Na skleničku s otrokáři

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Na skleničku s otrokáři

Příspěvek od Kazma »

Psal se nám rok 1800 BBY, před dvěma sty lety vypuklo čtvrté velké schizma a povstal sithský lord Darth Ruin. Řád, který nastolil, byl ovšem nestabilní, ničil se sám zevnitř, byť postupně dobýval svět za světem, jenže za pár století měl povstat někdo, kdo to měl všechno změnit, někdo, kdo …


Ale dejme tohle stranou a bavme se o něčem zajímavějším, než věčné spory o to, jestli je Síla světlá, nebo temná, co třeba otrokářství? Jestli mě mé znalosti neklamou, bylo zrušeno již před několika stoletími -minimálně- a za jakékoliv věnování se tomuto řemeslu, poctivému stejně, jako všechny ostatní, následovaly tvrdé sankce. Po vašem posledním průšvihu nebylo dobré, abyste se objevovali nějakou dobu na Republikovém území, které se sice neustále zmenšovalo a už skoro žádné nebylo a ve stínu probíhajících válek bylo i značně nelogické, že tak dbali úzkostlivě na dodržování lidských práv a svobod, avšak zřejmě …
Sithští páni, se kterými jste se mohli pokoušet obchodovat se netvářili nikdy příliš přívětivě, ne že by nepotřebovali otroky, nebo pokorné služebníčky, spíš za ně nepotřebovali platit, což docela kazilo obchody, zejména, když jste takto o pár dodávek přišli.
Možná jste měli poslouchat hlas rozumu a nepokoušet se prodat zboží zrovna na „TÉ“ planetě, jenže se stalo, i přesto, že jste si dávali pozor, že jste měli připraveno x zadních vrátek a že se nic pokazit nemělo se pokazilo, smůla se vám lepila na paty stejně, jako Republice. Jako prodali jste, to ano, dostali jste peníze, to ano, ale pak když jste nasedli do lodi a skočili do hyperprostoru, jste zjistili, že loď byla masivně poškozena a většina poškození se ukázala právě až během letu. Následovalo nouzové přistání ve stylu, za jaký by se Anakin s Obi-wanem za pár stovek let nestyděli, na divné planetě s poetickým jménem Purgatwar, je-li zde nějaký jazykář a pozná-li haitskou kreolštinu v názvu, tak pochopí.
Vaše loď byla v nezáviděníhodném stavu, opravdu nezáviděníhodném, přístavní technik vám to řekl docela jednoduše:
„Kupte novou loď, bude vás to stát míň.“
Nemohl tušit o všem těch vymoženostech a udělátcích, co jste tam měli.

Purgatwar, město Lian’yu, U Viselce

Celá tahle planeta bylo jedno obrovské hmatatelné zoufalství, zarývalo se do morku kosti a nenechalo nikoho na pochybách, tahle pekelná příšernost musela být kdysi krásnou prvotřídní dámou, kdysi. Války se na ni podepsaly, ne ty galaktické, které s přestávkami probíhaly neustále živené nenávistí patřící většině inteligentních bytostí, tahle byla horší, byla lokální a zničující.
Dřív než jste na cestě od přistávačky narazili na tenhle podnik, uběhlo několik stovek metrů vedoucí skrze polorozpadlé budovy honosící se střelami od zbraní. Otázka zní, co bylo horší, jestli ty neúplné budovy, anebo fakt, že dokud ještě stáli, museli být překrásné a honosné.
Prý to bylo luxusní letovisko pro tenhle systém, a prý jediná planeta v systému, která vypadá takto, úžasné, že ano? Bylo to jako za trest. Za jaký? Čím jste se provinili?
Kdo ví, vina je slovo založené na subjektivních pocitech a názorech, ať už to bylo ovšem čímkoliv, fakta mluvila jasně:
Seděli jste U Viselce, což bylo asi tak jediné, co na téhle planetě zůstalo s nějakou úrovní, obrovská místnost s barpultem uprostřed, vzdálenější polovina sloužila v dnešních dobách jako sklad, takže se sedávalo jenom v té přední. Byly tam opotřebované stoly, židle mnohdy stylově neseděly, avšak chlápek za barem dával dobrou míru do čistých nádob s rozumnou cenou a na drahé kovy a šutry slyšeli většinou všude.
Zabrali jste jeden stůl pro asi pět osob, u dalších stolů seděli místní, poznali se docela snadno, špatně živené vyhořelé schránky snažící se vše utopit v alkoholu. Existuje z místa, jako je toto vůbec nějaká cesta?

---------------------------------
Začátek si dáme trochu volnější, takže se nějak postavte k vzniklé situaci. Nemáte loď, ale potenciálně na ni máte peníze a nemáte co prodávat a ano …
Vítejte v pekle
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Na skleničku s otrokáři

Příspěvek od Hayasan »

Purgatwar, město Lian’yu, U Viselce
Poslední dobou to s námi jde od desíti k pěti. Republika si hraje na veřejného ochránce lidských práv, Sithové nechtějí platit, obchody jdou tak nějak napůl a ke vší smůle jsme bez lodi na planetě, kde nefunguje snad vůbec nic. Pokud nás někdo najde, jsme v maléru… pokud by nás ovšem hledal zrovna tady, kde akorát zdechla bantha a jen hodně dlouho se rozkládá. Nikdo s mozkem v hlavě by netipoval, že budeme kempit zrovna tady. Tedy aspoň dle mého názoru.

Popíjel jsem cosi nealkoholickýho a snad jsem ani nechtěl vědět, co to je. Mé myšlenky byly věru neradostné. Ať se rozhodnu jakkoliv, strašně na tom prodělám. Nejde jen o tu loď, jde taky o čas, který ztratím a čas, jak je známo, jsou kredity.
Myslíš, že to byla sabotáž?
Promluvil jsem ke svému společníkovi. Jasně, trápila mne naše loď, jenže v naší branži člověk nikdy neví a nakonec by se mohlo ukázat, že zničená loď je náš nejmenší problém. Klidně po nás mohla jít nějaká naše konkurence, které jsme vyfoukli kšeft… lovci otrokářů taky byli celkem aktivní, byť že jsem myslel, že jsme je setřásli a nejdou po nás.
Co když ta loď neměla být poškozena? Co když jsme měli zemřít?
Možná jsem paranoidní, ale ve společnosti, ve které se pohybuju, jde o kejhák vždycky. Nijak jsem samozřejmě neřval, mluvil jsem spíš pološeptem a možná i trochu vyčítavě jsem sledoval svého parťáka a dobrého kamaráda, nebo jsem ho alespoň tak bral. Dle mého názoru on se staral o bezpečnost, pokud to byla sabotáž, tak to padá na jeho hlavu, byť že po něm nebudu žádat ani kreditovou satisfakci.
Povzdechl jsem si a upil jsem to, co mi naservírovali.
Já to vidím takhle. Zkontaktuju pár známých, poptáme se, zda nám někdo nejde po krku. Ale to bude chtít čas, možná to zabere i několik dní. Taky to bude něco stát, nicméně v porovnání s tou škodou… to bude jen pár drobných. Mezi tím bychom si mohli podle technikovy zprávy všechno zkontrolovat, abychom zjistili, jestli nepřehání. A v mezičase se můžeme rozmýšlet, jestli loď odepíšeme a klasickou linkou odletíme někam, kde seženeme za naše úspory nějakou novou kocábku. Ale zas, museli bychom najít někoho, kdo nám odstraní naše udělátka a poté ho pro jistotu…
rozhlédl jsem se opatrně kolem sebe, abych zjistil, zda někdo neposlouchá. Naklonil jsem se k Trazemu a pošeptal
… taky odstranit.
Narovnal jsem se, opřel se o opěrátko a dodal.
Loď bychom potom prodali na náhradní díly a alespoň z části pokryli naše ztráty. Sehnání nové lodě by nebyl problém, horší by bylo, že by nevyhovovala našim potřebám a ty úpravy by cenu mohly i zdvojnásobit,
naše loď nebyla jen tak nějaká lodička, což ten technik nevěděl.
Pokud to nebyla sabotáž, tak se to na tom vraku může pokazit znovu. Navíc nechci, aby se nám v tom vrtal někdo…
znovu jsem se rozhlédl
… odsud. Lidi maj talent pamatovat si to, co by neměli. Ale můžem najmout nějakého technika z venku, který nám rozumí, zná naše požadavky a tak dále, ale tihle lidi jsou drazí a často nespolehliví.
Domluvil jsem, znovu jsem upil a vyloženě čekal na reakci Tarzeho. Možností bylo několik, nemohl jsem něco zanedbat. Sice to mohla být podělaná náhoda, neriskovat to a chovat se jako na dovolené? Pravda, zanecháváme za sebou hodně hmatatelné stopy, ale snažíme se to zas maskovat nepravdivými údaji, falšujeme, co se dá, uplácíme… a teď jsme prostě příliš zranitelní a já raději odklidím z cesty každého, kdo se k nám připlete, pokud nepatří do branže a nemohu si být jist jeho spolehlivostí.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Artie

Re: Na skleničku s otrokáři

Příspěvek od Artie »

Purgatwar, Lian'yu, U Viselce

Jak praví zákony života, co se může pokazit, to se pokazí a to co se pokazit nemůže se taky pokazí, to se stalo i nám,
Jsme po uši zahrabaný v sračkách tuk'at.
Asi náš nedávný tah nebyl z těch nejchytřejších, peníze jsme dostali, zboží jsme prodali, no to, že naše loď byla sabotována mi nejde do hlavy.
Kdo může být takový idiot, aby nám zaplatil za nelevné zboží jen proto, aby se nás zbavil?
Na mysli mi vyvstanuli jen dvě možnosti, republika či jakcíkoliv jiní antiotrokáři nebo konkurence.

Jako první selhal hyperpohon, byli jsme asi v půlce cesty, když jsme prudce vyskočili z hyperprostoru, následoval autopilot a my věděli, že se něco moc nehezky potento. Začali selhávat i motory a vše okolo, k naší smůle, jediná planeta, na které jsme mohli "přistát" byla právě tato díra a mi měli dvě možnosti, buď koupit novou loď a přijít o veškeré vymoženosti co nám zlehčují obchody, nebo jinopravit za mnohonásobně vyšší cenu, žádné hezké vyhlídky, alespoň že Ale tu mají dobré.

Zakroužil jsem se skleničkou po stole a sledoval, jak tekutina vypěnila, první den jsem byl nahněvaný, hněv hnal mou Sílu, no teď již má hlava vychladla a já si vynadal za to, jak jednoduše mě nyní dokáže hněv zaslepit, už to nebylo jako dřív, kdy jsem přesně podle kódu udržoval balanc, no i kdybych si to chtěl dávat za vinu (což jsem nechtěl, můj stav mi vyhovuje) vina by padla na mé opovrhování svými bratry a lidmi, kteří nemají ani ponětí, jakou moc mají lidé jako já.

"Jistě že to byla sabotáž, kdybych se chtěl zabít, použil bych časovanou bombu. Otázkou je však zda to byla sabotáž za účelem předehnání nás v kšeftech nebo zda budem mít brzo společnost..."
Odpověděl jsem Jonovi a usmál se, vždy počítal s tím nejhorším, proto jsme taky ješě byli naživu.
"Hele udělej to jak uznáš za vhodný, sám víš nejlíp co je pro nás nejlepší, pokud potřebuješ někoho odstranit, víš koho oslovit...mám docela hlad, myslíš, že mají něco jiného než ten hnůj ze včerejška?"
Pravda, musel jsem vypadat dost komicky, zaobírat se v této situaci právě tímto, no chtěl jsem situaci trochu odlehčit, člověk by jinak rychle padl k depresi no a bez Síly by to Jonovi moc neprospělo.
Naposledy upravil(a) Artie dne 27.7.2014 00:37:25, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Na skleničku s otrokáři

Příspěvek od Hayasan »

Purgatwar, Lian'yu, U Viselce

Snahu o odlehčení situace jsem samozřejmě zaznamenal a velmi dobře pochopil. Na to znám Tarzeho příliš dobře, nicméně zatvářil jsem se trochu nazlobeně, byť že jsem se tak rozhodně necítil. Jen jsem se rozhodl, že ho v tom pořádně vykoupu. Sice jsem jeho pokus v duchu oceňoval, ale…
Jdeme,
zvedl jsem se, neboť za pití jsme už zaplatili.
Na lodi máš suchary,
dodal jsem trochu zlomyslně, protože to žrádlo máme pro otroky. Když jsem to jednou nabízel toulavýmu psovi, ani k tomu nečuchl. Jaksi jsem také zapomněl dodat, že jsem si v kuchyňce schoval nějaké trochu slušnější jídlo.
Musím se spojit s pár přáteli,
dodal jsem na vysvětlenou. Čas mne tlačí a jsem opravdu nervózní, že nevím, na čem jsme.
Bude to drahé, takže se teď šetří. Mezitím, co s nimi budu mluvit, ty si vezmeš zprávu od technika a všechno to po něm překontroluješ. Jen pro jistotu,
ani jsem si nezkontroloval, zda jde Tarze za mnou, když jsem se rozešel směrem k naší lodi. Považoval jsem ho za profesionála, byť že jsem se musel usmívat, neboť ten profesionál je možná trochu naštvaný vyhlídkou na ty nechutné suchary. Pokud si tedy také nějaké to jídlo neulil bokem.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Artie

Re: Na skleničku s otrokáři

Příspěvek od Artie »

Purgatwar, Lian'yu, U Viselce

Jon se po mém dobře míněném pokusu rozhodl, že mě v tom pořádně vykoupe, to jsem však nemohl vědět a tak jsem v duchu vymýšlel, co budu jíst, když ne suchary.
Nic jsem nevymyslel a tak jsem tlumeně zavrčel, ta představa se mi nelíbila

„A co přesně hodláš jíst ty?“

Zeptal jsem se rozhořčeně a vyslechl si Jonův plán.
'Kontrolovat zprávu, copak jsem úředníček?'
Ale nakonec to stejně udělám, prostě v tom jedeme spolu a ať už je to sebevíc otravné, udělat se to musí.
S tím jsem se vydal směrem k lodi, tam kam vykročil Jon, zahnal jsem myšlenku na nechutné suchary a dohnal ho.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Na skleničku s otrokáři

Příspěvek od Kazma »

Purgatwar, Lian'yu

Nikdy nikdo nedokázal přesně říct, jak moc zlé co je, ale tohle bylo příšerné, prostě peklo, rozkošné, ne?
Takže zatímco se vydal Traze do labyrintu hangárů, s malou jistotou, že toho divného dědka, který se jim měl postarat o technický průzkum "lodi" najde, začal Jon čelit úplně jiné otázce, jak kontaktovat přátele, když jsou systémy provozu neschopné?

Purgatwar, Lian'yu, meziplanetární komunikační středisko (Jon Orelinde)

Nakonec sis došel na specializované místa, stálo to peníze, neměl si tolik soukromí (další dva lidi volající ve stejné místnosti, co ty), musel si velmi opatrně balit slova do různých kudrlinek a popisků.
První čtyři kontakty to nebraly, další dva byli zrušení, tři, co tě jenom uviděli a už zavěšovali a seznam se začal tenčit.
Nakonec to vyšlo. Zatoharin byl devaronian pracující většinou pro hutty, byl ohromně schopný a párkrát v historii se k tobě již dobře zachoval, jenže by se zachoval líp, kdyby si mu alespoň jednou poskytnul svůj zadek, mohl by tě dostat dál, než si byl.
"Nazdárek broučku, co pro tebe můžu udělat?"

Purgatwar, Lian'yu, Hangár B-1 (Traze Artem)

Technik, ze kterým si musel jednat, byl člověk, skoro stařík. Ošoupaná, ale dobře vyspravená uniforma a všudypřítomná a značně ledabylá cigareta v pravém koutku úst.
"Hele šefíku, narovinu, ta skořepina už nikdy vodcaď nevodletí, museli ste ňák trefit minu, či co, když mi ji tady necháte, zadáčo se ji zbavim, vy si můžete mezi tím chytnout dopravák na Stron, to je vedlejší planeta, sou tam doky, no a dyž budete mít prachy, si ňákou koupíte, no a dyž budete mít štěstí, tak bude i ňáka na prodej."
Ten speedrový motor, ve kterém se před chvílí hrabal zažil lepší časy, než planeta, a rozhodně lepší než technik, než loď, než vy ...
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Na skleničku s otrokáři

Příspěvek od Hayasan »

Purgatwar, Lian'yu, meziplanetární komunikační středisko
Z toho, že mé kontakty nefungují tak, jak by měly, jsem byl trochu… rozmrzelý. A přál jsem si, aby nějaký náklad na naší lodi ještě byl. Jasně, byly by to jen další problémy, ale aspoň bych se mohl trochu odreagovat. Jenže svobodní lidi se bít prostě nemohou, to není morální. Takže se nemohu ani nijak uvolnit.
Jasně, kocoure,
odpověděl jsem trochu laškovně. Což o to, já tu možnost, že bych se s ním skutečně vyspal, nikdy pořádně nezavrhl. Tedy, byl jsem na holky, ale s chlapem jsem to nikdy nezkoušel a mohlo by to být zajímavé. Novým zkušenostem se nebráním.
Někdo mi sabotoval loď, nemůžu odletět z takový jedný díry a svou kocábku nemůžu ani prodat na náhradní díly, kvůli… jistým úpravám. Zatím bych potřeboval vědět, proti komu stojím a co bude pak, to se ještě uvidí.
Někdo mi sabotoval loď. Nemohl bys někde vyšťárat, kdo po mě jde? Kdybys mi pomohl, třeba bych se u tebe mohl později stavit na večeři, osobně ti ty kredity za tvé služby donést...,
též bych potřeboval vědět, komu mohu střelit loď bez rizika a zbytečných otázek, ale nechtěl jsem prozrazovat svou současnou destinaci. Ještě to nebylo nutné a kdo ví, jaké zájmy může Zatoharin sledovat…. Naši nepřátelé o nás sice mohli vědět díky nějaké štěnici, na což se asi budeme muset připravit. Sice jsem se ho snažil nalákat i na své tělesné služby, leč... chytí se?
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Artie

Re: Na skleničku s otrokáři

Příspěvek od Artie »

Purgatwar, Lian'yu, Hangár B-1

Odfoukl jsem kouř ze svého obličeje kam směřoval z technikovi cigarety, rozslzely se mi oči, neboť mi tam kouř vnikl, zamrkáním jsem však bolest střásl.

„Hmm, eště něco vymyslíme, investovali jsme do té krásky hodně peněz, než chudinku zbavil výbuch laku, nenašel by jste v galaxii krásnější loď...“ Pokusil jsem se uvést smyšlený důvod, proč mu loď jen tak nepřenechá zakrývajíc všechnu tu technologii uvnitř.
„Mám k ní jisté citové pouto, jistě mě chápete. Rozmyslím si to, pokud by se ale naskytla jakákoliv možnost opravy, dejte mi vědět.“

'Někdo si to naplánoval moc dobře...'
Myšlenka mi proletěla hlavou a opět zmizela, zaposlouchal jsem se do okolí, zda neuslyším motory lodě, musím vnímat všechny detaily po celou dobu našeho zdejšího pobytu, na tuto planetu nikdo jen tak nezavítá, je mrtvá, každá nová loď je téměř určitě nepřítel, kdy se dostaví, kdy nás vypátrají?
'Ukaž se!'
Křičel jsem v duchu, pocit, že můžu každou chvílí nakráčet do pasti se mi příčil, vykročil jsem, mechanika nechal za sebou, musím Jonovi podat zprávu...

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Na skleničku s otrokáři

Příspěvek od Kazma »

Purgatwar, Lian'yu, meziplanetární komunikační středisko (Jon Orelinde)

„Jone, Jone …“
Uculil se devaronian a pohladil si jeden z rohů.
„Za vidinu něčeho takového s tebou budu klidně pokračovat i v hovoru. Víš, někoho si naštval, dost naštval. Zkusím ti zjistit víc, ale už to, že s tebou teď mluvím mě může stát docela život, to jen aby mezi námi broučku bylo jasný, jakou ti dělám oběť.“
Přehodil si laxně nohu přes nohu.
„Ozvu se, až něco budu vědět jistě, kde vlastně jsi?“

Purgatwar, Lian'yu, Hangár B-1 (Traze Artem)

Neslyšel jsi nic, byl zde ovšem pocit, pocit nebezpečí. Za ta léta většinou protizákonné činnosti, ano, někdo tě sledoval. Chtěl tě zabít? Byl to ten, kdo způsobil kolabs vaší živnosti? Nebo snad náhodný kolemjdoucí na tak zoufale zapadlé planetě?
Jeden krok. Druhý. Třetí. Všechny si je za sebou slyšel, ale už bylo pozdě. Narazil do tebe a šel dál.
Bledá, spíš vosková pokožka, řídké černé mastné vlasy, ošoupané oblečení, když se na tebe otáčel a skřípajícím hlasem říkal:
„Sorry, kámo.“
Všiml sis, že má nafialovělé rty, černé zuby a prázdné vodnaté oči.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Na skleničku s otrokáři

Příspěvek od Hayasan »

Purgatwar, Lian'yu, meziplanetární komunikační středisko (Jon Orelinde)

Chápavě jsem pokyvoval hlavou.
Já vím. Kdybych aspoň věděl, o co tady komu jde,
povzdechl jsem si. Ano, za záchranu vlastní kůže svůj zadek nastavím skutečně rád. Sice jsem to ještě nikdy nezkoušel, ale nemůže to být tak hrozné, když jiní lidé to dělají zcela běžně. A nějakou tu oběť asi budu muset poskytnout. Jen Traze se to nesmí nikdy dozvědět.
Však jsem ti za to hluboce vděčen a klidně ti to budu splácet i několik dní,
pokusil jsem se svůj protějšek motivovat ještě více.
Ale svou pozici bych si raději nechal pro sebe. Nikdy nevíš, kdo tě poslouchá… ozvu se ti zítra, ano?
Pokusil jsem se neříkat svou současnou polohu čistě z bezpečnostních důvodů. Co když v tom jede taky? To jsem samozřejmě nemohl tušit. A v této chvíli asi bude nejlepší věřit jenom sám sobě.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“