Mise pro Tukana - kandidátská mise

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Mise pro Tukana - kandidátská mise

Příspěvek od Pedroidon »

Tvůj domov,Nar Shaddaa

Dnes jsi měl dostat úkol od šéfa Černé hvězdy, jedné z mnoha zločineckých organizací na Nar shaddaa. Rychle tam, rychle zabít, všemy způsoby. Normálka.
Nezapomeň, že tam máš být co nejrychleji. A udělej to rychle, ty kredity potřebujeme
řekne ti matka. Proto jsi dost rychle vzal zbraně a vyrazil do sídla tohoto šéfa. Šel jsi po ulici a už jsi se chystal zabočit do uličky se sídlem Černé hvězdy, když v tom jsi rozšlápl myšího droida, jež tady neměl absolutně co dělat. Minul jsi brečící dítě, které uteklo okamžitě potom co tě uvidělo. Konečně se dostaneš k sídlu. Zazvoníš a odpoví ti hlas protokálního droida.
Kdo jste? Pan Butt přijímá jen vybrané hosty.
,,Pan Butt" jak jsi mohl vědět z vaší minulé známosti je asi 185 cm vysoký Devaronian, ten typ ze kterého jde strach. I přesto jste měli vzájemný respekt, protože oba jste si mysleli, že tomu druhému naháníte strach. Platí dobře, i když nevybírá zrovna lehké cíle.Například smrt tvého otce.


----------------------------
Víš co po tobě chci - Myšlenky, pocity atd. Napiš jaké zbraně si vezmeš.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa

Neměj strach, matko! Ale neříkej mi, jak mám dělat svoji práci, stejně o tom víš gyzčí lejno!

Odpovím své matce dost hrubě když si sbírám svoje "pracovní náčiní", tj vibrořezák, který schovám do vysoké kožené boty, která patří k mému obleku a drsnému zjevu, blaster, který si připnu k opasku, ostřelovací pušky, kterou si přehodím přes rameno a svůj kožený kabát a nakonec také nastrkám do kapes několik tříštivých granátů.
Takto vyzbrojen vyjdu z bytu bez pozdravu a kráčím si to ulicí jako "pán". Nikomu neuhýbám a ostrými pohledy kontroluji okolí. Bývám nerad zaskočen. Když rozšlápnu droida, tak se tomu ještě uchychtnu a zakroucením patou se postarám o to, aby ho už nikdo nikdy nerozchodil. S tak dobrou náladu si to dál vyšlapuji až k sídlu svého zaměstnavatele, kde droidovy prozradím svoje jméno.

Tady Sap Taranyne, otevři plechovko, tvůj šéf pro mě má práci!

To jsem zvědavej, na koho mě tentokrát pošlou. Už dlouho jsem neviděl cákat krev.

S tou myšlenkou se zase drsně pousměju a čekám, až mi droid otevře.




....

Nemusíš zbytečně spěchat, drž se dobrýho a srozumitelnýho popisu...
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Sape!
odpoví ti matka na tvůj ne právě slušný projev. Potom co si pozbíráš své zbraně a dojdeš k sídlu, odpovíš na protokálnií hlas a ten ti znovu odpoví.
Ano, pane, pan Butt vás očekává.
Po tvém zauvažování a ,,Rancorském" úsměvu ti droid otevřel bránu a ty jsi uviděl dvojici Gamorreanů, kteří tě celkem nevybíravě odvedou před vstup do sídla. Otevřou dveře a opět tě doslova dostrkají do síně úplně prošpikované nejrůznějšími cenostmi.Jsou tam drahokamy, diamanty, pár ozdobných silových kopí a krystalů do světelných mečů. Svou lehce modifikovanou DL-44 ti naznačí, že máš jít s nimi. V tom staneš před rudými dveřmi, kde se stráže zastaví. V tom ti při gestikulaci svou zbraní a nejhorším basicem , jaký jsi kdy slyšel, ale nejlepším od Gamorreana řekne
Chodovat, ta tem
po této ,,větě" odcházejí. Je jen na tobě kdy a jak vstoupíš.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Hej blbý prasata, nechmatejte na mě těma svejma špinavejma prackama, kterejma se šťouráte v zadcích a kdo ví kde ještě!

S hrubými slovy se vymaním z dotyků Gamorreanů a výhružně jim pohrozím, aby pochopil z mých gest, slov a vizáže, že by se měli radši držet dál a dělat mi zkrze sídlo jenom doprovodu. prohlédnu si místa, kterými procházím, i když to není poprvé, ale nic z toho mě nijak zvlášť nefascinuje. Konečně me gorily dovedou ke dveřím k šéfovi a tam se se mnou rozloučí.

To je dost vy obludy, divím se, že vás pan Butt ještě nenechal rozsekat na karbanátky!

Znovu se ušklíbnu, ale při urážení obou bodyguardů si radši dávám pozor, zda je nevyprovokuji k nějaké akci, což by vedlo k tomu, že bych obě prasátka musel vykuchat. Když mě konečně zanechají přededveřmi samotné, trochu narychlo zaklepu a jen po několika vteřinách čekání vstoupím se zvučným oznámením svého příchodu.

Tak jsem tady, pane Butte.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Poté co urazíš několika větami ,,prasata" se na tebe výhružně podívají, kývnou na sebe, zamíří ne tebe a pomalu odcházejí. Mohl jsi být rád, že neumějí skoro vůbec basic jinak by se natebe vrhli.Po tvém zaklepání a důstojném vstoupení ti Butt dobře zvládnutým basicem odpoví
Neumíte počkat na Vstupte?
a ty se rozhlédneš . Od té doby co jsi tu byl naposled tu pár bytostí přibylo pár ,,bytostí”. Takže celkem tu teď bylo: pět Weequay, tři Twi’lekské tanečnice a jeden Nikto v roli hlavního bodyguarda . Zbytek , inspirovaný podle Jabby Hutta se schovával někde v sídle.
Takže teď k tvému úkolu……
udělá dramatickou pauzu a gestem přikáže tanečnícím a Weequayům, aby odešli. Tím se celkem dost uvolnilo místo a ty se rozhlédneš po místnosti. Opět přeplácaná výzdoba, ale tentokrát v zcela nové místnosti. Tvarem byla asi zhruba oválná, s nízkým stropem.Bylo to něco mezi trůním sálem, výstavou a únikovým prostorem. Takže tady bylo něco jako trůn pro Butta, spousta výzdoby a ceností a únikových východů. Na trůnu bylo také několik tlačítek, a k čemu slouží jsi věděl pouze u jedno, to největší, sloužilo k holoprojekci. Ovšem bylo pravděpodobné, že z dalších by vyjely Q2ky a jejich modifikace. Nikto netrpělivě pošlapával a pohrával si se svými S-5kami. Butt nepokračoval takže patrně očekával, že něco uděláš nebo řekneš. Přitom se stále kotkem oka díval na dveře kama odešli stráže a tanečnice...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Hele, vy chcete z někoho udělat mrtvolu a chcete to určitě co nejdřív, tak proč bych se krucinál zdržoval nějakým čekáním na "Vstupte", když na mě stejně čekáte? To mi hlava nebere.

Zareaguji trochu podrážděně na jeho první větu, avšak ne s pílišnou drzostí. Rozhodně jsem si svého zaměstnavatele nechce popudit proti sobě už jen z toho důvodu, že byli jeho muži patrně v převaze za současné situace. Zatím co si začnu prohlížet jeho pěkně odbornou místnůstku, ve které bych nevydržel dýl, než je nutno, Butt nakousne můj úkol. Aby na mě nemusel tak křičet a náš rozhovor byl civilizovanější, klidným krokem se přiblížím k jeho trůnu a jen několik metrů před ním se zastavím, ruce skřížím na hrudi a s lehkým úsměvem se zeptám.

Tak koho mám oddělat, šéfe? A kolik chechtáků mi za to pustíte, jestli se mi vůbec vyplatí něco dělat.

Ušklíbnu se a lehce mu naznačím, že očekávám seriózní nabídku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

To chceme jsme však SLUŠNÁ zločinecká organizace.
Zareaguje na tvou podrážděnost. Po tvé krátké prohlídce místnosti a přiblížení k trůnu se Butt moc neuklidní, dveře stále sleduje a položí prst na jedno tlačítko. Divné nikdy předtím nervózní nebyl. Poté ti odpoví:
30 000 kreditů za zabití, plus tisíc za každého kdo uvidí jeho smrt... Nasadím na to agenta, neobtěžuj se mi lhát.
v průběhu mluvy zapne ,, tobě známé" tlačítko na trůnu, vyjede holoprojektor a uvidíš holo-projekci vytáhlého, dlouhovlasého Chissa s ohryzkem a hranatou bradou.
Stačí?
zeptá se ještě. Poté se znovu rozhlédne a podívá se na tebe v očekávání, jestli náhodou nezvýšíš cenu. Potom jsi uslyšel jak někde za dveřma něco žuchlo.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Slušná zločinecká organizace?

Pousměju se polohlasem sám pro sebe, ale potom se otřepu a sleduji jeho nervozitu. Přeruším ho rejpavou otázkou.

Copak šéfe, zdá se, že jste nějakej nervózní. Někdo po vás jde?

Následně se však přestanu zajímat jeho problémy a zadívám se muže, kterého teď vidím před sebou.

To by neměl bejt problém, ale nespěchejte tak. Kdo to je, jak se jmenuje a kde ho najdu? Každopádně s tím předpokladem, jak obtížné a důležité cíle si běžně vybíráte, si nemyslím, že by 30 tisíc kreditů bylo dostačující.

Během svého proslovu zaslechnu nějaké žuchnutí, po kterém jako správný lovec odměn zpozorním a má ruka se ladně přesune do blízkosti mého blasteru s pohledem na dveře, který jim věnuji hned po posledním svém slově.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Nejsem nervózní !!!
okřikne tě Butt. Poté co se podíváš na Chisse a odpovíš si uvědomí svou chybu.
Je to člen Triumvirátu Bíle Planety, trapné otravovačné organizace.
potom pořemýšlí co ještě ti může říct.
Jmenuje se Larden Mad. Zržuje se... má sídlo na Tatooine, ale hmm... má tady nějakou práci. Nebo spíš někdo jinej nemyslím, že by to zařídil sám...ani jsem ho poblíž neviděl vlastně jeho Asassina.. asi ho bude sledovat... je to Clawdite.. já nic neříkal!! Co se týče ceny, co těch tisíc na jednoho? Uvidí to padesát lidí a hned je to 80 000...
Potom co uslyšíš žuchnutí a přesuneš ruku k blasteru, stejně jako pohled.
Nekite! ke dveřím
zařve Butt na Nikta a zmáčkne tlačítko na kterém měl tlačítko. K tvému překvapení z tama nevyjedou nějaký mini zbraně jako Q2, ale DH-17. Butt se schová za roh a Nekita si stoupne před dveře. Patrně očekává co uděláš, jestli mu pomůžeš nebo co.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

S jeho odpovědí ohledně platu a totožnosti si jsem už celkem spokojen, protože je mi jasné, že z něj víc nevydoluju, a tak jenom přikývnu na souhlas, že tu práci teda beru. Zdálo se, že můj šéf je tak trochu paranoidní, pohlédl jsem na střídavě na něj a pak na jeho bodyguarda, následně jsem zakroutil hlavou a prohodil.

Jsem lovec, ne ochranka. Za tohle nejsem placenej.

Ušklíbnu se a couvnu o pár kroků, abych nebyl uprostřed místnosti tak na ráně. Výhled na dveře a ochranku si ale ponechám, stejně jako ruku na rukojeti svého blasteru, který však zatím nechám zasunut za opaskem a se zaujetím vyčkávám, co se bude dít. Zatím si v hlavě urovnávám získané informace a přemýšlím, za kterým ze známých hospodských bych na Nar Shaddaa měl dojít, který by mohl vědět něco o mém cíly nebo jeho elitním zabijákovi.

Že by se Butt bál právě toho zabijáka?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Butt se trochu se pousměje, když neodpovíš na cenovou nabídku. Po tvém zauvažování a pohození hlavou. Když ucouvneš a necháš si výhled, řekne šéf.:
5000 navíc.
Když zapřemýšlíš o kantýnách a hospodských, Nekita s ohledem na tebe otevře dveře a namíří tam...
Kod ej mat?
slyšíš příšerným basicem... Ale Butt už při prvním slově vyjde zpoza rohu celkem uvolněně...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Výborně...

Pusměju se a zároveň tasím svoji oblíbenou zbraň - osobní blaster model 434 „DeathHammer“. Se zbraní připravenou ke střelbě v levé ruce (což je má hlavní ruka), se rychle začnu přibližovat k nabouchanci, kterej ani neumí mluvit tak, abych měl výhled za otevřené dveře, do kterých právě mířím svou zbraní.

Uhni amatére.

Štěknu na bodyguarda, aby zaregistroval, že jsem se přidal k "jeho" akci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Vytasíš svůj blaster zamíříš do dveří. Bodyguard patrně pochopí tvůj záměr a mírně ti uhne z cesty. Uvidíš (respekticve hlavně tvůj blaster) tam těsnou uličku, která mohla sloužit jako únikový východ i jako prostě něco co si tam probourali sloužící aby mohli odposlouchávat. Jinak byla ta místnost asi 2,5 metru široká a 3 metry vysoká. Navíc tam byl jeden Weequay, vedle nějž leží další čtyři mrtví Weequayové...Tento Weequay si hrál se svou Bryar pistolí, jako by to byla hračka.
Oni chtěli vyvolat vzpouru!
zařve ovšem když uvidí tvůj blaster.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Polož zbraň ty sráči! Dělej!

Zařvu na něj a stále na něj mířím svým blasterem. Chci minimalizovat šanci, že by se pokusil na mě zaútočit. Svůj prvním rozkaz zvýznamním tím, že na něj stále mířím blasterem a ještě jednou na něj křiknu, přičemž pokejvám hlavou.

Polož tu zbraň a vylez ven, pracky dej pěkně nahoru, ať na ně vidím, jinak z tebe nadělám cedník!

Trochu couvnu a čekám, zda udělá to, co jsem mu rozkázal. Stále na něj mířím a doufám, že ho nebudu muset oddělat dřív, než si s ním šéf promluví. Zatím taky promluvím na bodyguarda.

Hej ty, špekoune, schovej bouchačku a prohledej toho zmrda, než na nás vytáhne ještě něco dalšího. Pak si ho klidně můžeš dotáhnout před šéfa, ať si ho vyslechne.

Přitom nespouštím oči z podezřelého zabíjáka.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Řveš na stráž s odměnou 5000 navíc. On skutečně položí zbraň na zem , ale velice pomalu jako by se rozmýšlel kdo jsi a jestli by to do tebe neměl naprat. Po položení zvedá ruce nad hlavu tak abys je nemohl přehlídnout.
U Síly nepodělej se.. to oni vyvolávali vzpouru slyšel jsem je jak se dohodli... musel jsem něco udělat.
řekne .Když ucouvneš, Nikto ho prohledá a postupně k tobě háže, co našel: z ruk kloubová vibročepel, z vysoké boty(ne zcela nepodobné té tvojí) Q2 a zopasku vibrodýku. Bodyguard se na tebe podívá pohledem typu: co s ním budeš dělat, když je neozbrojenej a potom když se ujistil, že se šéf nedívá, ještě pohledem dáš mi to? čímž ti dokázal že tohle opravdu součást normální výbavy není.
Je to boj - Unknown

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“