StorMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Cesta lesem: (Celý tým)
Seržant Keeter nebyl moc nadšený z rozdělení úkolů, ale nakonec nic nenamítal a při poznámkách, jak si těžké ráže beru všechnu svoji výbavu se nakonec ještě pousmál. S Uzielem pak posunuli motorky ke stěně, trochu je zaklínili do sebe a přemístili několik keřů z okolí tak, že jimi zakryli motorky. Ještě předtím přes ně hodili maskovací sítě a ve výsledku by nikdo ze střední vzdálenosti nic neměl vidět.

Tým mezitím pokračoval ve výstupu - první část se dala lézt bez nějakého speciálního vybavení, ale ta nevydržela dlouho a po dosažení relativně dost velké římsy bylo zapotřebí přejít na lezeckou výbavu, protože stěna byla téměř kolmá. Oba průzkumníci si tak dali od sebe rozestup cca pěti metrů, než se začali drápat nahoru a pravidelně zajišťovat body, po nichž za nimi polezou kolegové. V tomhle směru byla práce průzkumníka vždy nezáviděníhodná - razil cestu za většiny okolností.

Jediný, kdo zatím nelezl po skále byl Thane a seržant Keeter, který poslal kupředu i Gundama, jenž mu pomáhal s maskováním strojů.
Thane pokryje odsud vršek stěny a já mu budu krýt záda, až budete nahoře, tak vás doženeme,
nahlásil vysílačkou Kibovi, zatímco si našel pozici, odkud mohl hlídat Thanea a jeho okolí. Ten se tak mohl klidně soustředit na skálu před sebou a její okraje.

I díky krytí se oba průzkumníci dostali bez potíží na vrchol, kde mohli opatrně nakouknout. Hunter, který byl více vpravo, měl před sebou několik křoví a pár stromů, které mu dost clonily ve výhledu. Naopak Blb mohl vidět cestu a o dvě stě metrů dále i vchod do zařízení. U něho byla věž s těžkým blasterem, manuálně ovládaná a poblíž ještě dva kryty pro další dva členy na hlídce. Nicméně pokud by chtěl vylézt přes hranu tudy, velmi těžko by se skryl. Naopak z Hunterovo strany by mohli všichni vylézat bez odhalení.
---------------------------
Takže další kolo uzavírám 5.11. a najíždíme tedy zpět na normální režim po 14 dnech. Nezapomínejte si předávat informace, protože nepřítel bude určitě koukat. Plus nic nenasvědčuje, že by o vás zatím věděli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Cesta lesem (Blb)

Vylézt na vrchol mi chvíli trvalo. Lezení po skalách mě vždycky bavilo a tak mi to nyní nezkazila ani nutnost připevňovat skoby do skály, aby mohli vylézt i ty slečinky pode mnou.
Když jsem vylezl nahoru, raději jsem situaci nad skálou obezřetně obhlédl.
Seržo.
Rozhodl jsem se rovnou ohlásit situaci.
Dobrá zpráva je že mam dobrej výhled i čistý palebný pole až k 200 metrů vzdálenýmu cíli.
Špatná zpráva je to platí i vice versa pro ten těžkej blaster před vchodem. Stejně tak pro ty co zapadnou do těch dvou krytů co tam maj.

Oznámím mu, že v místě co jsem mohu spáchat tak maximálně sebevraždu.
Mam to vzít kus do strany a najít nějaký krytí?

Veraten, Cesta lesem (Pyro)

Lézt po kolmé skále je na prd. Když k tomu máte ještě i dost hořlaviny na spálení menšího města tak je to přímo na dvě věci.
Nezbývalo mi však než zatnout zuby a lézt dál. Tady dole nebylo co zapálit, to bude až nahoře.
Tedy... ne že by tu nebylo vůbec nic, ale pálit stromy a keře, když se za nimi někde neskrývá není ono. A po dosti dlouhý době na lodi, kde si nesmim ani zapálit už jsem měl absťák. A ne malej.
Až 200 metrů?
Zaslechnu zezhora Blbovo hlášení.
Takovej dostrěl plamenomet nemá, to budu muset zdrhat k jejich pozicím docela daleko, než se dostanu na dostřel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Cesta lesem (Kib)

Zatímco jsme pod skálou připevňovali náklad k lanům a řadili se k výstupu po lanech, které zajistili průzkumníci se ozval první průzkumník. Jeho trasa se ukázala být slepou uličkou. Snad v hluboké noci by byl možný výstup a provést útok.

Blbe, zůstaň na pozici, připojíš se k nám jakmile se nám podaří odpoutat pozornost.
Ostatní půjdou po druhé trase za Hunterem. Huntere, upevni pozici a vylez nahoru, budeš nás krýt. Thane a Keeter zůstanou zatím dole, začnou šplhat až budeme nahoře.

Poté, co Hunter zajistil pozici a mohli jsme tak šplhat všichni nahoru, jsem se jako první vydal nahoru.

//jestli chce někdo navrhnout taktiku. hurá do toho. předběžně navrhuji napálit raketometem do té věže a za podpory granátů je svižně zlikvidovat.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, na úbočí: (Thane)

"Rozkaz, pane." potvrdil jsem rozkaz, když jsme dorazili pod skalní stěnu, na kterou už šplhali naši průzkumníci. Se seržantem Keeterem jsme tvořili zadní voj a hlídali partě záda. Teda hlavně já a Keeter hlídal ta moje.
Poodběhli jsme kousek dál, kde jsem si našel pěkné místo, ze kterého bylo možné pozorovat celou stěnu. Optikou jsem kontroloval hranu skalní stěny.
V případě, že by se ukázal nepřítel, rovnou bych pálil. Nebyl čas žádat o svolení.
Taktiku jsem nechal na ostatních. Než se s Keeterem vyškrábeme nahoru, bude stejně všechno v chodu.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: StorMPM

Příspěvek od Mandalorian »

Veraten, na úbočí ("Bunny")

Thane se nenechal vyprovokovat, ale naštěst jsme brzo dojeli na místo pod skalní stěnu.
Tak na tu bych asi nevyskočil
řeknu si když slezu ze speederu. Rozhlédnu se po okolí a po týmu. Vypadáto, že jsme nikoho neztratili a nikdo neboural, což mě potěšilo. Nemám rád ztráty na naší straně. A nemám rád když mi spolubojovníci berou munici. Snad si brzy vyspravím náladu na nepřátelích.
Tak nahoře je vež a nějaká pěchota. A skoro čtvrt kiláku, chudák plamenometčík. I když až se probojujem někam do těsných prostor budu chudák já. Teď si asi nevystřelí...
Začnu lézt nahoru dle rozkazu s tí, že nahoře si to obhlídnu a zhodnotím sám.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Na dohled základny: (Celý tým)
Zatímco Blb dostal rozkaz viset, tak Hunter přelezl hranu a jal se více zkoumat okolí nahoře, aby připravil prostor pro zbytek svého týmu, který měl dle rozkazu lézt za ním a všichni až na zadní voj už se tím směrem blížili.
Prostoru pro tým je tu dost, ale blíž se nepřibližíme, aniž bychom riskovali odhalení, na to je tu moc řídký porost,
nahlásil Hunter, jakmile měl větší přehled o situaci a Blb mu to mohl v podstatě potvrdit. Ten si našel alespoň dva nebo tři stupy, aby se nemusel celou dobu držet jenom lana, zatímco zbytek týmu lezl nahoru za Hunterem.
Zjistěte, jak jsou jištěné dveře. Abychom na ně nezačali útočit a oni se zabarikádovaly za několika milimetry pancíře, na který bychom spotřebovali všechny výbušniny ...
ozval se seržant Keeter, zatímco s Thanem byli stále dole a čekali až se ostatní vyškrábou nahoru.

Na jeho ponouknutí se mohli oba průzkumníci podívat, nicméně Blb by musel více vykouknout a tak to bylo hlavně na Hunterovi, jenž mohl vše prozkoumat i makrobinokulárem pro větší detail. Dveře opravdu vypadaly dost masivně, nicméně nyní byly otevřené a dobrá rána mohla vyřadit ovládací panel vevnitř.

Všichni se dostali nahoru bez větších potíží - v ten moment tak mohli vyrazit i Thane s Keeterem. Ale zatímco Thane lezl za ostatními, Keeter se vydal na lano za Blbem.
Blbe, až to začne, tak se vyřítíme doleva, ať rozvineme naši palebnou zónu a dostaneme nepřítele do kříže,
informoval ho seržant o svém záměru, jak se k němu blížil.
Ostatní nahoře se zatím mohli připravit na pozice dle plánu, který nejspíše spočíval na Kibovi.
---------------
Takže další kolo bude 19. možná 20. (17.-19.) jsem na firemním tripu a netuším, v jakém stavu budu v neděli po návratu. Opět můžete více odpovědí, pokud potřebujete komunikovat - pokud by Gnost nestačil odpovědět, počítejte, že informace o dveřích vám sdělil.
Jinak pro Manda - raketě nic v cestě stát nebude(přímá viditelnost, na přístupové cestě minimum překážek), stačí vyčíhnout z křoví a pálit. Krytí mohou poskytovat jedině stromy, křoviska jenom vizuální.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Na dohled základny: (Kib)

Když se ozval seržant, vybavily se mi vzpomínky na předchozí útok, kdy jsme se těžko probojovávali do základny. Tedy ostatní se probojovali, já schytal snad první výstřel. Dveře tehdy nebyly velkým problémem. Tady to bude jiné. Nesmíme zbytečně ztratit ani minutu.

Thane, na mé znamení odpálíš zámek dveří. Pak budeš hlídat vstup a uvítáš každého, kdo vystrčí hlavu ven. Bunny, dokážeš odhadnout, jestli tu věž vyřadí jediný tvůj zásah? Ostatní se přidáme palbou a případně granáty. Budeme postupovat agresivně a zastavíme se až u generátoru.

Jestli po cestě narazíme na problémy, bude je muset řešit hlavně skupina B, kterou povede seržant Keeter. Směrem ke generátoru štítu bude pokračovat skupina A. Tedy já, Hunter, Destro, Veem a Gundam.
Prohlédnu skupinku vojáků kolem sebe, jestli nezachytím výraz nesouhlasu. Poté se pokusím najít místo, odkud uvidím na Thanea, Bunnyho a zároveň budu v dostatečné vzdálenosti od pozic nepřítele, abych dohodil granát. Pokud takové místo není, chopím se své E11 a dám postupně znamení Thaneovi a Bunnymu k útoku. Vyhlédnu si cíl, zamířím a začnu pálit.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Na dohled základny (Blb)

To, že se serža rozhodl shromáždit téměř celý tým na jediném místě a já mám vylézt na holé planině po začátku střelby mě nijak nepřekvapilo. Vše při starém.
Keeter to jen kapku pozměnil, že nemám běžet rovnou na zteč, ale vzít je do kleští.
Udělal jsem si tedy pohodlí jak jen se dalo a čekal až se spustí ohňostroj abych se taky mohl pořádně podívat nahoru a zkusit si, jak to vypadá na opačném konci střelnice.

Veraten, Na dohled základny (Pyro)

Nakonec jsem se vyškrábal nahoru a schoval se do svého kousku křoví. Jestli Bunny nezlikviduje ten těžkej blaster hned, tak je po nás jak sme tady namačkaný.
Plamenomet jsem si pověsil na záda a vzal si E-11. Než se dostanu blíž, musím si poradit s timhle nudnym krámem.
Čekal jsem až se všichni vysoukají do svých pozic a Kib a zavelí k útoku. Očekával jsem že se s heroickým řevem vyřítí z krytu na zteč. Já sám jsem měl v plánu to brát spíše přes různé kryty, ať užpevné, či jen alespoň vizuální.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: StorMPM

Příspěvek od Mandalorian »

Veraten, na dohled základny ("Bunny")

Měl by pane.
řeknu nadřízenému, když zhodnotím oblast útoku, okolí a tu věž. Jeden přesný zásah by měl více než stačit. Pohrávám si s myšlenkou, že bych poté střelil jednu raketu k zákopu, ale ne. Budu radši šetrit munici.
Začnu se přesouvat do výhodnější palebné pozice. Prodírám se opatrně křovisky o něco blíže k cíli abych měl větší jistotu, že se trefím a raketa na trase k cíli nestrávila půlden. Až najdu takové místo pokud útok již začal vypálím dvě zaměřené rakety na věž, pokud stále vyčkáváme snažím se být co nejméně nápadný a čekám na signál k útoku kdy vypálím na věž dvě zaměřené rakety.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, na dohled základny ("Destro")

Lézt po skalách mě nikdy moc nebavilo a to už jenom protože moje výstroj byla vždycky objemnější a těžší než výstroj ostatních. Na stranu druhou mě to nevadilo, když oni zvrtají přístup do budovy, tak jim strejda Destro udělá nové dveře a to je potom radosti. Hlavně velitelé jsou spokojený a z magora je hrdina. Takhle jsem se krčil mezi ostatními a poslouchal naše budoucí rozkazy. Vypadalo to celkem prostě, takže se něco určitě podělá. Když slyším, že vstup by nás stál všechny výbušniny jen si odfrknu.

Jasně seržo. A pak se někdo probudil a měl mokro v trenkách.

Prej dojdou výbušniny. Tssss.

Při naší zteči nebudu riskovat granáty, ale budu jenom střílet. Nehodlám za běhu hodit granáty pod nohy. Budu si muset pod E-11cku pořídit granátomet. To bude jistější.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Na dohled základny: (Celý tým)
Všichni, až na Blba a Keetera byli nahoře připraveni k útoku a nikdo nic nenamítal proti Kibovu finálnímu plánu na zteč proti nepříteli. Všichni se tedy přichystali k útoku a vyčkali na signál staršího seržanta, který nakonec pokynul Thanovi, jakmile byli všichni na pozicích.
Lezeme, jakmile zasáhne první raketa,
houkl ještě Keetera na Blba těsně před tím, než to všechno vypuklo.

Nehybný cíl na takovouhle vzdálenost Thane trefoval pomalu se zavázanýma očima a nejinak tomu bylo i tentokrát. Bunny sice vystřelil svou první raketu ještě před dopadem Thanova výstřelu, ale už tak mohli ostatní vidět, že ovládací panel dveří byl mimo provoz. Obsluha na to ani nestihla reagovat, když hned vzápětí dopadla první z řízených střel. Pro svou druhou kamarádku, která letěla prakticky v závěsu toho moc nenechala a tahle část opevnění byla velice promptně vyřazena z provozu.
Výhodou Bunnyho zásahu bylo, že i výrazně zdemoloval jeden z krytů a voják za ním velmi rychle padl pod palbou Bunnyho kolegů. Thane naopak neměl moc dobrý výhled na toho zbylého a musel se přidat k postupu ostatních. Ten druhý však také dlouho nevydržel - jak se Keeter s Gordem dostali do strany a pokračovali velmi svižně, dostali se do pozice, odkud jej mohli zasáhnout. Byla to Gordova střela, která nakonec zasáhla cíl a ten si tak mohl připsat další zářez. Tím padla veškerá aktuální frontální obrana a tým tak mohl pokračovat vpřed bez dalšího aktuálního odporu, nicméně bylo jasné, že to nemusí vydržet příliš dlouho.
Držte se při stranách, ať na vás moc nemůžou ze dveří,
houkla na všechny ještě Keeter, jak se přibližovali, aby nepostupovali jako stádo splašených banth. Nicméně bylo nyní na Kibovi, aby řídil další postup dovnitř, protože vstup měli nyní v podstatě ve své moci, ale celá základna s generátorem zbývala.
----------------------
Takže další kolo uzavírám 3.12. a jako obvykle máte i prostor pro vzájemnou komunikaci. Jinak se bez potíží dostane v podstatě až ke vchodu, protože se vám vpád povedl rychlý a získal vám tak výhodu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Na dohled základny: (Kib)

Během několika okamžiků zbyla z věže jen kouřící hromada zkroucených plechů a prakticky okamžitě padla celá obrana Během postupu jsem se po očku koukl po padlých nepřátelích, v případě pochybnosti, že některý z nich není dostatečně mrtvý, věnuji mu dvojránu do hrudi. Posunky a signály jsem usměrnil postup mužů, abychom se dostali ke vchodu. Ideálně aby byla polovina na jedné straně a druhá půlka na druhé. Jakmile budou všichni připraveni, dám signál a vtrhneme dovnitř. Palebné sektory budou rozděleny dle našeho vstupního rozestavení, dále se ale upraví dle vnitřního uspořádání budovy.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, Na dohled základny: (Thane)

Vylézt nahoru nebylo nakonec nic těžkého a já už vyčkával na rozkaz k vyřazení zámku dveří. Na tuhle vzdálenost bych vystřelil okolo běžící kryse, takže když Kib zavelel, má rána padla naprosto přesně. Ovládací panel byl vyřazen. Vzápětí dopadla první raketa a opevnění bylo rozmetáno. Postup jednotek vyřadil i druhé stanoviště a my měli volnou cestu.

Neměl jsem moc dobrý výhled, takže jsem počkal až ostatní vyrazí a utvořil jsem zadní voj našeho útoku. Spíše jsem nám hlídal záda, ale samozřejmě jsem dával bacha, aby mi zbloudilá střela zepředu neustřelila hlavu. Zatím šlo všechno jako po másle. Doufal jsem, že se průběh nezvrtne jako u první části našeho úkolu.
Jakmile vlezeme dovnitř, vemu do ruky E-11. V úzkých koridorech mi sniperka bude k prdu.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Na dohled základny (Blb)

Hned poté co seržant upřesnil, kdy mám lézt nahoru nebylo v podstatě na nic čekat.
Výbuch se ozval téměř ihned a tak jsem rychle se rychle přehoupl přes okraj skály, v rychlosti se odpojil od lana a rozběhl se do stany dle rozkazů.
Zatím jsem po nepřátelích u vchodu nepálil. Bylo zbytečné na sebe upozorňovat když nemam žádný krytí a hlavní skupina nějaký sem tam má a hlavně vypadali, že to všechno zvládají sami.
No jo, rakety sou hold rakety. Nic moc elegance, spousta účinku.
Dával jsem raději pozor, kdyby přibíhali posily odjinud, popřípadě, kdyby to hlavní skupina přestala zvládat.

Veraten, Na dohled základny (ten druhej blb, co má plamenomet)

Už to začalooooooo!
Vrhl jsem se za palby z E-11 vpřed. Nemohl jsem se dočkal až budu moct něco zapálit. Ale než se dostanu k základně tak můžu zapálit jen les ve kterym stojim a to neni ono.
I díky momentu překvapení jsme je vyřídili celkem rychle a povedlo se nám dostat beze ztrát až ke vchodu.
Nyní přišla má chvíle, schoval jsem E11. Teď už jí nebudu potřebovat. Tasil jsem plamenomet.
Miluju svojí práci.
Pomyslel jsem si a s plamenometem připraveným chrlit spoustu hezkých plamínků jsem se nacpal ke vchodu a čekal až ostatní zaujmou taky své pozice.
To, že první co prochází dveřma umírá totiž neplatí pokud před ním vstoupí spousta již zapálené hořlaviny, to mám již odzkoušené.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, Na dohled základny: (Destro)

Sice se na nás jako na jednotku asi dívají, jako na bandu pitomců, ale musí nám nechat styl. Zásah do ovládání dveří byl zcela precizní a ty dvě řízené střely potom no jedna báseň. Přidal jsem se k palbě ostatních, ale moc úspěšný jsem nebyl. Byli tu lepší střelci jak já, ale tak náhoda je blbec a občas se zadaří. Zkontroloval jsem zásobník a rozběhl se s ostatními kupředu. Držím se po pravé straně ode dveří a dávám si pozor, abych nebyl moc na ráně. Doběhnu ke stěně a automaticky šátrám po zábleskovém granátu. Nikdy nevstupuju do dveří, bez toho abych tam hodil nějaký granát.

Jasně jen nic neříkej. Až se postřílíme navzájem přičtou to na vrub Tobě.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“