StorMPM

Zde se odehrávají společné hry více hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: StorMPM

Příspěvekod Phate » 09.9.2017 08:40:33

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Vyšší bere.
Napadlo mě, když Kib rozhodl, kdo nakonec bude řídit. Neměl jsem s tím moc problém a i když jsem byl schopný střílet dost přesně z i jedoucího vozidla, moje puška byla v téhle situaci víceméně k prdu.
"Rozkaz, pane." bez zasalutování jsem se odebral k jedné z motorek, abych jí zkontroloval. Určitě jí obhlídnul ten, co měl převoz na starosti, ale jistota je jistota.

Po krátkém přezoušení systému a řízení se zdálo, že je vše v pořádku. Zkontroloval jsem ještě upevnění zásob a vyčkal, dokud se pánové nerozhodnou kdo s kým pojede. Byl bych radši, kdybych nafasoval někoho kdo nebude Pyro, nebo Destro. Jestli to někam napereme, chci mít aspoň malou šanci, že neskončim na kusy.
V hlavě jsem si projel seznam zásob, co mám u sebe. Na nic jsem snad nezapomněl a byl jsem ready vyrazit na Kibův pokyn.
In War, Victory
In Peace, Vigilance
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 914
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: StorMPM

Příspěvekod Dash Spience » 10.9.2017 18:48:22

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Destro)

Svěřil jsem se do péče medikům a nechal je pracovat. Projeli mě skenem a k mému štěstí jsem neměl žádná vnitřní zranění, o kterých bych nevěděl. To, že mám naražený rameno to vím i bez nich, takže to si chlapci mohli ušetřit. Bohužel co si taky neušetřili bylo to, jestli ten granát byl můj a nebo jejich. V tuhle chvíli jsem neměl moc náladu se s nima dohadovat. Každopádně svojí odpověď si zasloužili.
Kdyby ten granát byl můj, tak jsem rozptýlenej na prach po okolí. Já nepoužívám takové prskavky jako mají oni.
Dostanu do sebe další podpůrné prostředky a rozhodně je mi lépe než mi bylo. S díky jenom pokývnu a jdu si pro výbušniny. Vidím na tankistovi, že už pění, ale co mám jako dělat, když jsem tu málem ani nebyl.
Hej hej než se tu cokoliv řekne, málem jsme umřel! Takže jsem to rychlejc opravdu nestihl. Díky za zásilku. Miny si tu nechají kluci, co to tady budou bránit. My je v útoku asi těžko budeme potřebovat.
Nabral jsem si do batohu ještě nějaký ten granát, hlavně tříštivých. Předpokládám, že budeme bojovat se zakopaným nepřítelem nebo s větším počtem a na jejich smetení to bude stačit. Ještě nějaký balíčky trhaviny navíc. Teď je ze mě velká chodící bomba, ale jdeme do akce, kde asi stejně umřeme, takže je potřeba mít sebou zásobu. Vrátil jsem se akorát, když se rozdělovaly dvojice. Pohvizdoval jsem si a všichni si mohli všimnout, že mám větší batoh.
No tak jestli se tu vybírá, já bych si vybral tady seržanta jestli to nevadí.
Pokývnu ke Skeeterovi. Každej seržant je idiot, ale rozumí tomu co dělá a to je v celé věci to nejdůležitější.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
 
Příspěvky: 990
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 11.9.2017 14:23:29

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Vůbec jsem Hunterovi nezáviděl, že si ho serža vybral za řidiče. Spíše jsem přemýšlel, zda ho pocestě nevytrousí. Také jsem se musel krotit, abych se Thaneovi nevysmál, že hned poté, co prohlásil, že si na řidiče nevěří, tak serža mu řízení přidělil. Má holt někdo smůlu.
Já se o svého spolujezdce nezajímal, ono někomu nezbude nic jiného, než si za mne sednout.
Raději jsem si vyzvedl ty EMP granáty, co jsem si objednal, aby mi přivezli s posilama. Ne že by to vypadalo na to že je využiju, ale přišlo mi nevhodné abych jim je nechal, když už jsem se o ně přihlásil.


Veraten, Základna protiletecké obrany (Pyro)

Zapřemýšlel jsem ke komu si sednu. Destra jsem nechtěl, ani kdyby byl řidič a nikdo jinej by nebyl k dispozici. Tolik výbušnin a hořlavin co by jsme s sebou tahali by ten bike lehce přetížilo. Nehledě na to, že případný zásah by zlikvidoval celý tým. Ono už takhle jsme my dva byli v tomhle ohledu slabá místa.
Ale jen do okamžiku, než začneme svou specializaci naplno využívat. Pak je to paráda.
Raději jsem se vydal také k motorkám abych si zabral slušné místo k sezení. Z volných řidičů jsem vybral Gundama.
Tak ti budu dělat společnost. Seš rád?
Zasmál jsem se a začal přichytávat náhradní nádrže na hořlavinu, a že jsem jich neměl málo.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comediant died in New York.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2603
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 11.9.2017 22:30:33

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Celý tým)
Destro získal kvalitní ošetření a mohl věřit, že i po odeznění prášků, injekcí a kdovíčeho, se bude schopen pochybovat téměř normálně. On i ostatní nakonec doplnili munici, výbušniny a mohli se posilnit typickou polní stravou, aneb co sáček instantu vyčaruje za barevnou omáčku.
Kib nakonec ustoupil návrhu seržanta Keetera a tým měl jet po té přímější cestě, nicméně rozhodl o rozdělení týmu a hlavně vyčlenil jednotlivé řidiče speederových motorek.
Na první usedl Blb, ke kterému se po chvilce přidal Veem, druhou motorkou osedlal Hunter a na záda se mu přilípl Kib, zatímco seržant Keeter naznačoval Destrovi, kam bude lepší upevnit výbušniny, aby náhodou nezískali tryskový pohon. Thane si vybral čtvrtý stroj a jako spolujezdec mu nakonec vyšel Bunny, nejspíš i proto, aby raketometčík a specialista na výbušniny nejeli se scouty. Poslední motorku pak řídil Gundam, k němuž se posadil Pyro.
Jenom opýkej králíky v lese a ne moje záda, jasné?
zahudroval Gundam, jakmile měl v zádech týpka s raketometem a nastartoval stroj.
Scouti vpředu, držte si od sebe bezpečný rozestup a snažte se nám příliš nevzdálit, zbytek v lajně, mezery tak na motorku a půl,
nahlásil Keeter formaci, aby pak všechny stroje mohly vyrazit vpřed.

Oba průzkumníci si cestu pamatovali prakticky poté, co poprvé shlédli mapu a hnali se vpřed slušnou rychlostí. S potěšením mohli seznat, že jim zbytek týmu stačil. Netrvalo to dlouho a brzy trasou podél řeky narazili na střední peřeje. Oba věděli, že i s pasažéry to zvládnou přeletět v pohodě, ale méně zkušení řidiči by s tím mohli mít problém. Při jednom z břehů by se však při pomalejší rychlosti mělo dát projet v pohodě.
-------------------------
Takže, další kolo uzavírám 24.9.. Jako obvykle možnost meziodpovědí, ale tentokrát spíše situujte na své spolujezdce/řidiče, i když vysílačky budou fungovat i dále, nicméně kvůli utajení máte snížený dosah. Pokud by někdo chtěl odpovědi od NPC, tak mi dejte vědět, oni umí taky mluvit :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6428
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Phate » 18.9.2017 10:49:32

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Vybral jsem si stroj a překontroloval vybavení a uložení. Všechno drželo pevně jak Hutt na zemi.
Chvilku trvalo, než se utvořily dvojice. Jako v mateřský. Né, že bych do nějaký chodil. Nakonec na mě vyšel Bunny, což nebylo vůbec špatný. S Tokem byla docela sranda a mohl jsem jedině doufat, že mu nepřeskočí a nebude nás chtít tou svojí rourou trochu popohnat.

Scouti vyrazili a my pomalejší hezky v řadě za nimi. Rozhodl jsem se utvořit zadní voj. Kdyby se před námi něco semlelo, budeme takhle moct efektivněji pomoct týmu. Pokud nám někdo padne do zad, tak jsme pořád měli E-11. Ze začátku jsem trochu zápasil s ovládáním, ale rychle mi to přešlo do krve. Nakonec to nebylo tak hrozný. Ani Bunnyho se mi zatím nepodařilo vyklopit.

"Bunny mrkni občas dozadu, jestli se na nás někdo nepověsil. Ale nejdřív nás varuj, né že začneš rovnou střílet." vzápětí mi došlo, že to asi bylo zbytečné zmiňovat, ale u Bacary člověk nikdy nevěděl. Byli jsme pěkně pošahaná sebranka.
"Jede se ti pohodlně? Nechceš drink? Polštář pod prdel? Zazpívat písničku?" zeptal jsem se na jedné delší rovince, kdy jsem se nemusel tolik soustředit na řízení.
In War, Victory
In Peace, Vigilance
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 914
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: StorMPM

Příspěvekod Marinho » 19.9.2017 08:51:41

Veraten, Základna protiletecké obrany (Kib)

Poměrně svižně se celá sestava dala dohromady a začali jsme nasedat na bike-y. Rychle jsem do sebe hodil malou dávku povzbuzováku na bázi Carsunumu. Měl by mě udržet v bdělosti a ostražitosti, jen bych si měl dávat pozor, až přestane působit, abych doplnil dávku. Na střízivění si budu muset najít čas po akci.

Nech si za Blbem rozestup, kdyby se něco posralo, tak ať stihneme najít jinou trasu. Však to znáš líp jak já.
Prohodil jsem pár slov s Hunterem. Nemám moc dobrý pocit z toho, že se poženeme nepřehledným terénem a řídit budou
prakticky nezkušení vojáci.
Nakonec cesta ubíhala bez komplikací, dokud jsme nedorazili k peřejím.
Jestli tam někoho budeme lovit, ztratíme čas, který jízdou přes peřeje získáme. A to nemluvím o riziku ztráty vybavení či zničení některého ze strojů. Už teď jedeme na hranici nosnosti bike-ů a nikdo nebude moct nabrat třetího pasažéra.

Rozhodnutí je na vás Blbe a Huntere.
Jestli se ale neshodnou na cestě přes peřeje, pojedeme na jistotu okolo.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 405
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Předchozí

Zpět na MPM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník