Mise pro Mrs. Pear

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Nakonec když si zavele k ústupu tak si utíkal jen sám, čeho sis nevšimnul dokud si se nezastavil. Všichni tvý muži zemřeli tam a pokud si nechtěl také zemřít, měl by si utíkat dál, protože jim určitě došlo, že se vracíš žalovat a že bude určitě výše postaven než jen učedník, takže tě budou pronásledovat.
Čekalo tě 60 kilometrů dlouhou pustinou, lesy a nočním chladem. Tvé zásoby jsou téměř na nule a chce se ti strašně spát. Musel si něco vymyslet, někam se schovat, jelikož se blížila noc a do toho začalo vydatně pršet.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

A do psi pyče, tohle sem nečekal. Tak radši rychle zdrhat a schovat se před těma republikovejma ****** ***** ****!
Zařvu si tiše pro sebe a snažím se rychle proběhnout temným lesem ve kterém jsem svedl poslední bitvu. Na zákldnu to bylo ještě nějákých šedesát kilometrů a upřímně, nevěděl jsem jestli to zvládnu. Ale musím! U pasu mně hřál světelný meč, který jsem stihl sebrat po smrti jedie. Dával mi ještě sílu, naději na to, že se z toho dostanu živý.
Musím vše ohlásit na základně a sám být v prvních liniích, po boků vojáků, bojovat proti republice, která zabila celou mojí skupinu.
Byl jsem plný vzteku, ale sílu pokračovat jsem bral pouze z myšlenek pomsty. Chtěl jsem jim všem vrátit, co mi udělali...a tyto myšlenky slábly. Neměl jsem témař žádné potraviny. Začala mně napadat únava a proti ní jsem se nedokázal bránit. Nakonec jsem se rozhodl složit hlavu někde v bezpečí. Podíval jsem se po okolí, jestli tu není něco, co by sed alo využít. Strom padlý na díru, ve které bych byl krytý, jeskyně, opuštěná chatka. Cokoliv. Tam byhc přespal a pak pokračoval v cestě na základnu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Po asi 40 kilometrech ti došlo všechno jídlo, voda a i energie. Temná strana, která tě poháněla vyprchala. Ty jsi se doslova plazil po zemi, úplně vyčerpán a najednou si slyšel hlasy, jenže nevíš odkud. Byl jsi tak zmaten že ses kroutil kolem dokola, nevěděl si, jestli to jsou jediové, nebo někdo z tvých. V chvilce tvé zmatenosti si ale ve stínech pod rouškou noci viděl 15 černých siluet. Možná to znamenal tvůj konec a nebo tvou záchranu. Slyšel si jak těch 15 siluet nabíjí zbraně, když si najednou viděl v těmnotě červený paprsek ze světelného meče a v tom se vynořila početná skupinka sithských vojáků s jedným mistrem.
Vstaň, a pověz mi, proč se zde plazíš po zemi a nebojuješ v prvních liniích?!
Zeptal se tě mistr. Nevypadal zrovna nadšeně, že tě vidí válet se a dávat si voraz.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Podívám se před sebe a co nevidím. Červený meč a tedy mojí záchranu. Přesto není mistr příliš nadšený, že mně tu tak vidí.
Eh pane, v prvních liniích jsme dobojovali a poté co jsem zabil 90% nepřátelských sil, oni zničili 100% mých sil, tak jsem se rozhodl takticky se přesunout. Proto jsem tady a ehm, hledám miny, aby jste nevkročily do minové pole.
Vysvětlím mistrovi a lehce jsem si oddychl, že jsou to sithové a konečně si můžu odpustit to blouzení po lese, bez zásob a sil. Z posledních sil se zvednu a opráším si roucho.
Hlásím že všech 666 min, které jsem našel, byly zneškodněny a máte volný průchod. Za zaminovanost dalších úseků už ale neručím, mistře.
Usměju se na něj po "dobře odvedený" odminovací práci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Mistr se na tebe udiveně podívá a zakroutí hlavou nad tvojí výmluvou.
Tady máš vodu a něco k jídlu.
Řekne a podá ti jídlo.
Za trest, že jsi čestě nepadl v boji půjdeš teď s náma a ukážeš nám to místo.
Mistr byl asi trošku fanatik, ale co se dalo dělat, rozkaz je rozkaz.
Ukázal na zbytek jednotky ať se dají do pohybu a všichni čestně šli, až na tebe, ty jsi seděl a baštil suchý chléb a plesnivej brambor.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Ano mistře, bude mi ctí!
Dožral sem bramboru a chleba, přičemž jsem notnou chvíli přemýšlel, kde je maso. Byl jsem ale odmlada vycvičenej sith, tudiž skromný. Nepotřeboval jsem mnoho a ani jsem mnoho nevyžadoval, to byl rozdíl mezi mnou a zbytkem bratrstva.
Jednou se dostanu až na vrchol, a až se tak stane, ovládnu celou Galaxii!
Rozhodně jsem dopil vodu, zvedl se a vydal se do čela skupiny, abych je dovedl k místu.
Cesta bude dlouhá přes 40 kilometrů...
Oznámil jsem sithstvu, aby nebyli překvapeni a nyní posilněn se mi hned šlo líp. Ústup byl opravdu tvrdej, byl jsem unavený z bitvy, a potom ještě ten pochod, něco mi však říkalo, že tahle cesta bude jednoduchá a hlavně rychlejší. Proto jsem okamžitě přidal do kroku, neboť jsem dychtil po pomstě. Rukou jsem třel ukořistěné meče a už vzhlížel, jak získám další!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

40 kilometrů uběhlo opravdu rychle, ani ne za 4 hodiny jste byli na místě. Ty jsi byl vyčerpán - fyzicky, ale poháněla tě síla temné strany spolčená s touhou po pomstě a tvé "nekonečné" slávě.
Když jsi společně s vojákama a sithama dorazil na místo, viděl jsi minimálně tucet mrtvol, a především sithských.
Bože.
Zvolal jeden ze sithů.
Ano, musel to být masakr.
Řekl mistr.
Vojáci ať zajístí perimetr a posbírají mrtvé. My ostatní pokračujeme, musíme nají ty, kteří za tohle můžou.
Dodal a vy jste opět pokračovali v cestě. Asi po dalších 20ti minutách mistr zastavil a stál. Nikdo nevěděl proč, ani jestli se něco děje nebo jen planý poplach.
V tom se ale z křovin spustila masivní palba a ty jsi jen tak tak stihl vytáhnout světelný meč na obranu.
Ústup.
Zařval mistr, protože vás během pěti vteřin bylo o polovinu míň. Útok vás zaskočil a nejlepší volba byla stáhnout se ke zbytku.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Ty vole, zase...
Tiše si postěžuji nad průběhem bitvy, kdy byly naše síly opět zdevastovány a my se museli stahovat, nyní však i s posvěcením mistra.
Dobrá, když vidí, jaká byla situace, mohl bych už dostat i maso.
Pokynul jsem hlavou dopředu a dozadu, přičemž jsem stále odrážel útok Republiky a snažil se ochránit co nejvíce našich.
Rozběhl jsem se se dozadu, abych byl co nejdříve mezi vojákama, co na nás čekají vzadu, abych je včasně informoval o útoku.
Proti naší obraně němají šanci, jakmile je rozprášíme a oni se začnou stahovat, musíme tvrdě zaútočit a popravit všechny, kdo se odvážili vstoupit nám do cesty.
V očích se mi zablesklo, to jak mnou temná strana postupovala a zmocňovala se mého těla. Byl to jako mor, který mi však neškodil, ale posiloval mně. Byl to jako mor, jehož jsem roznašeč a nic mi neudělá. Nicméně všechny, které nakazím budou trpět do konce života. A konec přijde brzo!
To mi dodalo ještě sílu, abych přidal a zastavil se až u vojáků, kde se hned dám do budování obrany.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Tvůj fanatismus ty byl docela k hovnu, jelikož při útěku na vás vyskočila další skupina republikového komanda, včetně desítky Jediů. Jste obklíčeni a jediná možnost je zemřít, nebo se vzdát.
Eh, oh, ah .. nedáme raději brko, složíme zbraně, společně zašukáme, co vy na to?
Řekl mistr a nasral si do trenek růžový hovno! V tom vyskočil suprově voháklej typan ve zlatým brnění.
Ve jménu republiky, jste zatčeni, máte právo na chleba a vodu, bez masa!
A všichni pomalu začali skládat zbraně. Váš mistr ovšem odmítl a zažehnul svůj meč, stačil zabít dva vojáky, ale poté hrdě padl.
Ostatní vojáky a sithy už mezitím republikáni spoutali a pomalu odváděli do tábora, vaše mála průzkumná skupinka, která na začátku čítala asi 60 lidí včetně sithů, byla za necelých 5 minut boje rozprášena. Taktika republiky byla, jiná, zvláštní, kterou jsi nikdo předtím neviděl a nezažil. Už jsi byl taky spoután a odváděn do tábora, který byl někde na planetě, ale ty nevíš kde a ani já to nevím (zatím).
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Byl na planetě Ruusan.
Řekl a zamračil se.
Co se mnou teď budou dělat? Můj kakaczek je jenom pro toho borce, co byl můj kamarád a pak umřel.
Rozbrečel se a kroutil zadkem, jak šel do pevnosti Jediů.
Nedostanu maso!
Nelidsky jsem zařval až se všichni zhrozili, a všem sithům z toho spadli pouta!
Nedáme sééé!
Aktivoval jsem všechny pět mečů, co sem měl, a začal sem jima mávat kolem sebe, jak kdybych právě vysál bong.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Přišel k tobě jeden z Jediů, ten v té mega nalšetěné zbroji, vlastně to nebylo zlato, ale MC zlato !
Wow, hodil by ses nám do cirkusu s těma mečema? Nemáš zájem?
Otázal se tě a začal se smát a potom šel dál. Ty jsi společně s ostatníma (vlastně už si byl sám, všechny si zabil tím jak si kolem sebe máchal jak kokot) seděl v cele a mohl si dělat nic. Ale to máchání jak kokot mělo jednu výhodu, měl si více vody a chleba (bez masa) pro sebe, nekteří to totiž nedojedli!
Kdyby si nebyl zhulenej, tak dokonce dokážeš spočítat, kolik zde bylo celkem vojáků, jediů, strážních věží a techniky. Ale jediný, čeho sis všiml je to, že ses pochcal.
Pak k tobě přišla hloučka Jediů a začala se ti smát, něco si šuškala, asi něco jako tě v noci vojedou nebo tak. A v tom jeden vytáhl pytel, vobrovskej zelenej pytel a v tom pytli nebylo nic jiného než .. koření! Do polívky! Vlastně to byla mariánka a jeden z nich s tím začal před tebou machrovat a ty si začal plakat.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Pear se podíval na brutální porost na hlavě MC frajera, a pytlík se mu sám promnul, pač ruce měl přivázaný.
Tukane, to si ty!!!
Rozesmál se na statného bujného (jako jeho porost, né brutální) oře sith, který byl drženej v zajetí.
Já sem si mezitím rozvával uzel a vzpoměl jsem si, že jsem zapoměl koupit mouku a rejži...
Pak jsem si rozvázal pouta, pouta manželská, neboť jsem podepsal rozvodové papíry. Nakonec jsem se uvolnil ze sevření, sevření úzkosti, jak to se mnou bude dál. Byl jsem svobodný a plácl jsem si s Minecrafřáčkem.
Beru, vole, dem do cirkusu, ti to tam roztočím, že se zastavíš naraženej na mý kládě vole!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

A Fógl (Tukan) nic neřekl, jen vytáhl špunovku, narval si jí doprdele a zastřelil se.
Poté přiletěla mega sithská flotila, všude samá bitevní loď, fregaty a nákupní vozíky kauflandu. Vyskočili sithové a 101. výsadková shodila nad Normandskýma Ruusankýma pláněma tunu chlastu, začala kurevská mega kalba na počest první masturbace Fógla.
Whooohooooo, objevil se Revan (já) a začal kalit v hornickým stylu.
Metal pyčo!
Zařval a vytáhl dvacetimetrovýdělenotřemakrátpětplustřistapadesáttřimmínuspěti metrový brko a hulil hulil hulil hulil hulil hulil mu ho Fógl.
Hned na to mu to nacákal do huby a šel kalit, vypil asi dvacet flašek nějaký sračky a pak si dal Morgana a byl na šrot, poblil se, ale kalil dál.
Ale ty jsi začal brečet, když jsi zjistil, že cirkus je jen podfuk.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“