YMPM - Epizoda II

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Hayasan »

Vlna Fyodosu, Před kuchyní: Mon
Poslouchal jsem. Musel jsem, ale byl bych raději se zvířátky sám. Oni jsou tak miloučcí, hodňoučcí a lepší, než většina lidí. A nebojí se mne. Nechápu, proč ostatní younglingy občas děsím. Nemůžu za své rohy. Ale zvířátkům by nevadilo, ani kdybych měl kopyta.
Chvíli jsem musel uvažovat nad tím, co mi Avalin vůbec povídala. Bylo to složité, takže jsem drbal oběma rukama zvířátka, zatímco jsem jí musel věnovat víc pozornosti, než bych býval chtěl.
Jenže pro mne je to strašně dlouho. Mám je rád,
co na tom, že zvířátka čas vnímají jinak? Já ho vnímám tak, že naše odloučení bude opravdu velmi dlouhé. Jordi mi přece všechny mé chlupaté přátele nenahradí. A to i přes to, že se ji pokouším učit dělat salta.
Právě proto jsem vám jejich jména řekl. A mám je pojmenované skoro všechny,
já ty zvířátka vnímám stejně jako Avalin. Mnoho z nich vypadá na první pohled úplně stejně. Možná i bez Síly by se daly rozlišit, kdyby je někdo jako já dostatečně dlouho pozoroval, ale Síla mi to zjednodušuje, takže místo pozorování se s nimi mazlím.
Cítil jsem její zkoumání, ale smysl jejího snažení mi trochu unikal.
Že by se snažila přijít na mou Jordi?
Trochu jsem se lekl a pozorně jsem ji pozoroval. Dokonce jsem přestal i s drbáním. Co kdyby na ni přišla? Co kdyby to řekla Linxovi? Určitě by mi Jordi sebrali!
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Elinor Rahl »

Vlna Fyodosu, příprava na cestu (Elinor Ashdale)

Dobře, názor na balení je potřeba poopravit – pokud to berete opravdu zodpovědně, není to tak jednoduché, jak to může na první pohled působit. Zejména když jste se rozhodli, že všechno bude v batohu naskládáno úhledně a co nejpraktičtěji zároveň. Ty dvě strategie ukládání věci jako by se z principu vylučovaly.
S Miou to jde dobře, má praktické nápady a nevymýšlí žádné ptákoviny. Rychle – tedy, ne tak rychle, jak jsem původně doufala – tedy nastane čas vyrazit do kuchyně si vyzvednout zásoby.

---------------------------------------------------------------
seznam věcí je totožný jako s tím, co jsem psala v posledním příspěvku:
- náhradní oblečení
- pořádné boty
- zásoba ponožek (4 páry)
- repelent (takový menší sprej)
- hygienické ubrousky (5 balení)
- energetické tyčinky (cca 10 kousků z nasbíraných a našetřených zásob)
- kus provazu (klubíčko s cca 6 metry, není to lano, jenom provaz, takový, co se používá na zavazování balíků)
- kapesní nůž (mix mezi švýcarákem a rybičkou, kvalitou to má k švýcaráku, čepelemi k rybičce)
- dezinfekce (takový menší sprej)
- hojivý sprej (víceméně totožný s tím, co se dá i dnes sehnat v lékárně)
- pár kousků bactového obvazu/náplasti (cca 10)
- celta
- spací pytel
- 2 polní láhve s vodou (dohromady objem cca litr a půl)
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu, Jídelna: (Tzadi Resh, Aziza Zaaur, Shay, Naen Sakki, Marconius)
Dvojice děvčat se začínala ve svém průšvihu pomalu topit víc a víc a zdálo se, že z toho nebylo úniku. Jako spasitel se však ukázal nově příchozí, který nejprve vše pečlivě naslouchal již z turbovýtahu. Marconius vpadl na scénu jako správný hrdina a dle přesných definic popsal některé ze základních pravidel stolování, která děvčatům ušla a s nimiž by si nejspíš nedovedly jen tak poradit. Zdálo se tedy, že se situace kompletně změnila a Naen ani nemusel nikterak zasahovat, aby roli hrdiny splnil on.
Nicméně mistra Atama se zdánlivě nezdál úplně spokojen, byť se dočkal své odpovědi.
Blahopřeji ti Marconiusi k tomu, že máš dobré základy v etiketě. O to víc mě zajímá, kde ses je naučil. Již dříve v Chrámu, nebo snad samostudiem? To by bylo velice chvályhodné,
usmál se a přešel k balíčkům s jídlem, kde uchopil přesně čtyři a s nimi vracel ke skupince younglingů. Před každého z nich poté jeden balíček se zásobami položil a následně opět zasedl na své místo.
A oceňuji tvou snahu zachránit tvé kolegyně, nicméně podporování lži již tak chvályhodné není. Nebo snad chcete popřít to, že jste doposud žádnou hodinu etikety neměli, protože mistryně Velmére vám byla představena teprve dneska? A nebo si snad myslíte, že jsem již natolik starý a nevšímavý, že netuším, jaké máte rozvrhy? Ah, jak převelice jste mě zklamali ... proto vás musím požádat, abyste si vzali své příděly a vrátili se k balení vašich věcí. Určitě vám taky neuškodí trocha řádného spánku, protože ten výlet bude hodně náročný,
otočil se mistr nejprve k Marconiusovi a posléze i ke zbylým účastníkům zdejší sešlosti a jednoznačně jim řekl, že každý má nárok pouze na svůj balíček a ničeho více.

Vlna Fyodosu, Zahrada: (Mon Tao-ni)
Rytířka Avalin naslouchala tvým odpovědím, ale příliš emotivní reakce se od ní Mon dočkat nemohl. Pouze se začala dále rozhlížet i více okolo sebe a hlouběji se natahovala k Síle, jakoby snad s její pomocí chtěla obsáhnout všechno okolo sebe.
Pokud je to dlouho pro tebe, tak se s tím musíš vypořádat ty. Jedi má sice ochraňovat vše živé, nicméně nesmí být jeho otrokem. Stejně jako matka chrání mláďata v jejich brzkém a vlastně i pozdějším životě, tak jsou věci, kdy je musí nechat jít a čelit tomu, co je čeká,
reagovala nakonec stroze a udělala několik kroků směrem k většímu houští, než se ještě zastavila a otočila nazpět k Monovi.
A neluč se s nimi příliš dlouho, abys neopomněl na svou přípravu na výlet. Jistě by jim bylo líto, kdybys kvůli nim na něco zapomněl,
dodala ještě nakonec, než zmizela v křoví stejně podivným způsobem, jako se objevila. Skoro to až budilo dojem, že byla Avalin součástí všech zahrad tady okolo.

Vlna Fyodosu, Dllova ubikace: (Dll Rua)
Dllovo koukání do zdi nemělo až tak dlouhého trvání, jak si nejspíše představoval, protože jej vyrušila žádost o vstup dovnitř. A protože neměl důvod odmítnout, tak dotyčného vyzval a čekal na to, kdo se rozhodl jej navštívit.
Možná k jeho překvapení to byla Tekko Siume, která se tvářila trochu ustaraně a dokonce na ní byla znát jistá únava.
Neruším tě Dll? Ráda bych s tebou na chvilku mluvila,
zeptala se ho slušně a vyčkala na to, jestli nebude nic namítat. Nakonec se zdálo, že nic proti tomu neměl a tak Tekko vstoupila dovnitř a posadila se vedle něho.
Všimla jsem si, žes nebyl příliš nadšený z nadcházejícího výletu. A chtěla jsem se ujistit, že jsi v pořádku a jsi schopen se výletu zúčastnit. Já i mistr Linx věříme, že by ti nadcházející výlet mohl pomoci a to nejen v tom, abys více zapadl do kolektivu, ale také abys možná našel trochu klidu na duši a vůli dále,
prozradila důvod své návštěvy a rozhodla se vyčkat na odpověď malého sullustana. Ten si nyní mohl být jistý tím, že o něj a jeho dobro mají zájem i jiní lidé, než jenom on sám.
------------------------------
Další kolo uzavírám 6.10.. I tentokrát dávám možnost pro vzájemnou diskuzi mezi younglingy, nicméně bych uvítal, kdybyste v následujících příspěvcích uzavřeli svá balení a přípravy tohoto dne a já mohl v dalším kole přejít k zahájení výletu samotného.
Dále bych rád upozornil Phatea a Needaye na jejich nepříliš častou aktivitu, která by mohla mít v dohledné době i nějaké další následky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu, Dllova ubikace (Dll)

Při zjištění, že za mnou někdo přišel jsem svěsil hlavu, nečekané návštěvy byly málokdy dobrým znamením.
To, že se jedná o mistryni Siume dodalo celé situaci na vážnosti.
Mou odpovědí na žádost o rozhovor bylo mlčení, protože jsem netušil co bych na to měl říci.
Nechtěl jsem s ní mluvit, ale neměl jsem jakékoliv právo ji poslat pryč. Nakonec ticho protrhla ona.
Z jejího proslovu jsem vyrozuměl, že si všimli mého nedostatečného nadšení a že nemám naději se z výletu vyvlíknout. A co více, že ode mne očekávají po výletu více nadšení a celkové mé zlepšení.
Snažil jsem se nedat najevo, jak moc mne ta zpráva zdeptala.
>>Ano mistryně Siume<<
Řekl jsem nakonec, aby se dočkala odpovědi.
________________
>>Sullustanština<<
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Vlna Fyodosu, jídelna (Marconius)

"V Chrámu nám to říkal mistr Suffok, než splynul se Sílou," řekl jsem tiše.
Při vzpomínce na starého selonianského mistra se mi udělalo trochu smutno. Mistr Suffok na mě byl vždycky hodný, na všechny z nás. Kdysi byl jedním z nejlepších bojovníků své doby v Řádu, ale v době, kdy jsem ho znal já, už na poměry svojí rasy těžce přesluhoval. Bolely ho klouby a třásly se mu ruce, chvílemi mu dokonce dělalo problémy vůbec udržet svou světelnou tonfu.
Mistr Suffok miloval jídlo. A rád vařil. Jednou nás vzal do kuchyně a pekli jsme slané koláčky sypané sýrem. Klepaly se mu tlapky, takže tam dával hodně sýra... A jak nám vždycky vyprávěl o těch velkolepých hostinách, na kterých byl...
Podporování lži? Cože?

Polekaně jsem vyvalil oči a sklopil uši.
"Já jsem si jenom přišel vyzvednout jídlo..."
Chvilku jsem jen tak zíral do velkých rybích očí mistra Atamy a přemýšlel, co se vlastně dělo.
Co když chtěli vzít všechno jídlo a ostatním nenechat nic? To by bylo sobecké. Jedi není sobecký. Ale ten Vurk? Pochybuju, že by s tím měl něco společného, ve špatný čas na špatném místě, ano, tak to bude, proletěl mi hlavou vír myšlenek.
Následně jsem se natáhnul pro balíček s mým jménem obsahující příděl stravy přizpůsobené potřebám mé rasy.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Heinz »

Vlna Fyodosu, jídelna (Tzadi)

Tak já fakt nevím, když se mi povede vymyslet výmluva, vždycky to dopadne ještě hůř... to je tak nespra! Vždyť mě tyhle hlouposti etiketovský nikdy nebavily, jak mám vědět, jak se co servíruje?? Podívám se na holky, ale ani ony se netváří, že by na tom byly líp. Obvykle jsme na sebe jídlo tajně házely...
Přijde Naen, ale naděje hodně rychle odcupitá pryč, protože Naen mlčí... a jak by ne! Kdo by se taky učil takovýhle blbosti!
No... někdo možná přece jen jo. Marconius. Zamračím se, radost z toho nemám, beztak se chce jenom vytahovat! Šprťáku! Jenom nám chce ukázat, že je chytřejší! Alespoň že Zíza něco dodá. A má pravdu, to jo, to dá rozum, že se nesmí olizovat nůž, protože se pak řízneš do jazyku a to bolí a teče krev, která hnusně chutná...
I při dalších slovech mistra upřeně prozkoumávám špičky bot, rudá až za ušima, jenom rychle převezmu balíček a jakmile nás propustí, mizím pryč, jak kdybych měla za zády kraytskýho draka. Ale jen co zajdu za roh, počkám si na Marconia.
„Dík za záchranu.“
Sice děkuju, ale vzhledem k bradě bojovně vystrčené a zamračení je jasně znát, že to zdaleka není všechno, co mám na srdci.
„Ale přiznej se, chtěl sis u Atamy šplhnout, co?“
Vypláznu na něj jazyk.
„Šplhoune!“
Ale pak už se konečně rozběhnu směrem k pokoji, na odpověď nepočkám. Už stejnak musím balit, protože je hodně důležitých věcí, co se musí vzít a tak.

Ubikace

Na pokoji se rovnou pustím do balení. Oblečení do tašky jenom ledabyle naházím, ale pak začnu uvažovat jako opravdový nejlepší lovec a průzkumník! Takže budu potřebovat lumu, až budem lízt do jeskyní, to ať vidíme, potom, jak říkaly správně holky, repelent... pak ešus, ať máme v čem jíst a taky míchat směsi. No o tom žádná! Co když budem potřebovat nějaký extra smradlavý lektvar, abychom vyhnaly nějakou zlou obludu z tý jeskyně, že? Nožík... mám čupr nápad! když tam venku seženu klacek, budu z nich moct udělat oštěp! Takže ještě zabalit provaz! Pak samo potřebujem naše maskovací křídy, který máme ještě z Chrámu. Vždycky před výpravou se počmáráme, aby nás vůbec nikdo nemoh‘ vidět. Dál rozhodně nějaký encyklopedie - jak můžeme vědět, že jsme objevily novej druh, když to nebudem mít možnost zkontrolovat, že? No a potom potřebuju nějakou zbraň!
Okamžitě zamířím do koupelny a vrhnu se na šampon, do půlky ho vyleju do umyvadla a začnu ho doplňovat vším užitečným – pasta, nějaký další, jinak smradlavý šampon, co se tam válí, tekutý mýdlo... všechno, co najdu. Na pokoji pak bojový elixír doliju zbytkem čaje, který zůstával v konvici, a pořádně s ním zatřepu.
Co dál? Určitě potřebujem maskování!
Tohle zařídit je taky bžunda, stačí vzít klasickou deku a začít na ní cákat barvy – zelenou, hnědou, černou.... jakmile se touhle dekou přikreju, ani jestřáb mě neuvidí!
A teď dobalím jenom mou oblíbenou hru a je to všechno.
No jak říkám, balení je snadný jak facka!

-----
5 ponožek, ne v páru
4 spodky
1 komplet tunika, zmuchlaná na dně batohu
Luma
Balík s jídlem
Repelent
Ešus a příbor
Kapesní nožík
Černá křída na maskování
Šamponová láhev zpola se šampónem, jinak namixovaná se vším, co se dalo sehnat v koupelně, a čajem
Encyklopedie rostlin
Encyklopedie zvířat
Datapad s oblíbenou hrou (jestli nemají, tak to ignoruj)
Deka, počmáraná barvami jako „maskování“
Provázek
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu, Jídelna: (Tzadi Resh, Aziza Zaaur, Shay, Naen Sakki, Marconius)
Akce, při níž se děvčata pokoušela získat zásoby navíc, se kompletně zvrhla a nakonec odcházely pouze s tím, co jim bylo přiděleno a ničím více. Mistr Atama strážil jídelnu důkladněji než bothan své intriky. Pětice si tedy vzala své balíčky a opustila místnost, nicméně k úplnému rozpuštění ještě nedošlo, protože Tzadi zastavila Marconia.
Ostatní tomu přihlíželi a byli zvědaví, cože z tohohle všeho vznikne - nicméně na počátek dlouhého přátelství to rozhodně nevypadalo. Tedy, co se Tzadiny strany konfliktu týkalo. Nijak tomu nepomohla Marconiova nejistota ohledně toho, cože se vlastně stalo.
Perná diskuze však neměla dlouhého trvání, protože Tzadi nakonec jenom přednesla svůj názor a zamířila do své ubikace pokračovat v zabalení a přípravě na nadcházející výlet. Podobně tak učinili i ostatní, kteří ještě nezačali, nebo jen chtěli něco dokončit.

Vlna Fyodosu, Dllova ubikace: (Dll Rua)
Návštěva v podobě mistryně Siume nebyla pro Dll tak uvolňující, jak nejspíše sama mistryně doufala. Dllovu nejistotu byla však schopna vycítit z jeho odpovědi a k náladě jí to nepřispělo.
Dll, nemáš se čeho bát. Planeta je neobydlená a lokace, kam poletíme byly již ze vzduchu prozkoumány. Mistr Linx neponechává nic náhodě. Navíc s vámi poletí schopní instruktoři, kteří se dovedou postavit čemukoliv, co pro vás planeta přichystá. Ne tedy, že by něco chystala, ale pokud se počítá s tou nejhorší variantou, tak to bude jenom lepší,
rozhodla se pokusit ho ujistit fakty, které by snad mohly mít větší účinek než jenom několik povzbudivých slov. Posléze se Tekko postavila a ještě jednou se na Dlla podívala.
Život Jediho nikdy nebyl a nebude jednoduchý a setkáváme se s mnoha špatnými věcmi a situacemi. Ale proto jsme Jedii, Dll. Abychom tyhle situace vyřešili a nemuseli jim čelit jiní, kteří nemají sílu se jim ubránit. A kdybys tu sílu někde v sobě neměl, tak bys tady teď neseděl. Slib mi alespoň, že se ji pokusíš najít,
požádala ho nakonec, než hodlala odejít plnit další úkoly.
---------------------------------
Další kolo uzavírám 20.10. a v něm budete všichni končit či reagovat na stejném místě - nejpozději na konci svých příspěvků se dostaňte do hangáru nadcházejícího dne před dobou odletu.
Jinak bych rád varoval Phatea, aby odpověděl, nebo bude odstaven a něco podobného začíná hrozit i Needayovi. Úplně ideální to navíc nemá ani Waylin, takže si to koukejte hlídat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Elinor Rahl »

Vlna Fyodosu, příprava na cestu (Elinor Ashdale)

Potom, co si zabalím všechny věci, zbývá jenom vyzvednutí jídla v kuchyni.
Na Fyodosu trávím už pěkných pár týdnů, cesta trvá krátce a i když to vypadá, že se ostatní děti mají potřebu nějak shlukovat, nejlepší bude se nezapojovat a pokračovat v cíli - a to získání patřičné části potravy.
Vypadá to, že jídlo rozděluje mistr Atama. V duchu si pogratuluji, že jako správný mladý Jedi nemám žádné nekalé úmysly vylákat něco navíc. Způsobně zapluji k pultíku, pozdravím a zdvořile požádám o vydání svého přídělu na výlet.

------------------------
ráda bych napsala víc, ale (inter)akce postavy mi v tomhle stojí na mrtvém bodě
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu, Dllova ubikace (Dll)

Se slovy, že se nemáme čeho bát u mne mistryně moc nepochodila, když nás sem poprvé vezli, také nám tvrdili, že budeme v bezpečí a kolik nás tady zemřelo.
Její ujištění, že v sobě mám sílu mě spíše pobavila, než uklidnila. Nejsem zde proto, že bych v sobě měl nějakou sílu, ale proto, že na Sullustu mě testoval jeden Jedi a výsledek byl o malinko nad limitem, o trošku méně a nebyl bych tu, a jesli myslí na této lodi, tak na tu mne vybrali na začátku spíše namátkou a že jsem přežil sithský útok? Přiznejme si to, dost z našich pečovatelů se za nás muselo v podstatě obětovat.
>>Ano mistryně Siume.<<
Slíbil jsem jí, jen aby měla pocit že dosáhla svého a nechala mne již samotného.
Vůbec nechápe o co jde, žádný dospělý nemá sebemenší páru v čem je problém, vůbec nikdo to nechápe.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Gwendolin »

Vlna Fyodosu, jídelna (Aziza Zaaur)

Lži? To se přeci nepočítá za lež! Jen jsme si hráli!
Na mistrova káravá slova nijak neodpovím. Pouze sklopím zrak a stáhnu ocas. Převezmu si svůj balíček s jídlem a následuji Tzadi pryč z jídelny. U vchodu se však z mě neznámých důvodů zastavíme.

Kousla tě blecha nebo co? Proč čekáme?
Odpověď dostanu hned, jak dorazí Marconius. Ušatý youngling nestačí zareagovat a Tzadi už mašíruje pryč. Na nic nečekám a svou spolubydlící rychle doběhnu.

Ubikace

Krátce po začátku balení náš pokoj vypadá, jako po nájezdu loupežníků. Krom nenáviděných ponožek jsem veškeré své oblečení vyházela ze skříně a nyní se rozhoduji, co si vzít a co ne. Jelikož mi můj kožich pomáhá vydržet i nižší teploty, vystačím si s málem textilií. O to víc důležitých předmětů mohu do batohu přibalit. Do postraní kapsičky na zip schovám zapalovač a kapesní nožík. Dále přibalím pláštěnku, repelent, láhev vody navíc, provázek, síť proti komárům, tenkou deku....

Mám tu čokoládové bonbony. Myslím, že by se nám mohly hodit. Třeba jako platidlo! Co myslíš?
Otočím se ke své kamarádce, která právě do své tašky ukládala láhev od šampónu. Jakmile dostanu odpověď pokračuji v balení... celta, baterka, lékárnička, lupa, kompas a balíček s jídlem. Pevné, uzavřené boty. Bunda.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od East.Wood »

Vlna Fyodosu, jídelna (Naen Sakki)

Rozmluva v jídelně malému Naenovi příliš nedala. Nedomluvil se s nikým na spolupráci na výletě, ani se nedozvěděl nic nového, co by mu pomohlo třeba s přemýšlením o vybavení.

Když se tedy společnost rozešla, mlčky zamířil ke své ubikaci, kde si chtěl připravit věci k výpravě.
Zabalil si jen to nejnutnější: lovecký nožík, teplé oblečení, pevné lano, výbavu malého botanika, datapad a polní láhev. Doufal, že se ještě staví znovu v jídelně a načerpá si nějakou tekutinu na cestu. Případně vyfasuje svačinku.

_____________
Taky nemám víceméně na co dalšího reagovat, takže doufám, že jsem skončil dle Jordiho úmluvy. ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Vlna Fyodosu, jídelna (Marconius)

Poznámka té malé člověčice mne donutila sklopit uši bojovně za hlavu a vycenit výrazné, hlodáním nabroušené přední zuby. Než jsem ale stačil cokoliv říct, otočila se na podpatku a ztratila se.
To, že vím něco, co ty nevíš, ještě neznamená, že mám potřebu si něco dokazovat nebo si u někoho šplhnout... Jasně, jen utíkej, člověčice, že bys nedokázala se mi postavit čelem?
Ne,
ukázňoval jsem se v myšlenkách, když jsem si uvědomil, že jsem rozzlobený.
Když Jedi jedná v hněvu, je v nesouladu se Sílou. Jednání v nesouladu se Sílou vyčerpává jeho moc. Kašlu na tu člověčí holku, jen ať si prská, jak je jí libo. Já už jsem sbalený, jdu se projít...
S těmito myšlenkami jsem nastoupil do výtahu a vydal se k zahradám...

Odesláno z telefonu HTC
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re:

Příspěvek od Hayasan »

Vlna Fyodosu, někde na cestě ze zahrad Mon

Na slova, která ke mně byla vyřčena, jsem jen přikývl hlavou. Nejraději bych sice neposlechl, ale už mi nadával Linx. Zvířátka mám sice rád, ale trest kvůli nim nechci. Takže jsem se s nimi naposledy pomuchloval a vyrazil jsem zpět za svým ušatým přítelem. Koneckonců, i on je zvířátko. Nebo jej alespoň připomíná. Jen se s ním občas rvu. Doufal jsem, že se s ním setkám po cestě a domluvíme si nějaké detaily. Určitě pro mne už šel, takže jsem vyrazil naši obvyklou cestou, abychom se neminuli.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu, Hangár: (Elinor Ashdale, Dll Rua, Mon Tao-ni, Marconius, Naen Sakki, Azíza Zaaur, Tzadi Resh)
Když nastalo ráno, tak se všichni younlingové ve skupinách, nebo samostatně došourali do hangáru, kde již čekala dvě transportní plavidla. Každý si s sebou nesl věci, jenž měl předtím možnost si zabalit a měl možnost si někde postávat do doby, než dorazil mistr Linx, který byl dle všeho hlavním organizátorem. Již se tu nacházela mon calamarský mistr Atama, který byl však zatím jediným ze starších Jediů.
Dalo se jen očekávat, že Tzadi, Aziza a Shay dorazily společně a společně se bavily, zatímco zbytek byl až Mona a Marconia rozdroben do menších skupin. Nic navíc nenasvědčovalo tomu, že by vznikalo ono rozdělení, o něž si předchozího dne zažádal mistr Linx a dvě skupiny pro výlet tedy doposud neexistovaly.

Po chvilce čekání se konečně otevřely dveře do hangáru, aby dovnitř vstoupil mistr Linx v doprovodu několika dalších Jediů, nepochybně účastníků výpravy. Již na pohled to na nich bylo poznat, protože měli oblečená teplejší varianty rouch a doplňky pro pohyb v terénu, zatímco mistr Linx byl jen v klasickém oblečení. Tím jenom potvrzoval spekulaci, že se aktivně této výpravy účastnit nebude.
Dobré ráno, younglingové, doufám, že jste se dobře vyspali a hlavně dobře připravili,
pozdravil, když se zastavil tak, aby ho všichni mohli dobře vidět. Jediové v jeho doprovodu se seřadili za ním a připojil se k nim i mistr Atama - dohromady to byla šestice vybraných.
Začnu nejprve představením vašich instruktorů. První skupinu povede mistr Atama a sekundovat mu bude padawan Nea. Druhou bude mít na starosti rytířka Avalin s rytířkou Siume. Padawan Linx a rytířka Velmére budou plnit jiný úkol nezávisle na obou skupinách. Ti mohou tedy již vyrazit, nicméně budou ve spojení s oběma skupinami, kdyby se něco stalo. Jejich stíhače jsou navíc schopné uvést další osoby pro případ nouze, ale věřím, že toho nebude zapotřebí,
začal nejprve mistr Linx, aby se jeho syn Danny uklonil přítomným stejně jako rytířka Velmére a oba vyrazili ke stíhačům neobvyklé konstrukce. Znalci by v nich nepoznali nic, co se běžně prohánělo hlubokým vesmírem a jen několik zavěcených by dobře rozpoznalo, že se jedná o prototypové stroje.
Nyní bych vás chtěl poprosit, abyste se rozdělili do dvou skupin, jak jsem vás žádal včera a jak jste se měli domluvit. Po mé pravici prosím skupinu mistra Atamy a po mé levici skupinu rytířky Avalin. Po rozdělení si vás již přeberou vedoucí skupin a projdou s vámi zbytek přípravy,
dodal ještě nakonec mistr Linx a vyzval younglingy k rozdělení do dvou skupin, kdy ještě rukama naznačoval, kde jsou jaké strany. Nyní bylo na younglinzích, aby se rozdělili.
-----------------------------
Další kolo uzavírám 3.11. a opět ponechávám prostor pro vzájemné diskuze a tedy až dva příspěvky za kolo. Do příštího kola byste se nicméně měli rozdělit na dvě skupiny. Dále bych také rád napomenul účastníky, že nikdo neposunul svou postavu až do hangáru, i když jsem to jasně naznačil a beru to tak, že jste nevyužili veškerého prostoru, jenž jste měli k dispozici. Dále se loučíme s Phatem, jehož neaktivita zapříčinila NPCizaci jeho postavy. Lilith má kvůli technickým potížím pro toto kolo omluvenku.
Ještě bych připomněl Eastovi, že postavy nemají doposud vlastní cvičné meče, ale zapůjčují si je na výcvik. Nicméně máš možnost si místo vzít "rybičku" nebo podobný klasický nožík(žádný vibrobajonet apod.), jak již učinili někteří z tvých kolegů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: YMPM - Epizoda II

Příspěvek od Gwendolin »

Vlna Fyodosu, Hangár: (Aziza Zaaur)

Přestože jsem šla brzy do postele, natěšenost a myšlenky na výlet mi ve spánku dlouho bránili. Se zavřenýma očima jsem si představovala planetu, na kterou za nedlouho přiletíme. Jak bude vypadat? Bude její povrch tvořen převážně exotickou džunglí nebo spíše smíšenými lesy, podobným těm na Naboo. Bude se ve vzduchu vznášet příjemná vůně smůly a trávy? Nebo můj citlivý čich zaznamená spíše vůni květů a ovoce? A co voda? Bude křišťálově čistá a studená jako horské potůčky nebo bude stojatá a kalná?... Tyto a další otázky se mi honily hlavou, až nakonec přišlo vysvobození v podobě spánku. Brzy ráno, dá-li se to tak na palubě vesmírné lodi nazvat, mé sny přetrhl zvuk Tzadina budíku.

Vypni ten kravál!
Zavrčím a hodím po lidském mláděti svůj polštář. Vzápětí přiletí zpátky společně s dalším polštářem a jednou ponožkou. Pětiminutová bitva, během níž vzduchem od jedné postele ke druhé létalo vše, co bylo lehké a měkké, skončila remízou. Poté jsem si vykartáčovala kožich, vyčistila zuby a oblékla se. Přes younglinskou tuniku přehodila bundu, nazula uzavřené boty, popadla batoh a ve společnosti Tzadi vyrazila do hangáru. Na chodbě se k nám připojila Shay a tak byli Postrahové opět kompletní.

Do hangáru jsme k překvapení všech dorazili mezi prvními. Stíhačky na mě nepůsobili zrovna nejlépe. Spíše naopak. Připomínali mi to, co nemám ráda. Létání - turbulence, letecké bitvy, katastrofy. Naštěstí brzy dorazil i mistr Linx spolu s instruktory jež nás budou na výletě doprovázet.

K Atamovi mě nikdo nedostane. U něj jsme nezačli zrovna nejlíp a teď na nás bude stopro vysazenej!
Mrknu na Tzadi a ujistím se, že sdílí můj názor. Následně zamíříme k rytířce Avalin a Siume. Na okamžik se zastavím a otočím k vurkskému mláděti.

Nechceš se přidat k nám?
Vycením na Naena tesáky v přátelském úsměvu a jakmile dostanu odpověď pokračuji ke své smečce.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“