StorMPM

Zde se odehrávají společné hry více hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: StorMPM

Příspěvekod Phate » 06.6.2018 15:07:48

Veraten, Základna s generátorem štítu (Thane)

Akce to byla vskutku rychlá a více než dobře provedená. Tak dobře, že se na mě vůbec nedostalo. I to už patřilo k údělu odstřelovače. Kryl jsem jednotku z výtahu, ale mého zásahu naštěstí nebylo potřeba. Když bylo po všem, vyšel jsem za ostatními, zkontrolovat jestli opravdu všechny vyřadili.

Postupoval jsem na konci hvozdu, připraven zastřelit každého, kdo by chtěl narušit naše neškodné prohledávání místností.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 06.6.2018 20:28:26

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
Chvilku klidu po dalším střetu využil Pyro k přepnutí na druhý zásobník svého paliva, poté co se pokusil vytvořit několik ohnivých fresek na stropě chodby. Žel nikdo neocenil jeho cit pro umění a tak nakonec jen s ostatními pokračoval dál vpřed ke dveřím na konci chodby.

Ke spokojenosti Kiba na ně nakonec nemuseli použít žádnou výbušninu a ani střílet za nimi - rychlý průzkum jim ukázal, že se jednalo o nouzový průlez vedoucí mezi tímto patrem a pěti dalšími pod nimi. V porovnání s počtem pater ve výtahu to znamenalo, že se tudy mohli dostat až dolů a první obhlídka nenasvědčovala, že by přímo v šachtě někdo byl. V jednu chvíli však mohl sestupovat vždy jenom jeden z nich a u dolních dveří mohli vedle sebe stát maximálně dva muži. A i tak by byli docela natěsnání - rameno na rameni.
Nedalo se navíc pochybovat, že pokud ve spodním patře generátor opravdu bude, tak budou pokryté všechny vchody a východy, které se tam nacházejí.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
Skupina postupovala ve formaci kupředu a vždy rychle kontrolovala obsah skladů.
Blb se v nich pokoušel najít přímo kanón do stíhače, ale jednalo se především o menší náhradní díly a elektroniku s tím, že množství nebylo nijak závratné.

Po chvilce postupu se po levé straně nacházely větší dveře a končila v nich magnetická kolejnice na nákladní vozík o šířce minimálně dvou metrů. Ta pak pokračovala dál chodbou. Sketer postavil Thane, aby kryl chodbu a zbytek zaujal pozice u dveří, když je otevřeli.
Nikdo nepotřeboval ani jednou vystřelit, ale odhalil se před nimi sklad větších dílů, kde mohli vidět i věci jako náhradní křídla, motory a také jeden zaparkovaný magnetický vozík, kam by se všichni více než v pohodě dovedli naskládat.

Po chvilce rozhlížení by pak blb mohl spatřit i dva náhradní laserové kanóny, které vypadaly, že by mohly pasovat na V-19 Torrent, čemuž by odpovídaly i některé další náhradní díly. Vše navíc nasvědčovalo, že na TIE tu toho moc nebylo.
Mám dojem, že tahle cesta povede do hangáru,
utrousí Keeter a kopne do jednoho z křídel opřených o stěnu. Nijak se nesnažil dát najevo svou frustraci, že jeho tým dle všeho generátor nenajde.
-----------------------
Další kolo uzavírám 17.6., platí klasická možnost odpovědí v rámci diskuzí - tedy, ne že by toho někdo moc využíval. A Dash s Gnostem se pak dočkávají druhého a posledního varování. Nebude-li odpovědi, nebude již charakterů, přeci jen hodně dlouho nikdo nezařval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6545
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 17.6.2018 18:06:12

Veraten, Základna s generátorem štítu (Pyro)

Schodiště dolů vypadalo čistě, zda i bylo to se nedalo říci. Co se již dalo říci bylo to, že hořlavina dolů klidně steče a nepřátelé se by se nebyli schopni nikam schovat.
Problém byl, že jsme nevěděli kde přesně generátor je, i když se dalo tušit že bude až dole. což způsobovalo jiný problém a to ten, že když sejdeme až dolů tak ze čtyř pater nad námi se můžou krásně rojit nepřátelé a vpadnout nám do zad. Pak tady byla ještě možnost brát jedno patro po druhym, ale to byla otrava, ztráta času a neměl jsem dost hořlavin na všechna patra.
Tak co seržo? Jedno patro po druhym, nebo to přeskočíme a dáme si rovnou dezert?
Otážu se velitele jaký má v plánu postup.

Veraten, Základna s generátorem štítu (ne-Pyro)

V-19? Ony jsou fakt ještě ve službě? Neuvěřitelný.
Prokážu svou neznalost výzbroje imperiálního letectva.
Třeba je to jen důmyslný maskování.
Popíchnu Keetera.
Postoupím dál až k dveřím. Nemá sebemenší cenu ho nechat nedobitý. Poplach zde již byl vyhlášen, Posily by mohli být na cestě a hangár by byl slušný vstupní bod pro jejich posily.
Připravím se na proniknutí do další místnosti.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comedian died in New York.
Gentleman, welcome to Dubai.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Předchozí

Zpět na MPM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron