StorMPM

Zde se odehrávají společné hry více hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: StorMPM

Příspěvekod Dash Spience » 04.2.2018 14:57:07

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Destro)

Byl jsem rád, že další postup, kterému jsem nečekaně šel na hrotu šel přesně podle mého gusta. S radostí jsem si připravil granát, pro čištění místností. Věděl jsem, že tam kam jdeme by neměly být žádné důležité místnosti a tak jsem si vybral střepiňák. S radosti jsem ho odjistil a hodil do místnosti. Odpočítal jsem, počkal na výbuch a vpadl dovnitř. Zbroj mi ještě poklepalo pár posledních kousků místnosti, které se rozptylovali do okolí, ale nikdo tu nebyl. Byl jsem trošku zklamaný, že jsem granát vyhodil zbytečně.
Tady je čisto!
Houknu ven a vrátím se zpátky na chodbu. Nakonec jsem byli až u výtahu, ale podle všeho tne odmítal přijet.
No génie, tak jsem zvědavej co teď uděláš.
Zlomyslný úšklebek pod helmou nebyl vidět, ale byl tam.
Nechci se do toho montovat, ale mám u sebe nějakou hračku co by s tím pomohla veliteli.
Nadhodím a dál si jistím svůj prostor.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
 
Příspěvky: 997
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 04.2.2018 17:58:00

Veraten, Základna s generátorem štítu (Blb)

Pokývnu hlavou, že rozumím a připravil si EMP granát.
Zatím se mi nechtělo tam moc nakukovat, na to si své hlavy dost cením. O to budu muset věž najít rychleji.
Připravil jsem na provedení Keeterova plánu. E-11 v levičce, připravenou hmátnout po její spoušti v okamžiku, kdy hodím granát. Granát v pravičce připraven na vržení.

Veraten, Základna s generátorem štítu (Pyro)

Povede se mi nezasmát, když dveře výtahu pošlou seržanta k šípku a odmítnou se otevřít.
Přenastavím plamenomet na širší plamen a jednoduše namířím na střed výtahu. Z této vzdálenosti nebudu mít šanci minout a případné nepřátele ve výtahu snadno ugriluju i bez míření.
Destro však nezklamal a hned se ozval že by vyhodil něco do vzduchu.
Abysme tou šachtou ale pak byli schopni slízt.
Zapochybuji a oDestrově schopnosti se krotit.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comediant died in New York.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2628
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 05.2.2018 00:19:39

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
A zatímco Kib zápolil s dveřmi, tak ostatní hlídali chodbu a sem tam si neodpustili nějakou tu poznámku na úkor svého velitele skupiny. Až nakonec vše narušil Destro, který přišel se svým nápadem.
S tím jak ho všichni znali, si ale nikdo nebyl jistý, jestli chtěl předvést výbušné řešení, nebo měl opravdu něco technického, s čím by mohl výtah přivolat.
A kdyby to bouchlo blbě, můžu do toho chvilku rýpat vibronožem a třeba to zkratuju,
vyřkl nahlas Gundam a bylo vidět, že i on potlačoval smích. Záviselo nyní na Kibovi, jak rozhodně o dalším postupu. Případně, jak to vlastně Destro s tou svou metodou myslel.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
Thane navrhnul svoji pozici a Keeter k němu pokynul na souhlas a potvrdil gestem, že to schvaluje. Na snipera to bylo i nejrozumnější, kam se mohl postavit a tým tak byl více rozprostřen.
Jen si občas zkontroluj záda, sice by mělo být čisto, ale ...
doplnil ještě Keeter a naznačil týmu, aby se nachystal na akci. Jakmile byli všichni připraveni, tak pokynul.

Vyletěl první granát a Bunny s Keetrem se převalili na druhou stranu, což dopřálo Blbovi vteřinu navíc, aby mohl hodit granát přesně. Věž našel velice rychle a podobně rychle odhodil granát, než zalezl, aby se skryl před přicházející palbou.
Pak už se jen čekalo na druhý výbuch, než tam všichni vpadli a nalezli si nejbližší kryt. Keeter, který měl o krytech jeden z nejlepších přehled, si úmyslně vybral jeden z těch vzdálenějších, aby se zbytek týmu mohl pohodlně skrýt jinde. Sice schytal dva zásahy, ale zbroj zafungovala a hrozila mu reálně jenom nějaká ta modřina.
Předpoklady o další věži se nakonec neprokázaly za pravdivé a v místnosti se nacházela pětice mužů. Prvního sundal při svém skoku dovnitř Veem a nutno podotknout, že mu k tomu přispěla i notná dávka štěstí. To Thanova rána byla přesná a stačilo mu vidět opravdu jenom kousek - hlavně přivedl mezi nepřátele známku paniky a toho využili Keeter s Bunnym, kteří vyrazili vpřed. Blb si díky tomu skvěle počkal a nelítostně sundal jednoho z mužů, který chtěl zastavit postup Keetra s Bunnym. Poté se znovu trefil Thane ... a posledního dorazil Keeter, který pak skočil plavmo a vypálil celou dávku za poslední z krytých stolů. Jakmile se zvedl na nohy, rukou dal signál, aby Blb zkontroloval věž a poté výtah, Thane hlídal záda, on a Bunny vyrazili směrem ke dveřím do vedlejší místnosti a Veem měl okontrolovat mrtvoly, zda-li jsou opravdu mrtvé.
----------------------
Takže další kolo bude 18.2. a u prvního týmu (Kibova parta) by bylo fajn, kdyby Destro nebo Kib reagovali dřív. Čeká na to zbytek a prospělo by to plynulosti hry Keeterův tým se opravdu nachází v jídelně a zmíněné dveře dle všeho vedou do automatizované kuchyně. Výdej jídla je pak z automatu, který vypadá funkčně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6488
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Phate » 05.2.2018 17:24:39

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Thane)

Kývnul jsem na poznámku o zádech a přichystal se. Zezadu by nikdo přiběhnout neměl, ale jeden nikdy neví. Každopádně se schylovalo k akci. První granát na rozehřátí nepřátel. Druhý na vyřazení věže. Než se ti vevnitř stačili vzpamatovat ze ztráty své hlavní obranné zbraně, jednotka už se hrnula dovnitř.

Jakmile byli všichni vevnitř, přitiskl jsem se ke dveřím. Pět cílů.
Tohle bude brnkačka.
Veem jednoho dostal, ale byla to spíš klika, než že by se takhle úmyslně trefil. To všechno jsem viděl v zorném poli. Tou dobou už jsem byl zapřený a mířil na muže kryjícího se uprostřed místnosti. Stačil mi jeden nádech a lehounké vyčouhnutí hlavy. Přesná rána zkolila muže, který byl nejspíš velitelem, nebo služebně nejstarším v místnosti, protože zbytek vypadal, že začal trochu panikařit.
Toho využili moji spolubojovníci. Blb jednoho velmi pěkně sundal a já už měl v mířidlech další oběť. Výdech. Lehce na spoušť. Další zářez. Rychle jsem mrknul do chodby, jestli je stále čistá. Byla.

Serža sundal posledního a bylo po boji. Celé to zabralo jenom několik vteřin. Čistá práce. Serža rozdal rozkazy. Postavil jsem se do dveří a kontroloval chodbu a místnost.
Nacházeli jsme se v kuchyni.
"Seržo, jaký měli mít dneska dezert?" zeptal jsem se, protože mě přepadla chuť na něco sladkého. Otupělost vůči smrti byla ve mě zakořeněná opravdu velmi hluboko.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 967
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: StorMPM

Příspěvekod Marinho » 09.2.2018 12:36:41

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib)

Když výtah odmítl poslouchat, přes zuby jsem procedil nadávku a vztekle kopl do dveří výtahu.

Odbouchni to. Šetři trhavinama, nerad bych do generátoru pak musel mlátit pěstmi.
Ozval jsem se Destrovi. Jedna z věcí, které se obávám je výtahová kapsle. Byl bych nerad, kdyby mi během sestupu sjela na hlavu nebo nás vyvezla nahoru. Nezbývá nám, než se spoléhat na zabezpečení. Poté odstoupím bokem, abych uvolnil místo pro práci Destrovi.

Ty máš u sebe i nůž?
Zeptal jsem se pobaveně Gundama o ukázal jsem na kus plechu s rukojetí, který měl u pasu. Někomu to připomíná mačetu, ale podle mě někde utrhl kus pancíře z tanku a jeden konec ovázal kůží. Rychle jsem zahnal nápad sázky, zda tou mačetou dokáže i pracovat. Byl by to zbytečný risk, kdy by se místo efektivního postupu vrhal na nepřítele s chladnou zbraní. Ale stále jsem doufal, že jej uvidím v akci. Během práce Destra jsem se snažil poslouchat, zda se nedal výtah do pohybu, nacož bych Destra a ostatní upozornil a zaujal bych palebnou pozici.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 419
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Re: StorMPM

Příspěvekod Dash Spience » 16.2.2018 09:55:49

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Destro)

Jsou věci, které prostě chcete slyšet a pak takové, které ne. Věděl jsem, že se v tom dá rýpat nožem, ale doufal jsem v tu lepší variantu. Naštěstí se můj velitel rozhodl správně.

Rozkaz pane!

Neraď mi jak mám dělat svou práci. Já Ti taky neradím, jak nás nezabít.

Pod helmou se mi zableskne úsměv, ale to nikdo nevidí. No dobře, každý kdo mě zná ví, že se culím jako pitomec. Sundám batoh a E-11 si posunu na záda. Podívám se na dveře a pak se začnu hrabat v batohu. Tady nebude potřeba výbušnina, ale jedna z vysokožárových past. Prostě se propálíme dovnitř. Rychle začnu nanášet pastu po celém obvodu dveří. Nebude to žádné velké bum, to mi celkem vadí, ale budu mít ještě příležitost ho udělat.

Doufám, že někdo vymyslel jak zastavíme jedoucí výtah?

Mrmlám si pro sebe.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
 
Příspěvky: 997
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 17.2.2018 15:56:17

Veraten, Základna s generátorem štítu (Pyro)

Kapku jsem se divil že Destro nezačal soptit když mu seržant zase začal radit ohledně množství trhavin.
Aby Destrovi nestačili trhaviny na reaktor, to by tu musel způsobit takovej výbuch, že by to smeklo helmy i druhýmu týmu.
Radši jsem se přesunul kousek stranou abych nepřekážel ani Destrovi, ani následnému výbuchu, hlídaje stále výtah, kdyby nám chtěl jet někdo naproti.

Veraten, Základna s generátorem štítu (Blb)

Nejspíš krysa s okurkou.
Odpověděl jsem Thaneovi místo seržanta. O kvalitě armádního stravování jsem neměl nejmenší iluze, a pochyboval jsem, že by ti rebelové s tím byli schopni něco udělat.
Raději jsem se přesunul k věžičce, jak mi bylo přikázáno a jal se zajistit, aby již vypnutá zůstala.
Mohl bych ji sice snadno několika výstřely na správná místa velmi rychle zlikvidovat, ale nechtělo se mi plýtvat municí.
Raději jsem pomocí čepele zezadu odstranil panel a dostal se tak ke drátům.
Modrej nebo červenej?
Zamumlal jsem si největší klišé všech akčních holofilmů a jako správný strormtrooper přerušil oba dráty. Na rozdíl od filmových bomb to mělo za následek další nefunkčnost věže.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comediant died in New York.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2628
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: StorMPM

Příspěvekod Gnost Kohn » 18.2.2018 18:00:39

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Hunter)

Šesti trhavinama....ok.... cože?
Hlídám chodbu, jak mi přikázali, což mě nudí, protože odtamtud těžko něco přijde, ale spíš mě děsí, co se děje zamnou. Chceme otevřít dveře výtahu na tomhle patře, ne se jimi protáhnout, až nás vypaří Destrovy hračky.
Přesto se stáhnu za rok a ohlédnu se zpět ke dveřím, abych viděl, kolik trhaviny nás teď zabije, ale Destro jen nanášel pastu, což... dobře, třeba ještě neumřeme. Potom opět vykouknu zpátky a namířím zbraň.
Mám nejhorší job. Prvně na nikoho nenarazíme, pak střílíme v chodbách. Nedovolí mi lovit uprchlíka, pak se nudíme a nakonec zase střílíme v chodbách.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 1939
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 19.2.2018 00:26:23

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
I když padlo několik různých návrhů, jak se postarat o otevření dveří, Kib se rozhodl vybrat Destra, aby demonstroval rychlé a jednoznačné otevření výtahových dveří.
Specialista na výbušniny si sice dovedl představ 100+1 různých výbušných řešení, ale přes Kibovo hudrování se nakonec rozhodl použít pouze prosté a tradiční řešení, která by použil i bez jeho rozkazu. Přípravu mi díky jeho zkušenostem zabrala tolik času, že by si ani nikdo nestihl sundat helmu, aby se pošťoural v nose.
Hodíme tam granát?
pokrčil rameny Gundam na otázku ohledně jedoucího výtahu a ukázal Kibovi svůj "nůž", nebo alespoň to, co za něj považoval. Bylo možná až s podivem, že mu vůbec dovolili s sebou tahat tolik nožů a ještě k tomu takových, které mají velikost spíše mačet nebo vibromečů.

Destro odpálil dveře bez varování a po chvilce hlasitě kovově žuchly směrem do chodby, zatímco se Destro opíral vedle o stěnu vědouc, jak silný ten výbuch bude. Rychlá kontrola by pak prozradila, že turbovýtah byl několik pater pod nimi a bylo nyní na Kibovi, aby určil další postup této skupiny.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
Na otázku ohledně dezertu nakonec seržant odpovídat nemusel a tak se jal zkontrolovat další dveře, aby tam společně s Bunnym nakoukli a již po pěti sekundách bylo ostatním jasné, že tam na někoho nebo něco míří.
Zelenej ... můj výcvikovej seržant to vždycky zapojoval na zelenej. Někde musel mít celou cívku zelenýho, nebo si to nedovedu vysvětlit,
poznamenal k Blbovi Veem, zatímco jeho parťák zajistil, že věž už absolutně nikoho neohrozí.

Po chvilce se z místnosti vynořila mladší dívka a starší dáma, podle rychlé analýzy všichni mohli poznat, že šlo nejspíše o uklizečku a pomocnici v kuchyni. Respektive tu, která měla na starosti plnění automatů na jídlo, zatímco uklizečka se starala o to, aby by myšboti a podobné zařízení dělali svou práci dobře.
Co s nimi? Nějaké návrhy?
otázal se Keeter úmyslně všech přítomných a to tak, aby jej obě ženy mohly slyšet i přes helmu.
---------------------
Další kolo uzavírám 4.3. a pravidla platí jako obvykle - možnost mezi odpovědi nebo vzájemné reakce, max. 2 za kolo. Jinak všichni tentokrát odpověděli, což je jedině dobře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6488
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Předchozí

Zpět na MPM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník