Mise pro Revana

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Mise pro Revana

Příspěvek od Pear »

Sriluur

Generále, zkouší nás obklíčit z prava!
Zařval jeden z klonů, když si všiml pohybu v keřích. Nebyl pochyb, že Weequayové se nenechají jen tak zatlačit a potlačit svoje krvavé prakticky gangů, kvůli kterým jste také tady.
Řád ti začal dávat čím dál tím těžší úkoly a úmrtnost tvé jednotky byla čím dál tím vyšší. Dokonce i tam, kam by normálně poslali zkušeného mistra, posílali často tebe, neboť věděli, že úkol dokážeš dokončit. Měl jsi na to talent. Také ale o tobě šli zvěsti mezi tvými vojáky a i když jsi nebyl přímo neoblíbený, nikdo neměl dobrý pocit, když měl jít s tebou na misi, protože věděl, že šance na přežití je s tebou malá. Samozřejmě splnili všechny rozkazy a byli ti loajální. Poznali i, že nejsi špatný člověk, takže morálka vojáků byla na vysoké úrovni. Zvěsti nicméně kolovali a na reputaci ti to nepřidalo, nicméně ostatní věděli, že pokud existuje nesplnitelná mise, ty jsi jeden z těch, kteří jí přivedou do zdárného konce.

Část tvých mužů se přesunula na pravo, kde spustila do keřu palbu a pár Weequayů hned padlo. I když kolem vás bylo vegetace spíše poskromnu, všudypřítomné keříky ztěžovali orientaci a přehlednost. Weequayové na to byli zvyklí a využívali toho, vám ale nezbývalo nic jiného než se krčit u sestřeleného LAAT/i a doufat, že se vám podaří prorazit. Ještě vým ale zbýval minimálně kilometr k základně Weequayských rebelů, kteří údajně spolupracovali se Separatisty, při pokusu o převrat na planetě. To se samozřejmě nelíbilo Republice, ale ani Huttům, v jejiž sektoru planeta byla. Proto vyslali tebe a padesát vojáků, aby se postarali o tuto záležitost. Výsaek proběhl v pořádku, váš transport byl sestřelen až když odlétal zpět na křižník. A ten se byl nucený stáhnout pod palbou Separatistických lodí, nebyl tedy pochyb, že podezření bylo oprávněné. Doteď se ti podařilo udržet ztráty minimální, zabito bylo pouze šest vojáků, když jste museli ustoupit pod nátlakem nepřátel k vraku.
Uff, máme štěstí, že Sepíci ještě neposlali plecháče...
Prohlásil tvůj kapitán, když sundal dalšího Weequaye přesnou střelou do hlavy.
Ale nemůžeme tady bejt moc dlouho, generále, musíme vymyslet, jak se posunout, jinak nás za chvilku obklíčí!
Zvolal a v tu chvíli mu padl do náruče další voják. Zbylo ti tedy čtyřicet tři vojáků, proti nimž stála jasná přesila.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sriluur

Obklíčení nebyla zrovna má specialita, ale nebyl sem v ní poprvé.
Celkové situace zde byla vcelku špatná, moc vojáků jsem neměl, naštěstí to nebyli klasičtí vojáci, ale 442nd Siege Battalion se kterýma jsem již něco prožil.
Přesun napravo, palte do těch křovin vším co máte!
Zakřičel jsem a odrážel přitom střely z blasterů.
Jsme moc roztahaní, musíme se přeskupit kapitáne, tady jsme na ráně!
Na tři mě kryjte a pak za mnou.

Vyběhl jsem z poza rozbitého LAAT/i a běžel skrz křoviny kde jsem se snažil najít a zničit Weequayskou bandu, což se mi vcelku dařilo, ale bylo jich více než dost, tudíž jsem přešel do obrany a odrážel střelbu z jejich pušek, zatím, než dorazí zbytek.
Ten byl však již téměř za mnou a už kolem mě svištěly i modré laserové pruhy a naštěstí né proti mě.
Naše celková výhoda byl v rychlopalných a smrtících střelách z pušky DC-15, kterou byl vybaven snad každý klonový voják, takže ihned, jamile přiběhl zbytek, gang se téměř pod masivní palbou rozutekl do stran a tím u sebe vyvolal zmatek.
Mě to však stálo dalších 5 vojáků, kteří zaplatili životem. Když palba ustala schromáždil jsem své jednotky a dal jim chvilku odpočinku.
Vedete si velmi dobře, ale ještě máme před sebou kus práce. Jak jste si už povšimli, není pochyb že spolupracují s plechovkama a jak víte, schází nám nějaké konzervy, takže dojdeme na jejich základnu a nějaké si z těch droidů naděláme. Jdeme!
A opět jsem vyrazil. Cesta byla rovná, travnatá sem tam s nějakým křovím, takže nebyl problém v dohledu, i tak jsem si dával pozor, nikdy nevíte, co vyletí i z tak malého křovíčka.
Nad náma zuřila bitva mezi flotilou Separatistů a Republikovou a já pevně doufal, že máme navrh, jelikož jsem nutně potřeboval posily a dopnit munici pro vojáky.
Kapitáne, spojte se s orbitou a zeptejte se jak jsou na tom, potřebujeme posily a doplnit vybavení, jinak dobytí základny bude větší oříšek, ale pro nás neni nic problém, nemám pravdu hoši?
Snažil jsem se povzbudit mužstvo jak jen to šlo, jelikož morálka hraje důležitou úloh v bitvě.
Slunce bylo vysoko, takže mohlo být odpoledne, tudíž dost času a nebylo kam spěchat. A tak jsme klidným tempem šli k jejich základně.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sriluur

Po první menší vyhrané potyčce jsi sebral všechny své muže a vydal se s nima k místu, kde měli základnu mladí liberálové, snažící se připojit planetu k federaci. Vzhledem k tomu, že měla Republika od Huttů podporu obchodních cest, bylo potřeba se s tím vypořádat jednoznačně, nicméně armádu na to ti dostatečnou nedali a s pouhými třiceti osmi vojáky a žádnou technikou nebo jinou podporou zvenčí.
Kapitán se zaobíral spojením s lodí, ale vypadal rozrušené a i bez jasnovidectví se dalo domyslet, co se stalo. Bitva nejspíše dopadla tak, že se museli lodě stáhnout pryč a posily se teda o řádnou dobu nedočkáte a budete muset vymyslet záložní plán, co dál. To ti po chvilce kapitán i potvrdil, a to, že se mu s nikým nepovedlo spojit. Signál byl i tak slabý, neboť vám rušili komunikaci.
Celkem v klidu jste celá skupina došli až na dohled k základně, která z dálky nevypadal nijak spešl. Byla obehnána plotem a uprostřed stála spíše bouda než plnohodnotná pevnost, i když nebyl pochyb, že větší část bude komponována v podzemí.
Kapitán dokončil obhled základny a vydal se k tobě.
Pane, vypadá to, že kolem ní hlídkují pouze čtyři Weequayové, zahlédl jsem ale i B2 droida, uvnitř jich může být víc. Dvacet metrů od plotu na sever je poklop, který, myslím, je jako únikový východ z podzemí. rozvědka to předpovídala...
Dodal ti informace a vojáci se kolem tebe shromáždili pro komplexní briefing mise.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sriluur

Ten východ vypadá zajímavě, to bude náš vstup.
Řekl jsem kapitánovi a otočil se na zbytek mužstva.
Takže dobře hoši, našli jsme vstup dovnitř, je to poklop před plotem a nevypadá že by byl nějakej suprově zabezpečen, ale pro vás i tak žádný problém.
Tedy plán je následující. Dexy, ty půjdeš s Rošťákem a Mlátičkou a otevřete ten zasranej poklop, já se zbytkem zaměstnám ty stráže, až to budete mít otevřený, dáte vědět, jasný?
Dal jsme jedoduché rozkazy a vydal jsem se trošku zaměstnat ty unuděné radikály.
Když jsem byl téměř na dohled a byl jsem kousek od vchodu, dal jsem povel k útoku.
Všechny zbraně, palte .. teď!
A začala masivní palba na první dvě hlídky, jeden z nich to dostal okamžitě a ta se všechno soustřeďovalo na zbylého, který se doslova nemohl hnout z místa.
Nepřestávejte pálit, musíme vydržet než to otevřou, potom rychlý přesun dovnitř.
A sem tam sem odrážel střely z protivníkova blasteru.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sriluur

Bylo jansé, že Weequayové byli chytřejší než droidi a nedali se tak snadno zničit. Droidi by totiž stáli na místě a pálili po vás, což by jejich zničení maximálně usnadnilo. Myslící bytosti, jako byli Weequayové, přes všechen svůj zápach, byli dost chytří, aby se schovali za překážku a vystřelili, jen když to bylo opravdu nebezpečné, takže bylo nutné udržovat palbu po celou dobu, kdy se snažili tři tví vojáci otevřít poklop.
Neměl jsi žádné informace, jak je na tom nepřítel s komunikací, ale zběsilou palbu musel uvnitř určitě něco slyšet, teď záleželo, jak zareaguje. Může se zkusit připravit u vchodu, čím vám dá možnost vklouznout dovnitř, může se ale i splašit a pokusit se uniknout - v tom případě po otevření poklopu bude těžké se prostřílet dovnitř.
Všiml jsi si signálu od Dexe, jehož malému týmu se podařilo obejít zabezpečení, donutili uvěřit zámek, že správná sekvence je pět nul a aktivovali tak celý mechanismus, který za skřípotu otevřel dveře.
Poklop je otevřen, pane, co dál? ...A kurva!
Křikl a hlavou obsal oblouček podél oblohy. Nemohl jsi si nevšimnout přilétajících Vulture droidích stíhačů, i velkých invazních lodí, které byly naplněny droidy až k prasknutí a v tuto chvíli vám to velice ztížilo manevrovatelnost.
Rychle dobnitř, musíme zajistit poklop, aby ho neotevřeli!
Mávl na tebe kapitán a všichni se tak ocitli v situaci, kdy byli prakticky mezi kleštěma, z jedné strany kovová čepel, z druhé organická, v tuto chvíli ale byli nebezpečnější Weequayové, kteří byli v tunelech, než droidi, kteří právě přilétali.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sriluur

Poklop(ec) byl konečně otevřen a my se mohli dostat z otevřeného pro(s)ranctví kde jsem byl já i klonové vcelku na ráně.
Vstyk, jdeme! Rychle, kreju vás.
Řekl jsem a pomalu jsem couval a přitom bránil stahující se jednotky.
Když jsem byl relativně v bezpeční a u poklopu jako předposlední jsem skočil dovnitř, za mnou šel ještě Bouchač, který zajistil poklop a umístil výbušninu, kdyby se někdo náhodou chtěl dostat dovnitř.
Takže úkol je jasný pánové, musíme tady uklidit ten svinčík a obsadit to.
Venku je nemalá armáda mechaňáků, takže doufejme, že se nedostanou dovnitř.
Poté se zkusíme spojit s nejbližší Republikovou flotilou ať nám pošlou nějaké posily.
Jdeme!

A vyrazil jsem kupředu, vzduch byl zatím čistý ale má ostražitost byla na vysoké míře.
Dávejte bacha kam šlapete, můžou zde být pasti.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sriluur

Překvapivě žádné pasti kolem nebyli, ale rozzuření mladí Weeqayové se snažili rozdrtit tvoje vojáky i tebe samotného, což se jim sice nedařilo tak dobře, přesto při tvrdých bitkách v úzkých chodbách jsi nějáké ztráty měl, díky výcviku tvého batolionu ale né tak velké. Pro průběěžném propočtu ti zbylo asi třicet jedna vojáků, a to jste se probojovali teprve k východu, kde nahoře ještě stále hlídkovali vojáci. Potkal jsi i pár B2 a dokonce narazil na jednu droideku, která ale nestihla aktivovat štíty, proto byl její konec rychlý a ztráty nebyly tak velké.
Když se zdálo, že je všemu konec, vyřítilo se na tebe ještě několik Weequayů z poklopu, který byl ukryt v podlaze. Podařilo se vám je všechny rychle zabít, poklop nicméně vzbudil obavy, že je tu více úrovní, což by rozhodně nebylo dobré.
Mně se zdálo hned podezřelé, že je to tady tak malý...pokud mají ve spodu ještě nějáký další vojáky, může nám to ztížit situaci. Už jsme ztratili devatenáct vojáků...
Pohlédl jsi po tvých mužích a s klidem jsi mohl uznat, že ti nejzkušenější tu byli, teda ti, kteří se pyšnili vlastním jménem a né pouze číslem. Odpadlo ti pár nováčků, ale při takovém postupu bylo těžké vycvičit další veterány, neboť právě ti ti zůstávali nejčastěji, nováčci se ti rychle měnili, přesto čas od času přibyl nějáký voják, kterému se dalo říkat "zkušený".
Nad tebou šlo slyšet přistávání invazních lodí, tanky z nich vyjížděli a droidi se aktivovali a rozkládali. Kapitán k tobě přišel a jedním přehmatem přebil svojí zbraň.
Co dál, generále?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sriluur

Situace nebyl příznivá a vcelku komplikovaná díky invazní armádě Federace.
Ven nemůžeme, to je jasné.
Řekl jsem a chvilku přemýšlel.
Musíme najít komunikační místost a spojit se na nouzové frekvenci s nejbližší republikovou lodí.
Počítám, že bude někde v tomhle patře.

Mlátičko, podminuj ten vchod, nesmí nám nikdo přijít do zad. Ostatní zamnou, držte se na pozoru, koukejte pod nohy a všude kolem, nevíte kde co vyleze.
Jdu první, držte si ode mě odstup pět metrů.

A vyšel jsem rovně chodbou, sem tam byla odbočka či další chodby, ale já cítil, že mám jít rovně.
Cestou jsem potkal pár Weequayů, ale ztráty nulové, jelikož jsem je vyřídil dříve, než stačil někdo vystřelit na mé vojáky.
Chodba se však rozdvojila a já rozdělil jednotky.
Bouchač a Dex se svou skupinou vpravo, zbytek se mnou vlevo, všechno podezřelé hlaste komlinkem.
Hodně štěstí, dávejte pozor.

A šel jsem dál.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sriluur

Po rozdělení sil vás bylo polovic, i když ty jsi měl menší výhodu díky svému meči. Od druhé skupiny se zatím nikdo neozval a vy jste narazili na první dveře. Letmo jsi se soustředil a ucítil jsi uvnitř asi tři bytosti, proto jsi se rozhodl otevřít dveře a vtrhnout dovnitř.
Taktický vstup se povedl na jedničku. Naprosto jste je překvapili a rychle se s nima vypořádali, co vás ale dostalo do krytu byli droidi, které jsi nedokázal ucítit, přesto že nějáké výkyvy energie tam byli, nedokázal jsi se přiřadit. Bral jsi si to jako ponaučení přo příště.
Další nováček zemřel a zbylo ti rovných třicet vojáků, tobě čtrnáct a další skupina byla patnáctičlená. Ta ti také hned spěchala na pomoc, když se dozvěděla do jaké situace jste se dostali a také protože jejich cesta byla slepá, nebo minimálně nenarazili na dveře, do kterých by se dalo vstoupit.
Proti několika B2 a droidekám bylo těžké bojovat. Patnáct vojáků navíc však hned zvrátilo poměr sil a zbyli pouze droideky. Přes jejich štít se dostala až koncentrovaná palba všech vaši zbraní a místnost byla volná. Komunikační místnost.
Pane, nevím jestli se s někým spojíme, žádná naše loď nemusí být kolem planety ani blízko v okolí, aby nás přepojila...
Zarazil se, když uslyšel pár výbuchů. To byli pasti, které připravila Mlátička proti droidům a jak se zdálo, fungovalo více než dobře.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sriluur

Kapitáne, zkuste dálkové nouzové vysílání, musíme se s někým spojit, jinak to bude oříšek dostat se ven.
Zkoušejte vše co je ve vašich silách kapitáne, vaši muži včetně mě na vás spoléháme.
Porozhlédl jsem se okolo a viděl spoustu vcelku silných kovových beden.
Hm, to se bude hodit na obranu.
Řekl jsem si a promluvil jsem k hochům.
Chlapi, utvořte obranné formace, rozestavte bedny tak, aby jste měli první linii, druhou a poslední finální, vše musí být dobře vzájemě pokryto.
A začal jsem jim pomáhat silou.
Nesmíme je pustit dovnitř a když, tak je rozdrtit tady, jelikož po nás určitě půjdou tvrdě.
Sparku, ty rozestav zbylé miny a ty Prskavko, použij a rozmísti v chodbě všechny bomby co máš a seženeš, musíme to udržet.

Snažil jsem se co nejlépe a nejefektivněji rozmístit obranu a snažil jsem se motivovat kluky.
Nebojte se, určitě nám brzo pošlou pomoc, potom z vás budou hrdinové.
Morálka i přes ztráty byla vcelku vysoká a mezi vojákama panovala pohodová nálada a natěšenost drtit odpad.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sriluur

Všichni čekali jak to začne a pomalu byl slyšet dupot kovových nohou. Mimo klasické cvakání B1 bylo zřetelně rozeznat i těžší dupání B2 a klepání doridek, kteří už měli aktivovaný štít. Přesto se zdála taktika separatistů jednoduchá, a to nahrnout na vás co jen mohli a doufat že vás nakonec udolají. Prskavka i Spark se za chvilku vrátili, udělali svojí práci jak jen mohli. Spark nezapoměl ani na další důležitou věc, na kterou ty jo, a s pomocí klona, který na to byl expert přemostil ovládání dveří tak, aby byli zasekunté v zavřené poloze a následně zkratoval celý systém, díky čemuž jste byli nadobro uzavřený. Spark na vás pohlédl a vrátil se do pozice, stejně jako Prskavka a Nerd, který pomohl s přemoštěním, takový to byl expert na terminály. Dalo vám to čas a hlavně kapitánovi, který se snažil spojit s flotilou, ale jak se dalo čekat, žádná odpověď se vám nedočkala.
Snad jsou na cestě...měli by být, jinak náš výlet rychle skončí...
Prohlásil kapitán tiše a dál se snažil dostat skrz komunikaci a najít někoho, kdo by mu odpověděl a vytáhl vás tak z této situace.
Droidi se už dostali blízko ke dveřím, slyšel jsi postupně bouchat bomby a miny, které zpomalili zbytek armády. Pro droidy bylo těžké dostat se přes tolik trosek a spíše si ublížili, než aby se dostali blíž k vám. Další a další nálože bouchali a mohl jsi si jen představit, kolik desítek, ba možná i víc droidů jste tak dostali a jak těžko bylo odklížet trosky.
Ale přesto se nedali zastavit a za chvilku byli u dveří, které, jak se dalo počítat, nešli otevřít. Chvilku bylo opět ticho, než zazněl klasický "Rozkaz, rozkaz" a v jednom bodě dveří se objevilo ostré světlo.
Plazmovej hořák!
Zahlásil jeden voják a ostatí mu věnovali pohled, jako by říkali "Dyť je to jasný!". Trvalo ještě chvilku, než udělali do dveří díru a vy jste otevřeli palbu na droidy, kteří ihned padali a opět zatarasili vchod, takže každých pár droidů jste dostali čas, než odklidili trosky.
Generále, myslím že mám signál!
Křikl kapitán a poukázal na blikající holopřenos, který byl zatím tak nestabilní, že jste nedokázali dostat ani audio, natož obraz.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Sriluur

Výhoda pro nás byla, že droidi nemají mozek, tudíž sou to jen chodící vražedné stroje co jdou a nezastaví se, tudíž jsou i schopni zatarasit si vchod.
Kdyby šlo do tuhýho chlapy, naházejte tam granáty !
Řekl jsem a otočil jsem se na kapitána.
Výborně, spojte mě! Nebo vyšlete nouzový signál ať nám urychleně něco pošlou!
A opět jsem se otočil čelem do boje a odrážel blasterové střely abych chránil kapitána.
Ztráty zatím téměř žádné, jen jeden z nováčků to dostal hned při vypuknutí přestřelky.
Kryjte se, nikdo už nesmí zemřit, dneska bude hromada bordelu!
Snažil jsem se podpořit morálku vojáků.
Sparku, naházej tam nějaké granáty! Ale tak ať se to neodrazí k nám!
Rozdal jsem menší rozkaz a snažil se využít vybavení, jelikož začalo přituhovat a vypadalo to, jakoby droidů bylo nekonečno.
Dokonce jsem si všiml dvou borců od nás, jak si dávají soutěž kdo zničil víc droidů, nic sem nenamítal a neoficiálně jsem se přidal do hry a začal počítat ty své.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“