Moderátorská MPM - MYMPM

Zde vytvořte své přihlášky do multiplayer misí nebo do Bojové arény.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Moderátorská MPM - MYMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Moderators Youngling Multi Player Mission - MYMPM
Nuže takřka vyškemraná MPM od moderátorů po vzoru AMPM. Oč se tedy jedná ? Do této MPM se mohou hlásit pouze moderátoři - s tím, že postavy v jejich přihláškách nebudou přesahovat ani se věkově blížit postavám padawanů. Doporučený věk postav je tedy 6-9 let nehledě na druh. Co se týká minulosti a rodičů postav, tak není omezen na ne-Jediské rodiče, ale berte v potaz, že řád Jedi se v tuto dobu už začal postupně schylovat k tomu, kdy nebylo žádoucí mít v řádu vztahy.

Co se týká pozadí této MPM, tak prozradím zatím jenom to, že bude probíhat v roce 3750 BBY a to je vše :D Zbytek si nechám jako překvapení, včetně NPC postav, které se budou vyskytovat. Takže přihlášky sem ...

... ještě podotýkám, že přihlášky od ne-moderátorů budou ignorovány, ale spíše mazány ! Tato mise je určena pro moderátory z několika důvodů, včetně jako jakési odměny za jejich práci a dalších dobrých důvodů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Jméno: Dll Rua

Povolání: Youngling

Rasa: Sullustan

Stáří: 6 let

Planeta narození: Sullust

Životopis: Dll pochází z průměrné rodiny. Rodičům se však příliš nelíbilo že se jim narodil. Neměli ho příliš rádi a velmi přísně ho plísnili za téměř vše co provedl. Od té doby se vždy dosti bál něco udělat, aby to neudělal špatně a nedostal za to vynadáno.
Začal se tedy raději toulat po městě než aby se zdržoval doma.
Ve čtyřech letech ho potkal rytíř Jedi, který na Sullustu se účastnil diplomatické mise a Dll se zrovna potuloval v místech kde se Jedi pohyboval. Jedi poznal že má jisté nadání( i když ne příliš silné) a nabýdl jeho rodičům že se z něj mohl stát Jedi, ti bez přemýšlení souhlasili, neboť byli rádi že se ho zbaví.
V chrámu se Dllovi velmi líbilo. Oproti domovu zde byla mnohem příjemnější atmosféra. avšak bojácnosti a nerozhodnosti se však nezbavil. Ani jeho nadání v Síle nebylo příliš silné a často oproti svým vrstevníkům zaostával.

Schopnosti a dovednosti: Má velmi citlivý sluch. Dále má slušný hudební sluch a i zkouší hrát na nějaké hudební nástroje, i když zatím celkem neobratně. Mluví výhradně Sullustansky, basicu rozumí, ale není schopen v něm srozumitelně artikulovat.

Vzhled postavy: Menší postavy(i na Sullustana), růžová pokožka, černé oči.

Vlastnosti postavy: Bojácný, nerozhodný, upýpavý, pasivní, rád je sám a stranou kolektivu.

Youngling Accepted, Jordi.
Naposledy upravil(a) Xavier dne 22.6.2009 20:27:15, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jméno: Christian "Chris" Cale

Věk: 6 let.

Titul: Youngling

Rasa: Miraluka

Planeta narození: Alpheridies

Životopis postavy: "Mílý deníčku... 'Mám z toho divnej pocit. Leť za maminkou na Alpheridies, prosím.'... Maminka mi jednou říkala, že díky té větě sem na světě. Nevím jak to myslela. Nikdy sem moc neposlouchal, když vyprávěla o mé prabábi. Tohle si ale pomatuju. Bylo to zajímavé. Narozdíl od zbytku. Katarr. Tam se narodila moje prabábi. Maminka se už narodila na tady, Alpheridiesu. Když už jsme u toho Katarru, prý v ten den bylo oblačno. A zrovna tam bylo nějáké Shromáždění. Jediů. Asi. Prabábi se tam nezdržovala. Už když Jediové zahajovali sjezd, byl praděd celý nesvůj. Nevím proč. Asi se mu nelíbily Jediové. Nevím proč. Mně se jejich roucha líbí. Taky chci mít stejné. Ale budu mít podobné...prý. Zpátky k tomu příběhu. Hned jak nastoupila do naší lodi, kteoru koupil tatínek babičky mé maminky. Určitě v tomhle pořadí, no, nebo trochu jinak, ale to je jedno....ta loď je pěkná. Ještě ji máme. No, měli jsme. Nedávno jsme jí prodali. Asi už nám byla na nic. Nebo koupíme novou. To by bylo dobré. Nová loď by tak divně nekouřila. Z té staré sem vždycky kašlal. Jo, ten příběh. Prabábi nastoupila do lodi. Pradědeček jí následoval. Asi jí nechtěl nechat letět samotnou. Já bych jí taky nenechal letět samotnou. Pak maminka ten příběh rychle zkrátila. Říkala, že když letěli z planety na Alpheridies, tak viděla vystoupit velkej křižník. Páni, já jsem ještě křižník neviděl. Kde sem to skončil? Jo, no, a pak prý doletěla na Alpheridies, a na Katarr se nevrátila. Nevím proč. Asi ten křižník dovezl nové lidi, a pro nás už tam nezbylo místo. Nebo tam ten křižník přistál, a maminka je určitě nemá ráda. Nevím no, já mám rád křižníky. Kdyby jsem je teda viděl, tak bych je určitě viděl.Ale hlavní je, jak maminka říká, že sem se narodil zdravý. Prý třetí generace narozena na Alpheridiesu. To už si pomatuju. Bylo tam pěkně. Rád sem si hrál venku. To se mamince nelíbilo. Prý se musím učit. Fuj, to nemám rád. Radši sem si hrál s Philem. Maminka také říkala, že když sem se narodil, tak mně pojmenovala po doktorovy, který mně pomohl dostat se na svět. Css, na svět bych se dostal i sám. Přehání. To ona ráda. Pomatuju jak se navztekala, když jí tatínek navrhl, aby mně dali do Chrámu k jediům. Hehe, teďka se tomu směju. Nevím ale proč byla proti. Vím jak říkala něco, že za to můžou Jediové. Za co? Oni mi něco udělali, že za nima musím? To opravdu nevím. Ale vím, že nakonec maminka povolila. Poletím tam s tatínkem. Maminka by se prý nemusela udržet. Docela se bojím. Co když ani já se neudržím a spadnu. Ale budu se držet silně. Tatínek mně prý bude taky držet. Prý máme novou, lepší loď. WoW! Už nastupujem, budu tedy muset končit. Snad budu mít čas, až dorazím do chrámu. Nevím co tam budu dělat, ale tatínek mi vše řekne. Prý pro to má naše rodina předpoklady. Eh. [terminate(Page_twentyfive)]"

Malý Chris nastoupil do nové "rodinné lodi", a vydal se vstříc novým poznatkům. Stejně tak lehko, jak pochopil otcovo vysvětlení, co na něj v Chrámu čeká, tak lehko ho i přijali do řádu. V Miralukách vždycky něco bylo. Možná díky jinému "pohledu na věc", jejich vrozenému smyslu pro sílu, které zapříčinila jejich domovská planeta, a generace mutací už nešly vrátit. S Chrise se nicméně stal youngling, a těšil se na nové zážitky, které na něj čekají, stejně jako na ostatní younglingy, se kterýma, jak doufá, bude sranda.

"Mílý deníčku. Je to tady super. Do chrámu se vstupuje takovýma velkýma dveřma. Sou fakt velký. A mistři sou milí. Přivítali mně hezky. Dokonce jsem dostal pěknej pokoj. Myslím že se mi tady bude líbit. [terminate(Page_twentysix)]

Schopnosti a dovednosti: Základy užívání síly. Vidění pomocí síly (Force Sight -dar Miraluk), poměrně rychlý běžec. Hodně citlivý na sílu.

Vzhled postavy: Očí převázané pruhem červené látky. Drobnější postava. Vysoký kolem 110cm. Sestřih "na ježka".

Vlastnosti postavy:: Když má něco udělat, dělá to bez řečí, ale když mu o něco jde, rád smlouvá. Když přijde řeč na jedno z jeho oblíbených témat, není k zastavení. Lehce škodolibý. Když něco vyvede, dělá ze sebe "toho ublíženého", před autoritami si hraje na hodného younglinga. Nahlas říká svoje názory, a když se mu něco nelíbí, jde striktně proti tomu. Někdy je až moc zvídavý, někdy naopak naprosto ignorantní.
__________________________________________
Do živoťáku sem zapletl i "profil" mýho Christiánka. Stejně nevím, jak budu hrát za děcko...z toho sem vyrostl :D

Youngling Accepted, Jordi.
Naposledy upravil(a) Pear dne 23.6.2009 16:10:33, celkem upraveno 2 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jméno: Strich Magilaw
Titul: Přistěhovalec ??? (:D)
Rasa: Člověk
Věk: 7 let
Planeta: Naboo

Životopis: Strich se narodil, jako poněkud neposedné (místy až hyperaktivní) dítě, které odjakživa do všeho strká nos. A jelikož jeho otec byl šéfem jedné z cestovních kanceláří provozující meziplanetární dopravu. Strich se tak odjakživa pohyboval pohyboval mezi hvězdami. Před třemi lety však nebohého chlapce zanechal vorkoholický otec samotného na planetě v domnění, že chlapec odletěl spolu se svou tetou v transportu, který mířil na Naboo.

Chudák chlapec se potuloval městem, až narazil na budovu, která mu z jeho pohledu přišla zajímavá. Upoutala ho zejména určitým stylem monumentálnosti, kterou chlapec obdivoval. Ve srovnání s ní se cítil podivně a připadal si ještě menší, než ve skutečnosti byl. Zdálo se neuvěřitelné, že sám o sobě a v takovémto koutu galaxie se zatoulal na toto místo. Usadil se u té kulaté věci co chrlila vodu. Takto Strich strávil celé dopoledne. O pár hodin později ho v zahradách našel Jedi, který zpozoroval jak chlapec opisuje prstem kruh kolem levitujících kamínků. A protože byla pořádná zima a smrákalo se, zavedl Jedi po značném uvažování chlapce do Chrámu.

Strich byl málomluvný a téměř nekomunikoval. V jeho nitru se bouřili emoce, které zračili zatrpklost. Měl pocit jakoby ho nějakým způsobem zavrhli. Ačkoli byl chlapec mužovi vděčen za péči, kterou mu poskytoval, toužil potom vrátit se domů. Rytíř Jedi se ale nevzdával. Měl pocit, že v chlapci dříme síla, která čeká jen na to se uvolnit. Předstoupil před Radu a přednesl jim svůj požadavek. Rada vyřkla verdikt:
Onen zmíněný Jedi se musí zavázat, že na Striche dohlédne a přemluví k chlapcovu pobytu v chrámu rodiče.

Rodiče tedy nakonec seznali, že Jediájská svatyně může být dobrým místem pro chlapcovu převýchovu. Přes odpor většiny byl nakonec Strich mezi Jedie přijat. Ovšem jak si povede…


Schopnosti: Malinké krůčky v Síle, které jsou důsledkem chlapcovy roztržitosti.
Začátky v levitaci meditaci a ochraně. Zatím svých schopností využívá spíše ke svému pobavení…

Poznámka: Čím víc Strichovi něco nejde, o to je to horší. Chlapec je velmi smutný z toho, že se ho rodiče vzdali. Sám touží zpátky ke své rodině. V hloubi duše ale ví, že ho nepřímou. Trpí také smutkem z toho, že kvůli své pověsti si s ním nikdo nechce hrát a ostatní se ho straní. Proto se snaží všemožně na sebe upozornit.

Vzhled: Rozcuchané, mastné vlasy, poměrně častý zlomyslný pohled v hnědých očích a nepěkný úšklebek. Takový vzhled zdobí Striche…

Youngling Accepted, Jordi.
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 25.6.2009 17:55:43, celkem upraveno 2 x.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Já se taky hlásím, ale svou postavou vás šokuji (Jordi ví) až v přítím týdnu, protože odjíždím pryč.. :D Pak zaměním její popis za tenhle text.. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jméno: Elinor Ashdale

Titul: youngling

Rasa: po tatínkovi člověk, po mamince Echani

Věk: 7 let

Životopis:
Těžko říct, co na sobě echanijská velitelka Yorimi Arana a rytíř Jedi Cedrik Ashdale viděli, s největší pravděpodobností se nudili na diplomatické misi a tak si jednání v zasedací síni zpestřili i jednáním na jiných místech. Nicméně zatímco oficiální výsledek jednání připadal Yorimi dobrý a užitečný, tím přídavným si jistá nebyla a tak se z Cedrika stalo něco na způsob tatínka na plný úvazek.
Nijak si s tím nedělal starosti, potomka svěřil do péče svým rodičům na Alderaanu a jednou za čas se stavil zjistit, jak se vlastně Elince daří.
Díky tomu Elinor prožila prvních pět let relativně šťastně v aristokratické rodině, obklopena čtyřmi bratranci a víceméně laskavou snahou babičky vychovat z ní mladou dámu alderaanského stylu. Nicméně na něco takového byla Elinka příliš divoká a její výchovu navíc komplikovala jedna taková věc... jo, Síla se tomu říká.
Nakonec tedy prarodiče s úlevou rezignovali a poslali vnučku do chrámu, by se naučila slušnému chování, stala se z ní rytířka Jedi - a hlavně, aby se Cedrik dozvěděl, cože to vlastně má jeho geny.
Elinor si na život mezi Jedi víceméně nestěžuje.
Otázkou zůstává, zda si část Jedi víceméně nestěžuje na ni. :D

Schopnosti:
základy zamaskování a cítění Síly;
má sklony k stáhnutí se do sebe a následném ovlivňování svých reakcí - moc to nepoužívá pro legraci, Sílu bere vážně. :)


Poznámka:
- zvídavá, roztomilá holčička, tvrdohlavá a cílevědomá, zpravidla si snaží prosadit svou a obvykle se jí to daří. Suverénní a sebevědomá, snad až moc. Náběh na rebelský typ - nicméně je šikovná a věci jí jdou snadno. Možná až příliš.
- velmi pohyblivá a akční
- není zrovna dvakrát trpělivá a snadno se začne nudit --> a to pak tropí hlouposti
- nejlepší kamarád: Corm Alisen

Vzhled: vyšší postavy; dlouhé bílé vlasy zapletené do copu; ocelově šedé oči (po tátovi)

Youngling Accepted, Jordi.
Naposledy upravil(a) Elinor Yall dne 23.6.2009 12:26:17, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Jméno: Corm Alisen

Titul: Youngling

Rasa: Člověk

Věk: 7 let

Životopis: Mezi vychovateli younglingů existuje jedno pravidlo: ,,Provede-li nějaký youngling nějakou lumpárnu a neví se, který z nich to byl, jděte za Cormem Alisenem, protože ten zpravidla může za třetinu všech případů."
Těžko říct, zda-li je Corm tak aktivní od přírody, nebo za to může Síla. Tak jako tak ale má na svědomí už tolik lumpáren, že vydá za sedm nezbedných younglingů.

Jakožto syn Rytíře Jedi Cartra Alisena, mladšího bratra jednoho z ,,přednějších" Mistrů Jedi Siena Alisena, byl v Chrámu vychováván už od velmi nízkého věku. A už od nízkého věku byl aktivní více než dost, že se dnes nemůže hnou nikam bez toho, aby ho někdo nepodezříval, že plánuje zas nějakou lumpárnu, což se, jen tak mimochodem, děje velmi často. Naštěstí pro něj ale umí naprosto nenápadně zmizet, že se na jeho nepřítomnost přijde až když se ta lumpárna provalí.

Schopnosti:
telekineze - v tomto směru je velmi nadaný, dokáže manipulovat s předměty dvakrát většími, než dovedou jeho vrstevníci, což velmi často využívá ke svému pobavení.
Schopnost ,,nenápadně zmizet" - těžko říct jestli se jedná o schopnost Síly, nebo k tomu má přirozený talent. Tak jako tak je tato schopnost pro Corma velmi užitečná

Poznámky: Až příliš aktivní, neposedí v klidu na jednom místě, strašně sebevědomý, tvrdohlavý, až je to k nevíře, ale přesto kamarádský a zábavný typ.
Spolu s Elinor Ashdale jsou nejlepší kamarádi.

Vzhled: Průměrně vysoký, černo-hnědé vlasy, modré oči, celkově působí nevinným vzhledem.

Youngling Accepted, Jordi.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Jméno: Shaien

Věk: 7 let

Titul: Youngling

Rasa: Togruta

Planeta narození:
Shili

Životopis: Shaien se narodila na domovské planetě Togrutů, Shile. Togrutové vždy chodili na lov ve skupinách, přesto i tak přinesli mizivý úlovek. Když na planetu zavítal rytíř Jedi a vycítil v tehdy dvou leté Shaien Sílu, její matka byla šťastná, že se „zbaví“ dalšího hladového krku a ještě onoho rytíře prosila, aby ji odvezl pryč. Ten souhlasil a Shaien se stala členkou řádu Jedi.
Jakmile trochu povyrostla, začala začívat dobrodružství, a trochu i tropit hlouposti.
V chrámu se ji líbí, přesto ji mrzí, že si toho z domova moc nepamatuje, téměř ani svou mámu, a protože ví, jaké jsou poměry na Shile, ráda by se ujistila, že je její rodina v pořádku.

Schopnosti: Díky dutým hlavovým výrůstkům se dobře pohybuje i orientuje v davu.

Schopnosti jako rytíř Jedi: Nadaná v Telekynezi, někdy tuto svou schopnost používá k vlastnímu pobavení a hraní si.

Vlastnosti:
Vzhled: Průměrně vysoká na svůj věk, hubená, oranžová kůže s bílými vzory na obličeji, světle modré oči a světle modro-bílé hlavové výrůstky.
Charakter: Přátelská, a docela dost i tvrdohlavá. Odvážná a zvídavá jako ostatní sedmi leté holky.

Youngling Accepted, Jordi.
Naposledy upravil(a) Funny dne 05.7.2009 12:12:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jméno: MU-B8

Rasa: droid

Povolání: Chůva, pečovatel, vychovatel, rádce

Obrázek

Životopis: Byl sestrojen a naprogramován jako dětská chůva, pěčovatel, vychovatel a rádce. Po svém dokončení byl prodán do chrámu Jedi, kde má za úkol plnit všechny své naprogramované funkce. Zabudované má i komunikační a překladatelské obvody k porozumění všem dětem, které zatím nebo ještě nemluví basicem a mnoho dalších zajímavých funkcí.

Toť vše k základnímu představení... Na zbytek si musíte počkat... :P

Droid Accepted, Jordi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Jméno: Shetr Azend

Rasa: Ewok

Titul: Youngling

Věk: 8 let

Planeta narození: Endor

Životopis postavy:
Narodil se jako malý chlupatá koule na Endoru lesní sběračce a šamanovi. Můj matka mě učil šamanit magořit hnedle narození. Já netušit proč tak ruka jeho šermuje, ale já poslušná opička a opičit se po šamanovi. Postupem času sem dokázal šamanit lépe než můj matka, má matka a můj bába dohromady. Za rok později jsem magioval lépe než celá vesnice na stromě lépe. Nakonec já stal se až ve třech letech šaman vesnice mé.
Rok já šamanit pro vesnici, pak když já zahánět skz magii armádu bobrů, co málem náš strom a vesnici na něm pokácet spadla z nebe velká černá věc. Z ní vystoupil obr s červenou pochodní a vydrápal se nahoru do naše vesnice. Tam začal pálit lidi ten pochodeň, ale pochodeň být divná. Moc dlouhá oheň, malé lesklé dřevo a upálení nehořeli, jen být rozpůlení.
To být divný oheň
řeknu mu, on se otočit ke mně a namíří tu pochodeň na mě a sekne. Já byl tehdá ještě menší než dnes a on minout, nemoci zasáhnout tak malý cíl. Já proběhnout mezi jeho nohama a za ním sebrat oštěp můj matky na sbírání ovoce. Já jej zasáhnout zezadu, kdy bodnout vysoko pod záda. On zařvat, vyskočit a otočit. Já bodnout znovu nahoru mezi jeho nohy, on vyjeknout, pustit pochodeň a klesnout do kolen. Já myslet že být po boji, ale on asi ne. On začal magičovat a já zase na něj, my přetahovat o jeho pochodeň. Já vyhrávat, on se naštvat a přiběhnout ke mně a zdvihnout mě za chlupy na hlavě naproti svým očím. Já se bránil, já mu chtěl rozkousat koleno, ale on byl rychlejší.Pak se mnou skočil dolů. Já dolů nechtěl, chytnuvše se trámu jsme oba vyseli pár set metrů nad zemí. On dolů ale chtít a on mě zlochtal, já pustil se a my spadli.
My dopadnout na zem po dlouhém pádě, já dopadnout na něj do měkkýho, já čekat že on zabít se. Ale on ne, hodil mě do svého doupětě, zavřel do klece a odletěl pryč. Já už nikdy víc nespatřit svoji rodinu a on taky ne. Cestou se loď zničehonic otřásla a zastavila, on proběhl okolo klece a shodil ji na podlahu ze stolu. Já při pádu klece přiskřípnout si chlupy a ve vzteku já vylomit dveře. Já byl stále naštvaný a šel za ním, abych si to s ním vymagioval. Přišel jsem pozdě, už tam bojoval s jiným týpkem s pochodní co měl on, ale s modrou barvou.
Zhyňte, rytíři Jebaj
ten Jebaj typek vykryl pochodní jeho pochodeň a podval se okolo sebe
Jak my? Já tu sem jen jeden. Vy Čítové neumíte ani počítat?
na to se Čít zarazil a Jebaj jej propíchl. Pak si jebaj všiml mé maličkosti a odvedl mě do své lodi a odvezl k jiným, většinou starších Jebajům.
U Jebajů mě začali učit jebajským způsobem a pochytil jsem rozdíl mezi Číty a Jebaji. Každá strana vidí tu druhu jako nejhorší zlo, ale Jebajové mají asi lepší public relation. Jejich týmu věří více lidí, ale já osobně na nich nic dobrého nevidím. Kdyby byli dobří, tak mě odvezou domů, do mé vesnice, ale on ni. Oni se mě nezeptat zda chci domů, oni se nezeptat na nic, hned začali učit. To by možná i Číti byli ohleduplnější a zeptali by se mě. Ale to už se asi nikdy nedovím.

Schopnosti:
dobrý pilot závěsného kluzáku, u stíhaček neví páč jej na něj nepustili
dobrý ve vrhaní předmětů
dokáže být nenápadný, nejlépe v přírodě
specialista na boj ve vysoké trávě

Schopnosti v síle:
všeobecné základní síly do schopností přiměřených jeho věku
jinak přítel zvířat a urychlení rostlin (takovy maly hraničář)
(chtěl by se naučit vznícení)

Zbraň:
to co každý youngling
přídavkem bolas a oštěp co je větší než on

Vzhled: malý, zhruba tři čtvrtě metrů vysoký chlupatý ewok se srstí v barvě khaki
jelikož se před oblečenými stydí nosí na rozdíl od svých druhových příbuzných bederní roušku v hnedé barvě se srdíčky a na hlavě ocelovou helmu
tedy jistá podobnost mezi ním a rasou šmoulů tu existuje

Povaha:
má komplexy ze své malé výšky a proto na jakoukoliv narážku, zmínku na svoji výšku reaguje přehnaně
jinak zapřísáhlý ochránce přírody a odpůrce blasterů
napadá zákeřně zezadu
otázku cti neřeší, protože jediové jako služebníci síly by čest vůbec neměli míti

Youngling Accepted, Jordi.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... nábor hráčů/moderátorů pozastaven, MYMPM zahájena ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „MPM a Aréna“