1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, CorSec

Poručík přistoupil k nástěnce a začal povídat. Pozorně jsem poslouchal a lehce přikyvoval hlavou.
Pojem "kluzký" jsem sice hned neprobral, ale po chvilce mi to došlo. Když jsme se dozvěděli, že se občas poflakují na kosmodromu, nasadil jsem lehký úsměv.
Rád bych se na něj podíval. Dlouho jsem na kosmodromu nebyl, mohl bych tedy využít situaci k jeho návštěvě.

Poručík zavolal mladou Twileckou ženu, aby nás odvedla na přistávací plošinu.
Mezitím jsem se otočil k Madurrinovi Ten kosmodrom bysme mohly prověřit, než se pustíme do těch dokumentů a navíc jsem si vždy chtěl vyzkoušet práci pašeráka. pobídl jsem Mistra.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, CorSec

Madurrin se lehce zamračil nad tvým nadšením a chvíli si to nechával prjít hlavou.
Ne myslím že je na to pozdě, zkusíme to zítra ráno. Vím že jsi netrpělivý, ale je na to ještě brzy.
Jestli se nemůžeš dočkat můžes si s Lereiou zatrénovat. Ale ne že při tom zboříte pokoj, jsme tu hosté.
A bude lepší když nebudeme muset platit za zničený nábitek
.
Usměje se na vás.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, CorSec

Na výlet už bylo opravdu pozdě, jak jsem si právě uvědomil. Už jen ten čas strávený v transportu nebyl nijak zanedbalelný a když se připojí i trocha meditace..
Máte pravdu mistře. věnoval jsem Madurrinovy letmý pohled, když jsem se na chvíli odtrhl od tabule v Tremově kanceláři.
Jestli nám poručík najde na tréning nějaké klidné místo, můžeme to zkusit, až si vybalíme na pokoji zavazadla. řekl jsem Anxskému mistrovy s širokým úsměvem na tváři.
Po dlouhé, nucené cestě bylo moje tělo ztuhlé, jak imperiálovo na veřejné toaletě a tudiž by byl souboj vítanou činností. Mon Calemarijská padawanka určitě nebude podle mého názoru proti, zvlášť když mi bude moci opět natrhnout plášť.
To aby jsme šli ne? přátelsky jsem se na Lereiu usmál.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, CorSec

Během rozhovoru jste došli na soukromou přistávací plochu kde pro vás byl už připravený transport
který vám má odvézt do hotelu.
Ne, trochu se budete muset uskromnit, nechceme aby se začalo vyprávět že tu jsme. takže tréning bude probíhat v našem hotelovém pokoji.
Zašklebí se Madurrin na vás.
Takže si budete muset nejdřív udělat prostor v pokoji a hlavně nikde neposkakovat. Mohli by jste si narazit hlavu.
Nebo můžete neuklízet a využít vše v pokoji ale nerozbít to, ne vždy se bude boj odehrávat na planině bez jediného oblázku
.
Lareia se usměje a nastoupí do transportu.
Jsem pro plnej pokoj, alespoň budu sledovat jak si Luko natluče budku až o něco zakopne.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie

Jestli chce Mistr vědět jestli budu schopen využít předměty v okolí k boji, rád mu to předvedu.. zabýval jsem se svými myšlenkami, když se naše skupinka pomalu blížila k transportu, který nás měl vzítt do hotelu Zlatá Elinin.
Jsem pro všemi deseti. Takový jednoduchý souboj jako na plánině by byl moc jednoduchý. souhlasil jsem s Madurrinovím návrhem a přemýšlel čím bych mohl Lereiu napálit, nebo spíše co bych mohl napálit do ní.

To spíš zakopnu úmyslně, než abych tě shazoval před ostatníma. Víš jen tak z úcty ke slabšímu protivníku. rýpl jsem si do padawanky provokativně. a nastoupil za ní do transportu.

_________________________
Moje postava se jmenuje Luko Palou. Jen drobnost. :wink:
tt
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie

Lareie zajiskří v očích a otevře pusu aby ti peprně odpověděla, nakonec se ale rozhodne
neupotávat zbytečně pozornost a nechovat se před svědky jako malé dítě a znovu ji zavře.
Transport zatím vyrazil na cestu k hotelu která trvala jen pár minutek.
Při výstupu do tebe ale stejně schválně dloubne, čímž tě vyvedla z rovnováhy a
ty jsi se zamotal než jsi znovu získal kontrolu nad pohybama.
Však uvidíme Luko.
Ušklíbne se. V hotelu vám bez zbytečného protahování a bez otázek rychle ubytovali do menšího apartmánu.
Čtyřpokojový byt do kterého vás uvedli skýtal veškeré vybavení které je vhodné k práci i odpočinku.
pokoj který mohl sloužit k práci i odpočinku byl největší a na něj byly přímo napojené tři menší pokoje.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Cesta transportem netrvala dlouho.
Na chvíli jsem zaklopýtal, když do mě Lereia šťouchla. Dalo se to čekat vzhledem k mámu, že si z ní dělám legraci. Nyní jsme se však už nacházeli v hotelu, kde nám zařídili ubytování.

Když jsem vstoupil do apartmánu, rozhlédl jsem se. Místnost vypadala docela velké a dobře vybavená. Přistoupil jsem ke dveřím uprostřed, které jsem následně otevřel stisknutím příslušného tlačítka a šel se podívat jak pokoje vypadají.
Doufal jsem, že nám třeba daly i nějaké civilní oblečení abych o něj nemusel žádat, nebo chodit po obchodech. Potulovat se v jedijském úboru po kosmodromu a hledat Hokka by nebylo moudré, ne pokud jsme ho chtěli chytit v klidu. Bez žádého zbytečného umírání.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Vešel jsi do prostředních dveří a pohled dovnitř ti jasně napověděl k čemu místnost slouží.
U vzdálenější zdi byla postel a po pravé ruce byl vchod do koupelny.
Vyjma toho v místnosti byly také nějaké menší skříňky na oblečení. Vlezl jsi do skříněk a zjistil že kromě
županů a ručníků jsou prázdné.

Madurrin vstoupí do dveří pokoje který právě nešetrně prohledáváš.
Chápu to tedy tak že jsi si už vybral pokoj.
A pokud ne tak stejně už nemáš na výběr.

Usměje se na tebe.
Lereia si vybrala pokoj nalevo od tebe a já ten napravo, je z něj hezký výhled.
Mrkne okem na tvé okno kterému stíní další dům.
Což se o tomhle nedá říct. Po tréningu s Lereiou ti nechám donést jiné méně nápadné oblečení,
tyhle župany vyšly z módy při velké čistce.

Podívá se na tvé padawanské roucho.
Ačkoli to musí být pohodlné jsem si jistý že se tím často zadrhávali nebo si to přivýrali do dveří.
Du teď do obývacího pokoje, počkám až se tam sejdete a začneme váš tréning.
______________________________________________________________________________________
To okno je má pomsta za včerejší připomínku :P
i když jsem tu nebyl četl jsem to :D já by jsem tě totiž nenechal v tomhle nápadném oblečení jet,
nějak jsem už zapoměl co vše bylo obsaženo ve výcviku a oblečení jsem tehdá
opravdu nevěnoval pozornost :D

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Výběr dveří nebyl zrovna nejlepší. Malá místnost by ale měla skromnému padawanovi jako jsem já stačit. Koneckonců jsem si vybral cestu Jediho a né špinavého barona z Nar Shaddaa. A proč si zvykat na pohodlí, když jsem tu byl kvůli úplně "jiným radostem".

Sundal jsem si plášť a hodil jej na postel pod oknem a šel prohledat skříně. Už jsem ani nedoufal, že bych tam našel něco extra.
Madurrinovi řeči jsem nebral vážně a jen kývl.
Něco málo na výběr by neškodilo. oznámil jsem Mistrovy s úsměvem.

Po krátké chvíli jsem pomalu vyšel z pokoje. Silou jsem odsunul nábytek na kraje místnosti, aspoň tak aby jsme se nezabili hned na začátku. Postavil jsem se k východu, abych viděl přímo do dveří kde se ubytoval Lereia. Odepnul jsem světelný meč od opasku a nastavil intenzitu čepele na tréning. Zbraň jsem ještě ponechal v ruce vypnutou a zavolal tónem imitujícím náhlé překvapení: Lereio!

______
:idea:
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Lereia vykoukla ze dveří aby se podívala proč překvapeně vykřikuješ.
Chviličku, hned jsem u tebe kocoure.
Laškovně tě osloví a blýskne se jí v očích.
Po chvíli vyjde ze dveří a aktivuje svůj meč.
Takže, čímpak začneme.
Praví zatímco pomáchává mečem což připomíná zurčení elektrické bouře.
Ach už vím, je na čase náš nedokončený souboj.
Usměje se a bez jakékoli přípravy zaůtočí protože ví že na to čekáš aby tvé náhlé aktivování měče bylo vizuálně efektivní.
Máchne mečem nejprve v půvoním pohybu vlevo, poté vpravo a během pohybu jej uchopí oběma rukama a zaůtočí ladným pohybem
na tvou hlavu úderem vedeným shora mírně šikmo dolů.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Konečně vylezla Lrreia z pokoje. Přesně to nás čeká. usmál jsem se.
Ustoupil jsem kousek zpět aby mě netrefila šikmými seky, které vedla spíše proto aby se rozcvičila.
Jakmile jsem zpozoroval že se připravuje na přímí útok, zažehl jsem svůj světelný meč a vrazil jej v posledním okamžiku do dráhy jejího meče.
Ono to opravdu kouše. řekl jsem Lereie do velkých Mon Calamarijských očí, když se meče střetli a zajiskřili.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Lereiny oči zamrkali nad tvou poznámkou a trochu uraženě se jí přimhouřili.
No dobrá, chceš zlobivou holku, máš ji mít.
Zatlačí na tvou čepel aby tě přinutila ztratit alespoň trošku rovnováhu a vzápětí se odpoutá.
Udělá rychlou piruetku od tebe s mečem nataženým od těla aby ti znemožnila její následování.
Na krátký okamžik se zastaví jen aby získala rovnováhu a znovu se odhrábne směrem k tobě
s mečem napřaženým nad hlavou v pohybu roztínání hedvábí.

______________________________________________________________________________
aby se souboj lépe pohyboval nepiš jen svou obranu, napiš co hned po té obraně zkusíš udělat
jako protiůtok nebo jestli uhneš a pokusíš se jinak ji obejít. lépe ten souboj utíká a rozhodně se píše lépe má i tvá reakce
vlastně tím uděláš dva pohyby první jako obrana druhý jako řešení situace, a já musím na tvůj pohyb reagovat.
a nastolit svůj protiůtok. neboj se rozepsat i pár pohybů navíc když napíšeš nastavim svůj meč do její dráhy a tím skončíš špatně se souboj popisuje.
já pak musím reagovat zase jedním útokem protože nevím co chceš dělat a souboj bude špatně čitelnej a nebude nám utíkat.
napiš třeba nenastavím jen svůj meč jen do její dráhy, já se pokusím jej rovnou odrazit čímž bude nekrytá a mohu jí zaůtočit na tělo, pokud se ubrání zaůtočím ještě sekem z druhé strany :)

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Trochu jsem stratil rovnováhu, když Lereia zatlačila na meč. Stál jsem s nachystaným mečem a pozorně soupeřku sledoval.
Když Lereia provedla další útok, uchopil jsem kus nejbližšího nábytku po stranách místnosti a strčil jí ho pod nohy, aby zakopla a ja jí mohl zasáhnout. Při Lereiině pádu jsem uhnul stranou a provedl sek.
Pokud by však pohotově překážku přeskočila, nastavil bych opět meč a při střetu její tělo silou odrazil zpět na nábytek s ohledem na to, abych jí vážně neublížil. Popřípadě bych ještě bodl vpřed pokud by nepřepadla.

___________________
Snad je to srozumitelný
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Lereie se lehce rozšířili zorničky při tvém pro ni nečekaném pohybu s nábytkem.
Nezapomeň že nesmíme nic poničit.
Vyjekne když se přerazí o komodu kterou jsi jí nastrčil pod nohy.
Vše jde zatím podle plánu, uhneš aby tě nesrazila a mohl jsi jí uštědřit ránu při dopadu.
Ale Lereia nezaváhala a hned po dopadu začala válet sudy z tvého dosahu.
A aby toho nebylo málo, začaly kolem vás kusy nábytku rotovat.
Co když se bude bojovat na místě továrny kde kolem vás bude stále něco v pohybu.
Zahučí Madurrin aby dal vědět čí je vina že nábytek v místnosti se dal do pohybu právě když ti prosviští kolem obličeje
křeslo. Lereia zatím stačila vyskočit na nohy jen aby vzápětí uskočila před stolkem.
Vím že jsem ti vzal nespravedlivě možnost vítězství Luko, ale chci vidět co dokážete.
V místě mezi tebou a Lereiou se nyní pohybovali tři komody, dva stolky jedno křeslo a sedací souprava.
Lereia se prosmýkla pod letícím gaučem, přeskočila komodu a už se k tobě řítila s mečem nataženým od těla
aby měla dostatek prostoru a jakmile se k tobě přiblížila provedla otočku Shun (otočka o 360 stupňů) aby ti zaůtočila na tělo sekem vedeným kolmo,
ke tvé zbrani.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Já? to ty ničíš nábytek. opáčil jsem se slabým úsměvem na tváři. Z jistého pohledu to byla pravda.
Netušil jsem, že se mi podaří Lereiu zaskočit tak, jak se mi to nyní podařilo. Na plánovaný sek nedošlo, musel jsem sledovat valící se protivnici na zemi. Jen jsem sklopil čepel a popošel z jejího dosahu.
Najednou zvedl Madurrin nábytek okolo a oznámil nám jistou menší změnu plánu. Zamračil jsem se na Mistra. Teď se už ničení nábytku neubráníme, ale konečně jsme dostal příležitost k pořádnému výcviku. Sbohem nudo. řekl jsem si v duchu a prudce uhnul hlavou před letícím křeslem. Ponořil jsem se do síly a začal se soustředit na Lereiu, která se dala do pohybu. Samozřejmě jsem sledoval také hýbající se nábytek.

Když Lereia provedla otočku, pevně jsem sevřel meč abych zastavil její sek. Sklopil jsem meč a sekl zezdola šikmo nahoru na její tělo a poté ještě jeden sekl vodorovně na její bok. Podle Soresu jsem dále pokračoval různými seky na její meč, abych jí unavil ruku, když se bude muset snažit udržet zbraň v rukou.
Kdyby se mi podařilo vyrazit meč jednoduše bych jí sekla, byl by konec.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“