opilý hlas od muže, který se na trojici vyřítil. Tedy spíše se rychle motal směrem k nim a držel v ruce nohu od stolu, který za ním ležel rozsypaný na podlaze. Byl to ušmudlaný člověk, z kterého to táhlo více silněji než 100% pálenka a div, že si nešlapal na vousy. Rozmáchl se a ... připlácl se na zeď vedle nich. Trojice si vyměnila nechápavé pohledy, než o jednomu z nich celé došlo.
Jo tys hledal toho koKóta ? Jeééé promiň, my jsme dobrrý lydi. Tak se měj !
pochopil největší z trojice a vřele se usmál, aby se svými kámoši odešel stejně rychle jako přišel. Než se Starhealer nadál, tak zjistil, že nemá pěněženku, klíčky od lodi, hodinky, příruční blaster a dokonce mu chyběly i jeho trenky. Alespoň našel muže, kterého hledal ... tedy to co z něj zbývalo a válelo se na zemi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Hangár 247, GigaExtraHyperSuperStar Destroyer Britney, Orbita Taťulínu:

Darth Hole temně vešel do jednoho z hangáru na Britney, kde stála jeho super extra temná jachta, tak temná, že pohlcovala i okolní světlo.
,,Řekněte mému pilotovi, ať připraví loď ke startu." Rozkázal jednomu ze svých dvou nejvěrnějších nohsledů, které brával vždycky se sebou.
,,Promiňte mi vaše nejtemnější lordstvo," odpověděl nohsled, ,,ale vy ještě nevíte, že váš pilot podal výpověď?"
,,Cože?! Kdy?" Podivil se Hole.
,,Už před lety, krátce po vzniku Impéria." Odvětil nohsled.
,,A kdo teda celé ty roky pilotoval moji loď?" Zeptal se Hole.
Nohsled se zamyslel. ,,No... nikdo... ačkoliv lepší otázkou je, kdo ji pilotoval, když byl pilotem on..."
,,Aha..." podrbal se Hole na bradě, ,,A proč mi to do teď nikdo neřekl?"
,,Měl vám to říct kecal Bob." Ukázal nohsled na svého kolegu.
Hole se otočil na druhého nohsleda. ,,Je to pravda?! Proč jsi mi nic neřekl?"
,,Hm! Hm.. hm. Hmmm Hm." Vysoukal ze sebe nohsled.
Hole se zarazil. ,,Hm... někdy zapomínám, že jsem ti nechal sešít ústa..." Vyrazil dále ke své lodi. ,,Sežeňte mi nového pilota. Víte, jaké jsou mé požadavky: Temný vzhled, temné jméno, temný původ, musí vypadat temně v uniformě, musí vypadat dostatečně temně pro Imperiální propagandu práce temných snů a tak dále."
,,...a má umět pilotovat že?" Zeptal se nohsled.
,,Třeba." Pokrčil Hole rameny. ,,Sežeňte mi aspoň pět kandidátů a já si pak z nich vyberu. Teď ale řekněte mému pilotovi, ať připraví loď na cestu na Cukrkant. A ať sebou hodí." S těmi slovy zmizel ve své lodi.
Nohsled otevřel ústa, aby znovu namítl, že přece nemá pilota. Pak si ale uvědomil, že Hole nemá rád, když mu někdo neustále připomíná ,,bezvýznamné" věci (ostatně tak ,,přišel" ke svému jménu kecal) a zase ji zavřel.
Uvnitř lodi se mezitím Hole uvelebil ve svém temném ebonovém cestovním trůnu. ,,Zajímalo by mě, co asi teď ten můj pilot dělá..." Zamyslel se, ale pak nad tím mávl rukou. ,,Ale co, určitě to bude něco pro dobro Impéria."


Tajná základna na Yodlinu IV:

,,Impérium je zlo! Pryč s ním!!" Přehlušil bývalý Holův osobní pilot všudypřítomné jódlování, které vydával každý tvor na tomhle šíleném měsíci. ,,Pryč s tou odpornou říší! Pryč s tím hnusným císařem! Pryč s tím netvorem Virusem! Pryč s tím trapným Holem! Pryč s-"
,,Přestaňte sakra." Přerušil ho sám legendární Baron Snoptil Chrchel, jeden z velitelů Povstalecké Aliance Galaxie. ,,Chtěl jsem slyšet jen váš názor na Impérium, ne vyřvávání demonstrantů!"
,,Pardon."
Baron Chrchel tyhle přeběhlíky jako on nesnášel - neustále se snažili dokázat, že už nejsou na straně Impéria. Na druhou stranu ale tenhle člověk byl, jak slyšel, kdysi osobním pilotem Dartha Hola a to znamenalo jediné: že před sebou má skutečné pilotní eso, toho nejlepšího pilota v galaxii. Jen Holovi piloti totiž dokážou nadlétnout nad černou díru, pak to vzít loopingem přímo do vířící singularity a nakonec zmizet z kolabující zóny a ještě při tom dokážou složit dvanáctihodinový varhanní recitál a zjednodušit formulář daňového přiznání. Alespoň tak to tvrdila propaganda a Chrchel neměl jediný důvod proč jí nevěřit. Hole by si přece nikdy nenajal pilota, který by to nedokázal. Nebo snad ano? Udělal si malou tečku k jeho jménu ve svém seznamu a přešel k dalšímu.
,,Vaše jméno a funkce v týmu?"
Po zuby ozbrojený chlapák s tvrďáckou bradkou se postavil do pozoru. ,,Chuck Notarn...um..." Zamyslel se. ,,Ničitel Světů."
,,TEN Chuck Notarn?!" Nevěřil Chrchel. ,,Ten Chuck Notarn, nejsmrtonosnější člověk v galaxii?
,,Osobně." přisvědčil a ze zbrojního skladu, co měl na sobě, vytáhl svůj charakteristický blaster a začal si sním tvďácky točit.
,,Přestaňte si hrát s tou zbraní než někoho zraníte." vzpamatoval se konečně Chrchel. Pak přešel k dalšímu, ignorujíc fakt, že jeho rozkaz nebyl uposlechnut.
,,Vaše jméno a funkce v týmu?"
,,Podporučík Red pane!" Zasalutoval voják v zářivé rudé uniformě. ,,Funkce rudá uniforma!"
,,Cože, rudá uniforma? Co to znamená?" Zeptal se Chrchel.
,,Jsem bezvýznamný a postradatelný člen týmu, jež to vždycky schytá jako první a upozorní tak ostatní na nebezpečí, aniž by to někoho z nich stálo život."
,,Aha... to je.. um.. zajimavé." Stravoval to Chrchel. Pak se raději otočil k dalšímu.
,,Vaše jmé-"
Přerušil ho zvuk výstřelu z blasteru.
,,Hups." Ozval se Chuck Notarn. ,,Poprvé za celou mou kariéru mi spustila sama od sebe zbraň."
Red se krátce podíval na díru ve svém hrudníku a znuděně pokrčil rameny. ,,V klidu brácho, to se mi stává pořád." Pak omdlel.


GigaExtraHyperSuperStar Destroyer Britney:

K Darthu Virusovi, který ještě pořád mlátil hlavou do zdi (vlastně tam už udělal důlek) přistoupila žena v uniformě admirála.
,,Lorde Virusi, jste v pořádku?" Zeptala se.
Virus se přestal mlátit do hlavy a otočil se k ní. Krátce strnul a začal nadávat.
,,Do prdele Padaalo, sakra sakra sakra! Kolikrát jsem vám už sakra říkal abyste něco udělala s těmi vlasy?! Chápu, že chcete všem dokazovat, jaká jste ženská a tak si necháte narůst vlasy, jež jsou nechutně dlouhé a jejichž zevrubný popis by zabral několik stran a byl by tím nejpsychotičtějším a nejnudnějším okamžikem v historii literatury, ale aspoň si je dejte do nějakého megacopu a vyčleňte několik členů posádky k tomu, aby ho nosila, ale nikdy je nenechávejte takhle rozpuštěné, vždyť se za sebe podívejte, polovina všech, kolem kterých projdete, se vám v těch vlasech zamotají a uhynou hlady." Ukázal na něčí bezvládnou ruku trčící z vlasů táhnoucích se po celé chodbě. ,,Je v tom snad nějaký problém?"
,,Ne. Ale ten účes mi doporučila vaše matka."
Virus znovu několikrát vrazil hlavou do zdi. ,,Sakra sakra sakra!"
,,Pane?"
Virus přestal mlátit hlavou do zdi. ,,Nechte to být. Raději mi zavolejte Cruelu Devil."
,,Prosím?" Zeptala se Admirál Padaala.
,,No však víte, jak měla ta ženská v holofimlu část vlasů černou barvu a část bílou..." Vysvětloval Virus.
,,Á vy myslíte Insane Bizard." Pochopila Padaala.
,,Přesně tu." Přitakal Virus. ,,Myslím, že něco intrikuje někde na zádi."
,,Jak si přejte." Přijala Padaala rozkaz a odešla. Virus se za ní krátce podíval a pak raději ukročil trošku stranou, aby se nezachytil do jejich nemožně dlouhých vlasů.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars - 1/2 Epizoda

Příspěvek od East.Wood »

Taťulín, jedová chýše Oblb-Fo... pardon, Bena Knedlobiho

Oblb-Fon Knedlobi, nyní novým jménem Ben, měl na starosti mj. vyhledávání dětí nalezených, opuštěných i ztracených (zkrátka sirotků). Chtěl si založit firmu, ale to se mu zdálo přehnané a podnikal takto pouze "na volné noze".

Jednou, když se vracel z kalby v Moč Hajzly, dopotácel se na práh své chýše a hned se mu něco nezdálo...
"Kur**, ten práh přece tak vysoký nebyl!" zařval mnoha promilemi zmožený Ben, když zakopl při vcházení domů. Jenže když se otočil, aby onen práh poblil, nestačil se divit. Na zemi se totiž v přítmí krčil uzlíček, který se navíc hýbal a vydával podivné zvuky. Ben se pokřižoval a zamumlal: "Tyvole, to jsem dneska s tím chlastem přehnal!" Když si promnul oči a ten hýbající se předmět tam stále byl, pronesl známé klišé: "Už nikdy nebudu pít!"
Poté šel spát s nadějí, že ráno z toho bude jen ohromná kocovina a tohle všechno byl jen sen.

Ale nebyl...

Když šel ráno z domu, nemohl ani popadnout dech. Na zápraží jeho chýše jedové se zmítalo děcko v přeplněných plenkách, všude kolem byla zem poslintaná, posr*** a Sith ví, co ještě! Dítě řvalo, protože už pár dní nemělo co do huby a nebohý Ben nevěděl, co s tím. Pak jej napadlo vzít to dítě k sobě, nakrmit jej zbytky ze včerejška a teprve poté jej napadla spásná myšlenka.
"Když už jsi se tu objevil, kamaráde, tak udělám na farmě u Lárysů opožděného Ježíška! Co já tu s Tebou? Tam s Tebe budou mít větší radost!" rozhodl a hned se strojil na cestu (vzhledem k vánočním zvykům na Taťulínu se oblékl přiměřeně, aby mohl být případně účastníkem veselé pískované...), přičemž nalezeného chlapečka nadvakrát přebalil zelenou stuhou - to aby dáreček byl opravdu jak se patří.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Artie

Re: Star Wars - 1/2 Epizoda

Příspěvek od Artie »

Bebin, Ovulační město, Hospoda Velká díra:

Kroh hih huech? Ozvala se ze země věta, kterou by zkušený opilec mohl identifikovat jako Kdo jsi chlapče?,
to však Kalím Smarkem, krycím jménem Starhealer nebyl, ani nemohl, vezmeme-li v úvahu, že zdědil něco málo po svém otci, zapřísáhlém nealkohokolikovi. Bohužel to ho právě zabilo. Ne vlastně ho zabila bolest. Kentaur Smarkem se uchechtal k smrti, jestli to však bylo Virusovou barvou pleti nebo jeho hroznými hláškami, to už se nikdo nedozví. Celkem pravděpodobně to mohla být kombinace obojího.
Starhealer nevěřícně (a dosti šilhavě) koukal na opilého dědka ležícího na zemi a snažil se pochopit, co že mu to ten páprda vlastně chce říct, ani si nebyl jistý, jestli to potřebuje vědět, ačkoli tento dědek (který mu zachránil alespoň část majetku mávající nohou od židle) by mu snad mohl objasnit podstatu seznamu jmen, který u sebe z neznámého důvodu měl.
Róm Ko-kóta ří-ká... Začal překladatelský droid, který se z neznámého důvodu vynořil přímo za opilým Kótou, přereušila ho však sprška vybraných slov od postavy na zemi.
Hy hehihe, hem Hom Hóha! Což si určitě nahrazením správných písmen dokáže přeložit každý, Starhealer to však nedokázal, naštěstí... To by taky bylo, aby se tenhle pitomeček naučil takové obhroublé výrazy!
Přij-mě-te mou hlu-bo-kou omlu-vu pa-ne. Prohlásil droid jak jinak než droidím hlasem a opět se otočil ke Starhealerovi.
Róm Kóta ří-ká: Co jsi? Šlapka? To už však Róm Kóta nevydržel a zvednul se na kolena, aby mohl droida umlátit skleničkou od ale.
Hy hepouhihelnej hoihe, hehůžu huhěhit, he sem za hebe hal hahesát hisíc hrehitů! Hy hastarde ho už hylo po hrtý co...

Na stejném místě o 31 minut později:

Tak to ti dá za vyučenou! Páni, já už mluvím normálně, to už museli účinky alkoholu vyprchat!
Na to ho Starhealer jen obdaroval dalším nevěřícným šilhavým pohledem, takovým, že Kóta musel objasnit:
Za své úspěšné kariéry u republiky jsem si vytrénoval játra! Pochlubil se Róm.
Takže jste poručík Kóta? Ujišťoval se Starhealer, jen pro jistotu.
Major chlapče, major! Co ode mě vlastně chceš?
Sám nevím, ale někdo mi podstrčil tenhle seznam jmen, tak sem se rozhodl ty lidi najít, bohužel Shuk Ti je na dovolené a vy jste byl další na seznamu...
Poručík, pardon major Kóta si pečlivě prohlédl list a pak ho začal z nepochopitelných důvodů pojídat začal v pravém horním rohu a než ho stačil Starhealer zastavit dopracoval se až na konec.
Co jste to udělal člověče?
Cha chá, už dlouho jsem nebyl na žádném dobrodružství a teď jsem chlapče jediný, kdo si zapamatoval všechna jména a lokace na papíře, nemáš jinou možnost, než mě vzít s sebou! Podíval se triumfálně Kóta na chlapce aniž by si zřejmě uvědomoval, že ho mohl prostě požádat.
Takže chlapče, nechceš dát dohromady rebely, kteří by se postavili Impériu?
Proč bych to dělal? Navíc rebelové už jsou! Namítl Starhealer a věnoval mu další zašilhání.
NEZAJÍMÁ MĚ TO! Dáme dohromady další rebely a potom je třeba spojíme, co ty na to?
Proč bych měl...
Na Kalímově rameni přistála ruka nezkušeného válečníka a poru-major prohlásil:
Věděl jsem že se ti to bude zamlouvat, tak pojď nemůžeme ztrácet čas!

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars - 1/2 Epizoda

Příspěvek od R.O.F.L »

Malý konferenční sál číslo 156, GigaExtraHyperSuperStar Destroyer Britney:

Insane Bizard, ředitelka Imperiální rozvědky, vzhlédla od datapadu na Dartha Viruse. ,,Bude to všechno? Nebo máte ještě nějaké jiné přání?"
Darth Virus se zamyslel. ,,Hm... víte co? Když už jsem u toho, nechte taky svrhnout císaře a dosaďte na jeho místo mě."
Insane Bizard se uprostřed zapisování zarazila. ,,Nechtěl jste tohle po mě už minule?"
,,No jasně!" Vzpomněl si Virus. ,,Kde to vázne?"
Insane Bizard si povzdechla. ,,Jak jsem vám říkala už minule, tyhle věci chvíli trvají, pokud nechcete aby vás někdo podezíral."
,,To je mi jedno," začal se rozčilovat Virus. ,,Jelikož jsem vám to teď přikázal už podruhé, tak to uděláte dvakrát rychleji!"
,,V tom případě budu potřebovat obětní gizku," řekla Insane, oprašujíc svou rudou uniformu.
,,Dobře, ale koho?" přemýšlel Virus. ,,Kdo je dostatečně vysoko postavený, nemám ho rád a lidé by věřili, že je za tím on?"
Do místnosti vešla Padaala. ,,Promiňte lorde Virusi, ale Darth Hole vám vzkazuje, že je vysoko postavený, nemáte ho rád, a lidé věří, že chce svrhnout císaře."
,,Beru na vědomí, můžete odejít Padaalo." Mávl rukou Virus. ,,Tak koho? Kdo by - hm, možná bych se měl zeptat zeptat matky..."
Do místnosti opět vešla Padaala. ,,Promiňte lorde Virusi, ale Lady Fejdr vám vzkazuje, že se ji nelíbí, jak moc vysoko je Darth Hole postavený, že ho nemáte rád a že by lidé věřili, že chce svrhnout císaře."
Virus jen mávl rukou. ,,Na druhou stranu, nemůžu se vším pořád chodit za matkou, bude si o mě myslet, že nic nezvládnu sám... Takže jsem zase na začátku. Ne nic neříkejte, už to skoro mám. Ještě chvilku... ano... bude to Darth Ho-ne vzdávám to, nikdo mě nenapadá"
Insane Bizard protočila očima a povzdechla. Do místnosti potřetí vešla Padaala. ,,Promiňte lorde Virusi, ale Insane Bizard vám vzkazuje, že ideální obětní gizkou je Darth Hole, vy debilní sithý tupče!"
,,Už to mám!" Zvolal Virus, jakmile Padaala odešla. Insane Bizard si viditelně oddechla. ,,Padaala!"
,,Cože?!" Nevěřila Insane Bizard svým uším.
,,Padaala! Vždyť je to jasné - pořád mě vyrušuje při přemýšlení - takže ji nemám rád, jako admirál je vysoko postavená a lidé uvěří, že chce svrhnout císaře, protože je ženská, a ženské jsou zrádcovské mrchy!
,,Ale... Když... přece všechno sedělo na-" Začala Insane Bizard, ale pak se zarazila, zatla ruce ruce do pěstí a hluboce se nadechla. ,,Víte co? Ať je po vašem. Padaala. Spokojen? Dobře."
Pak se beze slova zvedla a, aniž by požádala o povolení odejít, odešla. ,,Idiot." zamumlala, než se za ni zasunuly dveře.
Virus se spokojeně opřel do křesla. ,,Fajn ženská a má ke mě respekt."


Císařský palác, Cukrkant:

Darth Hole stanul před Císařem. Jakmile ho Císař uviděl, sešel ze svého trůnu. ,,Holáku, konečně! Pojď, někoho ti musím představit!"
Hole zaváhal. ,,Promiňte, ale neměl jste pro mě náhodou nějaký důležitý úkol?"
,,Ani ne," pokrčil Císař rameny. ,,Jen jsem chtěl, aby ses sem dostavil co nejdříve. Každopádně ale pojď, někoho musíš poznat." řekl a vyrazil z místnosti.
Hole si povzdechl a následoval ho. Císař ho zavedl o několik pater níže do jeho osobní tréningové místnosti. Ta ale nebyla prázdná. Uvnitř bojového kruhu bojovala nějaká mladá žena s hromadou droidů. Byla krásná. Ne, překrásná. Překrásná tvář, překrásné dlouhé rudozlaté vlasy, překrásné tělo, překrásné držení těla, překrásný způsob jakým sekala droidy na kusy fialovým světelným mečem, prostě nádhera.
,,Tohle," promluvil císař, jakmile rozsekala na kousky všechny droidy, ,,tohle je má nejlepší agentka, Mary Sue, kódové označení Jade. No řekni, není dokonalá?"
Darth Hole chtěl něco říct, ale Císař ho přeběhl. ,,Každopádně, jsi už tady, takže můžeme začít." Otočil se na Mary a nejpitoměji se usmívajíc tím nejpříjemnějším hlasem, jakého byl schopen, řekl. ,,Mohla bys prosím přejít sem za námi? Děkuji."
Mary došla až k nim. ,,Co si přejete můj Císaři?"
,,Skoro nic." Pýřil se Císař. Pak se otočil na Hola a už ne tak hezky pokračoval. ,,Mary je mi tak dobrou služebnicí, že jsem se rozhodl ji drobátko povýšit. Problém ale je, že už mám tři mocné služebníky a čtyřka není moc sithské číslo, takže jsem se rozhodl se jednoho z vás zbavit. Abych to dál nenapínal, jsi to ty."
,,Cože?! Proč já!?" Zvolal Hole.
,,Není to nic osobního, ale lady Fejdr je má dávná učednice, Virus je její syn, takže mi zbýváš jenom ty, plus je tu ta věc s tím, že se mě snažíš svrhnout." odvětil Císař.
,,COŽE?!!"
Císař se rozesmál. ,,Ne, jen si dělám srandu, ve skutečnosti se mě snaží svrhnout nějaká Fapaala, nebo tak nějak. Podstatné ale je, že to tebe Mary nahradí. Císař nasadil opravdu temný úsměv. ,,Ale aby se o mě neřeklo, že nejsem férový člověk, dám ti ještě šanci - přines mi ty ukradené tajné plány. Pokud mi je ale přinese jako první tady Mary, tak ty budeš popraven a ona získá všechen tvůj majetek, místa a tituly."
,,A když je přinesu jako první, tak si své místo ponechám a ona bude popravena?" Zeptal se Hole.
,,Ne, v tom případě z ní udělám svou Císařovnu." řekl Císař a vytáhl stopky. ,,Takže abych to déle nenatahoval, připravit, pozor, TEĎ!"
V tu chvíli na sebe Hole a Mary po jednu nekonečnou vteřinu pohlédli a vyrazili ke dveřím. Hole byl u nich dříve, ale Mary ho zatahala za jeho temný plášť, a on měl co dělat, aby nespadl, to už ho ale předběhla. Hole jí ale pohotově pomocí Síly nastavil nohu, díky čemuž se Mary rozplácla na podlaze. Než se stihla zvednout, už stál u výtahu. Zmáčkl tlačítko a jakmile se výtah s cinknutím otevřel, už byl uvnitř. Rychle začal bušit do panelu, aby se zavřely dveře, ale to už se blížila. Konečně se dveře začaly zavírat. Už zbývala jen malá škvíra, když jí Mary protáhla ruku.
,,Sakra!" Nadával Hole.

***

Ve výtahu hrála nějaká hrozná muzika. Oba nečině stáli na místě a snažili se jeden druhého ignorovat, stejně jako se snažili ignorovat tu strašnou muziku.
Nakonec to Hole nevydržel. ,,Mary, že?"
,,Jo."
,,Proč se tak snažíš? Vždyť vyhraješ v obou případech." Zeptal se.
Mary se na něj podívala jako na idiota. ,,Opravdu si myslíš, že se za něj chci vdát?"
,,Ok, to beru." Přikývl Hole.
Pak se opět navzájem ignorovali, doufajíc v co nejbližší ukončení této trapné jízdy výtahem. A ještě více ve zničení toho, kdo dal do výtahu tak debilní hudbu.

***

Výtah s cinknutím dorazil na místo. Hole rychle strhl Mary, který se snažila dostat ven z výtahu jako první, za vlasy zpět do výtahu, zmáčkl tlačítko pro nejvyšší patro a rychle vyběhl ven, než se za ním zavřeli dveře.
,,Hej!" zavolala za ním, ale to už se hnal východem ven.
Rychle doběhl ke svému swoopu, nasedl a udýchaný nařídil řidiči, aby se dostal na kosmoport co nejrychleji. Swoop odstartoval, ale v tom se na ně snesly střepy a na kapotu dopadla Mary v dokonalém tříbodovém dopadu.
,,Jé, ona je tak dokonalá!" ozval se řidič.
Hole ho v tu ránu vyhodil z vozu a sám si sedl na jeho místo. Okamžitě začal dělat všemožné otočky a prudké pohyby aby ji setřásl, ale ona se držela jako klíště. Strašlivě přitažlivé a dokonalé klíště. Nakonec se ale ani její dokonalé prsty nedokázaly udržet a Mary spadla do hlubin spodních pater.
,,Uvidíme se na tvé svatbě!" chechtal se Hole.

***

Hole konečně dorazil do kosmoportu. Ihned vyrazil k jeho jachtě, když v tom si všiml názvu jiné lodě. Sue´s Cide. Okamžitě vyrazil k ní. Jedna věc je mít náskok, ale ještě lepší je mít velký náskok. S nenápadným pískáním došel až k ní, zažehl světelný meč a udělal velkou díru do stěny. Pak se otočil a zamířil zpátky ke své jachtě.
V tom se ale jeho jachta náhle zvedla do vzduchu. ,,Uvidíme se na tvém pohřbu, blbečku!" Srolovala Mary okýnko.
,,Ahhh, proč musí být tak dokonalá!!" Zaúpěl Hole a jal se rychle hledat těsnící pastu, kterou byl opravil Sue´s Cide.
Naposledy upravil(a) R.O.F.L dne 28.5.2014 11:16:37, celkem upraveno 1 x.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Artie

Re: Star Wars - 1/2 Epizoda

Příspěvek od Artie »

Taťulín, jedová chýše Bona Knedlobiho

Bon Knedlobi byl naštvaný, ale opravdu naštvaný a dával to hodně hlasitě najevo.
„Tož to si tady ze mě někdo dělá prdel ne? Já se můžu posrat z toho, že mám syna a ono to nějaký hovado ve scénáři najednou změní na mimino pro Láryse a teď já s tím co, v obýváku na mě čeká syn, kterého bych raději neměl a přede dveřmi je zblitý, zesraný a Pír ví co ještě mimino...“
Rozčílení Bona Knedlobiho bylo tak hlasité, že se rozléhalo po celé chýši, tak hlasité, že ho Bi-woj slyšel, naštěstí to ale úplně nepochopil a zeptal se:
„Pane Knedlobi, vy tu máte syna?“ na čež mu Bon pohotově odpověděl.
„Ne ty idiote, ty jseš můj syn, nebo tu snad vidíš někoho jiného?“
„Ale ne, to musí být nějaké nedorozumění, vy jste Bon Knedlobi, můj otec se jmenuje Oblb-fon,už jsme se o tom přeci bavili!“
Oblb-fon, tedy vlastně Bon si dal hlavu do dlaní a kroutíc hlavou šel zpátky do své nadávárny zatímco si pro sebe (nebo si to aspoň myslel) bručel...
„To je debil, to je debil...“
Ve svém rozčílení skoro zapomněl na mimino, to mu ale Bi-woj pohotově připomněl.
„Pane Knedlobi, přede dveřmi je pořád to mimino!“
„No jo vlastně, co já s ním teď? Už vím, chtěl jsem ho donést Lárysům. Vem to mimino k Lárysům, budeš tak hodný?“
„Ke komu?“
„Prostě běž pořád rovně a po 100 metrech zaboč doprava.“
Když si byl Bon jistý, že už ho nikdo nemůže slyšet, zabouchl za sebou dveře a odevzdaně řekl,
„Když budu mít štěstí, nevšimne si toho tekutého písku a už o něm nikdy neuslyším.“

Taťulín, chata Lárysů

„A kdopak ty jseš, mladý písečný nájezdníku?“ Ptala se paní Láarysová laskavě stvoření, které před ní nyní stálo a podávalo jí něco, co vypadalo barvou jako balíček *ehm ehm* hovínek.
„Já nejsem Tusken... eghr eghr cragh“ začal ze sebe kašlat Bi-woj všelijakou hmotu, kterou na sebe a mimino nabral, když po 100 metrech zabočil a šlápnul do něčeho, co bylo na tekutý písek až moc hnědé...
Bi-woj Tacco vítězoslavně dokašlal a představil se.
„Já jsem Bi-woj Tacco a Bon Knedlobi mě posílá s tímto miminkem.“
„Bon Knedlobi? To je Oblb-fonův bratr?“ Zeptala se s nedůvěrou paní Lárysová, která ještě o Oblb-fonově přejmenování se nevěděla.
„Já nevím, on mi to nechtěl říct... Nechcete si vzít to mimino, ať na mě to všelicos neztuhne?“ Podával před sebe v naději, že už se toho konečně zbaví Bi-woj.
„No jo, pojď k mamince, pojď... Choti, nebesa nám požehnala, máme dítě! Počkat proč nedýchá?“
„To jsem ho po cestě naučil, zadržovat dech...“ Stihl ze sebe vyblekotat Bi-woj a utíkal jak o život než se to provalí.

Taťulín, jedová chýše Bona Knedlobiho

„Nebo to byl septik? Těžko říct, tu cestu si moc nevybavuji.“ Přemýšlel nahlas Bon, kam to vlastně Bi-woje poslal.
„A možná nebyl nejlepší nápad, když už jsem se ho chtěl zbavit, dát mu to mimino s sebou, mohl ho utopit... Ale ne, co to mám za myšlenky, vypadá docela šikovně, miminko se má určitě u Lárysů skvěle!“
Dokončil Bon svůj monolog a spokojeně, věříc, že je imino živo a zdrávo v dobrých rukou se rozvalil na gauči a začal číst nové vydání bulvárního časopisu Zítra BBY.
„A i kdyby v pořádku nebylo tak hlavně že jsou Lárysovi šťastní.“
Bon se začetl do časopisu a pak náhle vykřiknul.
„Cože? Darth Bartoš spáchal sebevraždu skokem pod spídr? Neslýchané!“

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars - 1/2 Epizoda

Příspěvek od East.Wood »

Taťulín, kdesi ve Zduněném moři...

Od posledních událostí uplynulo už hodně vody... ehm, písku.

Taťulín se za tu dobu moc nezměnil, do přístavů se stahovala spousta grázlů, feťáků a vrahounů - prostě ráj na zemi, zde by chtěla založit rodinu každá mladá zamilovaná dvojice...

Ale Bon Knedlobi, který si kdysi nechával říkat Oblb-Fon, což jej přivedlo do řady kuriózních i nemilých situací, zde zestárnul, aniž by zakusil opojnou chuť ženského lůna. A to jednoduše proto, že jeho dosavadní práce příliš volného času neskýtala.

A tak musel živořit v roli poustevníka. Skoro nevycházel na denní světlo, když si musel obstarávat potravu, jednoduše zavolal na donáškovou službu a jelikož nechtěl být identifikován, skoro každý poslíček končil v písečné jámě za chýší - samozřejmě mrtvý. A to jednoduše proto, aby ho neprozradili...

Firmám po celém Taťulínu z toho důvodu docházely pracovní síly a už nebylo moc kde brát...

Taťulín, vlhká farma Lárysů

Svítalo, když se Šluk Jájwolker vracel z nočního flámu... tedy nevracel se, spíše se vezl... robustní spídr řídila tlustá ženská bůhvíodkud... a on seděl bezvládně na sedadle vedle ní, přičemž na sobě měl pouze trenýrky... a i ty už pamatovaly lepší časy!

Holka kolem třiceti vedle něj ho pouze šťouchla ze svého bouráku a když dopadl na zem jak zhnilá hruška, jen se pousmála a líbezným chraplákem poznamenala: "Až si příště budeš chtít zašoustat s kočkou z města, vezmi si ochranu... čáu puso!"

Šluk ještě ležel, když se za spídrem zvedl poslední obláček prachu.
"Gino, vrať se má lásko..." zachroptěl mladý , načež mu do pusy vniklo kilo písku, takže přišlo, co přijít muselo - poblil se...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Odpovědět

Zpět na „Projekty“