2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od Gwendolin »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Obdaruji barmana úsměvem a rychlým pohybem ruky schovám kredity opět v kapse. Ze všech sil se snažím nedat na sobě znát rozmrzelost z naší nové reputace. K mé radosti je muž, ostatně jak už to v jeho branži bývá zvykem, upovídaný. Přikývnu na souhlas. Zvednu skleničku v gestu přípitku a napiji se.

Politika jde mimo mě, ale můžou vůbec takhle odříznout celou planetu? Tady na Rori určitě, kvůli tomu zůstal trčet nejeden Nabooan. Předpokládám, že neexistuje možnost jak se tam nepozorovaně dostat?
Mezi planetou a jejím měsícem jistě fungoval před blokádou čilý dopravní ruch. Pokud tu někdo zůstal bylo by fajn ho najít a promluvit si s ním.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od MrTukan »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Jo tak to já nevím jestli můžou nebo ne, ale vidíš jak to tam vypadá. Tvrděj že neproklouzne ani vesmírná myš. Já jsem nikdy na Naboo nebyl a ani mě to netrápí, takže nevím jak se tam dostat. Ale myslím si, že tady uvízlo pár chlapů od toho slimáka, co se tam dole usadil a když se nedostanou k šéfovi včas, tak budou mít asi problémy. Možný by mohli mít nějakej plán. Ale s těma bych si nic nezačínal, jsou to docela ostrý hoši.

V barmanově hlase jsi mohla zaslechnout jasné varování a možná i trochu obavy. Přesto byl hodně upovídaný, což se ti zrovna teď hodilo. Do baru přišel další vidlák, vypadající spíš jako horník a zamířil si to k vidlákům u vedlejšího stolu než seděl Jerome s Danem. Ti v klidu popíjeli, alespoň co se Jeromeho týkalo. Poručík Dan vypadal nervózně a jistě Jeromeho i tebe tiše proklínal.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od Gwendolin »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Ukazováčkem pravé ruky kroužím po hraně sklenice. Navlhčené sklo vydá pod pohybem prstu nepatrný zvuk. Tento starý trik mi kdysi předváděl otec, když chtěl vykouzlit na mé tváři úsměv. Ani dnes nezareaguji jinak. Při zmínce o slimákovi se zájmem zvednu hlavu. Nebylo pochyb o kterém huttovi je řeč. Varování vezmu v úvahu. Skutečnost, že si kolem sebe tito gangsteři shromažďovali jim podobné tipy mi není novinkou. Nakloním se k barmanovi blíž.

Kde je najdu? Jsou tvými zákazníky?
Mluvím potichu, aby nás nikdo třetí neslyšel. Popis "ostrých hochů" by seděl na skupinku ozbrojenců vysedávajících v boxu blíž ke vchodu. Pro hutta by mohl pracovat také osamocený muž v kožené bundě. Pomalu se mě zmocňuje neblahá předtucha. Oproti mému původnímu předpokladu se nacházíme na horké půdě. Mávat tady všem před nosem kredity mohlo naši situaci jen zhoršit.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od MrTukan »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Pár z těch chlapíků tady v prostoru je, ale jen samý malý ryby. Ti se tak maximálně opijou a pak vyvolávaj šarvátky. Chodí sem ale i takoví dva rozumnější, starší a ostatní před nimi mají respekt. Ale ti tu zrovna nejsou. Právě od nich jsem ale slyšel, že se tady zasekli. Každopádně až přijdou, tak to určitě poznáš, vypadaj tak, že by se jim každej rozumnej člověk vyhnul velkým obloukem. Jeden má dva metry a ramena jak dva dospělí chlapi. Za to ten druhej je malej, ale vypadá hodně chytře. Každej den jsou ale nasranější, asi už měli bejt dávno někde jinde.

Barman byl zřejmě ve velmi dobré náladě a proto byl tak upovídaný. Souvislost to možná mělo s buclatým účtem, který právě Jerome přikrmil další objednávkou, čímž se účet téměř zdvojnásobil. Marže za informace tak byla určitě taky velice slušná. Zatím jsi mohla pozorovat, že osazenstvo kantýny je v ní už zřejmě o něco delší dobu, než jsi prve myslela. Když jste přicházeli dovnitř, tak ještě bylo světlo a to evokovalo domněnku, že je odpoledne. Ovšem většina bytostí v kantýně už byla opilá víc, než se na odpoledně sluší, což trochu podkopávalo tvoji domněnku o čase.

Do kantýny právě vstoupilo pět mužů, ač v civilní oděvu, bylo jasné že jsou to vojáci. A ty jsi mezi nimi mohla poznat posádku vaší korvety. Usadili se dve boxy od Jeromeho s Danem a na Danovi se dala pozorovat mírná úleva. Bylo jasné, že i tito muži jsou ozbrojeni a v případě potíží svému poručíkovi a hraběti jistě pomohou. Nikterak se k nim však nehlásili a objednali si pití.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od Gwendolin »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Během barmanova proslovu bojuji s nutkáním otočit se a zmíněné "malé ryby" si blíže prohlédnout. Tentokrát však nad zvědavostí zvítězí můj výcvik. Od nevhodného upozorňování na svou osobu je tady Jerome. Což se vzápětí potvrdí další tučnou objednávkou. Nejraději bych se vrátila do boxu a odměnila mladého hraběte výchovným pohlavkem, místo toho si zavdám ze skleničky a dvěma mocnými loky ji vyprázdním. Odsunu ji od sebe a požádám o její opětovné doplnění. Na zlobu je nejlepší lék práce. Proto se soustředím na získávání dalších informací.

Asi jsi nezaslechl, jak se ti dva jmenují?.. A kolik jich tu dohromady zkyslo? Aspoň přibližně?
Existuje pouze malá šance, že mi jejich jména budou povědomá, přesto nehodlám nechat nic náhodě. Každá maličkost mi může v budoucnu zachránit kůži.

Doufám, že to jsou jen další bezejmenní milovníci slimáků. V opačném případě máme problém.
Koutkem oka zaznamenám pohyb. Otočím se tím směrem a spatřím pětici mužů. V první chvíli mezi nimi hledám přerostlou horu svalů a malého mudrce. Vzápětí však nově příchozí identifikuji, jako členy posádky korvety. S předstíraným nezájmem se obrátím zpět k barmanovi. Ze srdce mi spadne těžký balvan. Pokud by nastaly potíže, jsou naše šance zas o trochu lepší.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od MrTukan »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Jo holka, to nevím, já počítám jen kredity, které tu utratí. Tomu velkýmu říkají Drobek a tomu malýmu obvykle šéfe, ale myslím, že se jmenuje Tony nebo Tomy.

Do kantýny vešli dva velcí vypracovaní zabraci, evidentně horníci a zamířili do druhé části kantýny než seděli tvoji přátelé. Vidláci u vedlejšího stolu se začali poměrně hlasitě dohadovat, což se zájmem sledoval Jerome a s obavami Dan. Karbaníci byli právě v nejlepším, evidentně hráli zrovna důležitou hru s velkým bankem, protože trochu zvážněli a začali hrát na psychiku. Muž v rohu v kožených kalhotách začínal být trochu netrpělivý, evidentně na někoho čekal a ten někdo šel pozdě.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od Gwendolin »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Drobek a Tony nebo Tomy... Neznám nikoho toho jména, kdo by zároveň odpovídal barmanovu popisu. Evidentně jsem zatím neměla tu čest. Nemusím se tedy obávat setkání s nějakou žoldáckou legendou. Na druhou stranu nevím, co od těch dvou můžu čekat. Opatrnost je na místě.
Otočím se k barmanovi bokem tak, abych zároveň mohla sledovat karbaníky. Vzhled karet napovídá tomu, že muži hrají sabacc. Nicméně průběh neodpovídá ničemu, co jsem doposud viděla. A to jsem se na Měsíci Pašeráků setkala s nejednou inovací této populární hry. Například v Kapsářském sabaccu jste mohli 2x za hru ukrást jednu kartu ze soupeřova balíčku. Od dění u stolu zvednu hlavu jen na okamžik, abych si prohlédla nové zákazníky. Poté se opět snažím najít systém v místní vidlácké verzi sabaccu. Marně.

Jak tak na to koukám. Tady bych prohrála všechen majetek. Včetně Bota.
Zakroutím nechápavě hlavou a raději se vrátím ke své konverzaci s barmanem.

A co ten samotář tam v rohu? Taky patří mez slimákomili?
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od MrTukan »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Jo holka, to netuším. Nikdy předtím jsem ho neviděl a sedí tam takhle už hodiny. Ale když přišel, tak se vyptával podobně jako ty. Hlavně na Drobka s tím druhým.

V zápětí na to se stalo hned několik věcí. Mohla jsi pozorovat jak vstupními dveřmi prochází obr a hned za ním o mnoho menší, ale mnohem chytřeji vypadající člověk. Byli v živé konverzaci a ač vypadali zamračeně, nezdálo se, že by se cítili jakkoli v ohrožení. To ovšem, jak jsi mohla zjistit z pohledu na muže v kůži, byla obrovská chyba. Ten pohled lovce, který právě spatřil svou kořist bys poznala kdykoli, kdekoli a nakomkoli. Na Nar Shaddaa se takových výrazů dalo vidět mnoho. Nicméně navenek si těžko mohl někdo této změny pozornosti všimnout, protože muž zůstával ledabyle na svém místě a jenom nenápadně oba příchozí muže pozorovat. Ti zamířili rovnou k baru.

Ve stejné chvíli se však v boxu vedle tvých přátel začalo roztáčet kolo osudí tím způsobem, že vidláci na sebe začali vzájemně křičet a rázem byli na nohou.
COŽE? MOJE MÁMA ŽE BYLA KURVA?! Tos posral!
Kdyby prudký náraz pěsti o čelist vydával nějaký dobře slyšitelný zvuk, jistě by to byl ten nejlepší zvuk nárazu pěsti o čelist, který jsi měla tu čest slyšet. Úder byl proveden s přesností boxera, který právě schytal několik ran do hlavy od cvičné hrušky a nevím úplně přesně jestli to, do čeho mlátí, je jeho nebo cizí čelist. Nicméně nepříliš znělý zvuk úderu doprovázelo zapraskání kostí, jak si útočník zlomil o čelist druhého vidláka ruku.
Jen počkej ty zmrde!
Napadený chytil muže, který právě litoval svého nepovedeného útoku, oběma rukama a mrštil s ním do prostoru kantýny. Co sith nechtěl, chlapík vletěl přímo mezi karbaníky, srazil jejich stůl a s ním samozřejmě rozsypal po zemi všechny kredity i karty z právě rozehrané hry.

Co začalo jako konflikt několika vidláků mělo potenciál stát se pořádnou hospodskou rvačkou, ve které se teď první dvě skupinky začaly rvát a bylo jasné, že se brzy přidá i další osazenstvo kantýny, protože se tomu už tak pomalu dělo. V místě jako je tohle mají totiž všichni spolu navzájem nevyřízené účty, a tak když se naskytne příležitost roztříštit někomu o hlavu židli nebo mu prostě jenom jednu natáhnout, nesmí se taková možnost promarnit.

Mezi tebou a tvými společníky se tak rozpoutala rvačka, kterou Jerome pozorovat opět se zájmem, zatímco Dan už věděl, že je to pěkně v prdeli. to však už na jejich stůl přiletěl jeden z vidláků, kterého však Dan okamžitě ze stolu smetl jako by to byla jenom nějaká špína. Čímž se ovšem evidentně dostal do hledáčku jiného z nich a definitivně tak byli oba muži vtaženi do bitky taktéž, stejně jako brzy bude většina osazenstva kantýny.

Muž v kůži pozoroval situaci a mohla jsi na něm vidět, že horečně přemýšlí jak ji využít ve svůj prospěch. Oba dva údajní huttští spolupracovníci se zastavili u baru na druhé straně než jsi seděla ty a se zájmem pozorovali co se bude dít dál. A rvačka se šířila jako požár.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od Gwendolin »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Mezitím co muž hovoří, zvednu skleničku s drinkem ke rtům. Zarazím se dřív než stačím chuťové pohárky obdarovat dalším douškem sladké, pěnivé tekutiny.

Ten člověk mě začíná vážně zajímat. Není místní. Očividně se při výběru místa k sezení řídí stejnými pravidly jako já. Zbytečně na sebe neupozorňuje. Spíš naopak. A z barmana tahal totožné informace... To je na můj vkus příliš náhod najednou. Zvlášť tady na Rorim.
Odložím pití, zrekapituluji si dosavadní poznatky a nenápadně stočím pohled k samotáři. Dění v kantýně sleduje, pokud vůbec, jen okrajově. Očima nepřestává hypnotizovat vchod. Nemohu si pomoct, ale připomíná mi dravce, který neúnavně létá nad loukou a vyčkává až nějaký hlodavec opustí bezpečí nory. Ozve se zasyčení doprovázející otevírající se dveře. Muž mírně nadzvedne hlavu. Díky zkušenostem z Nar Shaddaa zaznamenám drobnou změnu v jeho postoji. V očích mu zajiskří. Obrátím se čelem ke zdroji této změny, nově příchozí dvojici žoldáků. První vysoký hromotluk, kterého příroda obdařila přemírou svalové hmoty, za to krásy příliš nepobral, byl zářným příkladem člověka o němž se tvrdí, že neumí do pěti napočítat. Oproti němu jeho kolega ač drobné, šlachovité postavy, působil dojmem bystré a inteligentní osoby.

Náš cíl dorazil.
Samotář má stejně jako já spadeno na Drobka a Tonyho. Nicméně já je chci živé. Nebo alespoň jednoho. Čímž se nevyhnutelně dostáváme do střetu zájmů. Aby komplikací nebylo málo vidláci se rozhodli navzájem si vymlátit zuby a do této kratochvíle se postupně přidávají další a další štamgasti. Od Dana a Jeroma mě nyní dělí rozzuřený dav. Poslední co zahlédnu než mi moji společníci zmizí z dohledu je poručík v obětí jednoho z vidláků.

Snad je Jerome dostatečně rozumný a vleze si pod stůl nebo zmizí na záchod a tím se téhle mele vyhne.
Zamračím se a ze svého místa sleduji scénu před sebou. Poku by se měli bitkaři přiblížit až ke mě jsem připravená ustoupit za bar. Dvojici žoldáků na nebezpečí neupozorním. Počkám na další postup samotářského lovce.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od MrTukan »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Lokální bitka velmi rychle přerostla v pořádnou hospodskou rvačku, do které se zapojil opravdu téměř každý. Mohla jsi pozorovat jak vojáci z Jeromeho lodi rychle spěchali k místu, kde byli oba tvoji společníci vcucnuti do bitky a celý prostor jak před tebou, tak ovšem i v druhé části kantýny se teď hemžil pěstmi, sklenicemi, židlemi a vlastně vším, čím se dalo praštit nebo hodit. Co bylo ovšem zajímavé, nikdo nevytáhl a nepoužil blaster ani jinou zbraň. Vše probíhalo podle pravidel fair play aneb "já fláknu tebe tímhle půllitrem po hlavě a ty zase můžeš praštit židlí toho před tebou" nebo "zub sem, zub tam, nám už je to všechno jedno". Nebylo tedy divu, že se bojující dav rozpínal i tvým směrem a měl v úmyslu použít barové stoličky. Rychle a ladně jsi tedy svůj zadek přemístila na a následně i za bar, kde opatrně celou situaci sledoval barman a horlivě si dělal poznámky. Když si tě všiml, pouze se usmál a přátelsky prohodil.

Nechcete si zničit účes slečinko, co?

To už jsi však mohla pozorovat, jak se Drobek přidal do rvačky. Respektive mohla jsi pozorovat, jak od jeho současné pozice odletoval muž za mužem a jemu to činilo znatelné potěšení. Když ses znovu podívala směrem k záchodkům, neviděla jsi bohužel nic. Lovcovo místo v boxu bylo prázdné a v bijícím se davu kolem jsi ho nikde nezahlédla. Přeci jen tam bylo mnoho mužů, kteří si snažili navzájem si vymlátit zuby a někteří možná i něco jiného.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od Gwendolin »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Tříštící se sklo, křupot dřevěného nábytku, nadávky, vzlyky. Zvuky bitky doplňovalo Botovo zběsilé, varovné pískání. Malý droid stál mezi mnou a davem. Nožičky s výsuvnými čepelemi zvednuté ve výhružném gestu. Nicméně kýžený efekt, zastrašit protivníky, se nedostavil. Účastníci rvačky mého ochránce ignorovali a dál se věnovali nejbližším sousedům rozbíjíc o jejich těla další vybavení podniku. Jakmile začnou mizet pod rukama agresorů první barové židličky, je to pro mě jasný signál přesunout se za barový pult. Jestli mě život na Nar Shaddaa něčemu naučil, tak tomu, že moudřejší ustoupí. Raději jsem podobné "kolektivní sporty" sledovala z bezpečí, než se jich přímo účastnila.

Bote! Za mnou!
Zavelím k ústupu. Nadzvednu se ze židle, načež dosednu na barový pult. Nohama opíšu půlkruh a sklouznu do bezpečí, právě včas, abych se vyhnula letící sklenici. Můj kovový společník mě okamžitě následuje a během chvilky už spokojeně spočívá na mém rameni. O své nové útočiště se dělím s barmanem, který si pravděpodobně zaznamenává původce škod.

Přesně tak. Obávám se, že bych tady sháněla dobrého kadeřníka marně.
Přejedu si levou dlaní po lekku a obdaruji muže úsměvem. V tom do mého úkrytu doletí něčí zub. Opatrně vykouknu směrem, ze kterého přiletěl. Drobek se pravděpodobně vyzná ve stomatologii. Každému zájemci nabízí vyšetření pěstí zdarma. A o tuto novou lékařskou techniku je na měsíci, kde je doktorů nedostatek, nebývalý zájem. Zkontroluji i zbytek lokálu. Vojáci z korvety se nyní nacházeli poblíž našeho boxu. Avšak Dana s Jeromem nebylo vidět.

Snad z toho vyváznou jen s boulemi.
Zachmuřím se. Svým společníkům nyní nedokážu ze svého místa pomoci. Proto se soustředím na své cíle. Žoldáky a lovce. Druhý jmenovaný se vypařil. Nabízejí se pouze dvě možnosti, kam zmizel. Na záchod anebo se vmísil do davu. Ačkoliv je to dost riskantní, zabít někoho během rvačky má hned několik výhod. Takový čin se dá snadno zaměnit s nehodou. Je velká šance, že si vás nikdo nevšimne. To samé platí i pro mrtvého. Tělo je nejčastěji objeveno až ve chvíli, kdy se situace v podniku uklidní. A to je již vrah dávno pryč.

Informuj mě, jestli zahlédneš toho muže v kožené bundě.
Zaúkoluji droida a vydám se blíž k místu, kde stojí Drobek a jeho kolega. Pokud je lovec rozhodnutý zabíjet, bude se muset ke svému cíli přiblížit.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od MrTukan »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Využila jsi volného místa za barem, aby ses bezproblémově přiblížila k místu, kde ještě před chvíli oba žoldáci stáli. Ovšem za několik posledních okamžiků se stačili vmísit do chumlu, ze kterého odlétali muži s nepříjemnými bolestmi v obličeji. Místo, kde stál Drobek, bylo zkrátka lehko rozpoznatelné už z dálky. mezi tebou a tím místem byl bar a zhruba tři metry volného prostoru, kde se nacházela jedna z posledních volných barových stoliček a potom mnoho chlapíků, kteří si navzájem vyřizovali pravé i smyšlené problémy. Každopádně dostat se teď ke zmíněné dvojici znamenalo dostat se přímo do středu bitky, která v žádném případě nepolevovala.

Lovce jsi zatím nezahlédla, ale měla jsi neodbytný pocit, že velice pravděpodobně nevyužil možnost uchýlit se do bezpečení záchodků. Na druhou stranu se tam možná mohl schovat Jerome, jehož obličej chránil poručík Dan a mnoho jeho mužů vlastními těly. Vidlácká bitka byla jednou z nejzajímavějších věcí, které jsi mohla za svůj život pozorovat. Náboj, který tato rvačka měla byl úplně jiný než potyčky na Nar Shaddaa, kde obvykle byly problémy řešeny mnohem kultivovanějším a blýskavějším způsobem, který obvykle zahrnoval hodně střelby a vnitřnostní všude kolem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od Gwendolin »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Se Spiderbotem na rameni zamířím blíž k pozici žoldáků. Během svého přesunu si prohlížím věci za barem. Nikdy nevím, kdy se mi něco může hodit. Vedle deštníčků, brček a dalších dekorativních předmětů tu má barman pár nožů, zapalovač, bednu s prázdnými lahvemi, překvapivě čisté sklenice a starší blasterovou pistoli. Podle vrstvy usazeného prachu na ni muž již dlouho nesáhl. Což by se mu mohlo v nouzi nejvyšší vymstít, jakmile by po stisknutí spouště zbraň selhala či explodovala.

Tady musí všichni trpět hoplofobií, jinak si neumím to nepoužívání střelných zbraní vysvětlit! Škoda, že místní obyvatelé nejsou zámožnější. To by pak byl Rori ráj pro loupežníky.
Ušklíbnu se nad tou představou a obezřetně vystrčím hlavu z úkrytu. Naskytne se mi pohled na Drobka, který s lehkostí odhazuje své protivníky, jako by nic nevážili. Jelikož v mé bezprostřední blízkosti se nyní žádný rváč nenachází, napřímím se. Uchopím čistou skleničku, nejbližší láhev se zlatavě hnědou tekutinou a obsloužím se. Levou rukou si podepřu bradu, zatímco v pravé držím svůj nápoj. Se zájmem sleduji scénu před sebou.

Připomíná mi to historické holofilmy. Poklad na Stříbrné planetě, Pro hrst kreditů, Hodný, zlý a Gamorreán... ačkoliv i tam se střílelo víc než tady.
Okomentuji bitku a okoštuji svůj drink.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od MrTukan »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Rychlost, jakou jsi do sebe lila jeden drink za druhým se blížil pomalu alkoholismu a dalo se očekávat, že toto tvé počínání se v nepříliš vzdáleném časovém období připomene příjemným veselým a pomalejším stavem. V tuto chvíli však tvojě telo tento fakt ještě hlavě nesdělilo a v kombinaci s adrenalinem ze rvačky jsi byla naprosto čilá. Mohlaj jsi tak ještě nějakou chvíli před sebou pozorovat jak od opravdu velkého muže odletuje jeden vidlák za druhým. Potom ovšem přišla chvíle zlomu. Drobek se najednou, jakoby bez jakékoli přičiny, zapotácel, pokusil se rozdat ještě několik ran a nakonec s dunivým žuchnutím padl na zem. Zdálo se ti, že jsi ve změti těl zahlédla koženou bundu, to ovšem trvalo jen tak krátký okamžik, že sis tím skutečně nemohla být jistá. V ten moment rvačka kolem Drobkova těla ustala, muži utichli a nechápavě se dívali jeden na druhého. Mohla jsi pozorovat, jak k němu rychle přispěchal jeho společník, přiklekl, zběžně ho obhlédl a v tu ránu tasil blaster. S velmi nepřátelským pohledem oblížel okolí, zvedl se na obě nohy a začal si měřit pohledem všechny, kdož stáli v Drobkově blízkosti.

Vzhledem k tomu, že bitka v okolí pokračovala, přidávali se muži na obě strany a místo kolem těla a průchod od baru až k východu se teď poměrně vyprazdňovaly. Všichni se snažili co nejrychleji ztratit z očí chlapíkovi s blasterem, který vypadal dost nebezpečně. Jeho oči nakonec spočinuly na tobě, zúžily se a bylo vidět, že jeho podezření právě padlo na tebe. Zatímco na tebe mířil blasterem, přibližoval se k baru a tudíž i k tobě. Zatím od tebe byl několik metrů a nic neříkal. Měla jsi tak čas utřídit si své myšlenky a zareagovat na vzniklou situaci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 2. mise pro Gwendolin: Ztratit sebe a nalézt jiné

Příspěvek od Gwendolin »

Rori, měsíc Naboo vně blokády, kantýna Narmlého pohár

Můj kolega podle všeho patří mezi schopnější zabijáky. Intuice mi napovídá, že se stále nachází v této místnosti. V tom případě se perfektně vmísil do davu, jelikož stále uniká, jak mému pohledu, tak Botovým senzorům. Nicméně z této skutečnosti si žádné vrásky nedělám.

Lovec se odhalí v okamžiku, kdy napadne svou kořist.
Bleskne mi hlavou. Nepouštím z Drobka a jeho nejbližšího okolí oči. Přílišná důvěra v mého kovového společníka a pravděpodobně i hladina alkoholu v krvi způsobí, že prošvihnu moment, kdy muž zaútočí. Vše se seběhne příliš rychle. Jakmile hora svalů dopadne na zem, obrátím svou pozornost k davu. Pohyb hnědého oděvu zaznamenám na dobu menší než je jeden úder srdce. Naučeně sáhnu po zbrani za opaskem. Zbytečně. Zarazím se a ruku opět vrátím na barový pult.

Jak je to možné?! Nikdo přeci nemůže tak rychle zaútočit a zmizet! Takovou situaci jsem už párkrát zažila a vždycky jsem měla dost času na reakci. Vždycky...
Nechápavě hledím na mrtvého muže. Selhala jsem. A selhaly také senzory mého droida. Mé ego dostalo těžkou ránu. Zatímco si část osazenstva stále rozbíjela navzájem čelisti, Drobkův společník hledal vraha svého přítele. Nebo alespoň obětního beránka. Nenávistný pohled a hlaveň blasteru mířící mi mezi oči, mluvili jasnou řečí. Ačkoliv jsem jako pachatel z mnoha důvodů nepřicházela v úvahu. Vztekem a zaskočením zamlžená mysl žoldáka mě vyhodnotila jako nejnebezpečnější bytost v baru.

Dohajzlu!
Procedím skrz zuby nadávku. Právě teď jsem v nezáviděníhodné situaci. Každý zbrklý pohyb může žoldáka vyburcovat k palbě.

Nehýbej se, Bote... Nijak na sebe neupozorňuj!
Rozkážu tiše svému droidovi a vsadím na kartu, která mi již jednou v podobné situaci zachránila život. Nasadím výraz vyděšené, bezbranné dívky. Rozklepané ruce pomalu přibližuji k tělu s úmyslem jednou z nich sáhnout po zbrani. Samozřejmě pouze v případě, že mě muž nezastaví.

Pro...prosím... ne. Já nic neudělala!
Zanaříkám třesoucím se hlasem. Soustředím se na vzpomínku, která mi vždy spolehlivě vžene slzy do očí. Den, kdy mi strýček sdělil, že rodiče zmizeli.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“