Mise pro Tukana - kandidátská mise

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Super, teď od něj odstup a jdi si za svým šéfem! Makej. O ty jeho hračky se pak podělíme.

Rozkážu bodyguardovi a stále svým blasterem mířím na muže, který dost možná není tím, za koho se vydává.

Zabít 4 žoldáky jen tak? Navíc když má takovýhle vybavení? To se mi nechce líbit, není to normální žoldák, musí to bejt nějakej zabiják.

Přemýšlím a v ten moment mě napadne spojitost s mým cílem a hlavně jeho elitním vrahem.

Že by to byl ten zasranej Clawdite?

Ještě více zpozorním a soustředím se jenom na možného zabijáka před sebou. Jeho zbraněmi se teď nezabývám a stále na něj mířím. Počkám, až se Buttův ochránce vzdáli dost daleko od muže a pak na domnělého vraha něj křiknu.

Na konela ty zmrde! Dělej! A ruce nech pořád pěkně nahoře! Mě neochčiješ ty buzno, nebudeš první kurevsky špatnej vrah, kterýho jsem sejmul! Ukaž svoji pravou podobu, ať chcípneš aspoň ve svým xichtu!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »


Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa


Bodyguard v tobě začne vnímat autoritu navíc jsi mu přislíbil že mu něco dáš, takže jde za šéfem. Stále na stráž míříš což v něm vyvolá celkem obavy. Po tvém zamyšlení a následném větším soustředění na cíl a po tvém zařvání padne na zem a řekne:
Já to musel udělat! Oni by mě zabili!
nicméně se stále obhajuje...
Vtom přichází šéf....


-----------------------

Já vim že tys ty pravidla psal ale to neznemená, že je můžeš porušovat. Na AS se vulgárně psát nesmí. Když už používej SW nadávky( já je používam aji normálně)

Jo, to je pravda, ale na přímou řeč postav ve výcvicích a misích se to nevzatuhuje.. To je prostě osobnost postavy.. Na to se pravidla nevzatuhojou..;)
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

To víš že jo, ty prase! Si myslíš, že ti to sežeru nebo co? Dělej, vrať se do vlastní podoby tu hnusnej měňavče a chcípni aspoň se ctí, když jsi tak špatnej zabiják a děláš ostudu našemu řemeslu!

Už, už se ho chystám zastřelit, když vidím, že se přiblížil Butt. Proto jsem nevypálil a jenom dál mířil na podezřelého muže, přičemž jsem se koutkem oka podval na Butta, abych se ho zeptal.

Co s ním, šéfe? Podle mě je to ten dobytek s více xichtama, co se před ním tak klepe. Sejmul 4 vaše chlápky a mám takovej pocit, že toho pátýho, v jehož je kůži, sejmul už dřív. Mám ho odprásknout, vykuchat nebo snad vyhodit do vzduchu? Moh bych ho zabíjet pomalu, že bych mu ukázal jeho vlastní střeva zevnitř nebo mu zpřerážel jednu kost po druhé...

Podám mnoho návrhů a doufám, že alespoň jeden z nich mi šéf schválí, protože potom bychom se mohli dozvědět, zda je to opravdu měňavec.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Poté co mu zanadáváš se ho chystáš zabít, ale vtom přijde Butt.
Schvaluji ehm... všechny? Zlam mu ruce, potom mu ukaž střeva, potom mu ukaž srdce, do toho napal výboj a potom s ním udělej co cheš.
Šéf ti to tedy schválil a stráž zaeragovala celkem podivně. Sáhl jsi do spoďárů. Butt se spolu s Niktem na tebe nechápavě podíval.
Co to ksakru dělá?
zeptá se tě Butt.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Když slyším, že toho chlápka můžu zlikvidovat, jsem štěstím bez sebe, a tak se jenom pousměju. Na jeho ruku v kalhotech zareaguji střelhbitě tím, že ho do ní okamžitě napálím ze svého blasteru - snažím se trefit paži mezi loktem a ramenem.

Co ty stráčí? Chceš si ho před smrtí ještě naposled vyhonit nebo co? Ani hovno! A dej tu zasranou pracku zase nahoru!

Dál na něj mířím a jsem připraven ho klidně znova napálit, kdyby se ještě o něco pokoušel. Jsem příliš obezřetný na to, abych riskoval kontaktní likvidací, když ho teď mám pod dolhedem z dálky a kdykoli můžu ukončit jeho život.

Tak už to neprodlužuj, měňavče! Ukaž nám svou pravou tvář a já ti možná dopřeju rychlou smrt!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »


Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa


Au!!
zařve ta,,stráž" po tvém přesném výstřelu.
NE!!! Nechci!
řekne a odevzdaně už lehne na zem. Jenom syčí bolestí.
Víš co? Vyřízni mu ho. Hahahahahahááhaha!
Rozkáže ti Butt a sám přijde k ,,stráži" asi na 3 metry aby se mu mohl posmívat.
Chci ho vidět jak se bude tvářit. Už dlouho jsem se takhle nepobavil.
Potom si zraněný mírně přitáhne ruku a pofouká si ji.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Šéfe, možná to není tak úplně nejlepší nápad. Přeci jen je to dobrej zabiják a sejmul pět vašich chlápků, radši k němu nechoďte tak blízko.

Jsem stále opatrný a tak trochu i nervózní, přičemž začínám zvažovat, zda je dobrý nápad "věžně" kuchat.

Co kdybych ho prostě jenom oddělal?

Podívám se na šéfe a přitom střelím muže do druhé ruky, teď se snažím mířít na zápěstí, aby ho to hodně bolelo a hlavně abych vyřadil jeho ruce do takové míry, aby nebyl schopen klást větší a účinnější odpor.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Možná máš pravdu.......
řekne a zamyslí se . Mezotím Nikto přinese různé viro i nevibročepele, nějakej hák a i pálku. Potom udělá:
Hahahaha!!! My ho vykuchat, my ho vykuchat!!
a zasměje se. Poté ho šéf spaří nakvašeným výrazem a tak ztichne.
Asi jo...
řekne, když vtom vystřelíš. střelba se ti celkem povede a tak jsi amputoval prsty.
Tak a co nám udělá teď?
řekne, když uvidí výsledek tvé střelby.
Minimálně světelnou gilotinu.
řekne a čeká na tvou odpověď.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Seru na něj, vykuchám jeho šéfa, toho jste přeci chtěl dostat. S tímhle zmrdem tu stejně jen ztrácíme čas, páč nám nic neřekne.

Řeknu šéfovi a bezcitně se naposledy podívám na svého obětního beránka, u kterého ještě nebylo úplně jistá, zda jde vážně o zabijáka. To mě však nezajímalo, a tak jsem namířil blaster na jeho hlavu a po chvilce, ve které jsem se ještě krutě pousmál a pak jsem stiskl spoušť, abych ukončil jeho bídný život. Potom co se kopancem do mužova těla ujistím, že je opravdu mrtvý, podívám se na šéfa nesmlouvavým pohledem a následně na bodyguarda, zda už si sebral ty věci co chtěl.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Když myslíš. Já si jenom toho kdo mě chtěl zabít vychutnat.
řekne a naposledy se podívá na ještě živou stráž. Po tvém přesném výstřelu, jelikož jsi snad ještě neměl snažší cíl konečně padl a po kopu už se nic nestalo.
Odnes to.
řekne už klidným hlasem a Nikto odnese všechny ty serepetičky co měl na popravu.. Jenom do něj předtím zabodne ,,jeho" vibrodýku.(tu kterou vzal tomu týpkovi.).Když jsi do něj střelil a posléze kopl a k tomu ještě Nikto bodl, uvidíte jeho pravou podobu - podobu Clawdita. Šéf ti nesmlouvavý pohled opět klidným, uvolněným výrazem, že si opravdu(s tvou pomocí) nezabil stráž. I když se dá čekat, že by mu to bylo jedno.
Zeptám se znovu. Potřebuješ další specifikaci cíle?
zeptá se tě ještě Butt a jde si sednout na trůn, vloží do něj zbraně a opět zapne holoprojektor.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Já to věděl. Dost si mě zklamal, blbečku. Takhle pracuje fakt jen amatér a tos měl ještě takovou skvělou výhodu. Buzno.

Promluvím na mrtvolu zabíjáka s ohrnutým nosem a ke konci svého proslovu na něj ještě významně flusnu. Pak se otočím zase na Butta, který se mezitím přesun do svého křesla a oslovím ho nesmlouvavým hlasem.

Dlužíte mi pět tisíc kreditů. No a po tomhle malém kapesném se asi vypravím hledat toho vašeho soka. Jestli o něm máte ještě nějaký další informace, tak jima nepohrdnu.

Zastrčím blaster zpět za opasek, kam patří a následně složím ruce na hrudi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Já vím. Ale kromě informací, které jsem ti poskytl snad jenom:
1. Je paranoidní a věří, že Impérium je všemohoucí a snaží se vetřít do jeho přízně.
2.Bude očekávat zprávu tady od ,,buzny". Nejsíš v hospodě.
3. Doslova miluje bodyguardy
4. Má těžkou výzbroj
a za 5. Někde si sehnal zbroj Stormtroopera. Možná v ní bude.

oznámí ti pravděpodobně poslední informace, které ví a řekne ti. Poté vypne holoproprojekci a pokyne ti, abys odešel. Za sebou ucítíš dech dvou Gammoreanů...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Ten chlápek je už teď mrtvej.

Ušklíbnu se a chystám se odejít, když zase ucítím něco jako zkažené fekálie, což mě znovu utrvdí v tom, že šéfovi bodyguardi nejsou nic než sebranka pitomečků, kteří by mi žádným způsobem nedokázali zabránit svého chráněnce zlikvidovat, kdyby to bylo zadání mé mise. Avšak tyhle opičáky jsem teď zabít nemusel, a proto jsem se na jejich účet opět jenom pobavil pár slovy, kterým stejně nerozumněli.

Čau prasta! Pracky pryč a táhněte mi z očí, smrdíte jak chcanky!

Zamračím se na oba Gammoreany, lehce je odstrčím stranou a projdu mezi nimi abych zamířil k východu a posléze do lepší vytipované hospody, kde bych očekával někoho tak důležitého jako je můj cíl. Sekundární cíl byl samozřejmě také podívat se na pěkné tanečnice, poslechnout si hudbu, něčeho se napít a trochu si odpočinout před sledováním a zklikvidováním cíle.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Ne, není. Nezapomeň, aby to vidělo dost lidí.

Když se tě stráže snaží chytit, tak je odrazíš a potom si jeden z nich si na tebe vzpomene ařekne druhému:
Žštrvnetpeřšénd
zamíří s tebou dopředu, cestou, kterou jste šli jako vždy. Občas do tebe ďobnou zbraní, ale kvůli tvé reakci toho rychle nechali. Potom se k vám připojil protokální droid.
Slyšel jsem výstřely není panovi Buttovi něco? Ó doufám že ne, ale to byste asi neodcházel že?
řekne ti protokální droid svůj monolog a čeká na tvou odpověď.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sídlo Černé hvězdy, Nar Shaddaa

Odpal plechovko! Už dost na tom, že musím čuchat tyhle hnusný prasata, ještě tu budeš otravovat ty! Radši si ty smraďochy vem sebou, ať mi daj pokoj!

Zavrčím na droida a přidám do kroku, abych byl odsud už pryč. Pořádně si přehodím svůj plášť tak, aby nebyly vidět moje zbraně hned na první pohled a zamířím do své oblíbené kantýny U smradlavého potrubí, kde mám víceméně své místo a hlavně také své informátory, kteří vědí hodně na dění na Nar Shaddaa. Doufám, že budu mít štěstí a bude tam zrovna někdo, kdo by mi mohl za pár piv pomoci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“