1. misia pre Alexa Strafforda (LuInk): Peklo na Onderone

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

1. misia pre Alexa Strafforda (LuInk): Peklo na Onderone

Příspěvek od Jazen »

Orbita Onderonu, vyloďovacia loď

Sedíš pripútaný vedľa Daga so zbytkom vašej jednotky vo vyľodovacej lodi č. 25. Vidíš nadšené pohľady vojakov. Na väčšine z nich vidíš, že sú to už ostrieľaný chlapi. Niektorým ale srší z očí strach, sú to prevažne mladí vojaci. Poťažkáš svoj blaster. Celá miestnosť je osvetlená červeným svetlom. Loď sa silno otriasa ako sa dostáva do atmosféry. Pozrieš sa na Daga a ten sedí s pokojným úsmevom na tvári, rukami ale pevne stláča svoj blaster. Potom na teba pozrie a cez rachot motorov vraví
Škoda, že budeme v boji až neskôr. Prví tam budú Jediovia a "rakeťáci"*.
zasmeje sa a oprie sa pevnejšie do kresla. Zrazu pocítiš veľké otrasy tam niekde dole pod vami a tak isto začuješ aj silný rachot kanónov. Dag len skonštatuje
Tak to začína. Letci už to tam dole bombardujú. My pristávame ževraj niekde pri Iziz....
nestihne dopovedať Dag keď sa váš čln zatrasie. Z mikrofóna sa ozve
Držte sa! Bude to hádzať, majú tu protilietadlové batérie!
dopovie pilot a vaším člnom to začne hádzať. Stojí ťa veľa úsilia udržať svoj blaster.


___________________________________________________________
takže prvá misia, veľa zdaru
vysvetlívka: *Rocket jump troopers (preložil som to rakeťáci nevedel som nejaký preklad) :D
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Orbita Onderonu, vyloďovacia loď

Nemůžu se prakticky pohnout!
Vydechnu z pod připoutání a pohlédnu na Daga. Tohle byl můj podobný výsadek. Když už jsem se někdy dostal do terénu, bylo to teprve když bylo vše zajištěno a my jsme tam dorazily spíše jak na výlet než na bojiště. V klidu jsme vystoupili a hned si to namířily do polní nemocnice, která už byla také plně zařízena a zajištěna. Udělali jsme práci a jeli zpět. Byla to pro nás práce. Nikdy jsem se v podobných transportech mediků nesetkal s nadšenými pohledy, jako zde. Zkušení vojáci se těší do bitvy, mladí mají strach. Klasické. Z mých očí šlo ale poznat poměrně zmatek. Nevěděl jsem co čekat a mohl jsem to pouze srovnávat se svými klidnými lety jako posily doktorů po bitvách. Měl jsem z části strach, ale cítil jsem i lehké napětí, nadšení. Přitlačím k sobě svojí zbraň, kterou mám teprve chvilku. Potěžkám si jí a rozhlédnu se po červeně osvícené místnosti. Nebylo tu moc místa, ale stačilo to pro výsadky.
Já mám snad nejtěžší výstroj...
Podívám se po mužstvu a srovnám jejich zbraně s mojí, plus zdravotnické zásoby. Věděl jsem, že podpůrní střelci jsou na tom určitě hůř, přesto jsem se teďka nejhůř cítil já.
Loď se silně třásla, společně se mnou, ale Dag v klidu seděl na svém místě a tvářil se spokojeně. Neodpovídaly tomu ale jeho ruce, které svírali blaster.
Nebudeš mi věřit, ale já sem docela rád, že tam budeme až pozdějac.
Snažil jsem se na něj zakřičet přes burácející motory, aby mně slyšel. Otřesy se stupňují a k nim se přidají i rány z kanónů. Dag opět promluví, ale já už pouze kývnu, že rozumím. S lodí to začne opravdu nebezpečně házet. Svojí zbraň k sobě tisknu čím dál tím pevněji a čekám až to přijde.
Tak takovej začátek jsem si moc nepředstavoval. Uff, snad nás netrefí ještě sem nic nezažil!
Myslet na něco jiného než na přítomnost nešlo, ať jsem se snažil jak chci. Otřesy mně nenchali klidného a já pouze doufal že to brzo skončí a utichne. Z nemocnice jsem příliš zpohodlněj.
Ať už tam sme!
Povím tišeji, že by to mohl slyšet maximálně Dag a i u něj pochybuju. Pevně se držím a se zavřenýma očima čekám na konec.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Onderon, vyloďovacia loď

Vašim transportom to hádže hore dolu. Pár vojakov už zvracia do uličky a zápach čerstvých zvratkov ťa udrie do nosa. Keď tu zrazu sa všetko ukľudní a vy opäť klesáte k zemi v pokoji. Pár sekúnd letíte a niekoľko vojakov sa zasmeje, jeden z nich vykríkne
Sithy sa stále nenaučili strie....
nestihne dopovedať keď sa znova ozve streľba z protileteckých batérií. Loď lieta znova zo strany na stranu a zrazu výbuch. Loď sa nakloní prudko dopredu a vy letíte strmhlav dole obrovskou rýchlosťou. Reproduktor zapraská a ozve sa pilot
Dostali sme to, opakujem, dostali sme to! Ideme k zemi, držte sa páni, hádam s tým nejako pristanem!
dopovie a červené svetlo zhasne, pretože zlyhala elektronika, zvuk motorov už nie je počuť, zato je ale počuť silné svišťanie vetra. Niečo ti vraví, že už ste takmer pri zemi, tak sa pevne chytíš popruhov, ktoré ťa len tak tak držia na mieste. Počuješ ako predok lode láme vetvy. Potom už len temnota. Upadol si do bezvedomia. Silný náraz do zeme, si pre tvoje šťastie necítil. Po pár minútach začneš otvárať oči a máš zahmlený pohľad. Počuješ len krik zranených vojakov a sykot elektrických vodičov, ktoré trčia zo stropu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Onderon, vyloďovacia loď

Bože, léky na potlačení nevolnosti rozdat nemohli...
Vzdechnul jsem, když se mé boty dotkly první loužičky zvratků a já sám jsem měl co dělat, abych se k zvracejícím vojákům nepřidal. Nesnesitelný pach zmírní zklidnění lodi a já si hned připadám o něco bezpečněji. Pár vojáků se už směje, i když před chvilkou vyhodily obsah svých žaludků, když do nás začnou protiletadlové zbraně opět šít. Znovu rozžesenou loď zastaví až výbuch. Pilot ani nemusel říkat, co se stalo, protože to bylo všem jasný. Zrychlení a let nosem přímo dolů. Dostali jsme to.
Tak takhle jsem si to nepředstavoval...
Elektronika selže, stejně jako motory. Jdou slyšet pouze nárazy větru do naší lodi, která se nekompromisně řítí na zem.
Už to cítím, i když nemáme motory, klasický přistávací manévr. Zvednout nos...
Uvědomám si a chytnu se ještě pevněji. Čekám na náraz. Lámající se větve potvrdí mojí domněnku. Náraz.

Pomalu otevírám oči a cítím se lehce zmateně. Vidím ještě rozmazaně, ale jasně slyším křik vojáků. Snažím se nějak dostat z popruhů a shodím ze sebe zbraň z baťoh, aby mi nepřekáželi.
Jako první se po vzpomatování snažím najít na sobě nějáké těžší zranění, potom se vydám hledat Daga...
Argh, zrovna tohle! Proč zrovna naši loď!? Proč!?
Dobře, kdo je při vědomí? Koho nic nebolí, zůstane ležet. Koho něco bolí, zůstane ležet. Pokud je tady mimo mně ještě nějákej medik, nejlepší čas se přihlásit...
Snažím se to tam lehce zorganizovat a dál procházím lodí, abych našel Daga či další mediky, pokud jsou tu s náma.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Onderon, miesto havárie

Preberieš sa z počiatočného šoku, odhodíš batoh a zbraň. Po tvojej pravej strane je otvor von z lode, pred tým to bola nástupná rampa, teraz je to len diera. Von sa plazí zopár vojakov ignorujúc tvoje pokyny. Miesto kde sedel Dag. Je kopa tiel, ani jedno Dagovo. Pod nimi vidíš niečo sa pohnúť.
Vytiahnite ma odtiaľto!
kričí tebe už známy hlas. Rozhodneš sa mu teda pomôcť a vyslobodíš ho z kopy mŕtvych tiel. Dag sa otrepe a schytí svoj batoh, vybehne von a začne si rozkladať svoje náradie. Pozrie na teba a vraví
Ťažko zranených by sme mali ošetriť vo vnútri a ľahko zranených sa pokúsiť dostať von. Pár vojakov by nám mohlo pomôcť...
ukáže kývnutím hlavy na chlapov čo sedia vonku na čistinke, ktorú vykosila padajúca loď. Ako si môžeš všimnúť, tak väčšinu zranení tvoria prevažne rezné rany, poprípade zlomeniny. Jeden muž na teba máva rukou a druhou si pridržiava stehno
Pomoooooc!
kričí a slzy mu od bolesti tečú po tvári.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Onderon, miesto havárie

Tak, Daga už bych měl, teďka na zbytek...
Ze srdce jako kdyby mi spadnul kámen, když jsem našel svého kolegu a on stejně jako já na nic nečekal a hned vylezl ven a začal si připravovat věci. Venku už i bylo pár vojáků, kteří nedali na mé pokyny a lezli z vraku ven.
Jo, dělejte si co chcete. Kdyby ste byly paralyzovaní, tak by ste se ani nepohnuli, aspoň je tady víc místa.
Vzdechnu a zaslechnu Daga.
Souhlasím, já si vezmu ty vevnitř, ty zorganizuj vynášení lehce zraněných a...nebo stabilizovaných...
Ihned Reaguju a podívám se po vnitřku. Zranění nejsou moc vážná, různé zlomeniny, pohmožděniny, menší otevřené rány, klasická odezva havárií, s kterýma jsem se, samozřejmě v civilním sektoru, setkal několikrát.
Nevypadá to zas tak špatně. Aby sme se už dali do práce...
Ohlédnu se za zavoláním za pomoc a všimnu si na mně mávajícího vojáka, který má nejspíše něco se stehnem.
Nečekám na nic, vezmu svůj baťoh, který jsem si sundal, abych byl pohyblivější, a rozběhnu se k vojákovi. Položím baťoh vedle něj a hned se mu začnu věnovat.
Pusť tu nohu, ať se na to můžu podívat...chceš Comaren?
Vytáhnu z baťohu dávku Comarenu, který sloužil jako tlumič bolesti a v tuto chvíli to byla jasná volba, abych se mohl věnovat bez rušení své práci. Jmu se ohledání stehna, kde je zranění a v jakém je rozsahu.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Onderon, miesto havárie

Chlap na teba pozrie a cez bolesť len prikývne. Podáš mu teda Comaren, muž omdlie. Ohmatáš mu stehno a pocítiš, že jeho stehenná kosť je rozlámaná na kúsky. Dag zatiaľ vyťahuje za pomoci vojakov ranených. S prekvapením je ťažko ranených 5 vojakov, 6 sú mŕtvy a ostatní utrpeli len ľahšie pomliaždeniny alebo menšie rezné rany. Ostatok čo nepomáhal utvoril koridor okolo lodi. Piloti kontaktovali materskú loď, ktorá vyslala na pomoc pešiu jednotku a jedného Jedi. Dag k tebe pribehne a pýta sa
Vytiahneme ho?
a rukou zavolá jedného vojaka, ktorému nakáže vytiahnuť ďalšieho raneného.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Onderon, místo havárie

Hmm, to nevypadá moc pěkně...
Zhodnotím vážnější zranění. Mnohonásobná zlomenina stehna, to je dost špatná kombinace, což ví i děti ve školce. Podívám se na Daga, který ke mně přišel, jestli ho vytáhnem.
Musíme mu nejdřív něčím zafixovat nohu. Mnohonásobná zlomenina stehenní kosti. Nemám tady na to žádný vybavení. Dal sem mu Comaren tak odpadl...i když by teda neměl, jenom to mělo utlumit bolest...zajímavé...
Povídal jsem, když jsem si uvědomil, že Dag se zeptal na něco úplně jiného, zarazil jsem se.
Eh, ne, dokuď mu nezpevníme nohu, nehýbal bych s ním...
Napravil jsem už svojí chybu a podíval jsem se kolem. Pět vojáků bylo těžce raněných, zbytek byl v pořádku. Nebo byl po smrti. Od pilotů jsme měli už zajištěnou podporu jednotky a Jedie, my medici jsme tu měli ale stále dost práce, narozdíl od vojáků, kteří už mohli jenom sedět a čekat.
Dobře, postarej se o jeho nohu, pak ho vyneste, já se jdu podívat na další.
Vydal jsem se hned k dalšímu vojákovi, který vypadal težčeji zraněný a sklonil jsem se k němu. Vedle něj jsem položil baťoh a zkontroloval jsem, jestli je při vědomí.
Slyšíš mně? Bolí tě neco?
Zeptal jsem se ho, pokud by bylo při vědomí a jal se zběžné prohlídky těla.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Onderon, miesto havárie

Dag sa hneď pustil do roboty a pomocou provizórnej dlahy zafixoval nohu vojakovi. Rukou zavolal dvoch pomocníkov ktorý mu ho pomohli vytiahnuť z vraku lodi. Ty si zatiaľ pribehol k ďalšiemu zranenému, ktorý ti na tvoju otázku len prikývol a dal si ruky preč z miesta kde ich urputne držal. Uzrel si docela hlbokú reznú ranu. Zatiaľ čo ty si sa chystal ošetriť vojaka pribehol pilot a zakričal
Do desiatich minút tu má byť záchranná jednotka.
potom odbehol pomáhať so zranenými, ktorí sa už kopili pri lodi. Zopár vojakov vynášalo zbrane, muníciu a iné zásoby z lodi. Niektorí zase pomáhali Dagovi.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Onderon, miesto havárie

Ohlédnu se za Dagem, který skončil s prací a už vytahuje mého "pacienta" z vraku. Můj současný zraněný měl ale jiný problém. Hluboká řezná rána nevypadala vůbec pěkně. Z mimiky vojáka šlo vidět, že to dost bolí, šáhl jsem proto opět po Comarenu, který mu ihned aplikuju.
Bolí to, to je dobrý znamení...
Pohlédnu na něj a vytáhnu z baťohu antibakteriální sprej, kterým hned ošetřím ránu.
Tak, víc s tím neudělám. Pro teď to bude stačit...ten si chvilku nezastřílí...
Vytáhnu z baťohu další pomůcku, nyní je to synthaplast. Stáhnu ránu k sobě, pevně jí přikryju a zvednu se.
Dobře, tenhle už může taky ven. Opatrně!
Zakřičím když je i další hotový a posadím se vedle vojáka na sedadlo, které ještě zůstalo použitelné. Setřu z čela kapičky potu, které neposlušně stékaly dolů.
Tak takhle jsem si to nepředstavoval...
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Onderon, miesto havárie

Sadol si si na sedadlo čiastočne unavený a aj prekvapený, že si sa chtiac či nechtiac zapojil do práce, ktorá ti bola daná tak skoro. Vo vraku už nebol nikto a nič. Vojaci zranených umiestnili kúsok od vraku, Dag medzi nimi stále pobehoval a vy ste už pomaly čakali na záchranný tým. Pár vojakov utvorilo perimeter okolo vraku. Zásoby boli nahromadené na kope, zopár pušiek po vojakoch, ktorí boli buď mŕtvy alebo zranený, pár krabíc s jedlom a inými vecami. Piloti doudieraní z nárazu sedeli pri vysokom strome s helmami na kolenách. Zrazu odnikadiaľ priletel blasterový výstrel. Pilot na ktorého si sa pozeral ani nie pred dvoma sekundami bol bez hlavy
K zemi!
zakričal niekto z vojakov. Zo všetkých strán začali prilietať výstrely a vojaci začali zomierať. Nikto zatiaľ neopätoval paľbu. Ochranný perimeter sa stiahol na malý kruh okolo vraku. Vojaci zobrali svoje blastery a začali páliť na všetky strany. Statný vojak zobral svoju ťažkú opakovačku a začal kosiť neďaleké porasty, vyzeralo to ako kosačka. Pri streľbe sa smial, potom si si uvedomil, že to je ten šialenec, ktorého si videl ešte na základni na Coruscante
Tak poďte!
kričal a strieľal. Vedľa neho sa postavil ďalší chlap tiež s ťažkou opakovačkou a spustil tiež paľbu, ktorá však netrvala ani päť sekúnd, nakoľko ho našla strela z blasteru. Prestrelila mu hlavu. Chlap vedľa neho však neváhal a schoval sa za roh vraku
Sniper!
zakričal. Streľba však neustávala, videl si Daga ako silou mocou chráni ranených.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Onderon, miesto havárie

Snažil jsem se chytit dech a pouze jsem sledoval, jak je vše vyklíženo ven z vraku. Dag se aktivně zapojil, já sem ale už spíš jen čekal na pomoc. VOjáci utvořily improvizovanou obranu a zabezpečily prostor před vrakem. Zásoby už byly venku, naházené na sobě, aby nepřekázeli. Piloti odpočívali u stromu a všechno vypadalo dokonale, ale idylku přerušil výstřel z pušky, který sejmul pilota. Ozval se voják a najednou se otevřela palba na naší pozici. My jsme na to nemohli reagovat a naši muži umírali. Já, jako medik, jsem se cítil bezmocný. Situaci začalo řešit až pár vojáků, kteří se snažily palbu vrátit, nejlépe to ale vyřešil ten nejstatnější, který začal sekat porost svojí opakovačkou.
No pane jo, ten na sebe hned upoutá pozornost nepřítele.
Vzdechl jsem, řeč mi ale došla, když se k němu připojil další. Můj starý známý ze základny i další voják se niní dali do kácení lesa. Křičeli. Netrvalo to ale dlouho a muž co přišel před pár sekundama skončil s čistým průstřelm hlavy.
Já jsem se raději držekl ve vraku, v relativním bezpečí a se zbraní jsem mířil jen na oko. Ve skutečnosti jsem se snažil držet co nejdál a vyčkávat.
Slovo "sniper" mně cpalo ještě hlouběji do vraku, Dag se ale snažil chránit raněných za každou cenu.
Ok, vzchop se! A zvykej si...
Dodal jsem si odvahu, abych se vůbec zvedl z místa a sprintem jsem se snažiul přiblížit k Dagovi. Poslední kousek cesty jsem vyřešil efektním skluzem, abych nevystavil své tělo sniperovi na moc dlouho.
Potřebuješ pomoc?
Podíval jsem se na něj a zalezl jsem blíže ke krytu.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Onderon, miesto havárie

Spočiatku sa schovávaš vo vraku. Aj napriek nepriateľskej paľbe neregistruješ veľa strát. Pozrieš von z vraku a uvidíš Daga sa kryť za zásobami. Rozhodneš sa ísť za ním. Rozbehneš sa a prebehneš asi 10 metrov, za tebou svištia strely z pušiek, nakoniec sa šmykneš za zásoby, kde si čiastočne ukrytý. Dag ťa privíta úsmevom na silu a odpovie ti na tvoju otázku
Nie zatiaľ som v pohode. Aj tak sa nič nedá okrem toho opätovať paľbu.
dopovie a vystrčí sa spoza krabíc a pár krát naslepo vystrelí. Ako si môžeš vedľa neho sa čupí ďalší vojak, s prestreleným kolenom. Dag mu ho narýchlo obviazal. Vojak ale spoza krabíc strieľa o dušu a nevníma moc svoje zranenie. Na vaše šťastie nepriateľ zatiaľ ignoruje ranených. Zrazu však z neďalekých húštin začuješ
Dopredu!
a spoza kríkov sa začnú drať na lúčku droidi v čiernych brneniac a vojaci, ktorých spoznáš podľa uniformy, priradíš ich hneď k Naddistom. Droidi sú dvaja a vojakov asi 20. Dag si vedľa teba povzdychne
Sme nahratí. To sú tie ich nové hračky.
vystrčí sa a vystrelí, padne jeden vojak. Ako si môžeš všimnúť väčšina vojakov čo držala perimeter sa stiahla k vraku. Začne tuhá prestrelka o každý meter, očividne však nepriatelia nedbajú na straty. Droid s obrovským mečom pribehne k skupine vojakov a aj napriek tomu, že utŕžil veľa zásahov z blasteru ho to nijak nespomaľuje. Napriahol sa mečom a dvoch vojakov presekol na polku. Vnútornosti lietali na všetky strany. Spoza vás sa vystrčí od stromu vojak s raketometom a vystrelí do droida, ktorý sa rozletí na milion kúskov. Avšak nepriateľských vojakov to nezastavuje, statne sa kryjú za všetkým možným a pričítajú si ďalšie a ďalšie skalpy vašich jednotiek. Od vraku vykrikuje seržant pokyny na svojich podriadených
Kryte sa! Kryte sa!
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Onderon, miesto havárie

Dobře tedy...
Kývnu na něj, když mi odpoví, že nepotřebuje pomoc a skrčím se ještě více za bedny se zásobama. Dag se rozhodně opětovat palbu a na slepo vystřelí.
Heh, tak to já neudělám, radši se budu držet tady!
Dag stihne ještě ošetřit vojáka, který možná ani neví o svém zranění, když neustále kropí nepřítele, což mně přijde jako věčnost. Nevystrčím ani hlavu z krytu, ale křik z houštin mně donutí opustit bezpečí a nahlédnout co se děje. Spousta vojáků v jejich typických zbrojích se vyvalí z keřů a za nimi dva droidi. Vrátím se celým tělem do zákrytu a zoufale se spustím ještě níž.
Tak takhle brzo jsem si konec nepředstavoval.
Dag to vidí stejně, ale narozdíl odemne to poví nahlas, za což jsem mu vděčný. Zmůžu se pouze na kývnutí, aniž bych měl jistotu, že to zaregistroval.
Vojáci se pomalu stahovali k vraku a teprve teď začala pořádná střelba. Pro mně to bylo jak z akčního filmu. Pouze jsem ležel, neschopen pohybu a čekal, co bude. Cítil jsem se jako v jiném těle, jak jsem byl mimo.
Na vlastní oči jsem svědkem masakru, který způsobil nepřátelský droid. Vojáci to do něj sypali ze všeho, co měli při ruce, ale droid byl stejně schopný akce a jal se porcování vojáků, kteří mu přišli do cesty. Až raketomet zastaví jeho běsnění a mně spadne menší kamen ze srdce. Menší, větší zůstávaj, jako vojáci, útočící na naše pozice. Vojáci se snaží krýt, ale i opětoval palbu. Ztráty se začínají sčítat, a seržant nepřijde s lepším nápadem než aby jsme se kryli.
Co teď? Co teď?
Co ted!?
Zakřičím, kryjíc se za zásobami, doufajíc ve spásnou odpověď, která zastaví zabíjení!
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Onderon, miesto havárie

Kryjúc sa za zásobami a inými krabicami, očakávaš najhoršie. Ranených je už viac ako 15 vojakov, avšak nepriateľov neubúda. Zostáva jeden bojový droid a asi 16 vojakov, ktorí pália na každú stranu. Ako si mohol vidieť jedného z tvojich spolubojovníkov práve droid rozsekol na polovicu svojim obrovským mečom. Veliteľ kryjúci sa za vrakom hodil smerom ku skupinke vojakov odistený granát.
Kryte sa! Granát!
Výbuch granátu zabil dvoch nepriateľov a zopár ich popadalo odhodených tlakovou vlnou. Keď už sú nepriatelia takmer u vás Dag vykukne a zakričí
Pomoc je tu! Konečne!
ako sa sám môžeš presvedčiť spoza nepriateľov vybehne asi 30 vojakov republiky, ktorí následujú jedného rytiera Jedi so zapnutým modrým mečom. Jedi priskočí k droidovi, ktorý sa nestihne ani otočiť a už je rozsekaný na tretiny. Vojaci za chrbtom Jediho sa pustia do boja a nepriatelia padajú ostošesť. Toto nabudilo tvojich spolubojovníkov, ktorí sa pustili s novými silami do už prebiehajúceho masakru. Ako si môžeš všimnúť Dag už sa mimochodom pustil do ošetrovania zranených a boja si nevšíma, pozrie na teba a povie
Hodila by sa mi tu troška pomoc.
a potom sa pustí do ďalšieho raneného.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“