1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, Kosmodrom

Docela mě překvapilo, že na takovém místě není nic pořádného, kde by se mohl člověk najíst. Když jsem se lépe rozhlédl spatřil jsem nějaké stánky. Nevypadaly nic moc a nejspíš zde stály jen z toho důvodu, že se obyčejní občané báli byť jen projít kolem restaurací, před nimiž postávali vždy nějaké pochybné existence. Sám jsem si byl jistý onoho faktu: byli to ti nejhorší parchanti, co si jen chtějí do někoho ze srandy šťouchnout při čekání na špinavou práci. Nikdo ze zdejších se nechtěl stát další obětí.
I přesto mi nezbývalo nic jiného, než se do jedné podívat. Těžko najdu Hokkovy poskoky před zatuchlými stánky. Dřív bylo nutné něco zhltnout, kdyby mělo hned u vchodu dojít ke konfliktu. Vykročil jsem tedy k jednomu stánku abych se posílil.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, Kosmodrom

U stánku tě překvapili čímsi co připomínalo párek v rohlíku za nehoráznou sumu kreditů, kdo chce jíst musí holt platit.
Zhltnul jsi teda své draze zakoupené jídlo, zkontroloval že meč máš bezpečně schovaný, sáhl jsi k boku kde se ti houpala
DL-22 a vykročil směle k nejbližšímu z barů.
Hned u vchodu na tebe ale skočil Dug a srazil tě na zem, jen proto aby hned vzápětí na tebe začal láteřit ve svém rodném jazyku
a vyhrožovat ti nohou zatímco rukama ti stál na hrudníku.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, Kosmodrom

Co to je? procedil jsem mezi zuby a začal do sebe soukat ten předraženej blivajz.
Po zběžné kontrole vybavení jsem vykročil k baru. Jen jsem se přiblížil skočil na mě bez varování nějakej divnej Dug a začal hulákat tím svým příšerným jazykem. Ležel jsem na zemi a on mi stál na hrudi.
Nejraději bych ho odrazil za pomoci síly a trochu jej zmuchlal, ale nešlo to. Jen bych se prozradil a bylo by po zábavě. Chvíly jsem nechal Duga žvanit.
Uchopil jsem rychle toho neřáda za ruce, kterými na mě stál, rychle za ně škubnul a převalil ho na zem. Během okamžiku jsem vyskočil na nohy a mířil mu blasterem na hlavu.
Hned jsem si do něj musel provokativně rejpnout: A teď mi to přelož bastarde!
Jednat s Dugama se musí tvrdě, jinak je to jen ztráta času a navíc trochu bych se předvést měl.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“