Mise pro Revana

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Budu pro něj hlasovat a stát po jeho boku. 100 000 kreditů mi bude stačit. Budeme mu věrní, loajální a on nám. Odměna nás nemine. Teď sem to pro tebe zopakoval a tenhle trik se ti moc nepovedl. Spletl sem se. Ne jenom kancléř, ale celá Republika je prohnilá, když se i jediové, ti co mají chránit, zneužívají své Síly. Je mi líto...
Zvedl se ze židle a vydal se na cestu k východu, neboť teď jsi ho urazil, minimálně se tak zdálo. Tvoje ovlivnění mysli nevyšlo. Nebylo se čemu divit, často jsi slýchával, že ovlivnění mysli nepůsobí na všechny. Jedinci s velmi silnou vůlí, jedinci chytří, silní...ti všichni tomu dokázali vzdorovat. A tenhle muž byl další z nich. Nečekal jsi to, proto jsi kontaktoval admirála, nicméně když nastal zvrat, spadla ti čelist.
Čekal jsem víc...naše styky skončili, už zde nejste vítán...
Zabouchl za sebou dveře a ty jsi byl naprosto v prdeli. Docela jsi si svým jednáním zkurvil šance na úspěch, neboť jsi to chtěl mít co nejrychleji za sebou. Nešlo to přímo, bude to muset jít jinačí cestou - nebo se na to vykašleš a nesplnil úkol pro kancléře. Oboje mělo jisté háčky, když se na to vykašleš má smaozřejmě mega hák.
Nikdy jsi nebyl na přemýšlení a věděl jsi, že kdyby tady byl Lord Pear, určitě by našel způsob, jak je k tomu přimět, nicméně musel jsi minimálně pro sebe napravit svojí reputaci.
Třeba by byl nějákej způsob, jak je donutit uvěřit, že je kancléř tím nejlepším. Vybavil se ti starý mistr, kterého jsi...ehm...zabil, a na jeho otázky...a na jednu z odpovědí. Jak spojit lid? Postavit je před hrozbu. Samozřejmě zaútočit na ně flotilou není ten nejlepší nápad, neboť je Republiková, možná to ale půjde spojit s tvýma dalšíma úkolama, co jsi dostal od Sithského Imperia.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Okamžitě jsem se po svém diplomačním neúspěchu nalodil na svou vlajkovou loď a pomalu ji otáčel k cestě do hyperprostoru.
Když jsem se dostal na svůj velící můstek kde čekal kapitán, inhed jsem začal vydávat rozkazy.
Mám nové rozkazy, podle nejnovější informací od kancléře máme najít nejbližší sithskou planetu a zničit všechen odpor.
Planeta má být buďto zničena a nebo obsazena, dle síly odporu. Najděte ji a zadejte souřadnice.
Ihned po vystoupení z hyperprostoru připravte lodě k útoku a zničte vše, co se hýbe, pluje, sere, šoustá, cokoliv. Nic nezůstane nedotčené. To je rozkaz, vypadá to na válku kapitáne. A teď běžte.

A odešel jsem do své místnosti abych se spojil s kancléřem a řekl mu o neúspěšném diplomatickém jednání a o mém novém plánu jak dosáhnout vítězství.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Zatímco flotila letěla hyperprostorem za planetou, kterou jsi označil, ty sám jsi se spojil s kancléřem, aby jsi ho informoval, jak jsi udělal společenské faux pa a zkazil celé diplomatické jednání. Mohlo tě však utěšovat, že je kancléř na tvé straně a nemůže tě škrtit ani smažit blesky, jak to dělali sithští mistři ještě za dob tvého studování na akademii.
Vytočil jsi kancléřovo číslo a čekal jsi, než to zvedne. Celou dobu hrála vtipná znělka, aby jsi si zkrítil dlouhou chvíli. Nicméně po chvilce se tam objevil jeho hologram a promluvil na tebe.
Volaný účastník je dočasně nedostupný. Nicméně po zaznění zvukového signálu mu můžete zanechat krátký vzkaz. Pííííp...Píííp. Děkujeme za zanechání vzkazu.
Stihl jsi tedy nahrát velký hovno, protože kancléř měl asi jednání. Proto jsi se rozhodl, že se půjdeš podívat na můstek, jak pokračuje tvůj útok na planetu. Když jsi se konečně dostal na své místo, flotila se začala rozmisťovat okolo planety, aby mohla spustit svojí palbu. Přišel k tobě admirál a zasalutoval.
Pane, rozmístili jsme se kolem planety a jsme připraveni spustit palbu, pouze...nezaznamenali jsme žádné zbraně, ani flotilu, planeta vypadá mírumilovně.
A čekal na tvojí odpověď.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Viděl jsem jak se má flotila pomalu rozmisťuje kolem planety, ale přišlo mi divné, že je nechráněná.
Že by se stáhli kvůli mě? O tom ale nikdo nevěděl, že budu útočit zrovna sem.
Řekl jsem si a přemýšlel, jestli opravdu zaútočit nebo se stáhnout.
Když to udělám, poskrvním jméno republiky, o což mi vlastně jde, ale způsobím škodu i nám, ale což, k velkému vítězství potřebujeme malé oběti.
Dodal jsem a byl jsem již rozhodnut.
Palte ze všech děl.
Rozdal jsem rozkaz a v tom všechna děla začala pálit bez milosti.
Vím co si asi myslíte, kapitáne, ale jsou to Sithové. Buď oni nebo my. Mám informace že jsou zde sklady zbraní a továrny na jejich výrobu, musíme všechno zničit. Válka bude dřív nebo později, ale je nevyhnutelná .. jak to již bývá celá tisíciletí.
A díval jsem se jak se planeta měnila v jednu obrovskou kouly trosek a ohně.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Dole se rozjela řežba jak svině, všichni umírali a řvali, což jste bohužel neslyšeli, nicméně bylo to pěkný, minimálně pro sitha.
Vojáci plnilir ozkazy a nic nedělali, neboť jsi zaútočil na sithskou planetu a právě sithové zabili spoutě vojáků otce, matky, bratry, sestry i syny a dcery. Chtěli vidět sithy trpět, nikoho nenapadlo, že takhle trpí obyčejní lidé, jejihž planeta ještě nedávno patřila republice. To nikoho nenapadlo.
Když byla zkáza dokonána, většina sídlišť planety byla zničena nebo právě hořela.
Hotovo pane, jen to vypadá, že se k nám něco blíží z hyperprostoru, nejspíše sithská flotila. Co budeme dělat? Taky máte v komroomu nějáký hovor...
Usmál se na tebe admirál, vyžvejkal tabák, flusl ho na zem a zapálil si startovačku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Těch lidí mi tam dole líto nebylo, jsem přece sith, který nemá soucit nad slabšíma.
Dobrá práce kapitáne, zachránil jste mnoho životů. Teď nastavte kurz na hyperprostoru, nechci žádné ztráty, nesmí vědět, že to napáchala republika, i když jim to asi dojde, ale nebudou mít důkazy. Já mezitím převezmu hovor ve své kajutě.
Došel jsem do své kajuty a ihned převzal hovor. Na monitoru jsem viděl, že mi volá ta Sithská twil'ečka.
Co asi tak může chtít.
Řekl jsem si a přijmul hovor.
Co si přeješ? Všechno jde podle plánů, jen trošku hrubší silou. Má posádka zatím nevidí žádnou zradu ani necítí mou temnou stranu, jak by také mohli, heh.
Pousmál jsem se.
Ale teď zpět, co potřebuješ? Nějaká změna plánu, nebo něco, o čem bych měl vědět?
Otázal jsem se a čekal na odpověď.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Nic se neděje, žádná změna plánů. Chtěla jsem dvě věci. První věc je pouze rada. Vím o úkolu od kancléře a o tom, jak se ti nepovedlo vyjednávání.
Napadlo mně něco, jak by to šlo vyřešit elegantně. Budeš pokračovat ve svým úkolu a místo, aby jsi ty lidi přesvědčil, ať podpoří kancléře, pojedu tam já osobně a přesvědčím je, ať se přidaj k nám. Lord Pear to schválil.
Druhá věc se týká menší odbočky. Lordovi Pearovi se povedlo oklamat republikové vojáky, a nechal je zajmout jednoho ze sithů. Dojedeš na planetu a převezmeš ho od nich. Zbytek se dozvíš přímo od něj. Souřadnice ti posílám. Pokračuj v práci...

Holoprojekce se vypne a ty tam opět zůstaneš sám. Za chvilku obdržíš do počítače i souřadnice planety, která není moc daleko odsuď. Vy jste v hyperprostoru a už vám nehrozí žádné nebezpečí. Nicméně je tu ještě jedna věc, na kterou by jsi měl čekat. Zpráva o napadení planety se určitě brzo objeví v holozprávách, a bylo by zajímavé se na to podívat. V ledničce se ti už chladí pivson a vedle popelníčku před televizí leží brko.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Plán se mi vcelku zalíbil, tudíž jsem souhlasil, popravdě, nic jiného mi nezbývalo.
Hm, to zní zajímavě. Dobrá tedy. Změním kurs na Nubii. Vyzvednu Sitha a ten mi řekne co dál, rozumim, konec.
A odešel jsem zpět na velící můstek, kde již čekal kapitán.
Kapitáne, nové rozkazy, změňte směr na Nubii, máme vyzvednout jednoho zajatého sitha, naše "diplomatická" práce prozatím končí. Toď vše, kdyby něco, jsem ve své kajutě.
A odešel jsem si trošku odpočinout a meditovat.
Už abych tohle měl za sebou, chci konečně bojovat, chci moc a sílů, ne jen dělat poskoka.
Řekl jsem si a má touha po moci a síle den ode dne rozstla výš a výš. Někdy jsem měl chuť se zabít, aby má touha po krvy zmizela pryč a já měl konečně klid.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Byl jsi ve své kabině a meditoval, co to šlo. V tom za tebou do kajuty přišel admirál a zaklepal když stál před ní. Poté do ní vešel, když jsi ho pustil dovnitř. A hned z vostra na tebe spustil:
Pane,nakládáme toho sitha, kterého zajmuli naši vojáci na této planetě. Máte nějáké rozkazy?
Mohl jsi si vymyslet celkem co jsi chtěl. Ovšem né kafe nebo jídlo, od toho jsi měl sekretářku a kantýnu. Spíše se jednalo o to, co chceš dělt s vězněm, jestli ho třeba popravit, nebo ho přivítat, či tak nějak. Na monitoru jsi ho viděl. Krčil se mezi republikovými vojáky, se sundanou kápí. Nikoho jsi v něm nepoznal. Vedli ho do celních jednotek. Ty byly celé posety kamrami a mikrofony, aby posádce neuniklo nic, co by si mhli vezni říkat. Fungovalo to ale i tak, aby byl zaznamenán záznam každého sezení.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Cítil jsem ho admirále, chci s ním mluvit o samotě, bez kamer, bez odposlechu, bez svědků. Však víte, je to sith, jen tak nepromluví, budeme muset přitlačit.
Vstal jsem a odešel za ním do cel. Po chvilce co jsem tam došel jsem vypl všechny bezpečnostní kamery a odposlouchávací zařízení, abychom měli intimčo a nikdo nás nerušil při análku.
Vešel jsem dovnitř a zblízka si ho začal prohlížet. Neznal jsem ho, ale nepřišel mi ani cizí.
Poslal tě Lord Pear pro cukr?
Otázal jsem se (volací znak) a posadil jsem se a otevřel si plechovku coly a dal si cheese.
Jak se jmenuješ? A co pro mě máš? A neboj se, můžeš otevřeně mluvit, všechny systémy nahrávání a pozorování jsou vypnuty.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Pro jakej cukr ty debile? Volací znak bylo "Bravo šest"...ale Lord Pear říkal, že tě poznám tak, že plácneš strašnou pýčovinu...nicméně, k tomu vzkazu. Lord Pear ti chce pomoci v tvém úkolu, poslouchej dobře.
Nakloní se blíž k tobě a zhluboka vydechne, aby vypil svojí colu a jednou kousnul do svého 1955 Burgeru. Chvilku žvejkal, až mu šťáva ze slaniny tekla po bradě, nicméně dalo se to omluvit, protože ty jsi žvýkal svůj cheese. Poté si slušně otřel ústa, namočil hranolek do kečupu a ukousl si.
Musíš mně, ehm ztratit...na planetě Corellia. Lord Pear tam potřebuje něco přeze mně vyjednat. A navíc by to mohlo pomoct i tobě.
Co si asi budou občané Republiky myslet, když ve zprávách uvidí, že Republika zajmula Sitha a on jim poté utekl? Kamery a televize je zajištěna, takže to uvidí všichni, jak je Republika neschopná. Je to pouze malá pomoc, nicméně proč nespojit naše úkoly a nemít z toho zisk oba.

Na chvilku přestal, aby dožral svůj McTác a zvlažil krk vlažným pomerančovým džusem. Labužnicky si otřel ústa a pokračoval v řeči, neboť měl ještě další věci, co říct.
Tady máš na mně číslo, když budeš něco potřebovat, zavolej...co se týče mého ztracení, můžeš mně "chtít" třeba předat do nový enklávy a nějak zajistit, abych mohl utéct...
A co se týče tvého úkolu, tak pokračuj v tom, co děláš. Po Transilvánské trase jezdí sithské civilní lodě, stejně jako lodě s republikovými i sithskými urpchlíky. Lord Pear začal schválně pouštět ty, kdo mají v Republikovém prostoru příbuzné. Jejich trasy jsou k dispozici u tvé rádkyně. Když jich pár zničíš, s občany to zacloumá. To je vše, teďka si dej záležet, ať mně ztratíš.

Už neměl co žrat, tak na tebe jenom blbě čuměl a čekal na reakci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

To zní zajímavě. Ovšem, s tím tvým útěkem, to nebude tak jednoduché. Určitě po tobě půjdou, to je jasné a já jim v tom moc nezabráním, ale myslím si, že se světelným mečem si poradíš, ne?
Podám menší návrh a mezitím si ubalím rychlou raketu luxusního starýho modelu a už to pálim.
Cestou ti podstrčím světelný meč a bude jen na tobě kdy se ti bude chtít utéct. Až přistanem, řekni že se ti chce srát, bude schovaný někde na hajzlu, osobně ho tam dám.
Pošlu s tebou dva padawany, zab je, nebudou tě nějak vážně ohrožovat, pokud nejsi nováček, což nebudeš.
Toď asi vše. Já mezitím budu napadat sithské lodě a mezitím "náhodně" ustřelím něco republikánského.

A podám brko.
Odpusť mi, ale je to nezbytné, jinak by to opravdu vypadalo že sme si to rozdávali.
A dám mu přímého granáta na oko až se svalil.
Dokuř si to vklidu, zatim.
Odešel jsem ven z cel směrem k můstku za kapitánem abych vydal nové rozkazy.
Směr Corellia. Odvezeme sitha do tamější enklávy k výslechu, doprovodí ho dva padawani, je neozbrojený a naprosto nezkušený a slabý v síle, toho zvládnou. Poté odletíme na Transilvánskou mezigalaktickou trasu.
Podle informací co jsem z něj dostal tam sithové pašují v civilních lodích zbraně. Ještě promluvím s kancléřem co a jak, toď vše.

A odejdu do své kajuty, abych kontaktoval twil'ečku.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Ano, šéfe...
Zasalutoval ti admirál a jal se plnění rozkazů. Mezitím se sith brutálně sfoukl a když ho přišel voják odvést do cely, sith se mu vysmál do ksichtu a poslal dopýče. Ten se na něj nasral a chtěl ho zbít, sith ho však lehko sundal na zem. Tu jsi mohl vidět jeho profesionalitu a zkušenost. Na nic nečekal, přehodil vojáka přes rameno a "nechal" se odvést do cel. Tam ho posadil na židli, dal mu do huby zapálené cigáro, noviny a uvařil kafíčko, poté aktivoval silovou celu a vlezl do nic. Lakonicky na tebe mrknul a čekal až se bude moci spustit tvůj plán, který jsi naplánoval.
Poté už jsi mohl jít do komunikační místnosti, kde jsi nakopnul komunikační zařízení kde se za chvilku objevil obraz twi'lečky.
Co potřebuješ, ty pýčo?
Zeptala se tě mile, asi tě měla ráda.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Wow ty svině.
Řekl jsem a začal brečet, ale poté jsem ho vytáhl a ona celá vytekla protože bagr nejí čokoládu.
Vše jde podle plánu, republikáni mi to baští, se sithem jsem mluvil a jeho útek je domluven. Také vím, kde napadat sithské lodě a omylem ničit republikové, toď vše, teď mě omluv, na vocasový holky nemám čas.
A odešel jsem zpět na velící můstek.
Nějaké novinky, kapitáne? Za jak dlouho budeme na planetě?
Posadil jsme se na mé křeslo a ubalil další weed.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Jasně, až budu něco potřebovat, tak ti callnu, zatím zdar...
Vypla rozhovor a ty jsi se rozhodl jít s obnaženým pohlavním údem přímo po chodbě až k můstku. Teprve tam ti byl zastrčen sexy námořnicí, načež jsi admirálovi vysvělil vše, co jsi chtěl. Tedy vlastně nic, protože jsi se ho ptal na nějáký sračky. On ti zatím podal luxusní brko, pač ty jsi udělal jen takovou divnou lopatu.
Asi za deset minut, šéfe. Jinak se nic neděje.
Oznámil ti a po chvilce lítání jste se objevili nad planetou. Sith už byl přesouván k transportu, aby mohl sletět dolů. Přišel k tobě admirál.
Tak co teď? Jak provedete jeho přesun?
Zeptal se tě vole.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“