Stránka 1 z 1

1. misia pre Phill01 [Lance]

PříspěvekNapsal: 14.8.2013 18:26:54
od Lance Skywalker
A long time ago, in a galaxy far, far away...MACE HILL - EPIZÓDA I

Tisíc rokov pred Bitkou o Yavin sa galaxia nachádza na pokraji rozpadu! Tisíc rokov trvajúca vojna medzi Galaktickou Republikou a Sithským Impériom sa chýli ku koncu! Nastávajú rozhodujúce bitky a finálna kapitola sa uzatvára.
Po prekvapivom sithskom útoku na republikovú základňu na planéte Ruusan a zdrvujúcej porážke republikánskych síl, sa armáda Republiky stiahla a Bratstvo Temnoty obsadilo strategicky dôležitú planétu Ruusan. Temný Sithský Lord, SKERE KAAN, tak dosiahol veľkého víťazstva a Republika utrpela porážku.
Teraz sa však sformovala mocná flotila Republiky, pod vedením veľkého jedijskeho generála, ARIENA ANTURA, aby získala dôležitú planétu späť do moci Republiky...Krížnik Usurpator, hyperpriestor (1002 BBY)
Nachádzali ste sa v modrom tuneli hyperpriestoru. Celá republikánska flotila generála Ariena Antura sa presúvala do Ruusanského sektoru. Na veliacom mostíku republikového krížnika Usurpator stál váš veliteľ, besaliskský majster Jedi, Brin Urakk. Práve viedol vášnivú diskusiu s admirálom, ktorý velil na krížniku. Ozval sa robotický hlas palubného počítača.
30 minút do cieľovej lokácie, oznámil.
"Nech sa všetky stíhače pripravia! Všetky jednotky na svoje miesta! Spojte ma s generálom Anturom" vydal rozkazy majster Urakk a zahľadel sa na veľkú obrazovku na mostíku. Na nej sa objavila tvár staršieho muža s prešedivenou hustou bradou, dlhými snehovými vlasami a kapucňou bledohnedej farby. Jeho tvár zdobila hlboká jazva, ktorá pretínala aj oblasť pravého oka, ktoré bolo kybernetické.
"Generál! Loď Usurpator je pripravená na boj. Aké sú vaše rozkazy, pane?" podal hlásenie majster Urakk a všetci ho s vážnymi pohľadmi sledovali. Muž na obrazovke prehovoril.
"Hneď po výstupe z hyperpriestoru sa všetky lode zoradia do bojovej formácie. Útok zaháji roj stíhačov. Napadneme sithské jednotky v cieľovom sektore 4Z-55 a budeme postupovať prerazením blokády lodí a vylodením na planéte" povedal generál Antur.
"Rozkaz, generál!" odvetil majster Urakk a spojenie sa prerušilo. Vydal ďalšie rozkazy a potom pokojne stál na mostíku a sledoval modrý tunel pred vami.
Vaša skupinka stála obďaleč - až v zadnej časti mostíka. Bolo vás päť, ktorých si majster Urakk vybral z Chrámu. Prvým bol mocný devaronský bojovník, rytier Jedi menom Rodric. Vedľa neho stála twi´leekska žena Mauri, krásna rytierka rádu a trojicu rytierov Jedi uzatváral Jacen Saphire, muž s dlhými plavými vlasmi a prenikavými modrými očami. Okrem teba tam ešte bol jeden padawan - nautolan Wyatt, ktorý bol len o rok mladší od teba, no zoznámil si sa s ním iba počas tejto misie.

_______________________________________________________
Takže môžme začať. Na začiatok upozornenie - nikde som nenašiel presný dátum konania tvojho výcviku a podobne, tak som použil známe informácie a dátum, ktorý si uviedol pri tvorbe charakteru (1015 BBY) som považoval za dátum narodenia. Tvoj padawan má teda v tejto misií 13 rokov. Teraz máš možnosť opísať všetky pocity, prípadne si nejakým spôsobom dotvoriť pozadie príbehu, to nechám na teba. Taktiež môžeš začať dialógy s inými postavami a podobne. Máš dosť času, nemusíš sa ponáhľať.