Nie Ancta - VIP

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, údržbářské podlaží

Ještě jsem se ve spěchu ujišťovala, zda se mi kabát někde neshrnul a neodhalil část zbroje, nebo zbraně. Kdyby ano a někdo nám viděl, byl by z toho pořádný malér. Ke svému potěšení jsem shledala, že se tak nestalo. Všechno bylo pečlivě schované a zajištěné tak, aby nás nikdo neodhalil, dokud nebudeme i s Veum daleko od téhle stanice.
"Neboj," ujistila jsem Mandaloriana,"já bych stejně neměla žaludek na to potulovat se tam sama. A s tou nadřazeností si taky nějak poradím. Už mám trochu praxe."
Ale ne dost, dodala jsem v duchu.Nikdy si na takové předstírání nezvyknu.
Sotva jsem domluvila, dveře se otevřely a odhalily výjev, který by se spíš hodil do honosného paláce nějakého zazobaného Neimoidiana. Hotový koridor marnivosti, řekla bych. Ta strojená, přeumělkovaná krása ve mě vyvolávala spíš pocit nejistoty a nepohodlí, než obdivu. Jen to zvláštní osvětlení mě trošku, trošičku zaujalo. Bylo fascinující svým vlastním, hypnotizujícím způsobem.
Co nejrychleji jsme obrátili, aby to nevypadalo, že jsme přišli z toho výtahu, kde jsme neměli co dělat. Já poté se vší noblesou cupitala po mentorově boku, bradu hrdě zdviženou až kamsi k nebesům. Šlo to dobře a až podezřele snadno, alespoň do chvíle, než nám přišli na oči ti strážní. Srdce mi udělalo přemet a pravděpodobně skončilo až v krku.
Než jsme přiletěli sem, o Zabraka jsme ani nezakopli. A ze všech míst zrovna tady musíme narazit rovnou na čtveřici. Paráda, prostě paráda.
Došlo mi, že mě má maska zradila a honem jsem to napravila tím, že jsem nakrčila nos a pohrdavě si odfrkla, jako bych právě musela s těžkým srdcem snášet přítomnost největší spodiny galaxie. Podvědomě jsem se také přiblížila víc ke Kanremu.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, VIP sekce:

Zatímco vás dvojice pozorovala dál, bylo na Laurentovi vidět, že poznal tvé zaváhání a trošičku přidal do kroku. Jakmile jsi zareagovala odfrknutím, dvojice věnovala pohled tvému mentorovi, jehož kamenná tvář se neobtěžovala jim ho oplatit. Vypadalo to, že to zabralo a oba se obrátili jiným směrem a vyrazili kontrolovat další sekce.

"Opatrně, tady jde do tuhýho. Zachovej kamennou tvář a pořádně se rozhlížej jestli neuvidíš něco, co by nám mohlo pomoct. Tobě nebudou věnovat takovou poornost." řekl potichu Kanre.
To už jste dorazili do malé oválné haly, která měla tři obrovské vchody. Každý do jedné z aukčních místností. Nebyly nijak rozlišeny, takže budete muset prozkoumat všechny tři.

"Já si vemu na starost první. Vyber si jednu ze zbývajících a zjisti co nejvíc informací, poslední prozkoumáme společně. Poslouchej rozhovory, zkus sehnat seznam, cokoliv." pověřil tě Kanre úkolem, neboť na procházení místností ve dvou jste měli nebezpečně málo času.
Chvilku na to vplul Laurent velice elegantně do první místnosti, kde se to hemžilo všemi možnými tvory a ochrankou.
Na tobě bylo, kterou ze dvou místností si vybereš.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, VIP sekce:

Byla jsem si vědoma toho, že to mé zaváhání byla bláhová chyba, která nemusela dopadnout dobře. Jenže já si prostě nemohla pomoct. Při pohledu na svou vlastní rasu se mi vybavily všechny okamžiky, které jsem strávila doma s rodiči a bratrem. Bylo to hloupé a já se zařekla, že příště se to už nesmí opakovat. Co kdybych takhle zaváhala v souboji? Nemyslitelné.
"Já vím, já vím. Snažím se,"
odvětila jsem Kanrovi, zatímco jsme vcházeli do haly, ve které se nacházely ty tři aukční síně. K naší smůle nebyly nijak odlišené, všechny vypadaly naprosto stejně.
Takže je budeme muset prolítnout všechny a modlit se, že budeme mít štěstí a něco najdeme. Skvělý.
Najednou se mi ten můj plán nezdál být zas tak neprůstřelným. Kanre rozhodl, že se rozdělíme a každý z nás prohledá jednu místnost, než půjdeme společně obhlédnout tu poslední. Sám si vybral tu první zkraje. Já pohledem přelétla všechny tři, v naději, že přeci jen najdu něco, v čem se ty vchody od sebe liší. Stačil by mi i malý detail, který by mě ujistil, že jdu správně. Jenže nic takového jsem neobjevila. Nezbývalo mi tedy nic jiného, než vybírat namátkou.
Je to vlastně prašť jako uhoď, když budu mít štěstí, něco objevím, když ne, tak ne. Takže půjdeme, půjdeme... sem!
Vybrala jsem si místnost vzdálenější od té mentorovy. To znamenalo, že prostřední místnost později prohledáme společně.
"Rozumím. Já půjdu do té druhé krajní. Pak se sejdeme v té poslední,"
řekla jsem směrem ke svému mentorovi a vykročila k místnosti, kterou jsem si určila. Snad tam bude nějaká stopa po Veum.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, VIP sekce, aukční místnost č.3:

Šla jsi pomalu a rozvážně oválnou chodbou, kde postávali nákupčí a pokud se neoddávali nezávazné konverzaci, tak nejspíše uzavírali obchody. Vzhledem k povaze této stanice se nedalo očekávat, že šlo o běžné obchodní transakce, kterými většina maskovala své kriminální aktivity. Na této stanici se obchodovalo s otroky, zbraněmi, námezdní silou, vlastně prakticky se vším co nešlo legálně opatřit.
Ochranky jednotlivých obchodníků udržovaly odstup, ale své svěřence sledovaly s ostříží pečlivostí.

Cestou si tě nikdo nevšímal, takže nebyl problém dojít až k aukční místnosti. Ta měla podobný oválný tvar jako spojovací chodba a vysoký klenutý strop z průhledné oceli, takže místnost ozařoval plynný obr, okolo kterého Rorak obíhal.
V místnosti bylo šest menších pódiích rovnoměrně rozestavěných podél stěn, na kterých se konaly jednotlivé aukce. Tady nebylo možné vidět obyčejné otroky na domácí práce, nebo na těžkou práci v dolech. Zde se dražily exotické komodity.
na nejbližším pódiu po tvé pravé ruce se nacházel, na běžné poměry, obrovský wookie s temně černou srstí. Byl spoután třemi sadami pout a hlídán ochrankou.
"...největší lovec Kashyyyku! Neporažen v arénách na tuctech světů!..." zaslechla jsi, když jsi procházela kolem. Nákupčí horlivě přihazovali v řádech desetitisíců aby mohli urostlého wookieho zařadit do své soukromé sbírky.

"Pokud madam promine, nabídl bych dnešní seznam aukcí." ozval se strojový hlas a než jsi stihla zjistit zdroj, vysoký protokolární droid ti vrazil do ruky papír. Nebylo zvykem šířit informace touto velice archaickou cestou, takže si pořadatelé dali velice záležet na interpretaci a grafické úpravě seznamu. Na seznamu jsi mohla nalézt toto:

Kód: Vybrat vše

Pódium č.1: Exotická fauna světů Jádra
Pódium č.2: Zapomenuté rasy galaxie
Pódium č.3: Vzácné genetické anomálie
Pódium č.4: Nejhledanější v galaxii
Pódium č.5: Exotická fauna světů Okraje
Pódium č.6: Postrachy arén
Seznam nebyl nijak konkrétní, ale samotné názvy vypovídaly o mnohém.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Přesouvám do neaktivních. Pokud budeš chtít pokračovat, tak se domluvíme.

LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“